Opinie o Blue Education w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Blue Education. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Blue Education na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Blue Education w Lublin

Kacper Nowy wpis

Hej, powiecie coś o benefitach w firmie?

Pracowałam w sekretariacie

Jestem byłym pracownikiem sekretariatu w Lublinie i tak patrząc na to co piszą tu ludzie jestem przekonana, że to pracownicy sekretariatu.. niestety to leży również w ich obowiązkach..wiem to doskonale! Centrala w Warszawie naciska tylko i wyłącznie na wynik! To oczywiste ale nie za wszelką cenę... ludzie!!! Każą dzwonić do ludzi po kilkanaście razy dziennie... nawet jeżeli klient powie, że nie jest zainteresowany każą dzwonić znów... zwolniłam się i generalnie nie polecam nikomu!!! Płacą najniższą krajową i pomimo, że informują o możliwości podwyżki zależnie od wyników itp to nie ma szans nie dajcie się omamić... Szkoda nerwów uwierzcie. Organizacja zajęć dla tych już przyjętych to też na odwal aby tylko brać za nich kasę z dotacji a zajęcia byle ja aby były.. Uważajcie !!!! Szkoda podpisywać się nazwiskiem pod tym co wyprawiają... nie psujcie sobie reputacji!!!

Matymat€€€
@Pracowałam w sekretariacie

To dziwne co piszesz ,bo osoby tam pracujace przeszlo rok chyba bedzie ,sa usmiechniete,przyjemne ,zawsze jest mila atmosfera,wszystko jest ogarniete,szkola sie caly czas rozwija,a wiem co mowie bo ucze sie juz 3 rok.To co piszesz nijak sie ma do rzeczywistosci ,byc moze nie nadawalas sie do tej pracy,albo jej poprostu nie lubilas.Nie sadze ,zeby ktokolwiek wytrzymal w takiej atmosferze ktora opisujesz,dziewczyny sa super ,oby pracowaly jak najdluzej,wreszcie komunikacja wyglada tak jak powinna

Ona
@Matymat€€€

Pracowniku Blue:) W oddziale w Lublinie żaden kierunek nie trwa 3 lata ze względu na prosty fakt- szkoła uruchomiła pierwsze kierunki we wrześniu 2017 więc prosta matematyka:) Widzę, że za dużo już piszecie tych komentarzy pozytywnych i się troszkę gubicie! Więcej prawdy inaczej nigdy nie zbudujecie prawdziwej szkoły... Powodzenia! A wszystkich ostrzegam- są szkoły w Lublinie, które są uczciwe!

Zło blue
@Ona

To prawda zgadzam się są uczciwe szkoły nie żenujące na hajs i to 3 miesięczne wypowiedzenie wyłudzenie hajsu i tyle

Dymitr
@Ona

A kto powiedział że uczę się 3 lata na jedynym kierunku,???? w żadnej szkole umowa nie została mi tak wytłumaczona jak w Blue jeżeli o uczciwości mówimy, także powodzenia w innych szkolach

Szuma
@Pracowałam w sekretariacie

Trzymajcie się z daleka od tej szkoły. To jakiś koszmar. Nauczyciele z łapanki, odwoływanie zajęcia a plan na ostatni moment

Magdix
@Szuma

To dziwne, a jaki kierunek? bo ja uczęszczam na dwa i wszystko dograne polecam jestem zadowolona

Magdix Nowy wpis
@Ona

Naucz się czytać tam jest napisane że uczy się 3 rok a nie ze na jednym kierunku, czytanie ze zrozumieniem się klania

Zaal Nowy wpis
@Magdix

To tez jest nie możliwe ze trzeci rok poniewaz szkola działa od września 2017 w Lublinie

Jasne. Nowy wpis

Nie polecam tej szkoły!! Człowiek przychodzi na zajęcia po czym okazuje się że są odwołane. Harmonogram ułożony do końca semestru, po czym zostaje usunięty i okazuje się że zjazdy są tydzień po tygodniu gdyż nie mamy wyrobionych godzin.... zajęcia (od 8 rano do 18), gdzie nie ma w ciągu dnia dłuższej przerwy obiadowej, tylko człowiek siedzi na suchych kanapkach. Sala opiekuna medycznego niekompletnie wyposażona, gdzie uczniowie jak i nauczyciele zgłaszali kilkakrotnie dyrekcji o brakach. Usłyszeliśmy od dyrekcji żebyśmy sobie brakujące rzeczy przynosili i zabierali do domu. Rękawiczki jednorazowe?- śmiech na sali, nie można ich używać gdyż będzie "strata materiału" leżą tylko i wyłącznie dla ozdoby. Sekretariat niekompetentny z jakimkolwiek pytaniem każą kontaktować się z Panią dyrektor. Uczeń, który nie wyrobi godzin płaci karę w miesiącu w wysokości 350zł!!! Ludzie! nie każdy jest w stanie pozamieniać się w pracy i przyjść do szkoły, bo harmonogram się pozmieniał. Jeśli nie macie wyrobionych godzin niestety nie przystąpicie do egzaminu za który już musieliście zapłacić wcześniej! Moim zdaniem szkoła specjalnie tak robi żeby wyłudzić od nas pieniądze. Niestety nie polecam i ostrzegam!!! A Panie które piszą że szkoła jest wspaniała ochy i achy raczej nie były uczniami tej szkoły. Nie pozdrawiam

