Elektropol - R S.C.

Wrocław

Opinie o Elektropol - R S.C.

jonasz

To ja też dorzuce coś od siebie. Pracuje tam już ponad rok i nigdy nie spotkałem się z tym żeby szef nie wyraził mi szacnku wręcz przeciwnie. elastyczne godziny pracy, płaca spoko chociaż wiasdomo zawasze chciałloby sie mieć te 5 tys. warunki w porządku. wady: trzeba być silnym i ogarniać w miarę. pan k. zawsze wypłaca sumy a dodatkowo daje premie, a ze strony szefostwa spotkałem się tylko z życzliwością i pomocą w razie potrzeby. Każdemu życzę takiego szefa pracowników traktuje bardzo dobrze. nie właże w d. żebyście nie pisali, po prostu jak kogoś interesuje posada to szczerze polecam./

Lylylylly

Kto ty niby z psiaka pisze zajechancu xD

Piotr

W czasie gdy o pracę nie jest ciężko omijajcie firmę szerokim łukiem. Szkoda zdrowia tracić.

hera

Myślę, że wypowiedz Pani Moniki wiele mówi o poziomie pracodawcy.

dskdsk

Nie polecam, dramat :(

łysy

jest ok poelcam

nibk

Pracownik produkcji Głupoty gadasz i tyle. Robota w porządku. szefo K. do tańca i różańca xD Wypłaty na czas. Roboty nie zawsze dużo. a szacun za szacun pzodro Michął

Pracownik produkcji

Czytając ostatnią porcje komentarzy, zauważam że pojawiło się więcej tych POCHLEBNYCH niż tych złych. ALBO PROPAGANDA DZIAŁA I MA SIĘ DOBRZE, albo naprawdę przybyło zadowolonych pracowników. Stawiam raczej na to pierwsze. Zresztą, argumenty typu " nie lecieć w kulki to będzie premia" przemawiają DO NIEKTÓRYCH bardziej niż, bród, smród, niewolnicza praca, mobbing itd. Miałem okazję przez dłuższą chwilę pracować na Hali i muszę przyznać że obie strony mają rację. Ale ta SŁABSZA strona ma jej zdecydowanie więcej.

nivk

nie marudzę a jestem zatrudniony już 6lat ,ale coraz więcej ludzi jest co wolą nie pracować i być na bezrobociu niż pracować masa młodych co przychodzą odchodzą i byli już w kilkunastu firmach i zawsze im źle Szefie jak to czytasz nie zatrudniaj obiboków z nich i tak nikt nie bedzie miał pożytku

rom an

A krzysztof zajebistty ziomek ;] tylko w kluki nie lecieć.

ql;loxc

Jak czytam te opinie to nie chce mi sie wierzyć że to o tej samej firmie w której pracuje od x lat. ;/ czy to niespotykane że w pracy trzeba pracować? szefostwa (które wg. m nie i tak przymyka oko na wiele.. wiele spraw) trzeba sie słuchać? Ja p******* ludzie powodzenia w szukaniu pracy i bycia z niej zadowolonym skroo waszym celem jest opie**** SIE. Ciekawe ile takich opinii wypisujecie w internecie. Ja jestem b ardzo zadowolony z pracy w firmieb elektropol r. Chociar z może i prawdą mjest ze to nie robota dla debili i leniów zasr*anych bo wymaga minimum inteligencji i zaangażowania. Jak każda praca/ Jak wam sie dresiarze nie chce pracować to idżxcie żebrać

KTOŚ

LONDON BOY , po Twoim wykładzie widać że nie tylko z ortografią jesteś do tyłu. Widzę tu wiele opinii negatywnych , tylko zastanawiam się czy kiedyś już pracowaliście w jakimś normalnym zakładzie. Myślę że nie . Ja tu pracowałem i bez zarzutów. Myślę że nigdzie nie ma jak tu. Pracownicy wychodzą na fajkę kiedy chcą tak naprawdę, i pracują jak chcą nikt ich nie goni ewentualnie wymaga a chyba za to pobierają pensję ,prawda? W połowie miesiąca gdy już są bez kasy uderzają do szefa po zaliczkę -a który szef wyskakuje z kasy ,czasem większej niż pensja żeby pomóc pracownikowi-raczej nie zaprzeczysz że tak nie jest . Zawsze jest tak że jak komuś nie chce się pracować to należy obrzygać szefostwo , pokazując jak to jest źle i niedobrze. To dlaczego tak długo tam gniłeś? Proste-pewnie nigdzie indziej Cie nie chcieli. Pewnie po raz trzeci jak wrócisz "przezimować " znów będzie cacy. Najlepiej narzekać jak nie chce się robić . Wchodząc do tej firmy widzisz i wiesz jak to wygląda, nikt nie zmusza nikogo do zatrudnienia. Jak ktoś wyżej wspomniał to praca dla twardzieli, a jak widać tu na forum nie wszyscy się pod tą kategorię plasują. A takiego szefa jak mają w tej firmie życzę ci abyś w każdej kolejnej w której się nie będziesz nadawał , miał. Teraz tylko żale że ktoś wymaga aby pracownicy robili coś za co im się płaci-i to jest żałosne. Widziałem elementy które tam chciały pracować i pewnie od nich te powyższe komentarze. Jeśli jest tak źle , proponuje ruszyć do szkoły ,zrobić studia ,jeśli już macie podstawówkę , i wtedy wymagać , albo zasiąść w fotelu prezesa. A na początek kupić maść na ból d..py ,że ktoś kto kiedyś "stał na wannach " ma swoją firmę.

