3 Dodaj merytoryczną opinię
counter
3 74 66 5 1

Opinie o Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Bystrzaki

Aktualność

Jest Pani Dyrektorem niepublicznych żłobków i przedszkoli Bystrzaki jakie stawia Pani przed sobą zadania?

Anna Tokarczyk: Jestem założycielką marki, ale również od początku prowadzę nasze przedszkola i żłobki. Pomysł na ich stworzenie wynikał z chęci wyjścia ku aktywnym zawodowo rodzicom, potrzebującym wsparcia w opiece, edukacji i wychowaniu ich dzieci, tak, aby jednocześnie zapewnić im harmonijny i wszechstronny rozwój taki, jaki otrzymałyby w domu rodzinnym. Wiem jak jest to trudne wyzwanie, dlatego w naszych placówkach dzieci już od najmłodszych lat uczestniczą w zajęciach ogólnorozwojowych i edukacyjnych. Pracujemy z wieloma specjalistami tj. fizjoterapeuci, psycholodzy, logopedzi i pedagodzy. Zajęcia wspierające nabywanie kluczowych umiejętności nie są przypadkowe, a dokładnie dobrane i dopasowane do okresu rozwojowego, w jakim jest dziecko. W przedszkolach oprócz rozwoju poznawczego kładziemy duży nacisk na umiejętności społeczne, budowanie pozytywnej samooceny, inteligencję emocjonalną, empatię i szacunek do wszystkiego, co nas otacza, a więc i do środowiska naturalnego.

Jakie zajęcia ma Pani na myśli?

Anna Tokarczyk: Czasami rodzice pytają mnie, po co dzieciom w żłobku organizujemy spektakl teatralny, czemu uczestniczą w zajęciach muzycznych czy logopedycznych, w końcu jeszcze same nie mówią! Uświadamiam im wtedy, że trzy pierwsze lata życia są jednym z najważniejszych okresów rozwojowych dziecka, że w tym czasie w ich mózgu budują się sieci neuronów, które będą decydować w przyszłości o ich twórczym potencjalne i łatwością, z jaką będą opanowywać nowe umiejętności. Argumentem, jaki trafia do rodziców, którzy z nami współpracują jest ten, że przecież gdyby dziecko towarzyszyło im przez ten czas w codziennym życiu to również doświadczyłoby muzyki i różnorodnych bodźców. Wiele żłobków i przedszkoli zmieniło się w zamknięte i sterylne przestrzenie, w których dzieci izoluje się od świata przez kilka godzin dziennie. Dla prawidłowego rozwoju potrzebują one jednak wielu aktywności. W naszych żłobkach możemy im ją dać w odpowiednim poziomie, bezpiecznych warunkach i pod kontrolą fachowej kadry.

Jak podsumowałaby Pani rok 2019 w Bystrzakach?

Anna Tokarczyk: To był dla nas bardzo intensywny i inspirujący rok. Mamy za sobą dziesiątki zajęć z wieloma specjalistami, setki spotkań z rodzicami i wiele maluchów, które dołączyły do drużyny Bystrzaków. Dzięki profesjonalnej organizacji i nastawieniu nie tylko na zysk, udało nam się stworzyć bardzo atrakcyjną ofertę przy możliwie najniższych cenach! Najwięcej pracy i czasu zajęło nam szukanie funduszy i partnerów, dzięki którym możliwe jest dostarczenie tylu dodatkowych zajęć i aktywności przy zachowaniu najniższego czesnego wśród placówek niepublicznych w Rzeszowie. Jest to możliwe! Dziś jestem pewna, że warto przecierać nowe szlaki i ustanawiać nowe standardy, gdyż to daje nam wyjątkowość i buduje prawdziwą przewagę konkurencyjną. Mam nadzieję, że odczuli to nie tylko rodzice, ale również nasi podopieczni.

Co więc czeka nas w 2020 r.? Jakie plany?

Anna Tokarczyk: O! Bardzo dużo, będzie się działo już w styczniu chcemy uruchomić nową placówkę w Jaśle, a potem kolejne w całej Polsce wszystkie pod hasłem Bystrzaki wspierają super aktywne mamy i Dobry start z Bystrzakami. Będzie to dla nas ogromne wyzwanie, któremu uda nam się sprostać, dzięki naszej sprawdzonej ekipie. I tu bardzo chciałabym podziękować „drużynie” Bystrzaków oraz rodzicom naszych podopiecznych – Kochani DZIĘKUJĘ!

