Opinie o Ruke Zbigniew Rus w Dęblin - puławy

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ruke Zbigniew Rus. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ruke Zbigniew Rus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruke Zbigniew Rus w Dęblin - puławy

Znajomy

Totalny (usunięte przez administratora)! Wyzysk ludzi! Mobbing przez tzw "brygadzistek" bez wiedzy o produkcji! Zwykły pracownik za najniższą pensje ma większe kompetencje i umiejętności od przełożonych. Dyrektor zadowolony z przebiegu sytuacji. Powodzenia aby tak Dalej. Karma wraca!!! Nie polecam ! NIECH KTOŚ ZAJMIE SIĘ TYM (usunięte przez administratora)

ZWOLNIONY

Przełożony do swoich podwładnych potrafi powiedzieć że będziemy pakować frytki w MCDONALD. Czysty wyzysk w tej firmie i niekompetentność przełożonych w tej firmie SZCZERZE ODRADZAM!!!

Uwazaj

Jeżeli nie masz doświadczenia to możesz je nabrać za darmo :) Jeżeli jesteś doświadczony to unikaj bo nic się nie nauczysz poziom lat .90 od biura po produkcje

RUKE

Dzień dobry, rozumiemy zdenerwowanie naszych pracowników. Jest to dla nas wyjątkowa sytuacja, ale nie chcemy, by wpłynęła ona na ciągłość funkcjonowania przedsiębiorstwa i miała jakikolwiek wpływ na zapewnienie miejsc pracy oraz świadczeń dla naszych pracowników. Podjęliśmy szereg kroków, mających na celu jak najszybsze usunięcie wszystkich skutków pożaru. W najbliższym czasie proces zostanie zakończony przez profesjonalną firmę sprzątającą. Doceniamy ogromne zaangażowanie naszych pracowników, którzy włączyli się w to działanie. Zależy nam na otwartej komunikacji i współpracy z naszymi pracownikami, dlatego organizujemy spotkania załogi, aby każdy mógł przedstawić swoje wnioski i uwagi dotyczące pracy. Doceniamy wszystkich, którzy rzetelnie pracują, i ich pracę nagradzamy premiami. Doświadczeni pracownicy mają szanse na awans i podwyżki, a także umowę na czas nieokreślony, którą posiada już wielu naszych pracowników. Wszyscy pracownicy informowani są o zasadach pracy w naszym przedsiębiorstwie. Jest nam przykro, że nie dostajemy takich sygnałów bezpośrednio, kiedy o nie prosimy.

Anioł Stroz Desperatow
@RUKE

Pieknie o tym Panstwo piszecie. Profesjonalna fiirma sprzatajaca prawie miesiac po pozaze? Hmm... rychło w czas. Gratulacje. Jesli chodzi o ten wasz system premiowy i nagradzanie pracownikow. Nie piszcie o tym co mialo miejsce bagatela 2-3 lata temu, ma miejsce tylko dla pracownikow biurowych zatrudnionych na Slowackiego lub- pana ojca dyrektora. Wkoncu gdyby nie szary czlowiek nie mielibyscie grosza zeby sobie te premie przyznawac. To samo tyczy sie umowy o prace na okres nieokreslony. Jak to pieknie napisane. Wielu pracownikow takowa ma... napewno. Teraz przeliczcie sie jaki odsetek wszystkich osob zatrudnionych takowa posiada... no i co jaka liczba wam wychodzi. Chyba marnie dlatego taka cisza. A teraz zauwazcie jakie ci ludzie zajmuja stanowiska.... pewnie robi sie glupio co? Mi tam by bylo wstyd. A zebrania- ciekawa forma. Powiedz przy wszystkich co ci lezy na sercu. Tydzien pozniej z pokora przyjmij nagane bo raptem przestales wyrabiac norme a miesiac pozniej poczeka na ciebie wypowiedzenie. Ale oficjalnie poprostu jestes w firmie leniem i obibokiem. A tak naprawde niepotrzebnym klopotem. Trzeba cos zamiesc pod dywan... zwolnienie, ktos jest za dobry... zwolnienie... ktos jest niewygodny... zwolnienie. Poki siedzisz cicho to pracuj ponad norme i ciesz sie ze ci w terminie wyplaca cos co nazywaja pensja. Tak drodzy Panstwo szanujecie i doceniacie swoich pracownikow.

