Arel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Piaseczno

Arel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Opinie o Arel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Aleksandra

Jak oceniacie pracodawcę Arel? Czy możecie coś napisać o pracy w tym miejscu? W Internecie nie znalazłam aktualnych ofert pracy w tej firmie, ale może ktoś z obecnych pracowników firmy wie coś na temat nowych, nieopublikowanych jeszcze ofert? Warto starać się o pracę w Arel?

pol

Zwracam się do wszystkich którzy chcą podjąć pracę w Markecie Auchan nie dajcie się oszukać na rozmowach bo te oferty to są tylko na sezon 3-miesiecy potem nie przedłużaj umów . Chcę wszystkich ostrzec przed oszustwem jakie Oferuje Auchan w ogłoszeniach o pracę ani słowa i na rozmowach nie przedstawiono mi że to jest praca sezonowa, Miałam Pracę zwolniłam się z niej aby poprawić sobie lepsze zarobki a wynikło z tego że zostałem bez pracy.

Zostaw opinię o Arel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa