Opinie o ELEKTROPOL-R w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ELEKTROPOL-R. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ELEKTROPOL-R na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTROPOL-R w Wrocław

Timon

Kilka słów od wieloletniego pracownika. ZALETY: + wynagrodzenie adekwatne do wkładanej pracy i doświadczenia + premie uznaniowe za wykonana prace + karty benefit + finansowanie szkoleń na wózki, suwnice + imprezy integracyjne (Turniej piłki nożnej) + darmowa woda + praca zmianowa + brak problemów przy braniu urlopu + możliwość nadgodzin i weekendów jak trzeba dorobić + wsparcie dla inicjatyw pracowników + młody spoko (zazwyczaj) zespół + generalnie bardzo dobra atmosfera - idzie się z każdym dogadać + umowa o pracę - bez żadnych kombinacji B2B czy zlecenia itd. + stabilne zatrudnienie - jeżeli ktoś jest zwalniany, musiał na to solidnie zapracować Wady: - trzeba pracować. To jeszcze za mała firma, żeby leń się uchował. Narzekają bumelanci i intryganci. Oni mają gorzej, a inni mają lepiej. Nie wiedzą jednak, że ci doceniani więcej z siebie dają. Pierwsi wyciągają pieniądze po benefity - daj bo mi się należy, są jednak ostatni do roboty. Kto uczciwie pracuje i zajmuje się swoją robotą nie narzeka. Są osoby, które pracują po 10 lat.

ODRA
@Timon

Znowu ty? Pisał ktoś ostatnio jak to Janowski kradnie pieniądze. Chcesz zaraz podam ci przykłady ze okrada nie tylko ze stawki godzinowej a ze wszystkiego co może. Urlopy też okraja. (usunięte przez administratora)

romek
@Timon

ty facet piszesz to cały czas jak jakiś nawiedzony . masz tak ubogie słownictwo czy co ? wypisz wymaluj kopiuj wklej od kilku lat . ktoś ci pawełku ten tekst ułożył czy sam do niego jakimś cudem doszedłeś

romek

nie możesz głąbie kazać się komuś powiesić bo jak to zrobi to twoja sugestia będzię traktowana karalnie . tylko skąd ty prymitywie możesz o tym wiedzieć

VIP
@Timon

Osoby które pracowały dla despoty w oparach kwasu i absurdu po 10 lat zostały bezwzględnie i bez powodu wyjeba...ne na bruk a nawet zdegradowane z funkcji lidera do najgorszej roboty na piaskarce. (usunięte przez administratora) Zero klasy, szacunku do ludzi a tymbardziej długoletnich pracowników. Czym (usunięte przez administratora) sie kieruje (usunięte przez administratora) tych długoletnich tego nie wie nikt. (usunięte przez administratora) zkoda tych wyrzuconych bo zostawili tam kawał swojego życia.

Te
@VIP

Skoro tak okropnie niby, to czemu pracują tyle lat? Hipokryci

Ye

Juz niedługo bedziesz potrzebował takiego radcy, wiec moze sie uśmiechnij do kolegi

VIP
@Te

Bo nie miał kto robić? Bo kto nowy przyszedł to zawijał kitę? Bo obiecywał im złote góry? Bo wydzwaniał za nimi jak odchodzili?

Nie
@VIP

Taaa A oni tacy dobroduszni, ze zmartwieni tym ze niby ktos nowy odszedł, postanawiali wrócić żeby pomoc? XD Kto do was wydzwaniał, chyba wasze stare żebyście w koncu zaczeli cos robic. Btw. Zawsze są chętni, 50 osob tu pracuje, jednak jest kilka ktore wiecznie narzeka Radze ci sie dobrze zastanowić co piszesz. W niedługim czasie przestaniesz byc anonimowy :)

Bonzo
@Nie

Koniu szmacia..rza nikt z nowych się nie ostał tu dłużej jak do wypłaty a niektórzy zawijali i bez zapłaty. Dawaj swoje namiary co gni..do zesra..na pod nickiem smarujesz :D

