Opinie o ELEKTROPOL-R w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ELEKTROPOL-R. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ELEKTROPOL-R na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTROPOL-R w Wrocław

Beka z ludzi co robią tam po parę lat i narzekają ja uciekłem po 2 miesiacAch

@As

Empatia na wyważonym poziomie widzę. ;p Ale jakby nie patrzeć mimo "narzekania" coś ich musi tu jednak trzymać, Ty widocznie byłeś w korzystniejszej sytuacji?

A ciebie co tam trzyma?

Alaa
@As

To są ludzie bez pomysłu na siebie i bez jakich kolwiek perspektyw.Niech tam gniją

@Ok

Mnie jeszcze nic, bo dopiero opinie tutaj czytam. Ale Ty pracujesz, można spytać na jakim stanowisku i w jakich obecnych warunkach?

@Marzena

Nie pracuje, bujam się od 6 do 14 albo 14 do 22.Zaliczam godziny od czasu do czasu podpie....dole kogoś. Kopertę za donosy wezmę od Krzysztofa za informację.I tak leci czas w elektropol r. Stanowisko lider najlepsze jakie można mieć tu.Coś jeszcze chcesz wiedzieć?

Marvel
@Ok

Ponieważ ktoś tu napisał prawdę co do liderów w firmie Elektropol-r.

@Marvel

Mówisz? A tak z ciekawości ludzie tu mogą awansować na to stanowisko czy raczej z ogłoszenia się dostają? I warunki na papierze to jakie by były, bo ciekawa jestem? Zakres zadań itp?

@Marzena

Warunki na papierze, a rzeczywistość to dwie różne rzeczy. I tak ci każą robić co innego i tylko będą pretensje...

Marzena

Aha... No dobra czyli co na papierze przeczytam a co w rzeczywistości zobaczę? Podasz konkrety, żeby widzieć co i jak skoro tak twierdzisz?

Witold

Czy ciężko fizycznie pracuje się na stanowisku pracownika produkcji? Firma teraz szuka kogoś na to stanowisko i tak zastanawiam się, czy jest też jakieś przeszkolenie przez tydzień albo dwa zaraz po otrzymaniu pracy? W zadaniach podali, że głównymi w sumie zadaniami będzie obsługa maszyn stąd też pytam. Robiłem trzy lata na maszynach, ale trochę innych. Mam szansę się dostać?

@Witold

Jeśli chcesz pracować to pracę dostaniesz, ale to ciężka i niewdzięczna praca w trudnych warunkach.

Ad

To nie praca, to (usunięte przez administratora) ,wyzysk.

Marzena

A czemu ma być głośno? Szukasz tutaj pracy czy jak? Czemu tak w ogóle się wyrażasz?

???
@Marzena

Gdzie niby mam szukać pracy?

Iiii

Niestety jaki szef taka firma.Typ co szlifuje (poprawki) oraz różne elementy chwali się, mówi że on nie potrzebuje paczki na święta bo dostaje kasę za szlifowanie. Ja zapytam z jakiej racji?Jeżeli owe zajęcie wykonuje w godzinach pracy?To ja chcę dodatek pieniężny, za nie palenie papierosów w czasie pracy!

Marvel
@Iiii

Witam. Nie wiem czy to pisała jakaś koleżanka czy może kolega tą opinie. Ale nie słuchaj tego MITOMANA co szlifuje bo gościu ma coś nie tak ze swoją osobowością. Jedynie co może dostać za szlifowanie to następny element .

@Marvel

A można to jakoś udowodnić, że niczego nie dostaje? tutaj każdy tak każdemu na ręce zawsze się patrzy? ktoś pisał o prezentach na święta, faktycznie tak wychodzą jak opisują, że nie po równo ludzie dostają? dlaczego

Jaca
@Marzena

Jeżeli chodzi o jakieś niby prezenty to wielkiego ch...uja szaraczki dostają od Janowskiego. Liderzy, kierownicy dostają zawsze więcej,lepiej są traktowani. Premie, koperty za podp..rdalania także wchodzą w grę. Liderzy za tak zwane w ch..ja walenie biorą kasę. Zresztą co tu się rozpisywać (usunięte przez administratora) W 2022 ROKU (usunięte przez administratora)!STAWKA 18 MAX 20 ZLOTY NA GODZINĘ.Warunki pracy bez bhp w temperaturze 10 stopni na plusie w (usunięte przez administratora) oparach,chuj...owej atmosferze.(usunięte przez administratora) WSZYSTKO I WSZYSTKICH TAM.

