Opinie o GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII w Gdańsk

Jurand z Pępowa

Zabawne są niektóre opnie :) Czy naprawdę kogokolwiek, kto chce się dowiedzieć czegoś o firmie będzie interesowało to, że ktoś komuś dzień dobry nie powiedział. Ludzie są inne metody rozwiązywania takich problemów na przykład (coraz mniej popularna) rozmowa w cztery oczy. Anonimowe żalenie się na forum publicznym nic nikomu nie pomoże, a raczej słabo świadczy o osobie która się na to decyduje. Jeśli chodzi zaś o warunki pracy - czyli to o czym ludzie chcą tutaj czytać to na pewno są na bardzo wysokim europejskim poziomie ale oczywiście zawsze znajdzie się ktoś wiecznie niezadowolony (jak w każdej firmie)

@Olga

Jest stabilne zatrudnienie i benefity rownież. Praca jest dwuzmianowa i sztywne godziny pracy

BMWowner Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie wiele lat, ale musiałem odejść do mniejszego biznesu, w którym zaproponowano mi lepsze pieniądze i posadę kierownika. Niestety nie podołałem wyzwaniu. Mimo wszystko przyjęto mnie z powrotem w Grafixie, uważam że pracują tu fajni ludzie z którymi po pracy można wyskoczyć na siłkę lub wymienić sie spostrzeżeniami nt. Najnowszej motoryzacji.

Nie szukają przypadkiem ludzi na produkcję? Jak oceniacie robotę samą w sobie, jest ciężko, czy dobrze wam się pracuje? Jak wypłata wygląda, to goła podstawa czy można dostać premię za wyniki np? Ponoć nie ma podwyżek, indywidualnych też? Ktoś tu wspomniał, że praca jest na dwie zmiany, a w jakich godzinach konkretnie? ;) Byłbym wdzięczny za odpowiedź, mam małe dzieci i muszę szukać pracy w określonych godzinach, co jest trudne.

Dziewczyny pracują 6-14 14-22 7 dni w tygodniu. Praca wydaje się nudna, ale nie fizyczna. Podwyżki oczywiście są.

Nick Nowy wpis

Ostatnio podwyżka biła przed pandemią.

Siedem dni w tygodniu? A co z dniem wolnym? Za weekendy macie dodatkowo płacone rozumiem? Chciałabym jednak weekend poświecić rodzinie. Wiadomo od czasu nadgodziny można zrobić. Ale…No :(

Czy w GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Jurand z Pępowa

Dave
@Jurand z Pępowa

Europejski poziom? Jeśli oznacza to, że połowa wypłaty idzie pod stołem to ok.

Xxx
@Jurand z Pępowa

Warunki pracy ok, jest co robić ludzie ok polecam

Olga
@Xxx

A na jakim stanowisku pracujesz? Warunki ok ,czyli są jakieś bonusy /benefity ,czy mowisz o stabilnym zatrudnieniu i wynagrodzeniu? Jest możliwość pracy w elastycznym wymiarze godzin czy są określone zmiany? Jak możesz to powiedz cos więcej ,ponieważ bede chciala przynieść CV na produkcję. Jeszcze interesuje mnie czy jest możliwość pracy na pol etatu?

@Olga

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Wszystko ok

Maria

Zarobki też? Widziałam info, że podobno indywidualne. Jakieś porady, żeby jak najwięcej tu ugrać?

@Maria

Nie ma znaczenia stanowisko. Co roku dostajesz podwyżkę, im dłużej pracujesz tym więcej zarabiasz.

CO? xD
@Anonim

Podwyżka co roku w Grafiksie? Hahahahah, tutaj ludzie od 4 lat nie dostali nawet 1 zł za godzinę więcej, mimo że inflacja szaleje, a wszystko wokół drożeje. Tu za prośbę o podwyżkę wylatujesz w najlepszym wypadku za drzwi, w najgorszym dostajesz wypowiedzenie.

@CO? xD

No i skąd teraz nagle taka rozbieżność? O ludziach z którego działu / stanowisk teraz piszesz?

