Opinie o ELEKTROPOL-R w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ELEKTROPOL-R. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ELEKTROPOL-R na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTROPOL-R w Wrocław

Timon

Wszystkie negatywne opinie pisane są przez kilka wiecznie niezadowolonych osób, bojących sie utraty pracy- próbują zniechęcić wiec potencjalnych pracownikow Prosze nie zważać na tych ******** Juz wkrótce ich tu nie bedzie

ODRA
@Timon

Tak, tak, tak. A ty jesteś nie doruszenia bo dobrze opierdalasz gałę. Tak dalej trzymaj. A kto tam chce przyjść do tego syfu pracować? Gość co z puchy wyskoczył wczoraj i niema perspektyw na inną pracę? Czy znów jakaś ofiara losu co mu w życiu nic nie wychodzi? (usunięte przez administratora) TEN (usunięte przez administratora)

WKURWIONY

Co tam słychać zakłamane ch.. je? Kiedy będą rękawice lateksowe Krzysiu? Idzie druga tura korona wirusa co wymyślisz tym razem? Zmniejszysz nam wynagrodzenie czy godziny pracy skrocisz???? Te twojej zebrania nic nie dają. Znając ciebie z czymś napewno wyskoczysz z jakimś głupim pomyslem.

WKS
@WKURWIONY

NIEDŁUGO BĘDZIEMY MUSIELI KUPIĆ SOBIE GUMOWCE. ZABIERA WSZYSTKO CO CHCE POCZĄWSZY OD PREMI A TERAZ OSZCZĘDZA TYP NA LSTEKSACH. ŻENADA

Mm
@WKURWIONY

Kiedy oddasz te które wyniosłe.

@Mm

Tu to można wynieść tylko trochę miedzi. Fajnie było jak zaj... li listwy miedziane na W14 kupa śmiechu. Tak że latex mało opłacalny. UPAŁ MASAKRA. DUSZNO.

Ye
@Wkurwiony

Ale z ciebie patologia

Nie rozumiem fenomenu tego typa/właściciela ze nie zamknie tego kołchozu bo pewnego pięknego dnia nikt do roboty (usunięte przez administratora)nie przyjdzie i że ziomy tam jeszcze siedzą. Może nie mają wyjścia nie wiem. Przecież to chore jaka tam idzie robota i w jakich warunkach. Takie roboty robią maszyny a nie ludzie. Nie mówiąc już o PIASKARCE to jest dopiero amba. Jeszcze warunki tam jak na pustyni.....w garbie najlepiej przynosić wodę ze sobą a sępy z biura krążą nad właścicielem żeby wyszarpać kasę za pierdol.....nięcie klawiszem na kompie na FB. Przemykają tylko po hali żeby się nie zadusić. I tak przez całe lata gniją w klimatyzowanych kantorkach byleby odgnić te 8 godzin. Nie zrobili nic żeby chłopakom było lżej a ci lateksowych rękawic nie mają jak tu czytam. (usunięte przez administratora)

zxf

TU NIE CHODZI O TO ŻEBY oceniać kogoś za to że ktoś kogoś (usunięte przez administratora)bo tak naprawdę nikt niczemu nie jest winien .i do żadnego z pracowników nie można mieć o takie sytuacje pretensji .t o krzysiu z pawełkiem wołają pojedyńczych pracowników i jak na rosyjskiej łubiance przesłuchują i próbują napuscić jednego na drugiego . chłopaki nie są niczemu winni

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko MONTER KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH, ŚLUSARZ w firmie ELEKTROPOL-R? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Bonzo

Krzysiu nie zmądrzał tylko posłuchał na bani w pięknym weekendowym ogrodzie Otłuszczonej/Zawałowej i innych chujo.....grajców, wszarzy i pluskiew co się Kojota bali i go podpier....dalali. A ty już lizałeś czy cmokałeś, że masz nadzieję na schedę po nim ?? No właśnie takie szlampy jak ty były palone kiedyś przez Adika. Córeczka, która jak tu kiedyś ktoś pisał, nie ma za grosz szacunku do ludzi i nawet ci "dzień dobry" nie powie, bo po uniwersytetach naje.....bane w makówie i traktować będzie was jak parobków ojca. No przejmie też piłkę i nie będzie pierdo.....lenia - zrobi ci wykop z blaszaka na ulicę. To samo nasienie po ojcu. Historia lubi się powtarzać pamiętaj a tam jesteś tylko zerem do trawienia.