Bożena
@Jaca

Ta stawka to brutto czy netto? A te paczki dla liderów i kierowników widziałeś na własne oczy czy tylko domyślasz się, że są lepsze ?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko MONTER KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH, ŚLUSARZ w firmie ELEKTROPOL-R? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
@@@

Szybko i w skrócie. Dostaną Betoniarze, moze od K.Janowskiego garść cukierków na święta. Albo po 100 złoty żeby gęby zamknęli jak co roku.A podpiera...dalacze liderzy, dostaną telefony nowe jak co roku.A właściciel zarabia krocie na tych debilach.BRAWO DLA WAS.

@@@

WIDZĘ ŻE KOMUŚ NIE SPODOBAŁ SIĘ WPIS O NADCHODZACYM MIKOŁAJU. NO TRUDNO(usunięte przez administratora)

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma ELEKTROPOL-R rekrutuje na stanowisko elektromonter. Może ktoś planuje aplikować?

Ok

Wina była jego lidera bo miał wszystko w (usunięte przez administratora),co tu dużo pisać.

@Ok

Ale o czym piszesz? O poprzednim elektromonterze na którego miejsce teraz kogoś szukają? Bo tak zrozumiałem. Wytłumacz czemu to wina lidera?

@Jakub

Piszę o temacie sprzed wakacji

@Jakub

Co tu tłumaczyć?Lider T.poprostu od początku podjęcia pracy przez poparzonego chlopaka miał do niego obiekcje!Jak zresztą do wszystkich co mu się nie( podobają).Typ dawno powinien być wyrzucony z pracy lub zdegradowany.

Rychu

Dajcie znać czy stoi jeszcze ten zakładzik i kto w nim pracuje.

Bonn
@Rychu

Ruina... Zaraz się rozleci tylko jesienny wiatr przyjdzie....

Ares
@Rychu

Jeszcze coś się tam kręci. Garstka (usunięte przez administratora) został i utrzymują ten niby zakład.

Seba
@Rychu

Coś tam się koleboce, te same że tak powiem elementy ,zaliczają dni.Pracując za 14/16 złoty za godzinę ????????????????????

@Rychu

DZIWNE BO JESZCZE STOI TA STODOŁA!ZOSTAŁ GARSTKA (usunięte przez administratora) CO BĘDĄ TAM (usunięte przez administratora) DO KOŃCA SWOICH NIEUDANYCH DNI ŻYCIA.

Zorro
@Ania

Nie każdy jest tam Debilem!Po prostu to są ludzie którzy nie mają planu na przyszłość, ukraincy którzy nadają się tylko do prostych prac typu (podaj ,przynieść, pozamiataj).Dziwię tej garsce starych pracownikow ktorymi Krzys wyciera sobie buty.Gnijąc tam od lat, bez podwyżki i jakich kolwiek bonusów. ŻENADA.

@Zorro

TAM SĄ TE SAME PÓŁGŁÓWKI CO GRZEJĄ TAK ZWANĄ ŁAWE OD 5 I WIĘCEJ LAT.(usunięte przez administratora) za grosze w warunkach jak zwierzęta.

@ADHD

To że ktoś tam pracuje nie oznacza że od razu trzeba go obrażać. Jakie te warunki, że uważasz je za słabe? Chodzi tylko o niskie wypłaty czy o coś jeszcze?

@Jakub

BYŁEŚ TAM?Wszystko tam jest na nie!!!A zobacz kto tam pracuje ,PÓŁGŁÓWKI to dla nich komplement.

@ADHD

Nie każdy jest taki sam jak reszta...

@Jakub

Warunków nie ma. Samo przejście do pomieszczenia biurowego zabija kwasem, pracownicy bez środków ochrony indywidualnej.... katastrofa

Krystyna

Znaczy co dokładnie się dzieje? Bo taki mało konkretny ten wpis trochę…

To jakaś katastrofa, czy tam PIP jest opłacany ? BHP to dla tych ludzi kosmiczny wymysł. Samo wejście już odraża. Kałchoz to przy tym rarytas.

@Nowy

TAM WSZYSTKO TO JEDNA WIELKA FARSA I CHLEW!Począwszy od włascieli do ich pracowników.Co tam trzyma tych niedoje ...ludzi,pieniądze kpina,kierownik ŁEB. Atmosfera kicz, faworyzowani ukraincy.CYRK ,CYRK JESZCZE RAZ CYRK.Ludzie pracujący tam to niedoje...jednostki.Bez podawania przykładów. Zamknąć to w (usunięte przez administratora) .PIP OPLACONY

@Nowy

A co tam jest nie tak z BHP?

