Opinie o Hobas Dąbrowa Górnicza w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hobas Dąbrowa Górnicza. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Hobas Dąbrowa Górnicza o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hobas Dąbrowa Górnicza w Dąbrowa Górnicza

Romek z kształtek

Poniosło mnie z tych emocji oczywiście dyrektor obiecał do 2000 tyś premii czekam będzie super. Polecam każdemu pracę w naszym zakładzie jest super

Romek z kształtek

To nie prawda że jest gorzej!!! Jest dużo lepiej kierownik już nie każe patrzeć na czasy, tylko aby pracować sumiennie. Atmosfera na brygadzie jest wspaniała wszyscy są bardzo mili i koleżeńscy oraz bardzo pomocni. Chłopaki sasuwają jak małe lokomotywki aby zrobić jak najwięcej dla dobra zakładu. Nasza firma naprawdę robi dla nas wiele teraz będziemy mieli piknik rodzinny naprawdę super. A teraz kiedy dyrektor obiecał do 200 tys premii naprawdę nogi same niosą nas do pracy. Pozdrawiam moich kolegów z brygady są super sami psychopaci!

były

witam , widzę ze dalej w tym (usunięte przez administratora) syfie sie nic nie zmieniło, a wręcz przeciwnie jest gorzej,. jakoś karteczki w czasem produkcji które wprowadził słaby kierownik z rekami w kieszeni i falszywym zwrokiem nic nie dały - co drabina nie dajesz se rady zasra......u. a co u pana strzały dalej kłamie prezesa i robi wały a jak odlewnia odlewa 10 rur w tym 11 braków. czytając wasze opinie to naprawdę robi sie przykro, zakład z takimi możliwościami z potecjałem z ludzmi którzy są naprawdę fachowcami siedzi w gówn....brak jakich kolwiek zasad nie mówiąc juz o kulturze, brak pomysłu na zarzadzanie i brak pomysłu na wszystko , kompletna porazka.... dla tych których lubilem a jeszcze tam pracuje pozdro a ten PAsek to co to za pała ten fiu.. z cięcia???

Ktoś

Jak wyglada praca na stanowisku logistyki? Bo jest oferta pracy? Ile można zarobić?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Hobas Dąbrowa Górnicza? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
mario

hej ludziska ile mogę tam zarobić?Nie chce pracować już na wyjazdach poza krajem.da się wyżyć?jest ogłoszenie o prace?ponad 3 zarobie?pozdro dla wszystkich..

@mario

Czy i puł i premia jeszcze do tego

mario
@Dżon Łajno

dzięki. złożyłem cv.moze się uda

Zaniepokojony

Przychodzę po urlopie a tu zmiana brygadzistow było chwilę ciszy i spokoju i znowu się zacznie. Co to ma na celu? Wyprostowanie jednego brygadzisty kosztem reszty zmian? Po co

Zaiste niech kradna czy kradnie sobie dalej tym to raczej powinien sie zainterssowac Zarzd

Jan Hryzostom Pasek

Czymżesz jest zaiste 30 cm 300 mm w porównaniu do hektarów rur bubli które wychodzą z produkcji!

Lura

Nie interesujcie się innymi a róbcie te swoje ksztołtki jak należy a tak to mylicie się o 30 cm i trzo po wos poprawiac hej..

@Lura

No ty poprawisz napewno!

@Lura

Pisac sie naucz analfabeto

brakuje mu tam kontroli i kamer

Fan

Zapytaj go sam.Albo daj mu dobra flaszke i co chcesz to ci da

Dżon Łajno

A co wynosi? Można gdzieś to kupić? Może mało ma i musi dorobić!

/////

I tu firma ponosi koszty mamy nadzieje ze ktos z firmy to przeczyta i w koncu sie ogarnie i wezmie sie za to

Swoj

robi co chce gosc wynosi i to za pozwoleniem firmy....czy tak mozna?????

Zaskoczony

Na jedne z brygad ludzie którzy pełnia funkcje zastępcy brygadzisty nie powini jej pełnić ponieważ pomylić się o 30 cm na Wysokoci to nie przelewki później cierpią inne brygady które musza takie kształtki rozcinać szlifować od nowa nie wspomnę o krócach ustawionych z nie odpowiedniej rury odwieczny haos po tej brygadzie . Za każdym razem jest wytłumaczenie a fakty mówią same za siebie nie odpowiednia osoba na nie odpowiednim stanowisku najgorsza brygada pod względem wydajności i solidności . Nie polecam nowym pracownika na nią trafić . Można się nauczyć jedynie porządków i laminowania . Dla nowych pracowników wiadomość o brygadzie pana De