Luk

Cieszy się z tego co pozostali . Usuwaja gnidy beszczelne i to się chwali. Łyse łby co pojecia nie maja o niczym a liderami zostali z przypadku. Jeden odsypiajacy nocną walkę o bitcoiny drugi uganianie za wszystkim co sie rusza zeby to przelecciec.Ukraińcolubny łeb i stary wojak .za duzo sterydow. A na czele tego robokop i zadufane małzeństwo co myśli że zrobią z tego chlewu firemke roku. Za duzo koreanskiego żarcia weszlo w.mozg. To Polska ie Azja tu kultura jest taka jaka złamani rodzice nauczą - czyli patrzac po elektropolerowskiej patoli - żadna. Grześ patrzac po tyn jak pracujesz tutaj prace to ty znajdxiesz przy koszeniu trawy w parkach. 10 lat to zajeła mu nauka zlozenia podpisu XD. Pędz do Aldusia .

Vip
@Luk

Ooooo. Proszę, proszę. Ty smieciu. Chyba sp... ma Janowskiego ci sie odbija bo tak piszesz jak byś miał dodatki za obciaganie

Moro
@Luk

Na Grzesia na Aldusia na Robokopa i na Starego Wojaka tutaj nawaliłeś ale tak naprawdę to nawalisz w pory jak ich spotkasz poza robotą. Zaśpiewasz falsetem :D Swoją drogą pamięć o Aldim trwa u was do dziś:)

Luk
@Vip

Nie bardziej niz tobie fajfusie. Jak długo ciagłeś żeby cie znowu przyjeli ? Teraz dwulicowcu bedziesz w du pe wlazil ?

Ivo

Masz jakiegos problem do Ukrainu? Czego sie czepiasz. Jestes anty jude a mowiles ze janoski to zyd . Co z ciebie za anty jude jak ty dla jude chcesz robic.? Jestes grzesku anty jude a ja z ukraincam jak zep chodziles i broniles. Bylo lepirj bo spac mogles oszkiweć mogles i kolegu pijane na halah zeby nas ganiac a my nie jestesmy gorsi i tak jak wy jezdzicie do germani tak my tu za lepszym zyciem. Jak bys dobrym byl pracownikiem janoski nikogo by nie sluchal i cie zostawil. A od ukrainy odejdz bo nie rozumisz.

Naaaaya
@Ivo

Ivo, nie przejmuj sie. To tak jakby wściekać sie ze małpa w zoo sie zachowuje nieprzyzwoicie Chociaz nawet małpy w zoo w ch... mają dzielenie narodów i pseudoideologie dla ubogich

Owo

A prawdziwość tego powiedzenia potwierdzona została u cb w domu rodzinnym

@Owo

ILE MAMY STOPNI NA HALI??? 26??? DOBRE A MAMY 9 RANO. (usunięte przez administratora)

nikt
@Luk

Grześ to jest chyba,tajemnica sama w sobie bo jeszcze nikt nigdy nie widział go przy pracy . Mi przynajmniej przez kilka lat się nie udało. Człowiek cień. Ale poparcie ma

były

Wiem jedno -merytoryczność działania -choć pewnie dla mat..cha... To za trudne słowo jest nie do zrozumienia nawet dla szarego człowieka. Ci ludzie w tym biurze czasem można odnieść wrażenie że nie znają się na niczym. Równie dobrze można zatrudnić slonia z zoo -on też będzie umiał kurierowi podać paczkę. Tyle że może ona jutro wrócić jak mateuszek pomylił adresata z odbiorcą

ela

Gdzie w normalniej firmie właściciel zwołuję zebrania i zgania wszystkich pracowników w kółeczko a sam w nich nie uczestnicy tylko jak panienka z okienka czasem Łeb przez kolorowe okienko wystawi i zada debilne pytanie. Boi się smrodu własnych hal -pracowników czy tego że zobaczą że jest nie swierzy . Kto ma motywować ludzi do pracy jak nie właściciel firmy a ten zrzucił wszystko na biednego Pawła który jeszcze musi pracować przynajmniej za dwóch bo jeszcze za swoją panią która jak podejrzewam nawet herbatę by przypaliła