@Sylwia

A skąd ty dziewczynko się zerwałaś? BHP nigdy tam nie było i niema!!!!!Nikt nie słyszała o słowie BHP, tam w tym zakładziku. Zobacz teraz (dzisiaj) w jakiej temperaturze (usunięte przez administratora)HA HA HA HA HA. A niecałe trzy miesiące temupracownik ,który poparzył kwasem nogi został zwolniony po całym (wypadku).Gdzie było BHP?

@123

Ja się pytam gdzie jest sprawiedliwość? Bo rozumiem, że nic wobec tego nie zostało wyegzekwowane?

@Marzena

KOPA w (usunięte przez administratora) i za bramę taka sprawiedliwość. A co Ty nie wiesz ze starzy wyjadacze tam pracujący lizą (usunięte przez administratora) J.i trzymają jego strone gdy coś złego się dzieje w tym (usunięte przez administratora)

@123

Jakie sytuacje masz na myśli? Kiedy niby trzymają stronę?

@Sylwia

A co było inaczej????Chłopak poparzył nogi a de....li lider poszedł do Krzysztofa powiedział (typ nie nadaje się do niczego),zwolnić. Czyli za kim są ci pseudo liderzy (wyjadacze) hmy???????????????

Q
@123

Muszę przyznać Ci rację, zawsze jak coś tam się działo to wina pracownika. Nie wina starego sprzętu czy braku przeszkolenia a wina NOWEGO.

@Q

A w przypadku tego poparzenia to czyja była wina? Czym było to spowodowane?

Stefek

Ile można wyciągnąć miesięcznie? Bo podobno dobre zarobki, w ogłoszeniu piszą. Jakieś obiady można wykupić?

@Stefek

Dobre zarobki?14 złoty na godzinę. Dobre zarobki dla ukrainy i ułomnych nie zaradnych ludzi.Obiady ,jak tam nic niema w tej budzie....

@123

14?! Ale chyba netto, a nie brutto... ?

Ktos

Uwaga.Uwaga ....Rowerzysta na pomarańczowy kolor mknie rowerem. Krzysztof czy to ty?

X
@Ktos

Nie to twoja stara cie na obiad zagania

Ktoś
@X

Tak?Twoja chyba zajęta bo trzyma coś w ustach

@Ktos

Witam. Tak,tak to on.Jedna z jego stylizacji na rower. Gość komicznie wygląda. No nic jaki szef taka firma.

Pro

Mądry i cwany.Firma taka jak i jej właściciel ,o pracujących tam niedoj...bkach nie wspomnę. Slams, krymi i narko

Xy
@Pro

Nie musisz przedstawiać ani siebie ani swojej rodziny ;d

vidi

Mi się praca w Elektropolu bardzo podobała. Wdychanie oparów kwasu to czysta przyjemność , nawet juz nie jeżdziłem na wakacje nad morze bo po co się truć jodem. Stołówka jak w najlepszych korpo, darmowe owoce, kawa i herbata. Strefy relaksu takie jak rzut elementem stalowym do wanny z kwasem albo wyławianie wędką elementów z trawienia. Wynagrodzenie zależne od doświadczenia. Młodszy specjalista ds. kwasowych 6000 brutto , specjalista to juz nawet 10000pln. Niestety zostałem zwolniony, kmonkurencja za duża.

SCHUTZSTAFFEL

KRZYSZTOFIE ILE DALES NA UKRAINE?

Ktoś
@SCHUTZSTAFFEL

SZYBKO i na temat.Nic nie dał bo niema,a ukłon zrobi przyjmując ich do pracy za 1500 zł miesiąc

@SCHUTZSTAFFEL

Niedał bo niema.Albo da tak jak daje podwyżkę ,czyli 5 lat nic...

@Pro

Siedzisz tam 5 lat bez podwyżki? Ja bym już dawno uciekała. No chyba, że Ci to pasuje?

@Sylwia

Raz siedzę, Raz leżę a czy pięć czy dziesięć lat to (usunięte przez administratora) cię to interesuje. A ty co tam robisz?Sylwio nie liż jaj, czy jaką masz tam funkcje. A była podwyżka?Chyba podwyżka normy pracy.

Ssss

Do kogo to było i w jakim kontekście?