@Zaskoczony

Napisał perfekcyjny pracownik który się nie pomylił nigdy pewnie jesteś z tej brygady co robią najlepiej i najwięcej i najlepiej i najlepiej! niektórzy panowie brygadziści puszczają studnie po wykończeniu i okazuje się że źle zrobione i co? Nic. Najlepiej jest robić to co się chce a nie to co e planie wybierać sobie polaminowac dwa paski i wpisać połowę czasu. Zamiast pracować to jęczycie na forum

Sprzedam Opla

Który to taki mądry wymyślił liczenie rur na produkcji i tablice korkowe jak w przedszkolu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

I co teraz
@Sprzedam Opla

Ale na produkcji liczycie dobre czy złe rury bo to różnica jak te pierwsze to luz

Jan Hryzostom Pasek

Hahaha ale o kim wy mówicie? Do kogo te słowa? Nawet nie wiecie do kogo mówicie a już pękły wam woreczki żółciowe i wylewacie żale!

Wies
@Jan Hryzostom Pasek

To jest malo wazne.Najwazniejsze to to ze osoba o ktorej ty piszemy wie o tym

@Wies

No pewnie wie o tym i napewno koło cycka mu to lata! Hahaha

Wies
@Jan Hryzostom Pasek

Niech lata ale opinia wsrod ludzi sasiadow znajomych....tez mu lata???Watpie....I TRZEBA TEZ MIEC TEGO CYCKA BARANIE

@Wies

No napewno ty masz takiego cycka jak Baran i rogi pewnie i też jesz z koryta! Wszyscy gadacie że Podpierdalacz ale co Podpierdala na kogo bo błędy widzę na każdym kroku u każdego a konsekwencji żadnych więc skąd wiecie że Podpierdala???? Zresztą sam kierownik zachęcał do tego wiec nie widzę w tym nic złego! Wykonujesz swoją pracę tak jak trzeba to nie ma nikt powodu żeby skarżyć na ciebie!

laminatorowiec
@Jan Hryzostom Pasek

a u siebie widzisz błędy też ich masz nie mało a jednak ciebie nikt nie podpie...ala .twoich podknięć nikt nie zanosi do góry tylko mówi ci że coś było nie tak wszystko można załatwić na poziomie pracowników i brygadzistów a jeśli masz jakiś problem to brygadzistów zbierz i wyjaśnicie sobie parę kwestii . poprostu DAJ SIĘ LUBIĆ . i na koniec złota myśl MUSISZ BYĆ WYMAGAJĄCY ALE I TOLERANCYJNY pamiętaj ; każdy kij ma dwa końce

@laminatorowiec

Mądre słowa! Ale na każdej zmianie jest ktoś komu wiecznie coś nie pasuje!

Opel
@Jan Hryzostom Pasek

Może wymień co to za osoby jak mówisz ze na każdej zmianie!? to na twojej zapewne tez ?

@Opel

Np ty!

Jan Hryzostom Pasek

Wydaję mi się że ta frustracja i napięcie wynika z braku możliwości rozładowania napięcia seksualnego! Czekam na was przyjdzie! Ale i tak się nie doczekam bo jesteście bojącymi (usunięte przez administratora)

nara
@Jan Hryzostom Pasek

Poprostu nikt nie jest taki jak ty . Po trupach do celu taka od rodzinna tradycja

spoko loko

A moze i jestes IDIATA GOSCIU zreszta wiekszosc ludzi w firmie uwaza Cie za idiote kapusia itp skoda mojego czasu na pisanie co mysla bo wszyscy wiedza jaka szuja jestes.......aaaaa moze tylko jedna osoba mysli o tobie dobrze to ten twoj piesek Azorek co biega za toba

@spoko loko

Przyjdź i to powiedz w oczy fajfusie jak jesteś taki kozak! Ale nie tu jesteś kozak w internecie!!!

Francuz

Zakaz robienia nadgodzin dla brygadzistów zero wydajności naciąganie tylko zakładu na straty za te pieniążki co biora z nadgodzin lepiej opłacić 2 ludzi którzy zrobią 3 razy więcej niż jeden brygadzista na setce . Nie jeden pracownik się z tym zgodzi jeśli kierownictwo tego nie zauważa a morał z tego taki ze pod koniec miesiąc brakuje godzin wydajność się nie zgadza i winne zwalają na roboli . Smutne ale prawdziwe

