Opinie o ELEKTROPOL-R w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ELEKTROPOL-R. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ELEKTROPOL-R na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTROPOL-R w Wrocław

WHITE BOY

WYJEBALEM TE PALETY bo żaden najeźdźcy,czy Twój wycierus powie coś nie tak

WHITE BOY

MAŁE SPROSTOWANIE .NIE CHCIAŁEM ZEBY MOI KOLEDZY MIELI PROBLEMY, W (usunięte przez administratora) MAM NAJEŹDŹCÓW TAK ZWANYCH POLSKICH UKRAIŃCÓW. JEŻELI KTOŚ MÓWI PEWNE RZECZY TO NIECH BIERZE ODPOWIEDZIALNOSC ZA SWOJE SŁOWA. A NIE SKARŻY SIE DO JANOWSKIE CZY JEGO PIESKA PAWELKA. WYJEBALEM TE PALETY ,BO ŻADEN ŁEB KTÓRY TU PRZYJECHAŁ NIE BĘDZIE SIĘ WYWYZSZAL (usunięte przez administratora) MAM NA STRACHY. NIE CHCĘ TYLKO ŻEBY KTOŚ MIAŁ PROBLEMY PRZEZE MNIE. NIE CHCE ŻEBY KTOŚ MIAŁ PROBLEMY PRZE ZE MNIE. JANOWSKI TY ZLODZIEJU, SZANUJ CHŁOPAKÓW, BO SAM JEŻELI TWOJEJ SERDUSZKO POZWWOLI CI WSKOCZYSZ W GUMOWCE I BĘDZIESZ MUSIAŁ UTRZYMAĆ RODZINĘ... ODDAJ PREMIĘ CHLOPAKĄ.DAJ PODWYŻKĘ I (usunięte przez administratora) ZE JEST PANDEMIA...ZE URUCHOMIMY OCZYSZCZALNIĘ SCIEKOW.BEDA PODWYŻKI

technolog

żle to określiłeś -janowski nie jest (usunięte przez administratora) !! on jest po prostu prostym przedsiębiorcą ,który stara się oszczedzić na wszystkim i na każdym . nie wiem ile tu pracujesz ale to normalny kawał(usunięte przez administratora).który będzie dymał cię co miesiąc .. we wrocławiu pracy jest mnóstwo zamiast wdychać kwasy i się stresować po prostu spakuj manatki napluj (usunięte przez administratora) w twarz i czule go pożegnaj .

ODSZEDŁEM

tak naprawdę to Pawełek nie jest niczemu winny chłop stara się jak może a że sprowadził tam nikomu nie potrzebną swoją żoneczkę to już trzeba chłopu wybaczyć bo skoro krzysiu dał się otumanić to daj im Boże jak najlepiej . niech wyciągną od niego ile się da . trzymam za nich kciuki. A po za tym to (usunięte przez administratora) jakich mało ,warunki do pracy jak w syberyjskim (usunięte przez administratora) .BHP nie istnieje a Pan BHP-owiec jest karykaturą samego siebie .Same jego pseudo szkolenia to kpina . jedni jedzą śniadanie inni niby się szkolą .A ten wpada po 15 min I karze podpisać papier o przeszkoleniu bo chce zdążyć przed ulicznymi korkami . do pracy należy przychodzić jak łajza w najgorszych rzeczach bo kwasy zeżrą wszystko .ten odcinek od wejścia do szatni jest jak tor przeszkód :}}} jak wdepniesz w kwas to już lipa . (usunięte przez administratora) z buta usuniesz a kwas ? dobrze jak po południu podeszwa w całości będzie .zalet jest nie wiele o ile takowe występują a wady można mnożyć i mnożyć .gratuluje każdemu kto zdobył się na odwagę by opuścić ten zapadły kąt . to nie jest zakład w ,którym można coś osiągnąć .czy jakoś się rozwinąć. jesteś na szmacie ..tam zostaniesz . itp . liderem zostaje się po przedniejszym wypiepszeniu z roboty z hukiem . potem zostajesz przyjęty z powrotem w glorii i chwale i to z podwyżką i jeszcze jesteś gloryfikowany jak bohater narodowy. taki to sobie zakładzik . jak to prywaciarz .