Olek
@KTOŚ 09.03.2017 15:23

Tak pięknie i poprawnie napisane, że od razu widać kto to pisał :) Panie Krzysztofie, Pani Moniko - dokładnie tak jak napisaliście. Jak tylko zauważycie że to wy zatrudniacie osoby które się tu wypowiadają i że to wy jesteście odpowiedzialni za to jak odbierają was pracownicy to wtedy może coś się zmieni. Skoro kombinujecie z wypłatami, akceptujecie agresję słowną/fizyczną i nie troszczycie się o pracowników bardziej niż to konieczne to nie dziwcie się że ludzie tak reagują. Oczywiście jest część ludzi która się w tym odnajduje, która to nawet lubi i chce tak pracować. Powodzenia z budowaniem firmy osadzonej na mentalności takich pracowników.

Acab

Lepszy Amazon

Piotr

Nie polecam!

kokdd

A czego pracownicy fizyczni bez wykształcenia idąc do firmy oczekują? Pracy za biurkiem i opie****** się (czego nmajbardziej by chciano za pensje minimum 20 000). Pracuje tu od 2 lat i jestem zadow3olony. Ile masz szacunku do szefostwa, tyle otrzymyhjesz go wzamian, dlatego mnie spotkał dłuższy czas temu awans. do nauki nieroby a nie w internecie gorzkie żale wylewacie

Czarek

Nie najlepiej to świadczy,że pracodawca nie zapewnia posiłków regeneracyjnych,powinno się to zgłosić do inspekcji pracy,po prostu wstyd.

Qlc

Napisze tyle, ze nie ma co sie sugerować Opiniami, ponieważ jakiejkolwiek firmy z jakiejkolwiek branży by sie nie sprawdziło, komentarze byłych pracowników są niepochlebne, a nawet oczerniające. niezadowolenie jest chyba naszą cechą narodową. Sam pracuje w Elektropol-R od 4 lat i jestem pozytywnie zaskoczony. Z szefami trzeba sie umieć dogadać, pracować (nie udawać) bo za robote dostaje pieniądze. Na hali zaje*** ekipa;) Pozdro

Viqu

Nie chodzi o piekło Pani Moniczko, tylko o godność pracownika, opinie mówią same za siebie!

Monika

Panie Danielu jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że Pana już z nami w tym piekle nie ma

Viqu

Jak chcesz stracić zdrowie, pracować w niebezpiecznych warunkach, poparzyć się kwasem, pracować przy kilku stopniach zimą, być ogrzewanym nagrzewnicą na ropę w pomieszczeniach zamkniętych i ciągle użerać się z ludźmi to praca dla ciebie . Część kasy pod stołem. O wyższej kwocie na umowie możecie myśleć wyłącznie jeżeli zmienicie pracę. Niewątpliwy plus że na drugiej zmianie można się poopierdalać bo leży to w interesie każdego zatrudnionego. Kierownicy stoją za pracownikami. Można dorobić weekendami i nockami. Wszelkie obietnice szefa należy brać z olbrzymim przymrużeniem oka. Kryterium przyjęcia do pracy? Jeżeli chcesz ryzykować zdrowiem, sporo się namęczyć i zarobić grosze to zapraszamy!

Pracownik fizyczny

Reklama firmy Elektropol-r Nie masz planu na przyszłość? -Przyjdź do nas, u nas nie ma przyszłości...

Skinhead

Nie polecam ! Fatalnie

Firma to jakaś parodia zakładu pracy, pracowników traktują jak idiotów. Pozdro dla chłopaków z magazynu i hali.

Michał

Witam. Pracowałem tam 4,5 roku, jeżeli chodzi o właściciela firmy to facet jest wporzadku potrafi docenić pracownika,o ile ktoś nie leci z nim w kulki i wykonuje swoją pracę sumiennie. Atmosfera w firmie jest ok, pracownicy są pomocni i myślący , choć Nie wszyscy, ale w każdym zakładzie znajdzie się jakiś wyjątek. Serdecznie pozdrawiam Pana Krzysztofa i cała załogę firmy.

bezrobotny

Witam.Nie wiem jak sie pracuje w tej firmie ale zostalem zaproszony na rozmowe na stanowisko Kierownika Magazynu i szczerze mowiac szkoda mojego czasu.Firma proponuje Kierownikowi(usunięte przez administratora)zl na godzine i cala strone A4 obowiazkow tak na poczatek plus pozniej jeszcze inne.Gdyby nie ta stawka to ogolnie wydaja sie sympatyczni

Zostaw opinię o Elektropol - R S.C. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektropol - R S.C.