RUKE
@Anioł Stroz Desperatow

Zaistniała sytuacja wymaga podjęcia odpowiednich środków, które są rozłożone w czasie. Miejsce po pożarze jest zabezpieczone, ale jego skutki muszą zostać usunięte w całości przez odpowiednie jednostki, które zostały poinformowane natychmiast po incydencie. System premiowy stosowany jest wobec wszystkich pracowników produkcji - wystarczy spełnić jasno określone warunki. Każdy pracownik ma również szansę na umowę na czas nieokreślony. Nie zwalniamy pracowników, którzy chcą dla nas pracować. Cenimy wszystkie uwagi, jakie otrzymujemy od naszych pracowników i zależy nam na właściwej komunikacji oraz współpracy.

Jarząbek
@Anioł Stroz Desperatow

Aniele stróżu, piękne słowa prawdy. Ruke, co to są jasne zasady zatrudnienia? Wypłaty wynagrodzeń ponad najniższa krajowa i premii pod stołem z pominięciem odprowadzania należnych składek? Gdzie są przelewy z premiami skoro je placicie? Gdzie te premie w papierach, na paskach? Gdzie składki? To jest kryminał, a nie jasne zasady zatrudnienia.

Ghost Writer
@RUKE

Z tym nie zwalnianiem pracownikow ktorzy chca dla Was pracowac, to bym polemizował.. A już napewno jeśli chodzi tu o dobrych pracowników.. parę sztuk możnaby wymienić ktorzy potrafili wypowiedzieć swoje zdanie i wkładać serce i duzy wysilek w ta firmę, by później przez niekompetencje osób "zarzadzajacych" czyt. przelozonych zostac zwolnionym..szkolenia menadżerskie jasno mówią "nie bój się zatrudniać pracowników lepszych od siebie". Niektórym ważnym osobom w tej firmie przydałoby się o tym nie zapominać. Pozdrawiam

Anioł Stroz Desperatow
@Ghost Writer

Brawo... wszyscy o tym wiemy. Sa ludzie ktorzy wiele poswiecili tej firmie. Dzis nie maja nic. Wyksztalceni, znajacy firme na wylot... zostali z kwitem... nikt nawet nie zadbal o to by zrobic cokolwiek by zatrzymac ich w pracy. Poprostu nic...

Janusz Nosacz
@Anioł Stroz Desperatow

A mnie bardzo interesuje kto pisze taką"prawde" o firmie a boi sie tego glosno powiedzieć? Piszesz tyle szczegółów wiec logiczne że jesteś jednym z nich tylko czemu boisz sie pójść do dyrektora lub tzw "elity" i powiedzieć glośno o swoich zastrzeżeniach? Boisz sie stracic pracy na która tak narzekasz?

blabla
@Janusz Nosacz

Też się zastanawiam kto taki mocny tutaj, a w pracy pewnie (usunięte przez administratora) cicho i "tak panie dyrektorze". Mi nie pasowała robota to zmieniłem, jak kogoś nie stać na odwagę aby powiedzieć kilka słów albo poszukać innej pracy to bardzo dobrze, niech go wyzyskują

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ruke Zbigniew Rus? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Aniol Stroz Desperatow