@Bonzo

Takie bzdury wpypisujssz ze szok. Ciekawe jakim cudem by pracowało od wielu lat srednio 45-59 osob, skoro nikt nie dotrwał do wyplaty? Umiesz tylko wyzywac ale chyba ta agresja jest wyrazem lęku - Boisz sie? Słusznie. Ja twoje namiary wkrótce dostane

Piszesz nieprawdę. Przestan spamować, bo serio bedzie ci wstyd. O ile posiadasz jakiekolwiek odruchy wyższe oprocz tych pierwotnych Obecnie zatrudnionych jest 45 pracownikow. I to juz jest potwierdzenie twoich urojeń, nie masz o niczym pojęcia, a plujesz w kazda strone na co tylko sie da Wspolczuje kazdemu twojemu przyszłemu pracodawcy

ZŁO

No współczujesz sobie???? U ciebie udaje ze pracuje spoczko

nikt
@Timon

tymon -pawełku uspokój się już .wiadoma rzecz uzależniłeś swój byt od tej firemki bo ty i twoja piękna nikomu nie potrzebna pani doicie krzysia jak tylko możecie i jeszcze pomagasz mu w okradaniu z pensji innych . ale już chyba wystarczy

aa
@Timon

Paweł kiedy ty masz. Czas jeszcze na wypisywanie tych wszystkich bzdur. Człowieku nie długo braknie ci chwili by oddech załapać.

on
@VIP

Tak to jest. Jaki szacunek ? Facet jest zapruty od rana do wieczora i w ogóle nie wie co sie wokół jego dzieje .zachowuje sue jak zombie tylko przemyka z prawa na lewo i próbuje wszystkim chwalić swoją firemke gdzie jak przychodzi do rozmów z klientami to nawet słowa nie umie z siebie wydobyć

@Timon

Do Timona, Ye i Xxx: Wasza hipokryzja level hard. Przez takie paró.....wy jak "WY" (albo jedną i tą samą paró..wę co wymyśla sobie różne nicki jak jakiś psychotronik) Krzysiu myśli,że jest Bogiem bo klepie go po siodle taki jeden jak ty i włazi w (usunięte przez administratora) jak czop. Popatrz trolu na oceny pod wpisami, za co ludzie lajkują bo się z konkretnym wpisem zgadzają i wszystko jasne kto pisze prawdę. Żebyś się zes...rał to nie pokolorujesz rzeczywistości w tym szam....bie gdzie rączka rączkę myje a ziomy zapierdala....ją na nierobów z biura i ich nałogi. Czekam czasów aż ogłoszona zostanie upadłość,bo są lepsi i solidniejsi.

piotruś

czasem zastanawiam się skąd w was tyle agresji . co ty dronem jesteś by ludzi namierzać ? po co ci to ? gdyby firma była w porządku szanowała ludzi -to czy ktoś by się skarżył ? nic nie bierze się z niczego . pięć procent inteligencji a to pojmiesz

kwasowy
@VIP

odpowiedż jest bardzo prosta .nasz jak to on się szumnie nazywa właściciel ,w ogóle nie interesuje się tym co w tej jego własności się dzieje .opiera się tylko na tym co mu pawełek powie i to traktuje jako pewnik. sam się nie ruszy bo po co ma sobie buciki od kwasu pobrudzić . z resztą ostatnio ogranicza swoje wizyty na wagonowej do minimum .widocznie smród mu przeszkadza

@Timon

CO ZA ŻENADA. ZERO FAKTÓW.

