Opinie o Bystrzaki Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bystrzaki Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bystrzaki Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bystrzaki Sp. z o.o. w Rzeszów

zainteresowana

Witam, czy w przedszkolu w którymś oddziale będą przyjęcia od września? Przeglądam opinie o różnych przedszkolach bo pracowałam w państwowym i ... nie polecam :/ Szukam przedszkola gdzie jest czym pracować, dobrze wyposażonego, gdzie jest normalna przyjemna atmosfera i gdzie pracownicy sa doceniani. No i jak czytam i tu i w innych miejscach o Bystrzakach i przejrzałam ich Facebooka to wyglądają najlepiej na tle innych przedszkoli w Rzeszowie i przeważają bardzo pozytywne opinie. Więc ktoś wie czy będą przyjęcia i czy sa jakieś wymagania dodatkowe? Mam już kursów ukończonych dodatkowych i kilkuletnie doświadczenie już :)

@zainteresowana

Tak, własnie rekrutujemy do nowej placówki :)

jolanta487

Do Bystrzaków trafiłam jakiś rok temu, znajoma powiedziała mi że szukają nauczycielek i się zgłosiłam. Praca jest przyjemna, w zespole sympatycznym i wspierającym. Właścicielka jest ciepłą kobietą z dużą empatią. Zarobki jak dla mnie odpowiednie a samo przedszkole jest bogato wyposażone więc jest na czym pracować.

przedszkolankazzamiłowania

Rekrutacja nie wiem czy trwa ale wysłałam CV i zostałam zaproszona na rozmowę. Czytałam, że rektutacja łatwa nie jest ale była w bardzo miłej atmosferze, Pani Dyrektor wydaje się być odpowiednia osoba na tym stanowisku. Czekam na decyzję bo przedszkole ( poprzyglądałam się jak czekałam na rozmowę ) wydaje sie przyjemnym miejscem pracy a kadra uśmiechnięta i miła

wiktoria865

W przedszkolu pracuje mi się fajnie, współpracownicy tworzą miłą atmosferę a właścicielka est otwarta na każdą sugestię personelu. Wynagrodzenie odpowiednie do poziomu obowiązków, jestem zadowolona z pracy w tym miejscu.

Animator

Rozmowa była w miłej atmosferze, zostałam zapytana o moje doświadczenia, wynagrodzenie oraz dlaczego chcę tu pracować, następnie zostałam oprowadzona po obiekcie, dostalam koszulkę firmową i zostałam na dniu próbnym

Co byś zrobiła, gdyby rodzic powiedział ze hie jest zadowolony z tego, w jaki sposób prowadzisz urodZinki jego dziecka ? Jaką zabawę przeprowadzisz z dziewczynkami 6/7 letnimi mając do dyspozycji miękkie klocki xxl

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Rzeszów
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy FRAC Rzeszów -pracownik stoiska mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
Diana

Wprawdzie z powodu przeprowadzki zmienilam miejsce pracy, ale prace w Bystrzakach wspominam bardzo dobrze :) Z ekipa nigdy nie bylo problemow, praca z dzieciakami fajna, a i kierownictwo w porzadku.

Ola

Kadra na wysokim poziomie, przemiła atmosfera, przyjazna dla dzieci. Każdy rodzin będzie zadowolony z powierzenia swoich pociech pod skrzydła Pań ze żłobka. Polecam serdecznie!

Bernadka

Przebieg mojej rekrutacji wspominam bardzo dobrze wręcz fantastycznie!! Wicedyrektor Dorota zaproponowała mi dogodne dla mnie godziny przeprowadzenia zajęć pokazowych. Atmosfera była niezwykle wspaniała. Przedszkole na wysokim poziomie. co najważniejsze dostałam pracę.

Bernadka

Maciej

@Alinka, może mogłabyś dodać do swojej wypowiedzi, jakie warunki oferuje żłobek i czego wymaga od pracownika? Twoja opinia spowoduje, że ewentualni przyszli pracownicy będą chcieli aplikować do tej pracy. Pozdrawiam.