Witajcie Kochani. Teskniliscie? Ja bardzo. .. bardzo cieszę się że moje wpisy zmobilizowały firme Ruke do odpowiedzi. Choć chyba ktoś tam się zaciął i jak mantre ciągle powtarza te same słowa. Starali się wyjaśnić wszystko a ostatecznie nie wyjaśnili nic. Ale... oni już tak mają więc nie jesteśmy zdziwieni. Prawda kochani? Wasz Angel postanowił się dziś odezwać by przekazać wam bardzo ważną nowine. Otoż... niech oni ( czyt. Ruke) robią sobie te swoje zebrania z elitą a my... widzimy ( a raczej slyszymy lub jak kto woli czytamy) sie tutaj. Pamiętajcie że mozemy tu sobie pisać o wszystkich nieprawidłowościach. To pozwoli innym zedecydowac badz nie o podpisaniu cyrografu w owej firmie. I nie musicie się obawiać. Kto pisze na GoWork i co pisze na GoWork zostaje na GoWork. A ja obiecuje że czuwam i zrobie wszystko zeby Wam pomóc. Jak na Anioła przystało liznął Wasz aniołek troszkę i prawa pracy wiec służe pomocą. Pamiętajmy jednak, piszemy tylko prawde, nie plotki zasłyszane od innych, oraz co ważne- szanujmy się wzajemnie. To bardzo ważne w kwestii jakiegokolwiek porozumienia. No wiec... dzis juz Wam życze spokojnej nocy. Pamietajcie ze zaczyna sie weekend i Aniolek odpoczywa... moze baluje... a w poniedzialek widzimy się. Czuwajcie... ja ciagle czuwam. Buzka

Aniol Stroz Desperatow

Kochani Moi mili... Zacznijmy od poczatku. Jest wielu zwolennikow owej firmy. A wiec... mowiecie o swietnej atmosferze w pracy- ok. ale to wy ja tworzycie, wy biali murzyni wyzyskiwani jak nigdzie indziej. Pewnie dlatego sie tak kochacie bo wszyscy jedziecie na tym samym wózku. Wystarczy chciec. Jesli chodzi o zarobki hmm... polemizowalabym. Skonczyly sie czasy bialych murzynow. Jesli szczytem waszych marzen i ambicji jest najnizsza krajowa. Ok. Gratuluje. Brak premi, podwyzek, stazowego... no ale coz. Powiecie takie czasy. Czasy sa ciezkie a uwierzcie mi ze socjal na poziomie dostaniecie juz w bardzo podrzednych pulawskich firmach ale nie w Ruke. Ruke da ci co najwyzej aneks do umowy zeby pensje zmniejszyc. Ile takich aneksow podpisaliscie w tym roku. Bo ja wiem ile. To co znow łapka w gore kto podpisal aneks? Co sie tyczy umowy... a to ci dopiero- dranie wyszkolą i zwalniają... a no tak jest. Zwalniaja bo trzecią umowę trzeba podpisac na czas nieokreslony a Ruke tego nie robi. Ba malo tego 9 z 10 pracownikow jest tam albo z orzeczeniem o niepelnosprawnosci albo z urzedu pracy czyli wiadomo kto placi im pensje. A mozeze oni nie zatrudniaja na stale bo boja sie jeszcze ze trafi sie niespodziewana ciąża i nie daj Boże beda alimenty placic. A tak powaznie to wy wspaniali pracownicy broniacy Ruke jak lwice mlodych- macie umowy na czas nieokrelony? Łapka w gore ilu takich? Ile osob moze pojsc do banku wziac kredyt na mieszkanie? W sumie to i lepiej ze nie mozecie. Przy zarobkach 1600 zl na reke, odliczajac kredyt, jedlibyscie chyba te lustra ze stluczek. Jesli chodzi o dyrektora. A co on biedny moze. Przeniosł sie chlopina ze wsi Zamosc, do miasta Lublin... docelowo Pulawy. Jesli facet na stanowisku daje soba rzedzic szarym brygadzista z niespelna rocznym stazem to albo jest wychowywany przez kobiety ( a to patrzac na jego bliskich kolegow z pracy by sie zgadzalo ) albo nie obrazajac go jest zwyklym cipeuszem i czas zmienic stanowisko. Powinien jak co niektorzy w rzadzie- byc bezpartyjny. Na tym stanowisku kazdego powinien traktowac rowno. Wkoncu wszyscy pracujemy na renome firmy ale i jego przede wszystkim bo on jest tej firmy przedstawicielem. A wiec jesli np.chwali brygadziste czy jak tam zwał kierownika produkcji... niech i bialym murzynowm podziekuje. Bo to w glownej mierze ich zasluga ze jedni moga innym w d..e wchodzic. To oni daja ten żel, dlatego nie boli. Uff ale sie rozpisalam. Ktos kto cierpliwie wytrwal moja lekture do teraz- obiecuje juz koncze. Porusze tylko jeszcze temat owego pozaru. Macie racje. Modlcie sie wszyscy i Bogu dziekujcie ze macie gdzie pracowac Allleluja !!! Jescze pare lusterek w ofierze zlóżcie. Blagam. Ogarnijcie sie. Zgodnie ze wszystkimi przepisami swiata nie mieliscie prawa byc w poniedzialek w pracy. Haslo- mogliscie wziac wolne. Wolne to Wam pracownicy produkcji czy jak wolicie Hali B sie nalezalo tak sam jak co niektorym 500+. I nie powinno byc wam sciagane z urlopu. To pracodawca powinien Was poinformowac o wolnym a nie wy o niego prosic. I bohaterom tego powstania gratuluje. Zebraliscie sie. Solidarnosc. Kazdy pracowal. Tylko jak dlugo oczysczaliscie hale i przygotowywaliscie do stwozenia godnych dla siebie warunkow pracy? Ile zdrowia i nerwow was to to kosztowalo. Jeden dzien... jeden dzien a potem kazdy mial was gdzies... i w tym (usunięte przez administratora) i smrodzie kazali wam ruszyc z produkcja. Ale mogliscie wziac wolne.... Hmm... takze zycze wszystki pracy tej wspanialej firmie. Nauczycie sie doceniac inne zawody i innych pracodawcow. Z doswiadczenia wiem jedno- dobry pracodawca nie oglasza sie 365 dni w roku ze szuka pracownika. Owszem, sa ludzie ktorym sie nie chce. Wcale sie nie dziwie. Tez by mi sie nie chcialo za takie pieniadze. Desperatom bez wyksztalcenia- polecam ( wkoncu nie macie wyjscia) bezrobotny rolnikom- polecam ( wkoncu dorobicie na truskawkach, wykopkach czy innych krzakach), pierwsza praca- polecam ( docenisz innych pracodawcow), chcesz cos w zyciu osiagnac- uciekaj, podpal siebie a nie firme ( wkoncu desperaci musza miec gdzie pracowac) , spal papierosa- zrob cokoliwiek ale trzymaj sie z daleka. Dziekuje za uwage. AMEN