Omen

CO TO ZA BZDURY....WSZYSTKO Z PRAWDĄ SIĘ MIJA

@Timon

Hahahah! Ci co pracują po 10 lat to kierownicy co nic nie robią! A jeżeli Tobie odpowiada praca za 2600 i wdychanie kwasu i jak szefostwo robi cię w (usunięte przez administratora) Twoja sprawa

Stary

Chyba kabelski pisał

Szimi

Bardzo przyjemny przemysłowy klimat. Kałuże kwasu dodają uroku. Księżniczki narzekające na brud i temperatury, może powinniście w zakładzie fryzjerskim pracować xD. 17 na godzinę? To tylko stawka dla małych pomocników. Ja tam z szefem piąteczki zbijam i podwyżka co rok wpada. ???? Kasa spokojnie starcza na godne życie jak się wie co się robi, nie to co fantastyczna brygada. Jak widzę że ktoś zapomina że jest w pracy to powiadomię kogo trzeba dla dobra zakładu. Bo w zdrowym zakładzie zdrowy duch jak to mówią.

Jarek

Kto tam jest dalej brygadzista ci sami co byli? Coś się zmieniło ? Zarobki ? Jakiś remont ?

Brown

Jasno i na temat...Folwark.Same świnie bez swojego zadania ....Jest trzech normalnych gości.Reszta to Patusy z ulicy.(usunięte przez administratora)!Nie płaci , kłamie i jest psycholem.Nie polecam.Zrzygac się tam na ten Syf.

@Brown

Tu się zgodzie ze jest (usunięte przez administratora) i kłamcą (usunięte przez administratora)! Będzie cię kłamal w oczy ! Połowa pracowników jest Ok!(usunięte przez administratora)nie szanują pracowników

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko MONTER KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH, ŚLUSARZ w firmie ELEKTROPOL-R? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Leszno
Pop

Kto tam pracuje ze starej ekipy?Jakieś zmiany w kadrze?

Niepolecam
@Pop

Witam pracuje w elektropolu 2 tyg ale szukam coś innego !mała stawka! Firma w środku wygląda jak z 19 wieku !stawka 14 zł na godzinę właściciel widać cwaniaczek z ostatniej pary majtek by. Cię okradl

Heh
@Niepolecam

Nie ma tu nikogo kto by od 2 tygodni pracował ;)

Heh
@Niepolecam

Ani zarabiał tyle.

@Heh

Ludzie mają tu tyle chyba że ktoś z ucha strzela jak ty to może i więcej krzysiu da

Jarek

Darek dalej chodzi do solarium czy opala się nad Bałtykiem?

OMEN

MALEDIWY.CIEPŁE KRAJE.

OMEN
@Jarek

Darek plaża, a wy gumowce, fartuchy, zapach trawienia.I tylko cisza, niema marudzenia. Krzysztof patrzy, czego nie widzi odniosą mu jego sługusy.

STAR
@Jarek

Otworzyli siłownię to chyba tam Darek przebywa aktualnie. Bałtyk za drogi na kieszeń Darka.

Junior
@Jarek

(usunięte przez administratora) go tam wi ale komórowy dżony zawsze opalony????

Kiss
@Jarek

Podobno jest na Kraszewskiego W ZAKŁADZIE ZAMKNIĘTYM.

@Junior

Gość ma swoje życie

OZYY

JESZCZE TA SZOPA NIE RUNEŁA?Kto tam pracuje normalny, są jakieś wieści?Jacyś nowi wyrzutkowie, bez perspektyw na normalną pracę . Jakieś zmiany w kadrze?

KTOŚ
@OZYY

Jeszcze nie,bo pracują (usunięte przez administratora)i jakoś się to kreci

@OZYY

Ten sam (usunięte przez administratora) i te same mordy

mistrz
@Jony

zaliczasz się do nich kolego mojej kozy

@mistrz

Nie ta liga

@mistrz

Oj dawno odciąlem się od tej patologi

@OZYY

Jeszcze nie runeła bo stara Niemiecka konstrukcja. Reszta to dziury w podłodze, folia w oknach.

Te

To te same osoby (max 5 na 50 pracownikow) pisze i sobie wzajemnie lajkuje seryjnie swoje durne wypociny. Nie ośmieszaj sie dluzej, bo niedługo bedzie wiadomo kto co pisał :)

za nieprawdę i bzdury ktore tu wypisujesz Zreszta nie mi sie bedziesz tlumaczyc Na hali jest 25 stopni. Nie wiem czy jestes w stanie to zrozumieć, ale na dworze jest gorąco, wiec w pomieszczeniach rowniez.