Skoro powstają nowe placówki to i zapewne wkrótce rekrutacja nowej Drużyny?

Anna Tokarczyk: Tak, jak wspomniałam pierwszą placówka będzie placówka w Jaśle, i już z początkiem stycznia szukać do niej najlepszych osób.

To może zdradzi Pani, co trzeba zrobić, aby tę pracę dostać?

Anna Tokarczyk: Haha. :) Kochać dzieci, mieć w sobie dziecięca radość, ciekawość i chęć poznawania świata. Wiem, że wiele osób pyta jak przebiega u nas rekrutacja i na co zwracamy uwagę.

Na pewno ważne są kwalifikacje, bo dają podstawę merytoryczna i wiedzę, ale … nic po nich, kiedy nie umiemy tej wiedzy i umiejętności pokazać, przekazać. Jeżeli kochasz dzieci i lubisz z nimi pracować wyślij do nas swoje CV, napisz list motywacyjny, w którym przekonasz nas, że praca z dziećmi jest Twoim celem zawodowym. Na rozmowę kwalifikacyjną poprosimy Cię o przygotowanie 15 /20 minut zajęć pokazowych. Wcześniej damy Ci znać, dla jakiej grupy wiekowej masz przygotować zajęcia oraz to, ile jest w niej dzieci. NIE SCIĄGAJ SCENARIUSZA Z INTERNETU – znamy je na pamięć. Nie oceniamy tematu zajęć może być dowolny, zwracamy uwagę na Twoja komunikację z dziećmi, czy potrafisz zarządzać grupą, czy zwracasz uwagę na to czy słucha Cię grupa czy pojedyncze jednostki, zwrócimy uwagę na to czy przygotowany przez Ciebie scenariusz jest spójny tematycznie, w jak wielu rożnych aktywnościach poruszysz ten temat, czy stawiasz na metodę projektu? Czy znasz aktywizujące metody przekazywania wiedzy? Czy wykorzystasz do jej przekazania wszystkie zmysły?

Po przeprowadzonych przez Ciebie zajęciach, omówimy je z Tobą, powiemy, co nam się podobało a co nie i dlaczego – dzięki temu mamy nadzieję, że kontakt z nasza firmą będzie dla Ciebie zdobyciem pewnego doświadczenia a przy ewentualnych błędach da możliwość korekty.Na rozmowę zaprosimy wszystkie osoby, które wyślą CV po spotkaniu z wszystkimi wybierzemy kandydatów, którzy od dwóch obserwatorów dostały najwyższą liczbę punktów. Jeżeli to nie będziesz Ty zadzwonimy do Ciebie i poinformujemy o wyniku.
Tyle, nie mamy wielkich wymagań.

Tak25Nie14
Krzysztof

Najlepsza placówka w Rzeszowie, moje dziecko codziennie przynosi nowe informacje, ciągle coś robią, jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim.

Tak8Nie9
ODN Nowy wpis
Klient

Nie polecam współpracy z tą firmą ani właścicielem. 8 miesięcy nie mogę ściągnąć płatności 4 tyś za kursy kwalifikacyjne, w których brała udział główna Pani dyrektor, właścicielka. Brak kontaktu, brak odbierania telefonu, obie panie dyrektor nie podchodzą do telefonu, nie odpowiadają na maile, o uregulowaniu płatności za fakturę - można zapomnieć. Przedszkole działa a placówka nie reguluje zobowiązań.

Tak4Nie
byłypracownik Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.

Tak6Nie
byłypracownik Nowy wpis

Absolutnie odradzam pracę w tej firmie. Na początku zapowiadało się pięknie,ale szybko okazało się że wszystko tam jest grubymi nićmi szyte. Brak wypłat oraz mobbing.

Tak6Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 65 dni.

Czy w firmie Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Bystrzaki są regularne szkolenia pracownicze?

Tak2Nie2
Barbara
Klient

Koszmarna atmosfera. Wiem tez że rodzice wypisują dzieci nawet kosztem utraty wpłaconej kwoty. Jestem zawiedziona postawą osób reprezentujących , brak rzetelnej opieki, informacji, kontroli nad placówką. Nie polecam.

