Este Color Sp.z o.o.

Kochanów

Opinie o Este Color Sp.z o.o.

Cała prawda

Witam Pana/Panią serdecznie, bo zapewne mamy tutaj do czynienia z jedną osobą, która konwersuje sama ze sobą pod różnymi nickami. Niezły monolog. Nazwy użytkowników rewelacja, bujna wyobraźnia. Jak beznadziejne, nudne trzeba prowadzić życie aby znaleźć czas na pisanie takich bredni. Musiałam/łem poświęcić kilka dobrych minut aby przeczytać te zawistne oszczerstwa. To ile godzin swojego życia zamierza jeszcze spędzić tutaj ten desperata? Współczuje, współczuje, że upadła Pan/Pani tak nisko żeby zmarnować swoją połowę życia na pisanie tak żałosnego monologu. Proponuję znaleźć sobie pracę. Co do firmy, z Este współpracuje od około pięciu lat korzystając głównie z farb do wnętrz. Nieporównywalnie dobre ceny i świetna jakość. Firma ma potencjał, brakuje jedynie młodych ludzi, którzy mogliby wprowadzić nową, świeżą energię.

antykapitalista
@Cała prawda 14.11.2017 16:44

To w końcu musiałaś czy musiałeś poświęcić kilka dobrych minut?

@Cała prawda 14.11.2017 16:44

Czy informacje o sprzedaży siedziby do brednie?

nienawistnik

Są nadal ogłoszenia sprzedaży siedziby Este. Cena spadła z kosmicznych 1.970.000 do równie abstrakcyjnych 1.850.000 :D :D :D Ze sprzedażą tych obiektów będzie tak samo jak z ofertą produktów Este i ofertami pracy w Este. W ocenie Zarządu Este jest to okazja życia, a według wszystkich innych... tu sami dokończcie :D :D :D PS Cieszę się, że upadają z hukiem a życzę im jak najgorzej...

@nienawistnik 11.11.2017 23:11

Czy ktoś wie, z czego wynika fakt, że wypowiedzi o Este są nacechowane tak dużą dozą złych emocji?

Szok
@Nadzieja 12.11.2017 22:28

Jak to likwidacja? Nie opłaca się produkcja pomimo tak niskich pensji wypłacanych pracownikom?

antykapitalista

I jakieś wieści? Dalej wiszą ogłoszenia o sprzedaży siedziby :D :D :D Nigdzie nie ma informacji gdzie ma być nowa :D :D :D Więc może jednak likwidacja?

@antykapitalista 15.10.2017 13:08

Nie wiem czy likwidacja, bo na ich stronie w zakładce CENNIKI jest Cennik katalogowy produktów który obowiązuje od 28.02.2018. Skorą są cenniki na przyszłość i to nie taką najbliższą to chyba jednak nie likwidacja. Pojawią się jakieś oferty pracy u nich? Jak myślicie?

Zuzanna

@Kojak dlaczego tak mówisz? Czy masz jakieś nowe informacje o firmie? @wytrawny a jesteś pracownikiem Este Color? Czy w firmie krążą jakieś informacje na ten temat? A może firma wystosowała jakiś oficjalny komunikat wobec tego faktu?

analizator

Na stronie Polski Producent w wizytówce Este można przeczytać: "Dziś naszymi klientami są zarówno sieci handlowe, firmy wykonawcze jak i producenci chemii budowlanej, dla których nasze towary są świetnym uzupełnieniem ich oferty handlowej. " Ktoś wie jakie to sieci handlowe? Jacy producenci chemii?

wytrawny

Pojawiły się ogłoszenia sprzedaży obecnej siedziby Este (można zobaczyć np. w gratka pl i wybrać Nieruchomości > Lokale użytkowe > oferty sprzedaży > Kochanów jest tylko jedno ogłoszenie z tej lokalizacji). Ktoś coś wie więcej na ten temat? Zmieniają siedzibę bo przenoszą się gdzieś indziej? Czy też likwidacja?

Agatka
@wytrawny 13.09.2017 17:46

Właśnie też widziałam te ogłoszenia o sprzedaży siedziby i jestem zaskoczona. Ktoś? Coś?