@Te

POPATRZ W LUSTRO, KIM JESTEŚ

Oj ale się wystraszyłem

Pop

NA HALI JEST 40 STOPNI .PRAWDĘ KAZDY TU PISZE I PISAŁ BĘDZIE. WOLNOŚĆ SŁOWA MAMY

Pop

Co tam w tym chlewie słychać?Nikt się nie udziela na forum.

Jaki dress code obowiązuje w ELEKTROPOL-R?

Aaaaa

Fartuch....Dres.

Baro

STRINGI ,GUMOWCE.ALBO TOPLES.ZALEZY KTO CO LUBI.

Liu

SKĄD SIĘ ZERWAŁAŚ/EŚ ? Dress code jak w korpo czy do opery? Bo tu jest tylko cyrk.Więc barwnie i kolorowo.

Kiss

Podobno Wojtucki wylądowała na Kraszewskiego, dewiant.

On

Oj jak dobrze że trochę chlodniej, brakuje nam powietrza tu na tej zabudowie. Gdzie wetylacja!!!!!!!

Omen

Dusić się tam, bez świeżego powietrza (bez wentylacji) woda świeża z kranu.

Magnum
@Omen

POPIERAM!!!!!

Leon Zawodowiec

I przepowiednia się sprawdza!Krzychu od pierwszego czerwca sam wskakuje gumowce i zaiwania, nie ma już naiwniakow do zapierdo..lu. Puste hale,został smród i gołębie . Denna załoga z przypadku i obląkana kadra. Garstka została na twoim folwarku, sama ukraina zapierda..la na twoje skarpetki. Bo my pierdoli...my system i ciebie. Lepiej leżeć na L4 niż brać gów..no na wypłatę.I co teraz z tobą będzie?A na internetach taka piękna strona. 55 pracowników, 66 pomocników i 10 kierowników.

@Leon Zawodowiec

Serio? I bardzo dobrze! Ludzie niechca pracować za 14-15 na rękę oprócz może brygadzistów Krzysiu nie szanuje ludzi ! Myśli że ma hajs na koncie to można ludzi traktować jak bodludzi

Haha
@Leon Zawodowiec

Psy szczekają a karawana jedzie dalej

@Czesiek

PRZYJDŹ OCEŃ...☝️☝️☝️☝️☝️TO JUŻ KONIEC....

@Haha

A JEST INACZEJ???TO JUŻ KONIEC TEJ UTOPII.????????????????????????????????????

@Oooo

I gicior

Jony

PYTANIE. Jest wentylacja na W 14 zrobiona?Czy tylko brama otwarta, uchylone okna dachowe HA HA HA HA HA HA HA robią za wentylację!!!!!!

Junior
@Jony

Mareczek bhpowiec , nasz ulubieniec był tam u nas kiedyś zażył klimy w biurze przybił pionę z Krzysiem i na hali zostaliśmy nawet bez wiatraka.Gość ma klime w sandałach my w gumowcach bagno.Ale(usunięte przez administratora)to kogo obchodzi.(usunięte przez administratora) OFF

Jony

Kto jak kto ale Dawid jest gościem z jajami I nigdy NIKOGO nie podjechał.Zle info masz

Obi

Do Darka.W zacznij wypełniać życzliwiej raporty, WKU....A to niektóre osoby!Nikt za Ciebie nie będzie nadganiał ROBOTY.

@Obi

DARUŚ OLAŁ SYSTEM I CAŁY TEN CYRK, BRAWOOO

Ooo

Właściciel na ROWERZE. UWAGA ,Uwaga jedzie WARIAT na rowerze.Czarny kask i białe trampki.GDZIE PODWYŻKI?