Do Mari
@Maria

Produkcja - drukarze, operatorzy, introligatornia... nikt tu nie dostaje podwyzek, bo "jest slabo i wszystko drozeje i ja w ogole nie zarabiam" jak to Rudy mawia.

@Do Mari

myślisz że coś poprawi się jeszcze? Firma coś robi żeby jakoś zwiększyć zyski? Może zamiast pieniędzy macie chociaż jakieś benefity pozapłacowe?

@CO? xD

Bo to prawda

Wojciech
@NICK

Że nie ma podwyżek? Nawet teraz po nowym roku nic nie dali więcej? Wiem że minimalna podskoczyła ale czy coś dodali na zachętę? Na koniec roku były jakieś nagrody roczne z zysków firmy czy też nic?

Zakład na Bora z kazdym rokiem stacza sie coraz bardziej i winę za taki stan ponosi tylko i wyłącznie Rudy. Z jednej strony niby ma na te firme wy*ebane, z drugiej - kiedy tylko sie pojawi, czepia o co sie da i nic go nie interesuje poza tym, ze obrot ma byc taki jaki sobie wymyslil - to nic, ze co chwile jego nieserwisowane maszyny maja awarie, a klienci odchodza tam gdzie taniej i szybciej. Pracownicy sa totalnie zdemotywowani, podwyzki widzieli ostatnim razem przed pandemią, co chwile mowi sie im, ze jest slabo, ze kryzys i w ogole do du*py. A jak ci sie cos nie podoba, to tam sa drzwi: autentyczny cytat z jednego z jego slynnych zebran na II pietrze: "jak ktos do mnie przyjdzie po podwyzke, to od razu go wypie*dole". Firma jedzie na oparach dzieki garstce ludzi, ktorzy jeszcze jakoś tam się starają, ale zwyczajnie jest ich szkoda - zostali tu tylko dlatego, bo albo się boją zmian, bo maja na glowie kredyty i utrzymanie rodzin albo chcą jakoś doczolgać się do emerytury. Ci co mieli szanse na zmianę, już dawno uciekli - niestety w wiekszości byli to naprawde fajni ludzie, znajacy sie na swojej robocie, fachowcy, a nie ludzie z łapanki. W ogóle lawina zwolnień zaczęła się od kiedy odszedł najlepszy kierownik, jakiego miała ta firma, czyli Adam - Rudy nie liczy sie z nikim, jakby mogl to by nikomu nie placil, bo cyferki musza sie zgadzac. Z dzialu handlowego w ostatnich pieciu latach wyparowala chyba polowa ludzi, a ci co zostali musza robic za trzech, oczywiscie za pensje jednego. Maszyny typu sztanca, złociarka, SM-ka czy CD-102 maja jednego operatora - jesli jest chory albo ma urlop... to po prostu maszyna nie funkcjonuje. Ale Rudy kaze brac kazda robote i nie obchodzi go, ze nie ma kim robic. On w ogole ma jakas fobie, ze wszyscy dookoła chcą go (usunięte przez administratora) i chyba na tej samej zasadzie wypłaca pieniądze. Podsumowujac - Grafix na Bora to wrecz modelowy przyklad, jak ze swietnej firmy z fajnymi ludzmi zrobic typową januszarnię - garażownię. Miszewko jakoś się trzyma, ale to dlatego, że tam rządzi Piotr H. bez rudego bata nad głową i zupelnie innym, nowoczesnym podejsciem.

Do anonima

Jesteś biednym , żałosnym , małym człowiekiem o wielkich kompleksach . Krytyka to twoje powietrze. W tym kraju każdy może założyć firmę Zrób to , osiągnij sukces i wówczas masz prawo do wydawania osądów