MORO

Do Timona: Kilka słów od wieloletniego pracownika. TYLKO WADY: - wynagrodzenie żenujące, brak awansów i podwyżek - długoletni pracownik zarabia tyle samo ile Ukraińcy i nowi - zero premii, nadgodziny to poprawki spapranej roboty, - 2 imprezy integracyjne w ciągu 8 lat pracy a na nich bijatyki i gorzkie żale najeba..nych do szefa, więc zrezygnował poza tym za duże koszta. Chętni tylko na chlanie. - fakt woda za darmo, bo kosztuje 0.79 groszy za butlę. LEPSZA KRANÓWA. - atmosfera - szczucie jednego na drugiego, lepsi i gorsi, biuro kontra hala. Zawiść, ploty wojny i wojenki. - stabilne zatrudnienie,bo nie ma nikogo do roboty, umowa śmieciowa. Jak kogoś zwolnią to zaraz proszą o powrót,bo nie ma kto założyć gumowców. - kamery używane do szykanowania pracowników, czas wyliczany do minuty, do kibla strach iść. Może w kiblu też nagrywają. (usunięte przez administratora) TO SĄ WSZYSTKIE ZALETY TEJ FIRMY. TO SĄ TE PLUSY.

@MORO

Lecz sie. Chyba masz schizofrenie Co chwile sam sobie zaprzeczasz. Ja nie jestem z biura. I szczerze podoba mi sie ta robota. Umowa o prace, w porządku kasa A Ty jak masz problem z ludzmi z Ukrainy a do tego manie prześladowczą to zastanów sie czy to z Tobą nie jest przypadkiem coś nie tak

WKS
@MORO

Do timona. Z tymi urlopami jest różnie. Np ostatnio jeden z pracowników miał dostać urlop i urlop został mu okroiony a nie wspomnę o wynagrodzeniu chłopaka. Czekał dwa lata na podwyżkę, (dostał 1 pln podwyżki) a wyciągu tygodnia stracił ją ha ha ha. Tak że nie wiem co ty tu wypisujesz (usunięte przez administratora) Chcesz więcej przykładów jaka to jest niby wspaniała firma????

ac

Dorian jest na urlopie od dwóch tygodni więc skąd może wiedzieć co się w,tym (usunięte przez administratora) dzieje. Człowiek jest ambitny i jako nieliczny coś w tej firmie potrafi. (usunięte przez administratora)

a

To cudenko ta niby wielka foremka ma faktycznie jedną wadę ten facecik w glupkowatym kasku mysli ze to wszystko ogarnia. Fakt on płaci ale bez Pawła nawet nie wiedział by ile ma pracowników. .to on to wszystko ogarnia. Tyle tylko że to młody człowiek a wygląda na 50 Lat.

Chcem alem nie muszem

Ja z tym rowerem obstawiam w ciemno, prawko zabrane juz kilka razy za alko, wiec moze juz na wieki wieków.