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko MONTER KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH, ŚLUSARZ w firmie ELEKTROPOL-R? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

bk

dlaczego od razu hebrajski . w tej firmie pracuje jeden żyd i wszyscy go lubią . pochodzenie nie ma znaczenia .ważne żeby człowiek był człowiekiem . no chyba że jesteś antysemiskim kojotem ,który nic nie umie a wszystkich obraża

us

pawełek nawet fryzure ma na pieska . fakt janowski robi z nim co chce i traktuje jak chce . oni mają jakąś symbiozę .wszystkich obrazić wszystkich obrazić i jak najmniej dac każdemu zarobić tak jakby pawełek z każdej obciętej pensji miał z tego procenty . pawełek finansowe a krzysia inne procenty zadawalają

Moro
@bk

Kolejny(usunięte przez administratora)co leci z nożem na każdego który dotknie słowem jakiegoś obcokrajowca - co się nie napisze albo nie powie na uchodźcę to afera. Wbij to sobie w czachę albo tą czarną makówę że każdy pisze co chce bo ma do tego święte prawo. Żyd będzie Żydem, Rusek Ruskiem, Ukraina Ukrainą a MURZYN będzie Murzynem nie Afroamerykaninem. Na nas mówią Białasy i co??? Ps. a propo obrony ras to wiesz popaprań**cu że to murzyni są największymi RASISTAMI?? WIĘC KLEJ WARY i morda a jak nie to(usunięte przez administratora) z tego kraju.

oj
@Moro

skąd u ciebie człowieku taka wiedza jak ty zdania złożonego sklecić nie umiesz.jeżeli wiesz o czym mówię . ślinisz się i seplenisz i dlatego uważasz się za lepszego od innych nacji . ile razy by cię krzysio nie zwalniał to i tak tam wrócisz bo takiego prymitywa gdzie indziej przygarną . nie przyjmą , tylko właśnie przygarną .

aj
@Moro

widziałeś kiedyś pojebie czarnego w tej firmie .? za dużo kwasu wąchasz .jeżeli to kwas

GOSC

Witam wszystkich serdecznie. COŚ tu malo wpisów ostatnio. Pożegnalne się z firmą dość dawno. ALE patrząc na to co dzieje się wśród tak zwanych pracowników to nie jest to kino a cyrk.WSZYSCY KNUJĄ,SAME NIESMAKI. SZKODA PISAĆ. ALE NAJBARWNIEJSZA OSOBA TO WLASCICIEL TEGO CYRKU. Żądam pytanie...Ile razy obiecales podwyżkę i ile razy dotrzymales slowa???TY PI...NY ZLAMSIE.JESTES KŁAMCA I NIC WIECEJ. WARUNKI KTÓRE ZAPEWNIASZ TO ŻENADA. CZEKAM NA TWÓJ KONIEC

mądryś
@GOSC

super wypowiedź .janowski nadal uważa się za Boga ,który daje najlepsze warunki i płaci najlepiej . tymczasem ten facecik chyba w swoim alkoholowym zaślepionym zwidzie nie widzi że świat idzie do przodu i za 15 zł na godzinę to teraz nawet sprzątaczka miotłą nie ruszy .chłopaki ,którzy mieli głowę na karku już dawno się pozwalniali i teraz jak nie połowę to zarabiają raz więcej . a ten dalej uważa że jak da złotówkę więcej na godzinę to powinno się go po rękach całować .