Bogna

Podpowiedzcie czy przedszkole prowadzi może rekrutację?

sylwia
@Bogna

O jaką rekrutację Pani pyta? Pracowników czy podopiecznych? Pozdrawiam

Alinka
@Bogna

Zawsze warto probowac sie rekrutowac :) A noz sie akurat uda - zwlaszcza, ze rekrutacja tutaj nie jest najlatwiejsza :D Ale warto - probuj! Czekamy :D

Maciej

@barbarka, wnioskuję z wypowiedzi, że byłaś na rozmowie o pracę. Opisz swoje odczucia, jakie zadawali pytania? Piszesz o dodatkowych szkolenia i kursach, których wymagali. Może mogłabyś przybliżyć o jakiej tematyce te szkolenia i czy po ich zrobieniu, można ubiegać się o pracę? Jakie warunki finansowe proponują i czy pakiet socjalny jest satysfakcjonujący? Każda informacja będzie cenna.

waktorijanka

Jak dla mnie praca w tym przedszkolu jest satysfakcjonująca, jest możliwość awansu zawodowego, zarobki oceniam jako bardzo dobre w stosunku do obowiązków. Pracodawca empatyczny, przyjemnie mi się z nim współpracuje.

uka
@waktorijanka

Mnie sie nie udało, a słyszałam że są świetne warunki. Może następnym razem się uda jak zdobędę jakies dodatkowe kursy , w Bystrzakach patrzą na szkołe, kursy i doświadczenie

barbarka
@uka

Też próbowałam i będę jeszcze próbować, a nuż wskoczę na chwile choćby na zastępstwo. Koleżanka pracuje w Bystrzakach w żłobku i meeeega zadowolona i z atmodfery i warunków pracy i zarobków. Jednak prywatne przedszkole chyba lepsze

niezatrudniona niestety

Moja koleżanka pracuje w Bystrzakach w żłobku , ja próbowałam ale niestety nie udało sie- za małe doświadczenie i za mało szkoleń. Próbowałam zaraz po skończeniu studiów , niestety nie miałam żadnych szkoleń dodatkowych, koleżanka miała. A Pani Dyrektor jest wymagająca, stawia na doświadczoną i wykształconą kadre. Żałuje bo kolezanka bardzo zadowolona i z płacy i z warunków, mówi ze się bardzo rozwija i praca ją cieszy

wychowawczyni w złobku
@niezatrudniona niestety

Faktycznie praca zadowalająca i to bardzo :) Ptacuję od września, świetnie wyposażona placówka, miła atmosfera i cudowne dzieciaki :) aż sie chce chodzic do pracy

Lena

Praca w "Bystrzakach" jest satysfakcjonująca z momożliwością podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego. Rozkład dnia jest intensywny-dzieci mają zapewnione nie tylko posiłki, opiekę i realizację podstawy programowej,ale również wiele zajęć wspierających ogólny rozwój psychofizyczny i emocjonalny. Dla mnie jako nauczyciela to właśnie rozwój i obserwacja sukcesów dzieci są najważniejsze.

filipa.kruczek

Z pracy w tym przedszkolu jestem zadowolona, mam dużo szkoleń udoskonalających moje umiejętności, widać że pracodawca nie oszczędza na swoich pracownikach. Zarobki odpowiednie, atmosfera przyjemna, polecam.

- nowi pracownicy pracują na czarno - pracodawca wmawia pracownikom że ma 7 dni na podpisanie z nimi umowy - pracownicy nie mają przerw - na próby wyjścia na przerwę dyrektor nakazuje wrócić do sali (w której mają zakaz spożywania posiłków) - pracownicy są zmuszani do nadgodzin, za które nie otrzymują wynagrodzenia ani nie mają możliwości "wybrania" tych godzin - nauczyciele przedszkola aplikujący na właśnie to stanowisko są zmuszani do pracy w żłobku wbrew swojej woli - zmuszanie do pracy w nocy i w weekendy w celu posprzątania po wykończeniu przedszkola, rozpakowania nowych zabawek - zmuszanie do wykonywania pracy ponad swoje obowiązki - nauczyciel m. in. gotuje obiady, sprząta, myje lodówkę - brak zapewnienia materiałów niezbędnych do pracy w placówce - wychowawcy nie mają nawet długopisów ani kartek ksero, nie ma na czym odtwarzać muzyki dzieciom w związku z czym musi przynosić swoje materiały i sprzęty do pracy - oczernianie pracownika w gronie innych pracowników, regularne straszenie zwolnieniem bez wyraźnego powodu, nieustające poniżające komentarze od dyrektora w stronę pracowników i spojrzenia z pogardą, - zmuszanie do pracy uwłaczającej godności osobistej pracownika (m.in. pastowanie podłogi na kolanach przez nauczyciela przedszkola), brak możliwości wyrażenia swojego zdania przez pracownika - każde stwierdzenie na temat złych warynków pracy jest komentowane przez pracodawcę groźbą zwolnienia - brak stałego harmonogramu pracy i list obecności pracownika, pracodawca z dnia na dzień informuje pracownika na którą ma przyjść do pracy