WhatTheFuck

co to (usunięte przez administratora) jest???? Byłem na stronie/FB tego zakładu a tam błysk stali, blink blink metalu i foty że mucha nie siada. Kiedy i kto pozakładał te filtry na zdjęcia żeby to wyglądało jak w Ameryce??????? Czy gdzie to było kręcone????? Kto wie niech pisze. Facebook kontra real! A w rzeczywistości obskóra, smród a raczej fetor, żółta zawiesina dziura na dziurze w posadzce i ci sami kolesie co w reklamie na FB tylko jacyś koszmarnie inni na codzień. Co to za fałsz ktoś ludziom zapodaje???? Czy wy widzieliście zajawki i filmy przedstawiające ten szajs jako profesjonalne przedsiębiorstwo?? nie wierzę że można tak ludzi robić w chu....ja. Kto chętny zapraszam na sesję po bunkrze. zrobicie foty selfie i porównacie.

obcy

z tego co pamiętam to ostatnia impreza integracyjna skończyła się bójkami . nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem .ale jeśli jeden pracownik potrafi osiem godzin szlifować jeden detal a jego zmiennik również osiem godzin potrafi w ukryciu obstawiać zakłady to nie dziwie się frustracji tych pozytywnych ludzi ,którzy coś chcieli by dla tego zakładu zrobić

@obcy

Chcemy imprezę integracyjną coś nam się od szefa należy. ALE OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA. Szczególnie mile widziani Dorian, Pawełek i inne sprzedajne szmaty..Ty już Krzysiu na imprezach dostałeś, tak ze nic się nie martw ominie cię to. Zrobimy pożegnanie lata. AMBULANS NA MÓJ KOSZT. WPISZ TO W SWOJ GRAFIK.

antt

Wszędzie trzeba pracować bo na tym chyba w końcu polega praca .ale jeżeli niektórzy dają z siebie 200% a inni 20 i zarabiają więcej to rodzi proste pytanie.dlaczego .

Janosik
@antt

Ci co chcieli cos zrobic, mają wlasne firmy albo sa za granicą. Powodzenia z walką z wiatrakami. Za moich czasów było "tłusto" ale tak jak dziś, tylko dla starego....

abc

po co w zasadzie pisać tu cokolwiek skoro i tak wszystko co negatywne zostaje natychmiast usunięte / krzysio juz zapomniał jak go pijanego o 6 rano z krzaków wyciągano . a teraz cwaniaczy i mysli że jest dla ludzi bogiem . jeszcze trochę takiego traktowania ludzi i naprawdę ostatni włazidub nic nie robiący kojod zgasi światło

@abc

Spokojnie tylko spokojnie. Nie ma co pisać tu o Grzegorzu. Poprostu Grześ robił tak jak potrafił i tyle. Jako ziomus i kierownik zawsze był spoko. Tak długo wytrzymał, te ataki ze strony małżeństwa to ku... two. Janowski jest alko i zakłamanym ku.. sem. Szkoda że nie pije tak naprawdę teraz Krzusio bo za tamtych czasów nie liczyły się dla niego pieniądze lecz ludzie. Dawała kasę ze tak powiem za wszystko. W każde święta, za szybko wykonaną pracę. TERAZ TO KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ LICZY PO 30 RAZY. A ŚWIATŁO ZGASI PAWEŁEK....

arcy

każdy chce żyć i każdy chce zarabiać .i to jest ok .ale dlaczego cudzym kosztem . przychodzisz jesteś witany jak na czerwonym dywanie . i tyle .potem (usunięte przez administratora) cię na stawkach godzinach itp. facet nie ma skrupułów w oszukiwaniu ludzi przy wypłacie. myśli że jeżeli cześć wplaci na konto a resztę do koperty to wszyscy są tak głupi i nie potrafią się doliczyć ile powinni dostać .i tak co miesiąc

nikt

Nigdy w życiu nie miałem okazji przebywać w firmie gdzie niby pseudo lider wita sie z pracownikami CZEŚĆ CH.....JE tu takiemu zdąża się to codziennie i jeszcze twierdzi że inaczej się nie da. Nikt go nie uderzy bo w sercu zastawka ale awersja pozostaje

dsa

Krzysiu zachowuje się tak jakby przepisał tą firemke na Pawełka. Facet ma łep i faktycznie gdyby to był jego zakładzik to ludzie mieli by lepiej . A tak to sam chłop ma przesrane o bo jeszcze wciągnął w to (usunięte przez administratora) własną żonę i tym samym w 100% się od krzysia uzależnił

byyly

Po co to cale gderanie o podwyżkach premiach itd. Te zebrania niczemu nie służą bo czemu miałyby skoro krzysiu i tak jak stwierdził nie zwolni jednego cpuna bo go lubi. Ma człowiek do tego prawo bo to jego firma. Ale nie szanuje ludzi bo po prostu nie wie co się w tej firmie dzieje.