CiuralaGringo

Widzę że usunęli mój poprzedni komentarz bo był zbyt prawdziwy, że aż kół w oczy "uczciwych" ludzi z rAushwitz mieszczącym się przy ulicy Bora Komorowskiego :/ Wszystko co pisze Pan Anonim jest 100% prawdą, co jest w sumie przykre że jest prawdą :( Chciałabym tylko dodać że najprawdopodobniej jest już szykowany pozew dla tego Januszexu za przekręty z umowami, mobbing i inne grzeszki Rudego kowboja i jego elitarnej kadry, w końcu się ZUS do czegoś przyda jak już może wejść na konto i sprawdzić przelewy z paru lat wstecz i porównać sobie do tego co było na umowach plus wykazów godzin , które są już w posiadaniu Państwowej Inspekcji Pracy , kłamstwo i partactwo ma krótkie nogi łysolu wredny :)

anonim2
@Do anonima

Krytykować to każdy umie, ale zrobić już coś dobrze to mało kto, zawistni ludzie i tyle

CiuraGora
@CiuralaGringo

tak czytam te twoje brednie i myślę sobie kim ty człowieku jesteś żeby pisać o kimś takie rzeczy.. ilu ludziom ty prace dałeś? ilu ludzi dzięki tobie może pracować? co ty sobą reprezentujesz?co osiągnąłeś? no pochwal się swoimi osiągami.. bo jak narazie wyglądasz na najbardziej poniżający poziom karykatury trolla internetowego, bo nic więcej nie potrafisz. Serio tak "Rudy" cię boli żeby o 2 w nocy wypisywać jakieś bzdury o nim w internecie? aa ja wiem czemu cię boli i każdy czytając twoje mierne wypociny wie. Proponuje przyjdź i powiedz w twarz co myślisz, a nie anonimowo w necie po nocach bzdury wypisujesz, tak to każdy (usunięte przez administratora) potrafi. Jaj nie masz i tyle, bo nic nie osiągnąłeś w życiu i z tym podejściem raczej nie osiągniesz- spójrz w lustro i to zobaczysz. Albo osiągnij sukces, zrób coś dla świata, zbuduj cokolwiek, daj komuś prace, zapłać podatki i wtedy się wypowiadaj. Osobiście bardzo szanuje Pana Rafała i niemiłosiernie wnerwia mnie obrażanie człowieka który co miesiąc, bez opóźnień, zawsze na czas, zawsze się zgadza daje mi moją wypłatę. Miałem już sytuacje, że inny pracodawca notorycznie spóźniał się z wyplata, albo zwyczajnie nie miał pieniędzy na wypłatę więc tym bardziej mam porównanie.

@CiuraGora

W sumie muszę przyznać Ci rację dobry człowieku, jakim zawistnym poczciwym polaczkiem muszę być żeby pisać tak o tym wspaniałym wielkim polaku jakim jest ten rudy lis pustni walczący z zapałem Erwina Rommela z smutnymi panami, o których tyle wszyscy słyszeli. Nie mogę teraz patrzeć w lustro myśląc o tym że chciałam mieć tam umowę na pełen etat z odprowadzaniem od niej wszystkich podatków, pluje sobie w Moja polską biedną mordę że chciałam dostać jakieś więcej płatne nadgodziny, parszywa ze mnie istota...zero pokory, przepraszam...pozdrawiam z słonecznego (usunięte przez administratora)

CiuralaGringo

Przepraszam, nie chciałem spowodować tutaj jakiejkolwiek kłótni :/ to tylko moja skromna opinia o tym wspaniałym miejscu :D słyszałem że od nowego roku dużo osób dostanie podwyżkę bo nie można mieć mniej niż najniższa krajowa XD chociaż z rudym lisem to różnie :/

była koleżanka z grafixu
@CiuralaGringo

Ciurala wiem kim jesteś,niee chce ciebie baranie ujawniać abyś nie miał kłopotów przyznaj się czy odeszłeś z Grafixu czy zostałeś wyrzucony? piszesz o podatkach od twojej pracy, przyznaj twoja praca była tyle warta że zostałeś wyrzucony bo kierownik poznał sie na twoim nieróbstwie od tego leserstwa które uprawiałeś szef cię wyrzucił.Jakie podatki od twego nieróbstwa Zostałeś wywalony z Grafixu i poszedłeś do konkurencji i dzisiaj gdzie jesteś głupku na lodzie wl już nie istnieje idą czarne chmury dla ciebie szef zawsze wywiązywał się z wypłat zawsze na czas i często premia choć niewielka, ale czasy są też złe. i Jeszce jedno nie obrażaj szefa bo wiele z nas pracuje dla Grafitu ponad 15lat a ty (usunięte przez administratora) nie pracowałeś w tej firmie nawet rok jeszcze jeden wpis a ujawnię kim jesteś

