Opinie o Blue Education w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Blue Education. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Blue Education na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Education w Lublin

Mareekk

Ostatnio ulotkarzy szukali i osoby na staż, zadzwoń zapytaj, ja na bhp zapisany , dziewczyna już rok chodzi na rachunkowość, w praktykach coś pomagali to wiem

Bartek

Czy potrzebni są pracownicy ? Może coś wiecie?

Fizjo333

Ludzie teraz nie czyta sie tych bzdur w necie,kazdy wie ze wypisuja tu rozne glupoty,najlepiej pojsc samemu ,pogadac i od razu wiadomo co to za szkola ,ja tak zrobilem i w blue spodobalo mi sie najbardziej ,mimo ze kumpel polecal ta szkole ,wolalem przekonac sie sam,i sie zapisałem,profesjonalne,rzetelne podejscie w jednoczesnie fajnej luznej atmosferze

Będę na 2 sem w tej szkole, nie rozumiem tych wszystkich ludzi, nie słuchajcie konkurencja spać nie moze, spoko szkoła, kierowniczka spoko babka, sekretariat spoko dziewczyny, kadra nauczycieli luz, ludzie to są jednak zazdrosni, że takie bzdury wypisują, zal

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Blue Education? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sebrick78

A ja właśnie idę się zapisać do nich na florystyke. Wszystkie szkoły oblecialam w Lublinie i ta najbardziej przypadła mi do gustu. Jedyna szkoła gdzie nahlalnie nie próbowano wcisnąć mi umowy i dodatkowo 2 innych kierunków, fajna atmosfera taka ludzka przyjemna, widać że osoby które tam pracują tworzą zgrany zespół, będzie fajnie, kto się jeszcze zapisał na sem,?????

niezadowolony

nie polecam! Kierowniczka- porażka! Fatalny kontakt z sekretariatem! Nic się nie da załatwić!

Kama
@niezadowolony

No.... chyba byłam przy tym jak próbowałeś coś załatwić....ŻAŁOSNE!!! jak osoba która nawala próbuje wymusić coś na pracownikach szkoły.Wreszcie pracuja tam kokretne osoby ,które pilnują porządku i nie dadzą wciskać sobie ciemnot!!!!Wstyd!

Waldi

Nic nie rozumiem, ponieważ słyszałem, że firma jest świetnym pracodawcą!!

Gulczas

Szkola nawet mi sie podoba warunki jasne kuerunkow duzo platnych i darmowych trzeba tylko chodzic na pol zajec bo wtedy czesne wchodzi ale o tym mowili przy pidpisaniu umowy naczytalem sie opini nsa forach roznych i szczerze nie rozumirm o co ludzie sie czepiaja o wlasna glupote chyba wszystko wytlumaczone hasne albo odpowiada albo nie Nie rozumiem was!!!

Były uczeń.

Jedna wielka pomyłka! Co chwila zmiana pracowników,nikt nic nie wie. Kierowniczka tragedia, nie ma opcji z nią normalnie porozmawiać. S*uka wredna i tyle. Zanim cokolwiek tam podpiszecie przeczytajcie sto razy bo później zostaje tylko walka z nimi.

Moro
@Były uczeń.

Jak ktos nie czyta co podpisuje to juz nie ich wina taka wredna to dydaktyczna byla ale juz jej nie ma na szczescie

Mirella5

Ja tez jestem zadowolona ,od pol roku jest calkiem nowa kadra i tylko dlatego zdrcydowalam sie zostac i nie zaluje dziewczyny w sekretariacie i wlasnie kierowniczka zawaliste babki teraz to az sie chce przyjsc pogadac,ostatnio mialam problem ,dziewczymy pomogly wszystko zalatwily,p kierownik pomogla ,teraz to polecam ta szkole oby dlugo pracowaly bo mam jeszcze rok

Kamil

Może ktoś słyszał czy szkoła potrzebuje od nowego roku pracowników?

Krakers

Szkola spoko,polecam wlasnie koncze jeden kierunek i zostaje na drugi fajne babki pracuja ,doradza ,ale najwazniejsze ze nauczyciele potrafia zainteresowac,a mnie raczej trudno do nauki bylo zagonic

JaroO94

Ukończyłem niedawno kurs administracyjno-biurowy i jestem bardzo zadowolony z wyboru szkoły. Zajęcia odbywały się w przyjaznej atmosferze i dogodnej lokalizacji, a osoba prowadząca jak i obsługa sekretariatu była profesjonalna i pomocna.

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Education - Lublin

Blue Education