Wkurwiony

Był jak co miesiąc ten czas wypłaty..... (usunięte przez administratora) nerwówka mózg zlasowany komu obciąć godziny, komu wymyślić karę żeby mniej z tej kieszeni wysupłać, kamery przeglądane i cofane po 20 razy żeby oskubać kolejnego. Każdy powód jest dobry żeby okroić wypłatę. Czas dla wszystkich koszmarny - biurowcy porozstawiani po kątach jednego pomieszczenia a Żmija zamyka się w drugim i liczy po 30 razy wypłaty. Co naliczy tego nie wie nikt. A że każdemu coś zawsze zaje....bie to jest pewne. Zawsze godziny się nie zgadzają, ucieknie sobota, za mało dał w kopercie a jego konto pęka w szwach. I tylko biadolenie - mały przerób, mało roboty notoryczny brak klientów, koronawirus i te jeba....ne "inwestycje" wciąż na horyzoncie których nikt nigdy na oczy nie zobaczył!! A propaganda pisze brednie że firma roku 2020. To albo mamy kontrakty i zarabiamy albo idziemy na (usunięte przez administratora) i stąd takie mizerne wypłaty. Tu nic się nie zmieni, (usunięte przez administratora) i cyrk był jest i będzie. Kwas zeżre ten blaszak i się na głowy zawali.

Timon

Kilka słów od wieloletniego pracownika. ZALETY: + wynagrodzenie adekwatne do wkładanej pracy i doświadczenia + premie uznaniowe za wykonana prace + karty benefit + finansowanie szkoleń na wózki, suwnice + imprezy integracyjne (Turniej piłki nożnej) + darmowa woda + praca zmianowa + brak problemów przy braniu urlopu + możliwość nadgodzin i weekendów jak trzeba dorobić + wsparcie dla inicjatyw pracowników + młody spoko (zazwyczaj) zespół + generalnie bardzo dobra atmosfera - idzie się z każdym dogadać + umowa o pracę - bez żadnych kombinacji B2B czy zlecenia itd. + stabilne zatrudnienie - jeżeli ktoś jest zwalniany, musiał na to solidnie zapracować Wady: - trzeba pracować. To jeszcze za mała firma, żeby leń się uchował. Narzekają bumelanci i intryganci. Oni mają gorzej, a inni mają lepiej. Nie wiedzą jednak, że ci doceniani więcej z siebie dają. Pierwsi wyciągają pieniądze po benefity - daj bo mi się należy, są jednak ostatni do roboty. Kto uczciwie pracuje i zajmuje się swoją robotą nie narzeka. Są osoby, które pracują po 10 lat.

abc
@Timon

timon to pewnie pawełek albo krzysio .gdyby ktoś to poczytał to miał by wrażenie że to google a nie jakiś (usunięte przez administratora) zakładzik. gdyby połowa z tych wypisanych bzdur była chociaż w 10 procentach bliska prawdy to było by to ok. stek bzdur i oszustw

@abc

Niestety nie trafiłeś ;) Wskaż proszę co nie jest prawdą

@Timon

O jakie ty firmie piszesz?

@Wkurwiony

Ale sie nakręciłeś. Aż sam ze sobą piszesz. O firmie elektropol-r. Na hali były dzisiaj 24 stopnie ;) wszystkie podpunkty są prawdziwe. Na zebraniu było mówione o premiach. Proponuje pobiegać, może sie uspokoisz

Zebranie jest jutro

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTROPOL-R - Wrocław

• Jak się pracuje w ELEKTROPOL-R?

Zobacz opinie na temat firmy ELEKTROPOL-R tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELEKTROPOL-R?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELEKTROPOL-R
4.1/5 Na podstawie 114 ocen.

ELEKTROPOL-R