CiuralaGringo

Mocno szczekacie jak za najniższą krajową XD Ładnie was tam wytresowali...ps. wypłata na czas to obowiązek a nie dobra wola waszego papieża XD POZWIJCIE MNIE DO PROKURATURY, BŁAGAM...UJAWNIJCIE KIM JESTEM!!! Macie tupet nazywając kogoś leserem, będąc okradani na umowach przez X lat, żałosna polska sekta

CiuralaGringo

Średnio trafione :/ Ale persona mi znana :D to przez to rozdwojenie jaźni nie można się co do płci zdecydować :D Ale jaka gów**burza się rozpętała :D

CiuraGora
@CiuralaGringo

Ej michas… michas.. no co z toba! Wyluzuj gacie chlopie, osoby ktore szkalujesz tu od dawna juz i tak zostaly przeze mnie poinformowane kto to robi wiec naprawde luzik nie musisz co chwile zglaszac komenatrzy do usuniecia.. mozesz zglosic przy okazji swoje i raz na zawsze (usunięte przez administratora)********* (usunięte przez administratora)od Grafix i zapomnimy o sprawie xD

Bo to pawda

Ostro pojechałesz,szacun! Ale szkoda czasu bo Rudy nie jest winni. Winne są institucje (usunięte przez administratora) ,ZUS oraz skarbówka.

NICK

PIP,zus i skarbówka. Kiedy nalot w grafix!?

Nie pracuje w Grfx już kilka lat - generalnie bywało różnie, ale wypłata zawsze na czas, nie robili problemów z nadgodzinami, jak ktoś chciał zarobić, to mógł normalnie zostać, bo roboty bylo zawsze dużo. Ale słyszałem, że ostatnio nie jest tam fajnie, podobno dużo doświadczonych ludzi ucieklo - to prawda? O odejściu Adama słyszałem, a Krzysztof U. też się zwinął? Kto jeszcze stamtąd odszedl?

Gdyby nie było pseudo kierownika od obiadów to żyłoby się zdecydowanie lepiej.

Maria

Kierownik od obiadów? To jakaś głębsza metafora czy jakąś strukturę specyficzną tutaj macie? Bo brzmi jak kucharz ale pewnie o coś innego chodziło?

Leon

Jest ok - jak w każdej firmie znajdzie się paru cwaniaczków którym się nie chce pracować i narzekają. Najlepszy jest szef produkcji człowiek do którego można z każdym problemem podejść i porozmawiać

@Leon

Dokładnie - nic dodać

@Robert

Płacą ci że szukasz i odpowiadasz na stare wpisy na + ? Żałosne.

Nie

@NICK

Żałosne to są takie cieniasy jak ty. Skoro jest tak źle dlaczego nie zmieniłeś pracy - musisz być strasznym leserem że cię wyrzucili. Generalnie w tej firmie jeśli jesteś uczciwy i przychodzisz do pracy pracować to masz gwarancję zatrudnienia. Ludzie pracują tu po 20 lat więc o czymś to świadczy!!!

@Robert

Świadczy że są z umysłem post-komuny i tak są traktowany.

xyz
@Robert

Ahahahaha, ale się uśmiałem. Pracowałem w jednej firmie jubilerskiej na odlewni, tam też pracowali osoby po 20 lat a dostawali umowę na pół etatu, reszta pod stołem. Zwolniłem się po pół roku. Czyli według twojego rozumowania była to uczciwa firma ???

Nie bo nie.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII?

Tak ale nie polecam.

Dlaczego? Napiszesz coś więcej? Chciałem aplikować, ale teraz mam już duże wątpliwości co do tego.

