ELEKTROPOL-R

Opinie o ELEKTROPOL-R

Bożena

@Koks, mam rozumieć, że praca w firmie ELEKTROPOL-R nie jest stabilna? Pracodawca szuka pracowników tylko i wyłącznie na krótszy okres? Jeżeli możesz, to sprecyzuj to, co napisałeś na ten temat.

@Bożena 15.10.2018 12:51

Bożena w jakim dziale pracujesz w ELEKTROPOL-R?? Dział marketingu a moze PR ??czy obok prezesa

Adam
@Pracownik 19.10.2018 19:10

Dlaczego twierdzisz, że użytkownik @Bożena pracuje w firmie ELEKTROPOL-R? Widzę po Twojej nazwie użytkownika, że najprawdopodobniej jesteś pracownikiem tej firmy, dlatego może znasz odpowiedź na pytanie, czy można liczyć na stabilne zatrudnienie w tej firmie?

Koks

Dajcie sobie spokój i szukajcie lepiej poważnej firmy, w której można zatrzymać się na dłużej, szkoda waszego zdrowia aby siedzieć w tym smrodzie!

Bożena

@Władca Pierścieni, czy w firmie ELEKTROPOL-R jest więcej powiązań rodzinnych między pracownikami, czy jest to tylko jeden przypadek, który opisałeś w komentarzu? Jak ocenisz firmę pod względem świadczeń dodatkowych? Firma pod względem socjalnym jest dla pracownika atrakcyjna?

Władca Pierścieni

Widział ktoś z Państwa aby w poważnej firmie w jednym biurze/pokoju pracowały dwie spokrewnione osoby -brat/siostra lub małżeństwo?,nie dopuszcza się do takich sytuacji z wiadomych względów ,w tej firmie jednak nikt się nad tym nie zastanowił,bo to wyjątkowa firma w rzeczy samej.Problem jednak stanowi fakt kiedy wejdziesz między wrony i nie kraczesz tak jak one,wrony te znajdą sposób aby usunąć cię ze swojego stada.Najszczersze pozdrówki dla biura życzliwi moi.

Janusz od Grażki
@Władca Pierścieni 05.10.2018 12:31

Władco, w niewielu firmach chyba tyrałeś... Pokrewieństwo, to akurat normalne ,w korpo jak i małych rodzinnych firmach. Złożyłem tam papiery i chce spróbować , biuro jak wszędzie , a jak z zarobkami ? Umowa stała czy czasowa? Jakies dodatki, bonusy ? coś ktoś? Można cumować na dłużej? Twoja opinia trochę wygląda jak nie mam co sie dowalic to (usunięte przez administratora)bezsensem. Wszyscy tu jadą po wszystkich, podejrzewam że ze złości po zwolnieniach (jak zresztą przy kazdej opini w każdej firmie o której bym nie czytał ;-D ) ,a ja szukam konkretów prawdiwych. Ważne dla mnie czy wypłaty znośne i na czas i szef w porzadku- pracowałeś tam możesz coś napisać?

Bożena

@WKS, chciałabym, żebyś taką opinię, którą wyrażasz w wątku opinii o pracy w firmie ELEKTROPOL-R odpowiednio uzasadnił, ponieważ na chwilę obecną nie jest ona w żaden sposób potwierdzona. Proszę, abyś sprecyzował to, co napisałeś w swoim poprzednim wpisie. @Hooligan, dziękuję za odpowiedź. Czy możesz napisać, jak firma ELEKTROPOL-R motywuje swoich pracowników do bardziej wydajnej pracy? Jest jakiś program motywacyjny dla takich osób?

Bożena

@Hooligan, jak wspominasz warunki zatrudnienia, które oferowała firma ELEKTROPOL-R w czasach kiedy pracowałeś w firmie? Interesuje mnie również, jak wspominasz atmosferę oraz relację z pozostałymi zatrudnionymi osobami w tej firmie? Podziel się z nami swoją opinią na ten temat. @bezrobotny, skąd masz informację na temat stawek, które oferuje firma ELEKTROPOL-R? Możesz napisać coś więcej na ten temat?