Czesiek

Ludzie omijajcie tą firmę !firma zatrzymała się w 19 wieku! 70%to Ukraina ludzie mają tam 14zl na godzinę pracownicy robią tam po 16 godz właściciel co chwilę przelewa nowym pracownikom nowym za mało hajsu na konto! Wyzysk przez Liderów jadalnia w szatni pod prysznicem zimną wodą żeby umyć się z kwasu na hali gołębie latają i wszystko w odchodach

@Czesiek

To prawda pracowałem tam miesiąc właściciel to (usunięte przez administratora) stawka 14 zł !kiedyś przelał mi 300 zł za mało i potem musiałem się prosić o swoje pieniądze ludzie wszystko w kwasie ludzie to wąchają za 14 zł zero dodatku za to !

@Czesiek

SZCZERA PRAWDA!!!!!!Kadra zarządzającą pieski na zawołanie, kierownik(usunięte przez administratora). Szkoda słów. Ukraina więcej zarabia od polaczkow. (usunięte przez administratora).Wyzysk ,NIE SPEŁNIONE OBIETNICE, (usunięte przez administratora)

Jony

Co ty możesz wiedzieć o prawdziwym zakładzie pracy ,warunkach pracy???Masz ZAPIE... bo wyleciał na bruk i co zrobisz ze swoim marnym życiem?Więc morda w kwas i cisza

John

Co Jesteś pijany czy jednak niespełna rozumu? Czy to i to? ;/

@John

Proste,masz ZAPIER... BO WYLECISZ NA BRUK.TYLE W TEMACIE.

Truuu
@Czesiek

BRAWO TY.Mam nadzieję że olaleś ten (usunięte przez administratora) i całą tą atmosferkę i nie pracujesz tam?(usunięte przez administratora)WYZYSK

@Truuu

Pewnie że olałem ! Rok tam pracowałem ! Na wannach na hali 14

Rrrr

Kto normalny pracuje za 15 /16 pln w takich warunkach jak tu panują?Ukraina więcej ma na godzinę niż Polacy którzy pracują po 6.10 lat a może i dłużej. Kilka przykładów. Taki Michał który pracuje na DUR na godzinę ma 17 pln, Dima 18 pln .JAKIE MAJĄ PRZESZKOLENIE CI UKRAIŃCY ZE ZARABIAJĄ WIĘCEJ NIZ MY.A Polaczki na produkcji, wannach 16 zloty na godzine. KPINA.WIDZE ZE PASUJE TO PONIEKTORYM, TAKIE TRAKTOWANIE.KUUU...WA, WZWIAZKU Z COVID 19 POMÓŻMY KRZYSIOWI ZEJDZMY ZE STAWKI 15/16 ZŁOTY NA 12 ZŁOTY....Kto jest za?Gdzie są maseczki?

Truuu
@Rrrr

Proszę, proszę, doczekaliśmy się gdy obcy zarabia więcej niż rodacy. Ale to nasza wina, trzeba było stawiać warunki Janowskiemu a nie czekać na jego obietnice czy straszenie!!!!!SZYBKO WYLECZYŁ Z BUNTU GRZEGORZA D. Chłopak grzeczniutki aż miło patrzeć. To samo Krzysztof zrobił z innymi buntownikami,krótko NIE PODOBA SIĘ, TAM JEST BRAMA.Zamiast wszyscy powiedzieć dość ,to siedzieli jak szczury w kanale (cichutko).A Krzyś zaciera rączki, cieszy się jak (usunięte przez administratora),do tego dając władzę Pawelkowi.Tyle w temacie. Teraz 14 ,może 16 złoty na godzinę i (usunięte przez administratora)bez słowa BO TAM JEST BRAMA!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTROPOL-R - Wrocław

• Jak się pracuje w ELEKTROPOL-R?

Zobacz opinie na temat firmy ELEKTROPOL-R tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELEKTROPOL-R?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELEKTROPOL-R
4.1/5 Na podstawie 114 ocen.

ELEKTROPOL-R