Kargul
@Piotr

A chcesz mieć życie? Nie musisz odpowiadać

@Kargul

A to zatrudnieni tutaj życia nie mają? Aż tak? :/

Dawny pracownik
@Maria

Kobiety pracujące na introligatorni tego problemu nie mają. Tak myślę.. Gorzej z operatorami automatów sztancujących i maszyn drukujących. Zmiany 12 godzinne dwu zmianowe, do zrobienia półtorej etatu, do tego masz okienka między nockami i dniówkami - czas wolny poświęcasz na przestawienie się. Serio. W 2018 jeszcze kasa fajna, dopóki był dobry okres koniunktury gospodarczej, potem? Zapomnij o po inflacyjnej podwyżce. Paru ludzi odeszło, ze względu na brak podwyżek, resztę opanowała ta marna w psychologicznym znaczeniu wypłata, bo zarobisz mniej lub więcej te 6000 zł, więc jest jakaś stabilizacja na utrzymanie rodziny, spłaty kredytów... Smutne to. Byłoby lepiej, gdyby nie mentalność pracowników.

Wojciech
@Dawny pracownik

Piszesz o 6 tysiącach brutto czy już na rękę? Bo jak netto to nie jest tak źle. Tylko operatorzy tyle zarabiają czy inni mają tez podobne zarobki?

olo
@Wojciech

Każdy zarabia inaczej.

@olo

Wiadoma sprawa. A premii dużo można wyrobić na dzień dzisiejszy?

On
@Dawny pracownik

No to bardzo słabo zarabiałeś. Widocznie byleś najmniej potrzebny.

@On

Czyli jak się jest zaangażowanym to można lepiej zarobić?

El Poligfrafo

Witam. Czy coś z dodatkani do nocek sie znienilo? Dorzucają cos? I jak z umowami? Polowa pod stolem czy juz jest lepiej?

@El Poligfrafo

Rudy nadal jest w post-PRL-u. Ma szczęszcie że PL też.

Nie

Robert

Pewnie - z dodatków to firma dopłaca do obiadów i wypłaca dodatkowe premie za efektywność.

P.
@Robert

4zł do biadu po wielkim bólu szefa.. a premia 150 zł za 250h pracy. Niezla co? Panie Robert kim pan jest ze tak wychwalasz?

Staszek

Firma jest dobrym pracodawcą a to, że czasami pracuje się dłużej to żaden problem, polecam.

@Staszek

Dokładnie tak - pracujesz ile chcesz. Jeśli ktoś ma problem to zawsze idzie się dogadać

Cezary
@Staszek

Czasami? xD Przychodząc do tej firmy każdy musi się liczyć, że będzie robił półtora etatu miesiąc w miesiąc.

Nick_nie_moze_byc_pusty
@Cezary

Część wyplaty na konto, druga część w kopercie, brak jakichkolwiek dodatkow, na święta dostajesz pudełko plastikowe.

Na jakie benefity można liczyć w GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII?

Cezary

Szef dorzuca parę złotych do obiadu, lub jest pół na pół, i tyle nawet badań porządnych nie robią pracownikom tylko na jakieś lewe wysyłają.

Firmę jak najbardziej można polecic. Rozwija się bardzo szybko,właściciel-okey zawsze podejdzie zapyta czy wszystko w porządku , szefostwo i kierownictwo zawsze pozytywnie nastawione i uśmiechnięte - otwarte na nowe rozwiązania i pomysły . Atmosfera między ludźmi bardzo dobra (ewentualne konflikty -niedomówienia natychmiast rozwiązywane).No i może błahostka ale pierwszy raz się z tym spotkałam-mleko, kawa,herbata,woda itp-zapewnione w każdej ilości dla wszystkich pracowników za co szacunek dla szefostwa.

@ja

Dokładnie! W mojej poprzedniej firmie musiałem płacić za kawę a tu całkiem inna kultura. Dodatkowo paczki na święta i kwiaty na dzień kobiet.

Dora
@Robert

Jak dla ciebie kawa kwiaty paczki i inne tego typu przyjemności są na pierwszym miejscu to brawo .

Jestem ciekaw czy byłbyś taki kozak, i powiedział to prosto w twarz

@Robert

A ja w nowej mam nadgodzine 150% a sobote 200% na godz. ##### grafix!