Hooligan
@Bożena 24.09.2018 09:52

O stawkach tam wie każdy kto ile zarabia,nie ma żadnej tajemnicy zarobkowej,a te stawki to jakiś żart!.Nie ma żadnej drabinki co do tego ile pracujesz i co tam robisz,na start dostanie nowy pracownik tyle co inny pracujący już tam długi czas albo i nawet więcej,jaja!.Kiedyś to jeszcze jakoś wyglądało,z czasem było coraz gorzej,Boss tej firmy z czarnego Tarpana (Szczęśliwa pozdrawia) nie chce nawet słuchać swoich pracowników którzy robią i tracą zdrowie na jego dobrobyt,obstawiony tylko swoimi lizusami z biura którzy podsyłają mu tylko swoje pomysły na to jak będzie lepiej,robiąc sztuczny tłum i jakie to nie są rewelacje,a ten łyka wszystko jak młody pelikan.Jak się już nie pamięta jak się samemu na wannach stało i że to nie taśma i nie ta branża to tak to wygląda.Tymczasem jak mocniej pada to leje ci się na głowę z dachu w wielu miejscach ,podłoga taka ze w wielu miejscach nie da rady normalnie jechać paleciakiem,w lecie sauna nie do wytrzymania,ale dobra nie czepiajmy się już że nie ma klimatyzacji jak tam podstaw nie ma,w zimie musisz być praktycznie ubrany jak na dworze bo wchodząc rano na firmę jest tam z dwa stopnie więcej ,firma nie posiada takiego luksusu jak stałe ogrzewanie,są tylko nagrzewnice na ropę dzięki którym nie musisz jezdzić latem nad morze bo darmowe inhalacje i jod w postaci spalin po ropie masz tutaj. Atmosfera jest tam bardzo zła,z pracowników produkcji mózgi z biura próbują zrobić zwykłych baranów ,a to są bardzo często bardzo fajne chłopaki zasługujące na lepsze zarobki i szacunek.Nie polecam tego zakładu na dłuższą metę a jedynie jako przystanek jeśli na horyzoncie nie ma nic lepszego.

WKS

Dziadostwo, omijać tą budę!

bezrobotny

Już podobno nawet Ukraińcy tam nie chcą pracować bo dostają tak śmieszne stawki w tak ciężkich warunkach. Z dobrej firmy nikt nie ucieka i się jej trzyma,a tam przyjęcia podobno są non stop i rotacja jakich mało.

Hooligan

Pracowałem tam kiedyś na wannach, ciekawe czemu nie ma żadnego zdjęcia tej profesjonalnej produkcji na stronie, czyżby wstyd?. Nie polecam, chatka na kurzej łapie, w zimie marzniesz a w lecie sauna!!!.

Znaczenie atmosfery w miejscu zatrudnienia jest coraz większe. Czy tak samo jest w Elektropol - R S.C.? Napisz, co o tym myślisz, ułatwiając tym samym innym osobom podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Tadeusz

Czy jesteście pewni, że nic dobrego nie ,można napisać? Idealnych firm nie ma.

htEeer

Dobrze napisane xD Lepiej na lini stać niż u pana K i pieniążki lepsze i chociaż kwas do butów ci się nie wlewa xD Dodam jeszcze że bardzo dobrze ze mnie zwolniliscie tak to pewnie bym dalej siedział na DUR i stał w miejscu za śmieszna stawkę :D:D

Piotr

W czasie gdy o pracę nie jest ciężko omijajcie firmę szerokim łukiem. Szkoda zdrowia tracić.

hera

Myślę, że wypowiedz Pani Moniki wiele mówi o poziomie pracodawcy.

dskdsk

Nie polecam, dramat :(

łysy

jest ok poelcam

nibk

Pracownik produkcji Głupoty gadasz i tyle. Robota w porządku. szefo K. do tańca i różańca xD Wypłaty na czas. Roboty nie zawsze dużo. a szacun za szacun pzodro Michął

Pracownik produkcji

Czytając ostatnią porcje komentarzy, zauważam że pojawiło się więcej tych POCHLEBNYCH niż tych złych. ALBO PROPAGANDA DZIAŁA I MA SIĘ DOBRZE, albo naprawdę przybyło zadowolonych pracowników. Stawiam raczej na to pierwsze. Zresztą, argumenty typu " nie lecieć w kulki to będzie premia" przemawiają DO NIEKTÓRYCH bardziej niż, bród, smród, niewolnicza praca, mobbing itd. Miałem okazję przez dłuższą chwilę pracować na Hali i muszę przyznać że obie strony mają rację. Ale ta SŁABSZA strona ma jej zdecydowanie więcej.

nivk

nie marudzę a jestem zatrudniony już 6lat ,ale coraz więcej ludzi jest co wolą nie pracować i być na bezrobociu niż pracować masa młodych co przychodzą odchodzą i byli już w kilkunastu firmach i zawsze im źle Szefie jak to czytasz nie zatrudniaj obiboków z nich i tak nikt nie bedzie miał pożytku

jonasz

To ja też dorzuce coś od siebie. Pracuje tam już ponad rok i nigdy nie spotkałem się z tym żeby szef nie wyraził mi szacnku wręcz przeciwnie. elastyczne godziny pracy, płaca spoko chociaż wiasdomo zawasze chciałloby sie mieć te 5 tys. warunki w porządku. wady: trzeba być silnym i ogarniać w miarę. pan k. zawsze wypłaca sumy a dodatkowo daje premie, a ze strony szefostwa spotkałem się tylko z życzliwością i pomocą w razie potrzeby. Każdemu życzę takiego szefa pracowników traktuje bardzo dobrze. nie właże w d. żebyście nie pisali, po prostu jak kogoś interesuje posada to szczerze polecam./

rom an

A krzysztof zajebistty ziomek ;] tylko w kluki nie lecieć.