Walo

Zostawiam opinie merytoryczną: (usunięte przez administratora) Specjalista ds jakości pani Marzenka "Okiem Luśni" etat na wkręta po mężu/Małżu bez pojęcia o jakości. Kolejna żona męża pani Moniczka/Wkurwiona Fb posiadaczka 2 samochodów+rower zwalnia każdego za wszystko, nawet za fajkę na przerwie. No i na końcu o właścicielu - pod pantoflem Wkurwionej, wykonuje rozkazy bez swojego zdania. Despota i skąpiradło. Wyciska z każdego ile może za michę-ryżu a w garażu 3 auta i 2 rowery. Strona internetowa "firmy" to ściema bo w realu jak na wysypisku śmie-ci.

Kier
@Walo

Wszystko prawda, Monia wielka właścicielka i pani losu.Nie wiem kto normalny tam jeszcze pracuje. Wyzysk, a ci pracownicy to element szkoda pisać.

Ssss

SZCZERA PRAWDA!!!!!BYŁEM WIDZIAŁEM.

Mikołaj

Co na Mikołaja? Pusty worek, czy garść cukieraskow z Ryneczku Lidla żeby zakleic nam gęby?W tym roku może chociaż po 20 złotych dostaniemy. Czekam co uradzi "zarząd ",chyba że piniądz poszedł na zimowy lans i paliwo do bike xD czy się mylę i Kris otworzy portmonetkę lub naruszy procent % z konta.

Seba
@Mikołaj

Jak co roku ch..ja dostaną te jego pacholki,trzymające się rękami za nóżki J.ale cóż, życie nie jest uslane różami. Jaki szef-firma takie bonusy świąteczne!

@Seba

Cześć. Dostalismy po 150 złoty w bonie do Magnoli a sklep do realizacji bonu to Super Market Carrefour.Bon na wodę. Zatkał nam gęby, a sam ten bon wrzuci w koszty i nie wydał ani złotówki na pracownika.

Nik
@Obecny

ktoś tu nie ma pojęcia jak działa „wrzucanie w koszty” … nic dziwnego. Załóż pan firmę, sprobuj tegomiodu. To takie polskie

Policzylem
@Nik

Tak licząc na szybko - VAT, - Dochodowy. Koszt jakieś 102,4. Jednym słowem premia na święta, miód. Przecież to takie Polskie:)

fddd
@Policzylem

VAT-u tu nie ma, a dochodowy to powinieneś dodać pało "polskie" z małej literty

fddd
@Policzylem

a i dodaj składki zus do zapłacenia

Anty Nik
@Nik

Krzysztofie czy to Ty? Polskie nie polskie, wszystko w koszty przez 15 lat coby zeta nie wydać na pracownika. Typ pracy - firma ukraińska FAMILIADA - ojciec,córka,babuszka i dzieduszka czyli każdy z ulicy kto zabłądzi aby tylko były ręce do roboty, bo nikogo normalnego nie zaciągniesz tu wołami. Siedzą czyszczą w nosie dłubią, wszędzie (usunięte przez administratora). Marek z BHP porzucił etat, bo głowa nie wytrzymała.

Grzes

Zakład zdominowany przez Ukrainę,byly kryminał ,ludzie bez pomyslu na dalsze zycie tam zostali.Stawka 13/17 zloty dostaniesz po trzech latach jeżeli tam się (utrzymasz).Te same osoby wracajace jak bumerang tam pracują. Warunki pracy to ŚREDNIOWIECZE. ZERO WSZYSTKIEGO. ZAORAC TO I POSADZIĆ DRZEWA.

@Grzes

Racja.Są tu typki co albo siedzą na L4,albo coś kręcą szukając niby lepszej pracy itp.A wracają z ogonem podkulonym pod jaja ze tak powiem. No ale gdzie im będzie lepiej, w innym zakładzie byli by ganiani jak ukraincy. Nie będę podawał przykładów. Tu czekają na podwyżki, 1 zł przez 2 lub 3 lata siedząc w tym (usunięte przez administratora)

@Grzes

Taka stawka dopiero po trzech latach? To niewiele można ugrać mając nawet większy staż. Na jakich umowach się pracuje jak pracownicy tak zmieniają robotą a potem za chwilę wracają. Dają zlecenie?

@Jakub

Jak ktoś tu napisał stawkę to pomnóż ją 168 godzin. 2400 /2600 co to jest za pensja?Idą na L4 ,gdzieś dorobią. Albo widzą ze nie nadają się do normalnej firmy i co wracają na kolanach w łaski Krzysztofa. A on widząc to traktuje ich jak (usunięte przez administratora) Ha ha ha ha

@ADHD

Pracowałem tam Pół roku na godz miałem 15 zł na godzinę oczywiście się zwolniłem masz rację

PRACOWAŁEM

Nowy wakat nowe kłamstwo. 20/21 zloty brutto na godzinę?Tyle dostaniesz po 2 dwóch latach pracy.