@pracownik

Pracuję w tej firmie i powyższe informacje to są jakieś pomówienia. Każdy pracownik ma czas zjeść na przerwie normalnie, do tego w nowoczesnym pokoju socjalnym. Funkcjonuje w pracy harmonogram i listy obecności. A placówka jest bogato wyposażona. Podejrzewam, że braki miały miejsce we wrześniu gdy placówka była doposażana i wydłużał się czas na dostawy. Również wtedy "każde" ręce były potrzebne do pracy przed otwarciem. Widać zmycie podłogi uwłaczyło Pani godności. Obecnie nie ma braków materiałów plastycznych, książek, pracownicy mają na salach odtwarzacze CD, tablice multimedialne, laptopy. Życzę każdemu nauczycielowi takich warunków do pracy. Pozdrawiam

@pracownik

A ja się nie zgadzam z opiniami. Zarobki są w tej firmie na poziomie wyższym niż w innych miastach. A czy pozyskuje się osoby z UP czy z innych miejsc, kto tak nie robi? Ważne, że jest praca. Pracodawca jest wymagający co przekłada się na jakość świadczonych usług. Pracuję w firmie od września i jestem bardzo zadowolona. A osoby, którym nigdy nikt nie dogodził w zyciu będą zawsze szukały problemu u każdego pracodawcy.

Pracownica Bystrzaki Conres

Proszę sobie nie schlebiać, nie tylko Pani może negatywnie komentować. (Jak rozumiem, gdzieś trzeba sobie upuścić żółci gdy z pracy wyrzucili). Ludzie tutaj inni pracują i jakoś narzekania nie słyszę. Placówka tworzyła się od podstaw we wrześniu i widać korona z głowy spadła komuś, że trzeba było umyć podłogę po remoncie. Masakra na prawdę. Pozdrawiam!

Pracownica Bystrzaki

W innych miastach zarabia się najniższą krajową na podobnych stanowiskach, w Bystrzakach można liczyć na coś więcej.

@pracownik

Drogi pracowniku - Pani Moniko informuję, iż nie otrzymała Pani umowy ponieważ nie zdecydowaliśmy się na podjęcie z Panią współpracy. To jest tez powodem dla którego nie otrzymała Pani grafiku pracy. Cieszymy się, że z taką determinacją chciała być Pani Naszym pracownikiem i mimo informacji, iż nie zatrudnimy Pani, zjawiła się Pani kolejnego dnia wraz z PIP. Co do pozostałych rewelacji jakie Pani wypisuje- zapraszamy na naszego Facebooka myślę, że zdjęcia pokażą więcej niż moje słowa -to odnośnie wyposażenia, a odnośnie atmosfery wyżej opinie Naszych prawdziwych pracowników ???? Odnośnie Pani wpisów tyczących się „ Złej Pani Dyrektor „ Informuję, że od lipca 2017 jestem na L4 a od października na macierzyńskim w związku z urodzeniem mojej córeczki, oszczerstwa kierowane pod moim adresem są całkiem nie na miejscu, ale skąd może Pani o tym wiedzieć skoro nigdy Pani u nas nie pracowała ???? Jest Pani osobą zawziętą i pełną uporu w dążeniu do celu proponuję przełożyć energię na rozwój osobisty i zawodowy, pracodawcy na pewno to docenią. Życzę sukcesów i powodzenia w poszukiwaniu pracy. Dyrektor Niepublicznego Żłobka/przedszkola Bystrzaki.

sylwia

Jestem zadowolona z pracy w Bystrzakach (Placówka w biurowcu Conres). Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska. Placówka ciągle się rozwija, tworzą się nowe oddziały. Duża szansa awansu, możliwości rozwoju osobistego. Jasne zasady. Młoda, energiczna kadra nauczycieli. Bogate wyposażenie żłobka i przedszkola, którego nie znajdziemy w innych placówkach m.in żłobkobusy.

Jakataka

Praca w tym przedszkolu jest ok. Standard pracy jak w każdej innej placówce prywatnej. Pracodawca stawia głównie na innowacyjne rozwiązania, przedszkole wyróżnia się na tle innych w Rzeszowie.

alinka_domisla

Co do atmosfery w pracy to jest bardzo dobra, jestem pracownicą tego przedszkola od kilku miesięcy i czuję się tu swobodnie, pracodawca stara się o zadowolenie z wynagrodzenia i ogólnie dobre samopoczucie pracowników.

aneta54

Pracuję tu aktualnie i jestem zadowolona, wynagrodzenie odpowiednie. Wyposażenie przedszkola jest bardzo dobre, jest na czym pracować z dziećmi. Pracodawca otwarty na sugestie zmian i usprawnienia opieki. Warto tu pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o Bystrzaki Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Bystrzaki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bystrzaki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bystrzaki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bystrzaki Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bystrzaki Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bystrzaki Sp. z o.o.