Dymitr

Bardzo pozytywna szkoła, fajni ludzie, nauczyciele, ogólnie ok polecam technika masażyste Moje sugestie dla Blue Education: Plan podawany na krótki termin Lubię atmosferę w Blue Education za: Kobitki na Krakowskim pierwsza klasa

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Blue Education? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Miracle

Polecam kierunek opiekun medyczny super sala praktyczna już widziałam na najwyższym poziome nic dziwnego że to najbardziej oblegany kierunek w tej szkole

Marecki&Mark

Szkola spoko ,plan troche zmieniany,ale to da sie wybaczyc,kadra pedagogiczna ok,zajecia przygotowane ,zwlaszcza czesc praktyczna,takze ja w sumie polecam,mam nadzieje ze zgarne tego 1000!!!!!! Trzymajcie kciuki Moje sugestie dla Blue Education: Ukladajcie plan bardziej na stale ,bo w robocie ludzie zamieszanie maja,tak poza luz Lubię atmosferę w Blue Education za: Nie olewaja ludzi ,problemy sa rozwiazywane ,sygestie brane do serca,kierowniczka bardzo sie interesuje

Betunia54

Najlepsza szkola jaka udalo mi sie ogarnac na opiekuna medycznego ,swietna grupa i nauczyciele tez ok,nie moge doczekac sie zajec praktycznych ,podobno w nowej pracowni ,zobaczymy hak bedzie ale slyszalam ze wspolpracuja tez z firma ktora ogarnia potem prace

Marcin###

Bardzo polecam ta szkołę kadra nauczycielska na b.dobrym poziomie,zajęcia ciekawe ,konkretnie prowadzone i o to chodzi Moje sugestie dla Blue Education: bardziej stały plan i podawany na dłuzszy termin

Ania@100

Zapisałam się do blue w zeszłym roku, śmiać mi się chce jak czytam te bzdury lepszej szkoły nie ma, nie wiem kto wam karze pisać te bzdury serio???? Chyba ci którzy zostali skreśleni z listy taki problem maja bo na pewno ni ci którzy chodza

@Ania@100

Hehe zabawne jest to co piszesz! Przecież tu chodzi po 4 osoby max na kierunek ????????????

@Karola

A to rzeczywiście zabawne ,bo na moim jest 15 osób ??? I z tego co wiem dopisało się jeszcze kilka od przyszłego sem,może chodzimy do innych szkół???HAHAHHA

@Karola

Hahaha! Chodziłam do tej szkoły i wiem jak wygląda obecność na zjazdach więc takie ściemy to żałosna kadro Blue Education w Lublinie możesz wciskać nowo zapisywanym osobom...

Ania@100
@Karola

Od razu widać,że jesteś jedną z osób ,którą skreślili,za to ,że nie chodzi,albo oblałaś zwyczajnie, przykro, może następnym razem się uda ,trzeba się bardziej przyłożyć,żeby coś osiągnąć ,masz tyle szkół do wyboru,kto ci karze w Blue się uczyć jak się nie podoba POWODZENIA

@Karola

Więc skoro chodziłaś i już nie chodzisz to się moze nie wypowiadaj jak jest teraz, oczywiście ze grupy są kameralne, nie spęd 30 osób, co jest akurat wielka zaletą tej szkoly, polecam

@Karola

Hehe weź może ty się nie wypowiadaj. Nie będziesz mi tu pisała czy ja mam się wypowiadać czy nie. Grupy są kameralne bo do Blue nikt nie chce się zapisywać. Jest dużo innych szkół że sto razy lepsza kadrą i organizacja niż ten badziew. Chociażby Cosinus jest całkowicie bezpłatny i nie ma żadnych kar za nieobecności czy rezygnację.

Adriano
@Karola

Skończ dziewczyno!!!porazka ,idz do innej szkoly i juz nnie wracaj!!!!!!!!!

