Opinie o ELEKTROPOL-R w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ELEKTROPOL-R. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ELEKTROPOL-R na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTROPOL-R w Wrocław

Creed

Czas niepewny więc pracując w dobrej firmie i w dobrej atmosferze trzeba to po prostu szanować.

NN
@Creed

Niepewna tu jest tylko wypłata. Czy będzie czy też nie i ile będzie (usunięte przez administratora) i za co tym razem... Atmosfera dusząca wręcz żrąca jak to (powietrze) na hali. Ponad 30 stopni to jest kpina. W biurze klima brawko a my (usunięte przez administratora) zlani potem. WIĘC O CZYM (usunięte przez administratora) PISZESZ?

Ze strony klienta wszystko w porządku. Bardzo dobry kontakt, pełen profesjonalizm.

Wojtek

Elektropolerowanie na najwyższym poziomie. Myślę, że jedna z lepszych na rynku. Polecam współpracę

Bonzo
@Wojtek

Elektropol-r na szarym końcu głąbie dzięki Ukraińcom i fachowcom/magikom z ulicy. Poprawek jest w chu....j a szlifowanie poprawek w weekendy. Reklamacje kontrahentów/klientów na wycieki kwasów. Przypałki elementów przez "fachowców" na wannach. Cena usługi najdroższa a wykonanie najgorsze. ECM i Elpol-Inox s.c. M.Stys najlepsi.

rocky

Pracowałem i oceniam pozytywnie, dobre miejsce i na start i dla ludzi którzy już mają doświadczenie

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko MONTER KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH, ŚLUSARZ w firmie ELEKTROPOL-R? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Łukasz

Solidny kontrahent. Super obsługa klienta, ekspresowe polerowanie elementów stalowych

DragonLord

Warunki pracy są bardzo dobre, wynagrodzenie zawsze na czas, polecam.

Wojciech P.

Pełen profesjonalizm i fachowe podejście do Klienta. Wyrabiają się z robotą na czas. Zdecydowanie polecam!

Współpraca układa się bardzo dobrze, dobre pieniądze i praca zdecydowanie na plus

Kowal

Jakościowo na pewno jedni z lepszych tutaj w okolicy, wyrabiają się z robotą na czas.

Ktoś

Zobaczymy co wymyśli tym razem nasz szef jeżeli chodzi o wynagrodzenie. Aby do poniedziałku. Juz dwa dni chodzi podminowany

drugi zainteresowany

Ile może zarobić lider zmiany w Waszej firmie???

Pracowałem kawał czasu w latach 2011-2015 i jak dla mnie było ok, z szefem zawsze dało się dogadać, ludzie też nawet, nawet, zdarzały sie jakieś spiny czzasem, ale to zaraz sobie czlowiek wszystko wyjaśnił. Pieniądze płacone na czas, dużo doświadczenia można było złapać, bo na tamte lata to była jedna z lepszych firm w tej branży u nas w okolicy.

Witam . Mam pytanie ile może zarobić w Waszej firmie lider zmiany

Dino

Ze swojej strony polecam, sporo można się nauczyć i nabrać doświadczenia, pieniądze też w porządku.

Młodziak

Dla mnie firma jest okej, można dobrze zarobić, warunki są bardzo dobre. Też nie ma co pisać że ochy i achy, ale ogólnie oceniam bardzo pozytywnie i cieszę się że mogę tutaj pracować.

Maciej

Jak dla mnie współpraca jak najbardziej układa się dobrze. Ogarnięci i konkretni ludzie.

Patryk

Pracę mogę polecić. Jasno określone warunki współpracy, umowa ok.

Młody

Na pracę nie narzekałem. Dobre podejście do pracowników. Sporo się nauczyłem.

Maniek

Pracowałem krótko, ale wg mnie ok. Dobre warunki, płacili na czas. Z ludźmi szło się jakoś dogadać.

Ernesto Guevara

Chciałoby się poruszyć kwestię "ksenofobii" wobec Ukraińców, między innymi o sytuacjach związanych z zatrudnieniem ludzi i stawce początkowej. Niedawno przyjęli do pracy parę osób, na produkcję i na warsztat, którzy odrazu dostali 15 zł / netto na godzinę, jak się okazało, to było tylko na okres próbny. Problem polega na tym, że te osoby generują mniej pracy , słabo się znają na spawaniu, lecz mają o dwa złote więcej od osób zatrudnionych z Ukrainy, które robią dużo więcej i lepiej. Sensu trzymac takiego pracownika w ogóle nie widzę. Natomiast dwaj Ukraincy dopiero po dwóch latach dostali podwyżkę do takiej samej stawki i to tylko po to żeby nie marudzili. Szczerze mówiąc, to tylko na nich dwóch trzyma się cały warsztat. Boli, co nie? Ktoś musi harować a ktoś się obija i dostaje tak samo. Zatrudnili drugiego pracownika i także dali 15 na start, czemu tak? Gdzie są wasze 13 zł na początek i 14 zł po miesiącu pracy??? Dlaczego Ukraińcy muszą zapieprzać na wannach, polerować ciężkie detale przez pół roku za mniejszą stawkę od tych co tu nawet miesiąca jeszcze nie przepracowali. Nie dość że ten co tu niedawno przyszedł na wanny na s14, nic nie umie, to on robił dwa cymbry ktore i tak poszły do poprawy. Narzeka na pracownikow, co mają 16 zł (dla niego nieważne że to po 5-6 latach pracy) i mówi że pójdzie rozmawiać o podwyżkę bo chce już zarabiać jak oni. Prawie wszystkich Polaków szef zatrudnia na większą stawkę niż mają na początek Ukraińcy. Czy to nie jest naturalny przejaw nierówności i ksenofobii? P.S Jeśli chcecie żeby ludzie mniej wypowiadali się na tym portalu, zdemontujcie kamerkę nad swoimi drzwiami na górze. Wtedy pracownicy będą mogli być anonimowi przy wrzucaniu swoich pomysłów bądź skarg do odpowiednej skrzynki, gdyż ludzie nie chcą mieć złych konsekwencji za swoje wypowiedzi!

Fajnie
@Ernesto Guevara

Fajnie masz na chacie ! ;D

@Ernesto Guevara

Piszesz o tych Ukraińcach, z których jeden cały czas ma "przypałki", a drugi pozoruje pracę i 2h robi coś co zajmuje 20 min? No gościu z taką ekipą to ty rewolucji w zakładzie nie zrobisz...

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTROPOL-R - Wrocław

• Jak się pracuje w ELEKTROPOL-R?

Zobacz opinie na temat firmy ELEKTROPOL-R tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELEKTROPOL-R?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELEKTROPOL-R
4.2/5 Na podstawie 115 ocen.

ELEKTROPOL-R