Wanda

Widzę, ze kilka lat temu toczyła się tutaj żywa dyskusja na temat tego miejsca. Może warto byłoby troszkę odświeżyć informacje na temat tej firmy. Najbardziej ciekawi mnie to, czy aktualnie GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII rekrutuje nowych pracowników i czy można liczyć na umowę o pracę?

czy firma potrzebuje teraz pracowników?

Na "Bora" najsłabsze ogniwo to kierownicy,spróbuj,powodzenia ale nie polecam.

ok, z kim mogę się skontaktować? jeśli zdecyduję się przyjść?

Do kirownika Mariusza C.(PP) ,albo Roberta S.(PP)

On

Akurat na Bora nie dostaniesz pracy,zapomnij.

Porazka

Radzę ta firmę omijać szerokim łukiem jeśli Twoje życie ma dla Ciebie znaczenie, bo po rozpoczęciu tam praccy nie będziesz mieć życia.

@Porazka

W punkt!

@Porazka

Racja!

Jola

Najdziwniejszy w tej firmie to jest ten nowy (usunięte przez administratora) Jak przychodzi do nas na intro to się nawet nie uśmiechnie tylko chodzi taki sztywny jakby kij połknął.

@Jola

Tak i jeszcze ta nowa (usunięte przez administratora) taż jakaś dziwna nie uśmiechnie się i nie mówi dzień dobry.

Jola
@Maria

A ty Maryśka to się lepiej nie odzywaj bo w zeszłym tygodniu jak do ciebie cześć mówiłam to niby nie usłyszałaś? KAżdy patrzy po sobie!!!

sztantz Opertor
@Jola

Ludzie co z Wami. (usunięte przez administratora) jest świetna, kompetentna I ma miły bląd głos, wszyscy ją lubią, bo jest serdeczna i w ogóle.. Przecież ten (usunięte przez administratora) jest bardzo miły i profesjonalny, rzeczowy bardzo - nie rozumiem co wy ludzie wypisujecie za niestworzone aluzje personalne, to nie miejsce na to.

@sztantz Opertor

(usunięte przez administratora) może i jest świetna ale jak przychodzi na jakiś dział to nie zaszkodzi się przywitać - przecież nie gryziemy i na uśmiech zawsze odpowiemy uśmiechem. To tylko praca zawsze warto dbać o dobrą atmosferę.

Bob
@sztantz Opertor

Jak to co z nami? Chcesz wiedzieć co się dzieje w firmie to zajrzyj na Gowork to dowiesz się prawdy a nie jakieś lukrowane historyjki.(usunięte przez administratora)można czasami wyjąć i tyle. Nikomu od tego korona z głowy nie spadnie.

Leser

Uszaty?

Bob
@Leser

tak

Oj oj
@Bob

Ta firma to jakaś porażka, a w szczególności w Nowym Tuchomiu, wyzyskiwacze, pracujesz po 12h, dzień i noc i dostajesz marna premie, marna wypłatę, kierownik tam to jakiś gnojek który ma jeszcze mleko pod nosem a się zachowuje jakby miał 30 lat doświadczenia. JEDNYM SLOWEM (usunięte przez administratora)

@Oj oj

Prawda!

Hmy-nithslisenT

Praca jak każda inna wszystko zależy od działu czyli od ludzi,,, atmosfera wśród grafików i drukarzy ok-normalni ludzie. Generalnie praca dla specjalistów od poligrafii - sprzęt i maszyny nowoczesne więc trzeba się znać na inżynierii i ogólnie mechatronice. Kasaka powyżej średniej, umowa na etat. Malkontentów nie lubią.

@Hmy-nithslisenT

Potwierdzam

ON

Bardzo dobry pracodawca,na czele z Panem Prezesem. Najlepsza firma w której pracowałem. Spokój, bez stresu. Jak robisz swoje to gwarantuje,że nikt się nikogo nie czepia.

@ON

Potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII - Gdańsk

• Jak się pracuje w GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII?

Zobacz opinie na temat firmy GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII?

GRAFIX CENTRUM POLIGRAFII
3.2/5 Na podstawie 103 ocen.
  • ul. gen. Bora-Komorowskiego 24
    80-377 Gdańsk