@Francuz

Hahahaha no Francuz ty pewno (usunięte przez administratora) na nadgodzinach już widzę jak ci się pali wałek w rękach!!! Pewnie przychodzisz na hale o 6:30 i patrzysz coby tu zrobić żeby jak najmniej zrobić a czasu zapierdzielić w kartę tyle że następni przyjdą i muszą pisać drugie tyle co na karcie!!! Jesteś taki rozgoryczony bo co zupek nie dostałeś? Mało podwyżki mało dodatku? Czy poprostu jesteś tą osobą której zawsze coś nie pasuje??? Najbardziej (usunięte przez administratora) mają brygadziści bo z każdej strony dostają w pysk z jednej od takich baranów jak ty Francuz z drugiej od kierownictwa bo się nimi wyreczają we wszystkim czym mogą i sami oraz jeden drugiemu bo wiecznie czegoś brakuje to to nie zamówione to tamto to rury nie ma. Bo robią nie to co należy Do nich a kierownik udaje ze nie widzi sytuacji i godzin brakuje bo dwie zmiany Robiły płyty bo jednemu Panu nowemu brygadziście nie chciało się zamówić materiału bo jest online na Facebooku non stop a może tam zamawiał i mu się pomyliło! Ogarnijcie się ludzie!

@Jan Hryzostom Pasek

gdzie są te płyty co to tak dwie zmiany robiły bo nigdzie nie mogę ich znaleść napiszcie bo akurat do studni potrzeba GDZIE ONE SĄ ????????????????????????? Mała podpowiedz dla paska -----jak brakuje towaru to się idzie do ochrony otwiera magazyn i pobiera co trzeba , no chyba że się ma w y j e b a n e jak ci brygadziści u których robiło się płyty to wtedy robi się byle co i narzeka i dlatego brakuje godz na koniec miesiąca. wszyscy tylko narzekać , narzekać , narzekać , kłamać , narzekać , zganiać na innych skarżyć się do kierownika idealny brygadzista dla wszystkich to maże taki : chorować jak P.Z pyskować jak T.I nie znać się jak A.G i P O D P I E R D A L A Ć jak P . d prawda jest taka że ten co najwięcej pyskuje to najmniej robi bo chce od siebie odciągnąć uwage najstarsza metoda na święty spokój niestety cały czas praktykowana przez baranów którzy myślą że trafili los na loterii i to ich słucha dyrektor

@co napiszesz teraz

Zgadzam się z tobą po części! Można iść do ochrony i wziąść wałeczki i rękawiczunie!! Ale ja nie o pierdołach mówię! mówię p zamawianiu materiału czyli rur i tu efekt domina bez tego zaczynają się problemy!!! Zgadzam się również że macie (usunięte przez administratora) i robicie byle co! Chytacie się wszystkiego vo już na hali po co składać brać odpowiedzialność i zostawić zmianom następnym! Najlepiej wyrobić co jest już podrobione a przyjdą następni to niech sobie poskładają i najlepiej zostawią!!! Wszyscy szczekacie a karawana idzie dalej!

@Jan Hryzostom Pasek

na początku tego jakże wspaniałego dnia chciałbym PRZEPROSIĆ WSZYSTKICH BRYGADZISTÓW (oprócz jednego ) których uraziłem lub obraziłem .chciałem tą podpuchą wyeliminować osoby z kręgu podejrzanych . że to któryś z brygadzistów był tym jagrze anonimowym " jan hryzostom pasek" to wiadomo było dawno ale który to jest no to dopiero teraz wiem uwaga podpowiedz dla pracowników .KTO UŻYWA ZDROBNIEŃ ( rękawiczunie) jeśli nie wiecie to dalej jeśli ktoś hoduje konie to mówi że ludzie rżą , a jeśli hodujesz psy to uwaga cytuje'WSZYSCY SZCZEKACIE a karawana jedzie dalej . POZDRAWIAM dajcie jeszcze jakieś tematy to postaram się odgadnąć kto to

@co napiszesz teraz

Brawo detektywie!!!! Wydaje ci się że ktoś jest takim idiotą jak ty i napisał by cokolwiek co by zdradziła kim jest? Nie mierz wszystkich swoją miarką! Który z brygadzistów hoduje psy? Ten co ma huskie??? A ty kolego co hodujesz kury świnie pewnie na wsi krowy też macie!

i co teraz
@Jan Hryzostom Pasek

Nie mieszkam na wsi choć nym bardzo chciał i pewnie bym sobie coś hodował ale nie złość się

Zostaw merytoryczną opinię o Hobas Dąbrowa Górnicza - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Hobas Dąbrowa Górnicza?

Zobacz opinie na temat firmy Hobas Dąbrowa Górnicza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hobas Dąbrowa Górnicza?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 61, z czego 10 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hobas Dąbrowa Górnicza