bieda

Ku.... Krzysiu kiedy ty zmądrzejesz i przestaniesz nas nasokradac z wypłaty. Nas swoich pracowników dzięki którym funkcjonujesz . Małżeństwo tak cię ogłupiło że robią z tobą co chcą. A ty płacisz tyle ile ci powiedzą że masz zapłacić i nawet sie nie zastanowisz dlaczego ktoś kto przepracował cały miesiąc zarobił 2000. Jeszcze trochę i sam będziesz u Pawełka pracował.

ale

Chłopaki mają rację. W upały jest tu fatalnie .a jeszcze chemik podkręcił trawienie i na 14 do tego kibla który jest syfem totalnym wejść nie można bo głowa od smrodu boli

klient

podjechałem -otworzyłem pakę do rozładowania i wszedłem do środka . ze smrodu mało nie upadłem . tragedia dla ludzi.

kierowca

a gdzie jest mój wpis . trudno przyznać się do partactwa . ile pytam ile można czekać na jedną paletę . kurduplowaty okularnik nigdy nie szanował żadnego dostawcy .przyjechał to przyjechał . niech sobie k.....stoi . bo zawsze ma czas . podjazd pod tę firmę to jest horror .

Ochotnik

Chciałbym się dowiedzieć jakie warunki panują w tej firmie obecnie na hali bo są kosmiczne upały i nie wiem czy pracodawca zapewnia pracującym wodę (a ma taki obowiązek) albo zmienia/skraca godziny pracy, żeby nie robić w takim upale..? Macie jakieś klimatyzatory albo wentylację jak to wygląda????? Czekam na info.

Pronto
@Ochotnik

PRZYJDŹ OCENISZ. A TAK SWOJĄ DROGĄ TO NIEMA TU NIC OPRÓCZ TEMPERATURY +28, BRAKU WENTYLACJI I WSZYSTKO JEST NA MINUS

widzący
@Ochotnik

co ci człowieku po wodzie nawet najlepszej jak kwas ci buty w moment przypali . nie musisz to nie bądż

Hell

sek w tym że większość tych ludzi co tak bardzo się żalą zmieniają prace szybciej niż skarpetki, wymagania mają po 8 tys wypłaty ale pracować to już się nie chce lub ich umiejętności wołają o pomstę do nieba nie daj boże zwróć uwagę to pobiegnie taki do domu i siedzi i pisze bzdury w internecie i takim pięknym serwisie może tak jakaś weryfikacja tych osób a nie jak to robi go work i inne portale iż jeśli zaczynają pojawiać się jakieś wpisy to proponują wykupienie abonamentu na usuwanie nie wygodnych wpisów mało tego proponują w zależności od pakietu wpisywanie pozytywnych opinii i to jest ok?? Proponuję podchodzić do opinii i takich serwisów z dużą rezerwą miłego dnia.

Hey
@Hell

100% racji

Ben
@Hey

100 % (usunięte przez administratora) JAK PRACUJE SIĘ W NIE LUDZKICH WARUNKACH TO TRZEBA TO NA GŁOŚNIĆ.

Wkurwiony

Wszystko się kleji. A ty co taki obudzony z rana??? Nie wytrzymales podniecenia i musisz dać upust emocjom???Spokojnie jutro w upale popisze się

Milka

NO NIC PANOWIE TKWIMY TU SPOKO. PO NIEDZIELI BĘDZIE PIP. NO TRZEBA COŚ ROBIĆ ŻEBY BYŁO LEPIEJ. A NIE UDAWAĆ ŻE JEST (usunięte przez administratora). PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY PRZYJEDZIE I OCENI

Rar
@Milka

Ziom wiesz o tym ze pip powiadamia właściciela o tym kto zgłosił firme do kontroli?