ql;loxc

Jak czytam te opinie to nie chce mi sie wierzyć że to o tej samej firmie w której pracuje od x lat. ;/ czy to niespotykane że w pracy trzeba pracować? szefostwa (które wg. m nie i tak przymyka oko na wiele.. wiele spraw) trzeba sie słuchać? Ja p******* ludzie powodzenia w szukaniu pracy i bycia z niej zadowolonym skroo waszym celem jest opie**** SIE. Ciekawe ile takich opinii wypisujecie w internecie. Ja jestem b ardzo zadowolony z pracy w firmieb elektropol r. Chociar z może i prawdą mjest ze to nie robota dla debili i leniów zasr*anych bo wymaga minimum inteligencji i zaangażowania. Jak każda praca/ Jak wam sie dresiarze nie chce pracować to idżxcie żebrać

KTOŚ

LONDON BOY , po Twoim wykładzie widać że nie tylko z ortografią jesteś do tyłu. Widzę tu wiele opinii negatywnych , tylko zastanawiam się czy kiedyś już pracowaliście w jakimś normalnym zakładzie. Myślę że nie . Ja tu pracowałem i bez zarzutów. Myślę że nigdzie nie ma jak tu. Pracownicy wychodzą na fajkę kiedy chcą tak naprawdę, i pracują jak chcą nikt ich nie goni ewentualnie wymaga a chyba za to pobierają pensję ,prawda? W połowie miesiąca gdy już są bez kasy uderzają do szefa po zaliczkę -a który szef wyskakuje z kasy ,czasem większej niż pensja żeby pomóc pracownikowi-raczej nie zaprzeczysz że tak nie jest . Zawsze jest tak że jak komuś nie chce się pracować to należy obrzygać szefostwo , pokazując jak to jest źle i niedobrze. To dlaczego tak długo tam gniłeś? Proste-pewnie nigdzie indziej Cie nie chcieli. Pewnie po raz trzeci jak wrócisz "przezimować " znów będzie cacy. Najlepiej narzekać jak nie chce się robić . Wchodząc do tej firmy widzisz i wiesz jak to wygląda, nikt nie zmusza nikogo do zatrudnienia. Jak ktoś wyżej wspomniał to praca dla twardzieli, a jak widać tu na forum nie wszyscy się pod tą kategorię plasują. A takiego szefa jak mają w tej firmie życzę ci abyś w każdej kolejnej w której się nie będziesz nadawał , miał. Teraz tylko żale że ktoś wymaga aby pracownicy robili coś za co im się płaci-i to jest żałosne. Widziałem elementy które tam chciały pracować i pewnie od nich te powyższe komentarze. Jeśli jest tak źle , proponuje ruszyć do szkoły ,zrobić studia ,jeśli już macie podstawówkę , i wtedy wymagać , albo zasiąść w fotelu prezesa. A na początek kupić maść na ból d..py ,że ktoś kto kiedyś "stał na wannach " ma swoją firmę.

Olek
@KTOŚ 09.03.2017 15:23

Tak pięknie i poprawnie napisane, że od razu widać kto to pisał :) Panie Krzysztofie, Pani Moniko - dokładnie tak jak napisaliście. Jak tylko zauważycie że to wy zatrudniacie osoby które się tu wypowiadają i że to wy jesteście odpowiedzialni za to jak odbierają was pracownicy to wtedy może coś się zmieni. Skoro kombinujecie z wypłatami, akceptujecie agresję słowną/fizyczną i nie troszczycie się o pracowników bardziej niż to konieczne to nie dziwcie się że ludzie tak reagują. Oczywiście jest część ludzi która się w tym odnajduje, która to nawet lubi i chce tak pracować. Powodzenia z budowaniem firmy osadzonej na mentalności takich pracowników.

Acab

Lepszy Amazon

Piotr

Nie polecam!

kokdd

A czego pracownicy fizyczni bez wykształcenia idąc do firmy oczekują? Pracy za biurkiem i opie****** się (czego nmajbardziej by chciano za pensje minimum 20 000). Pracuje tu od 2 lat i jestem zadow3olony. Ile masz szacunku do szefostwa, tyle otrzymyhjesz go wzamian, dlatego mnie spotkał dłuższy czas temu awans. do nauki nieroby a nie w internecie gorzkie żale wylewacie

Czarek

Nie najlepiej to świadczy,że pracodawca nie zapewnia posiłków regeneracyjnych,powinno się to zgłosić do inspekcji pracy,po prostu wstyd.

Qlc

Napisze tyle, ze nie ma co sie sugerować Opiniami, ponieważ jakiejkolwiek firmy z jakiejkolwiek branży by sie nie sprawdziło, komentarze byłych pracowników są niepochlebne, a nawet oczerniające. niezadowolenie jest chyba naszą cechą narodową. Sam pracuje w Elektropol-R od 4 lat i jestem pozytywnie zaskoczony. Z szefami trzeba sie umieć dogadać, pracować (nie udawać) bo za robote dostaje pieniądze. Na hali zaje*** ekipa;) Pozdro

Viqu

Nie chodzi o piekło Pani Moniczko, tylko o godność pracownika, opinie mówią same za siebie!

Monika

Panie Danielu jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że Pana już z nami w tym piekle nie ma

Zostaw opinię o ELEKTROPOL-R - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELEKTROPOL-R