Kojak

Chyba nie będzie już nowych opinii...

Zuzanna

@pracuś, w sumie @Nicki, nie napisał jaką Este Color daje umowę, więc mogło to być zlecenie i wtedy te 9 godzin można uzasadnić. Jednak są to tylko domysły i przydałoby się rzeczywiście wyjaśnienie ze strony osób, które na pewno w firmie podejmowały zatrudnienie.

Nicki

pracowałem tam. Firma miała ukraińskiego dystrybutora, najwyraźniej się rozstali. W biurze pracuje się 9h dziennie. Kiedyś było auto służbowe, które po pracy trzeba było odstawiać do firmy. Szkolenia produktowe są. Szkoleń (wyjazdów) integracyjnych nie ma, bo firma zatrudnia tylko parę osób. Produkty jakość miały dobrą, nie wiem jak teraz. kasa raczej słaba, polecam dla początkujących

pracuś
@Nicki 12.09.2017 15:40

Kodeksowa dniówka ma 8h, jak więc rozliczana była ta dziewiąta godzina? Dzień wolny? Dodatkowe pieniądze ? Wyjście w piątek cztery godziny wcześniej ?

Zuzanna

@Kojak, tak jak już pisałam nie ma możliwości usuwania wpisów, które ktoś wskaże ze względu na ich treści w jakiś sposób ujmujące firmę w negatywnym świetle. Jeszcze raz zamieszczam regulamin: www.gowork.pl/regulamin, naprawdę warto go przeczytać, przed sugerowaniem komukolwiek cenzury.

Kojak

Znowu z forum zniknęły posty. Ten o ukraińskim dystrybutorze Este w żaden sposób nie naruszał regulaminu. Cenzura?

Zuzanna

A jak obecnie wygląda możliwość zatrudnienia w firmie? Powstają nowe stanowiska? Rotacji wśród pracowników Este Color po braku nowych ofert pracy nie widać. To prawda?

Zuzanna

Na stronie internetowej @seplenimy Este Color przedstawia się jako przede wszystkim firma z ekspansją na polskie rynki, nie ma raczej wzmianki dotyczącej rynku ukraińskiego. Czy ktoś może to potwierdzić?

@Zuzanna 12.08.2017 10:30

Potwierdzam, była kiedy wersja po ukraińsku i jacyś sprzedawcy także...

seplenimy

A tak z innej beczki - czy Este Color nadal jest obecne na rynkach zagranicznych? Kiedyś ich strona miała wersje ukraińską, teraz nie ma. Dlaczego?

osamotniony

Znowu znikło moje pytanie:( Więc jak jest z tą jakością produktów Este?

Zuzanna

@SĘKjeśli zniknęły jakieś komentarze oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem wpisu należy zapoznać się z jego treścią. A jaka jest Twoja opinia na temat pracy w Este Color?

SĘK

Coś tu cicho. Widzę też, że kilka opinii zniknęło, a szkoda.

SĘK
@SĘK 22.04.2017 15:36
Coś tu cicho. Widzę też, że kilka opinii zniknęło, a szkoda.

Szkoda, bo zaczynała się ciekawa dyskusja-czy firma utrzymuje pracowinków i ich rodziny, czy też pracownicy utrzymują szefa i jego rodzinę? A Wy jak uważacie?

Zuzanna

@CHINAa Ty jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w Este Color Sp.z o.o.

CHINA

To chyba najlepsze podsumowanie tej całej dyskusji.

robocik

Chyba coś się komuś pokiełbasiło :D

polonistka

Polecam "Słownik ortograficzny języka polskiego" - Muza 2001, 2005, 2006 - T. Karpowicza, tam jest :D

szkodnik,troll,partyzant szczekający z ukrycia

Skoro jesteś dumny ze swoich pracowników to zapewne płacisz im na tyle, żeby ciężką pracą zarobili na domy, wakacje w egzotycznych krajach, drogi sprzęt fotograficzny itd.

ooOOoo

Jakie są aktualnie możliwości rozwoju w Este? Są jakieś fajne szkolenia, kursy?

szybowiec
@ooOOoo 26.01.2017 21:14
Jakie są aktualnie możliwości rozwoju w Este? Są jakieś fajne szkolenia, kursy?