@Rar

Spokojnie.... A kto będzie wiedział czy Dorian S. Czy Janusz J? Mamy Rodo

Wkurwiony

Trzeba zgłaszać wszystko jeżeli nikt nas nie słucha. A warunki są skandaliczne taka prawda!(usunięte przez administratora)

rar
@Wkurwiony

I kto tu sprzedaje ;p

@Milka

Chyba nic to nie da, PIP był parę razy ale Krzysztof szybko pędem do bankomatu zap., koperta i załatwione. A jak komuś umowa się skończyła a był w pracy, szybciutko do domu wyganiano delikwenta.Tak to wygląda tu

Milka

Kura co tam??? Nic nie beczysz, za gorąco? Bramy na kłódkę i co piwko z ekipą ukraina?

Mm
@Milka

Kto, Tu na drugiej zmianie piwa nie pije? Za gorąco.

Yes

Heh. Jak prywaciarze tacy zli to niech hardcorowi malkontenci sami zakladaja działalności. Outsourcing świetna rzecz. Jak was kapitan państwo będzie ru^#ac na ZUSie czy PIT mimo braku zarobku to inaczej popatrzycie na robote.

Milka

Parę słów do Nick, posłuchaj to jest tak z tymi twoimi długoletnim pracownikami. Tak pracują ciężko jak pracował Grzegorz. Taka praca jaka płaca ze tak powiem. Popatrzmy na pracę lidera A. Trochę drzemki gość uskuteczni, piwko wypije i tak druga zmiana minie. Nie chce mi się tu wytykac. Tak ze takich mamy dlugoletnich pracowników co tu tak ciężko pracują. A druga sprawa to od kilku lat nic tu się nie zmienia. Nie polecam tej firmy nikomu. Pozdrawiam mesengerowca co wszystko pisze do J. co kto i jak. Następny ciężko pracujacy typ.

Spokojny

Po tym jak odezwała się jednak Kaja Kajunia Kajeczka widać, że Szefy i Biuro nie wytrzymało ciśnienia i odpaliło. Uderz w stół a nożyce się odezwą haha. Zresztą teraz to na 100% pewniak czyje te wszystkie propagandowe zachwalajace wpisy o kolorowej pachnącej i cudownej robótce na Wagonowej 12. Och jak fajnie jest tu ach ach. Do roboty biurwy a nie tu na Gowork.

Moro

Pedałuje do swojego zakładu i myśli na ile stopni dziś klimę ustawić bo to jedyne zmartwienie typa.

WKURWIONY

JAK TAM SAMOPOCZUCIE W TYM UPALNYM DNIU? KLIMATYZACJA DZIAŁA, BRAMY, OKNA NA OSCIEŻ OTWARTE?????

Ye
@WKURWIONY

Spoko :) mi odpowiada. Właściciel nie jest w stanie zmienic pogody ;)

Klimat
@Ye

Działa a u was w biurze ??

Prawilny
@Ye

No nie zmieni pogody, bo nie jest bogiem choć za takiego oszołom się uważa.

VIP

Osoby które pracowały dla despoty w oparach kwasu i absurdu po 10 lat zostały bezwzględnie i bez powodu wyjeba...ne na bruk a nawet zdegradowane z funkcji lidera do najgorszej roboty na piaskarce. Co tyranowi odbiło kto go opętał albo jakie miał objawienie tamtej nocy? Zero klasy, szacunku do ludzi a tymbardziej długoletnich pracowników. Czym kutwa sie kieruje wypieprza...jąc tych długoletnich tego nie wie nikt. A pisane tu było że w KASK/ORZECH NASA na rowerze wywołuje negatywne skutki uciska mózg i cebulki mieszków włosowych stąd też obłęd oraz łysienie. Obumierają nie tylko cebulki włosów ale i komórki mózgowe jak jeszcze nie umarły od alko. Szkoda tych wyrzuconych bo zostawili tam kawał swojego życia.

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTROPOL-R - Wrocław

• Jak się pracuje w ELEKTROPOL-R?

Zobacz opinie na temat firmy ELEKTROPOL-R tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELEKTROPOL-R?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELEKTROPOL-R
4.1/5 Na podstawie 114 ocen.

ELEKTROPOL-R