Tak12Nie
mama
Klient

widząc same dobre opinię jestem w stanie uwierzyć, że dzieciom jest tam dobrze, ale podzielę się swoim doświadczeniem. Zadzwoniłam rok temu z zapytaniem, co jest wymagane, żeby moje dziecko dostało się do żłobka (przecież wszyscy go polecają). O dziwo! bardzo nieuprzejma pani, która odebrała mój telefon niby robiąc mi wielką łaskę powiedziała coś tam od niechcenia, wzdychając cały czas, może przewracała oczami - tego nie wiem, a w tle było słychać dzieci. W każdym razie odpuściłam, nie poszłam do tego żłóbka. Nie chce, żeby moje dziecko trafiło pod opiekę takiej Pani. Jeśli ktoś nie jest pozytywnie nastawiony na nowe dziecko, które ma przyjść, to w ogóle nie powinien zajmować się opieką nad dziećmi. Chodzimy do innego żłobka. Od pierwszego kontaktu (a miałam przyjemnośc rozmawiać nie tylko z opiekunkami, ale również z księgową) czuje się uśmiech w głosie, panie codziennie bardzo energicznie i pozytywnie witają moje dziecko i cieszą się, że jesteśmy. W moim subiektywnym odbiorze pomiędzy tymi dwiema placówkami jest przepaść, jeśli chodzi o tzw "zimny kontakt'. Pozdrawiam dyrekcję placówki Bystrzaki. Może wyciągną Państwo jakieś wnioski dot powyższego. Może pracownicy potrzebują jakiegoś szkolenia. Mama

Tak5Nie
Marcepan
@mama

Moje dziecko uczęszcza do Bystrzaków. Opiekunki są wspaniałe. To dyrekcja i recepcja jest fatalna.

Tak2Nie
Zespół Bystrzaki
@mama

Szanowna Pani. Z całego serca chcemy Panią przeprosić za zaistniałą sytuację, iż poczuła się Pani nie zaopiekowana, Pisze Pani o sytuacji z przed roku, i trudno Nam ocenić co było powodem takiego zachowania Naszego Pracownika. Od tego czasu ( w przeciągu roku ) Nasza Załoga przeszła wiele szkoleń, rzeczwiście wszystkie dotyczyły profesjonalnej opieki nad dziećmi min. rozwoju umiejetności kluczowych - większość Naszej Kadry obecnie uzyskało tytuł Trener Rozwoju Umiejętności Kluczowych. Pani uwaga, uświadomiła Nam potrzebę szkolenia w innym aspekcie naszej pracy. W październiku 2020 zaplanowaliśmy więc szereg szkoleń odnośnie kontatu z Rodzicami - nigdy nie traktowaliśmy Naszej usługi jak produkt komercyjny. Pojecia których Pani używa stosowane są w handlu ... Nasze placówki mają inna misję i wizję, Naszym celem jest wyrównywanie szans, różnic społecznych, staramy się by Nasze usługi były na jak nawyższym poziomie a jednocześnie dostępne dla jak największej społeczności Rodziców. Nie traktujemy Naszej usługi jak produkt, który należy sprzedać... stąd może nie skupialiśmy się na szkoleniach wspomnianym przez Panią zakresie. Nie mniej jednak z racji faktu, iz każda opinia jest dla Nas ważna, a Rodzice są naszymi partnerami w wychowywaniu ich dzieci zależy nam by z wzajemnych relacji byli zadowoleni i jak wspomnieliśmy poruszymy ten temat zarówno na najbliższej Radzie Peagogicznej jak i szkoleniach. Mamy nadzieję, że przy następnym kontakcie będzie Pani zadowolona i uśmiechnięta. Pozdrawiamy Zespół Bystrzaki

TakNie
Agnieszka
Klient

Zadzwoniłam kilka dni temu aby dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacji przyjęcia dziecka do przedszkola. Pani, z którą miałam "przyjemność" rozmawiać nie wykazała zainteresowania rozmową, na większość moich pytań odpowiadała z pośpiechem i bardzo ogólnie. Miałam wrażenie jakby chciała jak najszybciej zakończyć rozmowę, co skutecznie mnie zniechęciło do zapisania dziecka do tej placówki. Myślę,że pierwszy kontakt jest bardzo ważny,odpowiednie zareklamowanie i zachęcenie rozmówcy do obejrzenia placówki to juz połowa sukcesu, w tym przypadku stało się zupełnie inaczej. Pzdrawiam

Tak1Nie1
Zespół Bystrzaki
@Agnieszka

Szanowna Pani Agnieszko. Z całego serca chcemy Panią przeprosić za zaistniałą sytuację, iż poczuła się Pani nie zaopiekowana, jednakże prosimy o wyrozumiałość, nasz pracownik aktualnie przebywa na zwolnieniu w oczekiwaniu na swoją pociechę ;) stąd w tamtym czasie mogło pojawić się gorsze samopoczucie i nieporozumienie w rozmowie, prosimy o wyrozumiałość. Nowy pracownik zostanie profesjonalnie przeszkolony. Mamy nadzieję, że przy następnym kontakcie będzie Pani zadowolona i uśmiechnięta. Pozdrawiamy Zespół Bystrzaki