Alvaro
@Aniol Stroz Desperatow

Wreszcie ktoś prawdę napisał

Soltys

Dom wariatow i (usunięte przez administratora). Ludzie musza pracowac w pogorzelisku w maskach!!!

Huzar
@Soltys

Brawo wreszcie ktos napisalno pozarze i warunkach pracy bo przeciez wielcy dyrektorzy tuszuja sprawe ze sie nic nie stalo. Ludzie jedza na krawezniku, nie ma czym oddychac tylko spalonym plastikim i sadza. Sa omdlenia ale (usunięte przez administratora) bawi sie dalej

Sfrustrowana.
@Huzar

Po co takie rzeczy pisać. Ja się cieszę ze firma mocno nie ucierpiała i mam prace. Przecież dyrekcja pozwoliła wziasc wolne na czas remontów a wolne stolowki so do dyspozycji. Widać komu zależy na firmie. Jeśli komuś nie pasuje niech poprostu odejdzie.

Pracownica
@Huzar

Przecież pożar to nie jest codzienna sytuacja. Trochę zrozumienia!!! Cieszę się ze mam gdzie pracować i nie spłonęła cała firma i zamiast siedzieć na krewężniku wszyscy byśmy wylądowali ale na bruku

Sąsiad

Przechodząc obok firmy śmierdzi na kilometr Niestety pracownicy muszą pracować w takich warunkach.

