PLPCOATINGS POLSKA SP. Z O.O.

Dolnośląskie

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o PLPCOATINGS POLSKA SP. Z O.O.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLPCOATINGS POLSKA SP. Z O.O.

Lidia

Może ktoś pracował w PLPCOATINGS POLSKA SP. Z O.O. i mógłby powiedzieć jakie są warunki pracy na stanowisku Account Manager? Czy jest możliwa jakaś premia? Przekazując takie informacje pomagacie osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie.

6

Konsumenckie proszki do prani są raczej dobrej jakości, bo w końcu zobacz @Damian, że są tyle czasu na rynku, więc muszą być popularni. Nawet nie prowadzą żadnej rotacji wśród pracowników, więc zatrudnienie może trwać u nich na na prawdę rozsądnych warunkach.

Zostaw opinię o PLPCOATINGS POLSKA SP. Z O.O. - Dolnośląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLPCOATINGS POLSKA SP. Z O.O.