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 166 dni.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Bystrzaki. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

TakNie1
 Rekomendacja

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Niepublicznym Przedszkolu Bystrzaki. To miejsce pracy daje mi nie tylko możliwość zdobycia doświadczenia ale i przestrzeń do rozwoju. Pani Dyrektor jest osobą otwartą, kompetentną, dbającą o pracowników zatem współpraca z nią jest przyjemnością. Muszę także zaznaczyć, iż placówka jest bardzo dobrze wyposażona co ułatwia pracę.

Tak5Nie11
Rodzic

Profesjonalni i mili nauczyciele. Moje dziecko uwielbia tam chodzić !

Tak10Nie
Anna
 Rekomendacja

Świetna placówka, bardzo ciekawe zajęcia -codziennie dzieci robią różne rzeczy, opieka na najwyższym poziomie -życzliwe,pracowite opiekunki

Pracodawca

UWAGA REKRUTACJA! Nasze przedszkole rekrutuje podopiecznych! Zadzwoń lub napisz do Nas! 735 044 049 735 044 068 881 910 650 ✍️ bystrzakibiuro@gmail.com ZAPRASZAMY!

Tak8Nie

Aktualność
W związku z sytuacją epidemiologiczną związaną z wirusem Covid -19 zakupiliśmy do Naszych placówek lampy UV-C przeciwwirusowe i bakteriobójcze.

W połączeniu z naszymi oczyszczaczami powietrza SHARP jesteśmy uzbrojeni po zęby.

Kochane Dzieci, Kochani Rodzice,

dla naszych czytelników kolejny odcinek bajki o złym Świrusie.

Tym razem pojawia się w nim pozytywna postać, którą, mam nadzieję, polubicie.

Tak7Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 266 dni.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Bystrzaki? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

TakNie2

Drodzy Rodzice,

poniżej kolejny odcinek bajki o KoronaŚwirusie - potworku wywołującym epidemię, dotyczący tym razem tego, co i dorośli i dzieci odczuwają w tym trudnym czasie - tęsknoty.

Zapraszam do czytania!

Autorkami są psycholog i pedagog z naszego przedszkola.

Tak8Nie1

Aktualność
Na stole święcone, tuż obok baranek. W koszyczku pełno barwnych pisanek. I jakże znamienne w polskim krajobrazie, budzące się do życia wiosenne bazie.

Zielony barwinek, fiołki i żonkile, malują kolorem uroczyste chwile. W dom polski wiosna wchodzi na spotkanie, gdy wielkanocne na stole śniadanie.
Kochani!

Zdrowych pogodnych świąt życzymy w imieniu całego Zespołu pracowników Niepublicznego Przedszkola Bystrzaki oraz Zarządu Niepublicznego Przedszkola Bystrzaki

Drodzy Rodzice!

Jeżeli Wam i dzieciakom podobał się pierwszy rozdział o KoronaŚwirusie, zapraszamy do przeczytania drugiego odcinka opowieści.

Pomoże Wam wyjaśnić dzieciom, dlaczego tak zmieniły się wymogi higieny i nauczy, co mają robić.

Przyjemnego czytania!

Tak4Nie1

Drodzy Rodzice!

Choć drzwi przedszkola są zamknięte, zajęcia dla Dzieciaków wciąż się odbywają! Nasi Nauczyciele pracują na cały etat!

By pomóc zrozumieć Naszym Podopiecznym, co się teraz wokół nich dzieje, Pani Psycholog napisała bajkę terapeutyczną dla dzieci, a Pani Pedagog wykonała do niej ilustracje.

Zachęcamy do czytania razem z dziećmi!

Tak6Nie1
Słoneczko

Zarówno w żłóbku jak i w przedszkolu panuje wspaniała, rodzinna atmosfera. Kompetentna kadra pedagogiczna jest otwarta i chętna do współpracy. Jako rodzic stwierdzam, że najlepszym udogodnieniem jest dla mnie system, platforma dzięki, której jestem na bieżąco informowana o dziecku, np. czy zjadło posiłek i ile.

Tak2Nie2

Zostaw merytoryczną opinię o Niepubliczny Żłobek i Przedszkole Bystrzaki - Rzeszów