Jacek

Siemka co tam słychać w elektopolu ?dalej (usunięte przez administratora) Robi ktoś na tych wannach ? Czy liderzy muszą bo nikomu się niechce za 14-15 zł wdychać kwasu ! Darek pracuje? Uwazajcie na właściciela to (usunięte przez administratora) Firmę prowadzi żoną i córka i Krzysiu nigdy jeszcze nie pracowałem u takich zakamanych ludzi ze skarpetek by cię okradli

Jony
@Jacek

(usunięte przez administratora) Dobre, przez 10 lat nie widziałem lidera na wannie!!!!No a druga sprawa kto normalny pracuje za 15 zł w takich warunkach,śmiech (usunięte przez administratora)A co do rodzinki to Krzyś jeszcze spoko, ale zaklamana Monia przebija wszystkich razem tam wziętych w tym biurze!Daruś leży do góry(usunięte przez administratora) i śmieje się że wszystkich. ☝️☝️☝️☝️☝️Daruś L4.Tyle w temacie.

Placek
@Jacek

Placek do Jacka wanny stoją i czekają na fachową obsługę, bo większość u Janosława pod stolikiem w biurze. Jedni szczekają drudzy aportują i robota stoi. Dareczek obsługuje komórkę w prawej wicie a w lewej marszy freda. Skarpety pokradli a teraz pora na majty, każdy tu goły i wesoły. Janosław nie kłamie tylko mija się z prawdą, bo jest chieną. Żona na FB ksywa "Wkurwio-na femina" dokręca każdemu śrubę fałszywą facjatą i tak leci kabarecik. Właściciele nienawidzą wszystkich i siebie nawzajem. Pozdro 600.

Halina
@Placek

Zauważyłam, że świetnie orientujecie się w tym, co aktualnie dzieje się w ELEKTROPOL-R, a więc może zechcecie mi pomóc. Zatrudniają tam właśnie pracowników na produkcję i oferują ponoć zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat. A jest to umowa na czas określony czy na nieokreślony?

Junior
@Halina

Umowa śmieciowa. Szkoda Twojego czasu. Inwestycje poszły na rower i kask /hełm.Jak jesteś zdesperowana i tu jednak do nas wbijasz ,to kup każdemu zgrzewkę WODY BO ZDYCHAMY .CZEKAMY NA CIEBIE I WODĘ, MOŻE BYĆ ŻYWIEC.

@Halina

Nie idź tam 1 umowa zlecenie 2 umowa o pracę stawka 14 zł na godz wytrzymałem tam 3 miesiące uwaga na głowe bo jak pada to wszystko na chale i na głowę dach dziurawy w oknach zamiast szyby dykta albo karton zależy co warsztat na pod reka

OMEN
@As

IDŹ, IDŹ, PRACA DLA IDIOTÓW. MAŁPY W LUDZKIEJ SKÓRZE. DAĆ BANANA, MAŁPA PODRAPIE SIĘ PO GŁOWIE.TU STOISZ PRZY WANNIE JAK TA MAŁPA.

Magnum
@As

Teraz idź, 40/50 stopni na plusie ,tyle mamy na hali.Bryza świeżego powietrza (Trawienia ) wspiera nas.Dołącz do nas serdecznie zapraszamy.

Magnum
@OMEN

Nie jest tak do końca, trochę trzeba pomyśleć ,ale monotonia to fakt.No i te same (usunięte przez administratora) ,liderzy ci sami od 10 lat.

Junior
@Halina

Oj Halyna.... Umowa śmieciowa. Szkoda Twojego czasu. Inwestycje poszły na rower i pancerfaust/hełm. Jak jesteś zdesperowana i tu jednak do nas wbijasz ,to kup każdemu zgrzewkę WODY BO ZDYCHAMY kur.wa. CZEKAMY NA CIEBIE I WODĘ, MOŻE BYĆ ŻYWIEC.

@Jacek

Co tu pisać. Zostali ci sami, liderzy nigdy nic tam nie robili!Przykład Adam Cz.ktory wiecznie chowa się po kątach.Czy nie jaki Gązo, gość pomylił funkcje...Darek dwa lata tam nie pracuje (ZMĄDRZAŁ)chłopak. Tyle w temacie.

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTROPOL-R - Wrocław

• Jak się pracuje w ELEKTROPOL-R?

Zobacz opinie na temat firmy ELEKTROPOL-R tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELEKTROPOL-R?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELEKTROPOL-R
4.1/5 Na podstawie 114 ocen.

ELEKTROPOL-R