No właśnie? Są jakieś szkolenia? Wyjazdy integracyjne? Jak w ogóle atmosfera?

client

W jakich godzinach firma jest otwarta?

szyszka

o widzę że u nich się wreszcie oferty pojawiły zatrudnienia na stanowisko Przedstawiciel handlowy - no to mianowiecie mam pytanie w tej sprawie - czy jak się u was zatrudnię to będę miała zapewnione wszystkie szkolenia produktowe oraz materiały reklamowe?

my life

Oczywiście, że wszystko rozwiązuje się na rozmowie rekrutacyjnej. Na prawdę ciekawie zapowiadają się oferty na handlowców regionalnych, bo wynagrodzenie sięga nawet 15tys zł

realista
@my life 16.02.2016 09:56

Z tego co rozumiem, to chyba prowizja, więc otrzymanie takiego wynagrodzenia wcale nie jest pewne. Poza tym-tak jak już pisano wcześniej, wszystko trzeba mieć swoje. Czy ktoś już otrzymał w Este wynagrodzenie tego rzędu?

3efrg

na kazdej rozmowie przeciez masz przedstawione konkretne warunki pracy @Dawid :) a jesli chcesz u nich pracowac to sproboj aplikowac np. na przedstawiecila handlowego trzeba miec wykształcenie średnie lub wyższe.

sufi

Ciekawi mnie zatem, który z was ma tutaj rację, bo osobiście żadnego takiego ogłoszenia znaleźć nie mogę. Jednak chyba @pytko brzmi bardziej racjonalnie.

pytko

widziałem u nich troche ofert i wydaje mi się, ze najlepsza jest jako Handlowiec Regionalny, bo masz sporo rzeczy służbowych jak komórka czy latop na pewno.

olo

ja tez to widzialem, i bardzo mnie zainteresoawa ich oferta kierowana do osob doswiadczonych ja akurat znam tą branżę, chcialbym tylko sie dowiedziec czy wszystkie obietnice maja pokrycie w rzeczywistosci

ilonka

cały czas teraz szukają kogoś na stanowisko handlowca regionalnego i wydaje mi się, że spokojnie tam na start jest koło 2000 czy nawet 2500 zł w zależności od doświadczenia.

fifi

Hej witam. Wiele można o nich mówić ( dużo osób często wybiera te nieprzyjemne określenia), ale moim zdanie Este Color to dobre miejsce aby przyuczyć się pracy na stanowisku handlowca

janek

jeśli chodzi o prace jako handloweic to ta mi się bardzo podoba i wydaje mi się, (usunięte przez administratora) to trzeba brac takie oferty.. a premia swoją drogą.

pytacz

Na czym polegają temożliwości rozwoju? Firma finansuje szkolenia, kursy?

deluxe

Pracowałem w tej firmie dłuższy czas i gdyby mi sie nie trafiła praca za granicą,pewnie nadal bym tam robił,a ta godzina dziennie dłużej to naprawdę różnicy nie robi,patrząc na zarobki.Brednie pisze ten kto tam sam nie pracował,lub pracował tylko że mu się nie chciało robić.

ciekaw jestem wielce
@deluxe 02.11.2015 22:24

O co chodzi z tą godzinną dziennie dłużej o której piszesz?

jon

Płacą regularnie, bez opóźnień. Problemem jest sezonowość jak to w branży budowlanej ale nikt cię nie zwolni jak pracujesz ok.

tynkarz

Możesz rozwinąć swoją myśl? Zastanawiam się, czy nie złożyć tam aplikacji...

który

największy plus to atmosfera. (usunięte przez administratora) Firma ma duży potencjał ale nie potrafi go wykorzystać, a szkoda.

Jonek

pracuje ktoś w tej firmie???

Zostaw opinię o Este Color Sp.z o.o. - Kochanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Este Color Sp.z o.o.