Malkov
@Karola

Cosinus, wez mnie nie rozsmieszaj,powodzenia hahahhaha

Zło blue
@Malkov

(usunięte przez administratora)nie rozumiem po co takie (usunięte przez administratora) powstają i po co to komu jak ktoś zachruje to szans nie ma i jeszcze (usunięte przez administratora) wgl zainteresowania niech płacą słuchacze mam dość czytania tu jest forum każdy się wypowiada a jak ktoś ma dobrą opinię o tym guwnie to spoko bo kogo to interesuje każdy kto choć był na jednych zajęciach lub nie był wgl wie jak to jest więc dla większych nerwów i kosztów polecam a jak chcecie poprostu chodzić nie mieć problemów nie denerwować się to odpuścić sobie lepiej

Kamilla

Porządna szkoła polecam z czystym sumieniem Moje sugestie dla Blue Education: Moglibyście wprowadzić kierunek logopeda lub coś powiazanego Lubię atmosferę w Blue Education za: Obsługa i nauczyciele, zajęcia praktyczne

AniaStory

Jestem na asystentce i powiem,ze szkola nie olewa sluchaczy ,dba o kadre pedagogiczna ,nauczyciele bardzo sie przykladaja,jest duzo nauki akurat na tym kierunku,ale juz wiem ze nie bedzie to znarnowany rok,nie zaluje wyboru szkoly wrecz przeciwnie,dziekuje Moje sugestie dla Blue Education: Trzymajcie tak dalej Lubię atmosferę w Blue Education za: Obsluga,dbalosc o słuchaczy i atmosfera

Magda

Rozpoczęłam zajęcia na higienistce i potwierdzam ,że jest spoko fajna grupa i prowadzący ,jestem zadowolona wszystko w jednym miejscu teoria i praktyka 10 min od siebie ,super

Florystka

Przemiła atmosfera,to jest to,co mnie przekonało do zapisu ,w żadnej szkole nie zostałam tak obsłużona, wielkie zaangażowanie pracowników,którzy starają się przekazać wszystkie informacje i duże podziękowanie dla Pani Małgorzaty za cierpliwość w odpowiadaniu na wszystkie moje pytania ,a było ich mnóstwo,pozdrawiam -florystka-

Darek

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Szkoła spoko,polecam ,mają teraz dni otwarte ,własnie ulotke dostałam,wszystko można pooglądać,o wszystko wypytać,zjeść ciacho i napić sie kawy,polecam ,bardzo miło zostałam potraktowana.Do tego nakrętki zbierają dla jakiegoś dzieciaczka,no miło naprawdę.

Kasiak5

Wczoraj zrobilam przebiezke po szkolach, oblalam mature i szkoda mi czasu teraz na czekanie ,jestem na asystentce ,akurat rok ,przyjazna szkola, dostalam mase gadzetow do tego ,czuje ze to dobry wybor????

@Kasiak5

Jesteś na asystentce? To dziwne bo są wakacje i nie wiadomo czy kierunek się utworzy. Jeszcze nigdy nie zawiązała się grupa. Więc chyba powinnaś napisać że się zapisalas a nie że jesteś, bo i tak prawdopodobnie kierunek nie ruszy ze względu na zbyt mała ilość chętnych osób, zresztą sytuacja jak co semestr.

@Megi

Skad ty sie urwalas dziewczyno???chyba szkoly pomylilas???

@Kasiak5

Nic nie pomyliłam! Jak możesz oceniać szkole skoro zajęcia się jeszcze nie odbyły, nie poznałaś nauczycieli itd. Zastanów się co za pierdoły piszesz. Śmiać się tylko mogę z ciebie hehe

@Megi

Skoro ty juz tu nie chodzisz ,to się nie wypowiadaj o grupach i nauczycielach ,bo nic nie wiesz, swoją drogą wcale się nie dziwię suchaczom ,że nie chcieli z tobą chodzić,też bym nie chciała!!!!!!!!!

@Kasiak5

Hehhe ale Ty jesteś tępa! A co Ty możesz wiedzieć o szkole skoro dopiero się do niej zapisalaś?! Nie ośmieszaj się już... Hehehe

Leszek

Bardzo zależy mi na pracy w szkole. Może wicie coś więcej o ewentualnych etatach?

Tragedia!!! Najgorsza szkoła w Lublinie. Każdy kto będzie tam uczęszczał, albo zapisze się to na własnej skórze przekona się o tym. Nie polecam nikomu!

MagdaŻ

Cześć wszystkim,przyłączając się do dyskusji,chciałam poinformować ,że chodzę do Blue dopiero semestr,ale zapisałam się już na drugi-kierunki powiązane,więc mam nadzieję,że dam radę.Jestem zadowolona ,polecam,różne rzeczy różni ludzie piszą,najlepsza reklama szkoły SEKRETARIAT -sami się przekonacie czy warto

Rado

(usunięte przez administratora) i tyle! Te wszystkie pozytywne komentarze to chyba ta starsza pani z sekretariatu pisze pod różnymi nickami!

Zostaw merytoryczną opinię o Blue Education - Lublin

Blue Education