Sasiedzi
@Sąsiad

nikt nic nie musi, ja pracuje 3 lata i chce pracowac kolejne lata. a kolega sasiad z konkurencji ? Bo jaki normalny sasiad wejdzie na strone firmy zeby napisac komentarz ... jak ktos napisal, ciesze sie ze pozar nie zabral mi pracy !!!

Nowy Dyrektor firmy Juszczak zwalnia ludzi bez przerwy kogoś. Ludzie mają go dość dlatego te podpalenia są pewnie

LPU

Potwierdzam to istny tuman z tego dyrektora jak mozna tak ludzi bez przerwy zwalniać jeszcze trochę i sam będzie pracował

Tytus

kazdy miesiąc ktoś odchodzi warunki jak w latach 90 ,nie szanują ludzi

Flaming

Ludzie uciekają jak szczury z to acego okrętu ,nie polecam zła atmosfera pracy

Młoda
@Flaming

Jakoś nie zauwazylam żeby ludzie uciekali. A nawet przeciwnie, ciagle ktos przychodzi i pyta o pracę wiec chyba zle nie jest.

Twardy pracownik

Nie polecam tam pracy, większe ego mają niż się znają, praca za najniższą krajową+ premia, umowa na okres próbny później na rok czasu. Elastyczność pracy zapomnij, normalnych warunków też..

Dawny pracownik

Nikt tu nie wytrzymuje psychicznie pracownik produkcji to najgorszy szkoda że wielcy kierownicy od siedmiu boleści tak myślą i tak traktują nie polecam

@Dawny pracownik

Popieram!! pracownika traktują jak śmiecia nawet przełożeni tak samo jak dyrekcja nie poszanują pracownika nie będą ich mieć

...
@anonymous

Boże... kto takie głupoty pisze...

Witek

Niestety idealnie nie będzie nigdy. Jeśli komuś nie odpowiada może trzeba coś zmienić?

Mateo
@Witek

Trzeba zmienić mentalność wiecznie niezadowolonych Dla mnie praca i atmosfera na duuuuzy PLUS

Pracus

Ciagle szukaja nowych pracownikow bo jak ktos przyjdzie to chwile popracuje I sie zwalnia ,ciezko ,ogromne wymogi ,normy nie do wykonania a kasa slaba. Totalnie nie szanuja pracownika. Nie polecam!!!!!

@Pracus

To prawda pracownika nie szanują w tej firmie ciagle im się rzuca kłody pod nogi wyzywa się i obgaduje pracownika za plecami to sa właśnie przełożeni w tej firmie

Nice

Jest naprawdę ok, może nie jest idealnie ale mi wszystko pasuje. Dobre podejście kierowników, wypłata zgodnie z umowa. Naprawdę spoko.

Zadowolony

Ja polecam, wszystko jest spoko

Nowy i zadowolony :)

Pracuje od kilku msc i jest naprawdę spoko. Atmosfera jest bardzo dobra, kaska tez ok, premie również do zdobycia. Jedno teraz już wiem ze złośliwe komentarze są pisane przez 2 osoby które zostały zwolnione za kiwanie firmy jakiś czas temu i widac ze robią konsekwentnie to co obiecali odchodzac - bardzo slabe to jest ale to jest urok internetu grunt to mieć łeb na karku :)

polecam
@Nowy i zadowolony :)

równiez to potwierdzam!

@Nowy i zadowolony :)

Dobrze napisane! Tez potwierdzam.

Zwolniony

Szkoda zachodu z tą firmą zwalniają zaraz tak jak mnie po miesiącu pracy. Zwalniają wszystkich pracowników i od nowa zatrudniają nowych. Niedługo takim tokiem myślenia pracowników mieć nie będą

Na olx szukają do obsługi sklepu niemieckiego

Zostaw merytoryczną opinię o Ruke Zbigniew Rus - Dęblin - puławy

• Jak się pracuje w Ruke Zbigniew Rus?

Zobacz opinie na temat firmy Ruke Zbigniew Rus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruke Zbigniew Rus?

Ruke Zbigniew Rus