Opinie o Este Color Sp.z o.o. w Kochanów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Este Color Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Este Color Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Este Color Sp.z o.o. w Kochanów

Jak długo czekaliście na odzew z Este Color Sp.z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Nowy wpis

Zachęcam do kontaktu telefonicznego, Mimo iż nie prowadzimy obecnie naboru nowych pracowników z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Nowy wpis

Nie warto aplikować, proszę nie marnować swojego czasu. Przykro nam, ale nie ma obecnie przyjęć. Jeżeli pojawi się wolny wakat powiadomimy o wymaganiach jakie powinien spełnić kandydat ubiegający się o pracę u nas.

Jak szefostwo w Este Color Sp.z o.o. traktuje ludzi?

Relacje między pracownikiem a pracodawcą to korelacja wzajemnych zobowiązań i praw wynikających z Umowy o pracę oraz Kodeksu pracy. Obie strony są zobowiązane do wywiązywania się z wzajemnych obowiązków korzystając równocześnie ze swoich praw opierając się na zasadach kultury osobistej i dobrego wychowania.

Czy w Este Color Sp.z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Obecnie niestety nie prowadzimy naboru i nie poszukujemy nowych pracowników w żadnej formie zatrudnienia w tym na umowę zlecenie.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Este Color Sp.z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Dam pracę SPRZATANIE? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

całkiem dobra firma

Nerwus

Wg google firma jest otwarta codziennie od 7:00 do 16:00 czyli 9 godzin dziennie. "Kodeksowa" dniówka ma 8 godzin. W jaki sposób jest więc firma zorganizowana? Robi się codziennie po jednej nadgodzinie? Można potem sobie odebrać te nadgodziny? Są one dodatkowo płatne? Czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników może mi wyjaśnić tą kwestię?

Ciekawa
@Nerwus

Ja Cię tu obserwuję od jakiegoś czasu. Może przyznaj się gdzie pracujesz i co tu robisz po godzinach. Jak Tobie płacą za nadgodziny ?

@Nerwus

Dzień dobry, Czas pracy i wynagrodzenie za zlecone obowiązki określa zawsze umowa między pracownikiem i pracodawcą, która jest porozumieniem między nimi co do warunków pracy i płacy. Czas pracy w przedsiębiorstwach jest dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa. ¼, ½, cały etat, nadgodziny, praca zmianowa, praca nocna, praca w niedziele i święta. Może to być alternatywnie umowa zlecenie lub umowa o dzieło. Umowa zawierana jest zawsze przed rozpoczęciem pracy i określa wzajemne zobowiązania co do pracy i wynagrodzenia na co obie strony wyrażają zgodę podpisem na umowie. Obecnie nie posiadamy wolnych wakatów, nie możemy zaoferować Panu pracy w nadgodzinach. Jeżeli jest Pan zainteresowany pracą dodatkową, pozaetatową proszę poszukać w branżach gdzie czas pracy jest elastyczny. Szerokie możliwości i doświadczenie w tym zakresie mają prawdopodobnie sklepy spożywcze takie jak Biedronka, Żabka oraz branża turystyczna i sprzątająca. Mam nadzieję, że pomogłem Panu choć w części w zrozumieniu zagadnienia.

Denny

Ja dodam jeszcze, że pewne firmy przyciągają dobrych pracowników a pewne nie. Do której grupy zalicza się Este?

No właśnie, do której ?

@K

Witam serdecznie. Jak widzę od kilku już lat wysyła Pan zapytania i szuka pracy w branży produkcji tynków i farb. Z przykrością zawiadamiam, że obecnie nie posiadamy wakatów i nie przeprowadzamy rekrutacji. Być może znajdzie Pan odpowiadające Panu stanowisko w innych zakładach naszej branży lub innej, czego życzę. Zachęcam na przyszłość do kontaktu drogą mailową biuro@estecolor.pl. Ewentualnie proszę złożyć do nas aplikację pocztą, opisać swoje doświadczenie i kwalifikacje, jeżeli pojawi się wakat, rozpatrzymy Pana CV.

@Este Color Sp.z o.o.

Chyba zaszła jakaś pomyłka-nie wysyłam zapytań i nie szukam pracy w tej branży. Chcę poznać opinie byłych i obecnych pracowników na temat pracy w tej branży.

Hanna
@K

Czy to mimo wszystko była sugestia, że ktoś od lat próbuje dołączyć do firmy ale bezskutecznie? Bez jakich umiejętności czy też kompetencji nie warto jest się w ogóle tu zgłaszać?

@Hanna

Firma Este Color Sp.z o.o. nie prowadzi obecnie rekrutacji pracowników i nie przewiduje rekrutacji w najbliższym czasie. O zmianach poinformujemy.

Hanna
@Este Color Sp.z o.o.

Dziękuję. Ostatnie rekrutacje miały miejsce z powodu naturalnej rotacji czy tworzone były nowe miejsca pracy? Czy w tym roku jest jeszcze perspektywa na rozwój?

@K

Dzień dobry.Jeżeli nie szuka Pan pracy w branży, trudno zatem odnieść się do wątku. Proszę określić do czego Panu potrzebne są te informacje? Jeżeli do pracy naukowej na którejś z uczelni zapraszam do kontaktu bezpośredniego biuro@estecolor.pl.

@Hanna

Dzień dobry. Jeżeli jest Pani zainteresowana informacjami na temat planów rozwojowych proszę o bezpośredni kontakt mailowy biuro@estecolor.pl. Obecnie ne przewidujemy rekrutacji.

@Este Color Sp.z o.o.

Kieruje mną zwykła ciekawość. Proszę więc byłych i obecnych pracowników o podzielenie się opinią

Czy w Este Color Sp.z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Informujemy, że firma Este Color Sp.z o.o. nie prowadzi obecnie rekrutacji pracowników i nie przewiduje rekrutacji w najbliższym czasie. Zachęcamy do korzystania z innych portali rekrutacyjnych. O zmianach poinformujemy.

Aktualność
Szanowni Państwo
Jesteśmy firmą otwartą na opinie. Śledzimy treści pojawiające się na forum i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do świadomego kłamstwa, do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Godność osoby ludzkiej, jej dobre imię i dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię, propagujących faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa. Komentarze zawierające treści jak wyżej będą usuwane przez administratora.

Przypominamy, że we wszystkich kwestiach , możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem mailowym biuro@estecolor.pl

Serdecznie pozdrawiamy
                                                                                           ESTE COLOR SP. Z O.O.

Zarząd Este Color Sp. z o.o.

Informujemy, że firma Este Color Sp.z o.o. nie prowadzi obecnie rekrutacji pracowników i nie przewiduje rekrutacji w najbliższym czasie. Wszelkie informacje na tym portalu o firmie Este Color Sp. z. o.o. są obecnie bezwartościowe. Zachęcamy do korzystania z innych portali rekrutacyjnych. O zmianach poinformujemy.

Zarząd Este Color Sp. z o.o.

Diagnoza24

Kompleks małej antenki na zawłosionym Berecie.

Etatowy Pracownik Este Color d

NAJWIĘKSZE PODZIĘKOWANIA kieruję do wieloletniej księgowej w firmie, obecnie szczęśliwie na zasłużonej emeryturze. Pani Zosiu bardzo przepraszam, że Panią tu wymieniam, jestem pewien jednak że Pani to zrozumie. Dziękowałem i podziękuję jeszcze raz za mądrość, profesjonalizm, szacunek, lojalność etc.etc mógłbym tak jeszcze długo wymieniać. Jest i była Pani dla mnie wzorem dla innych. Życzę dużo, dużo pogodnych i spokojnych dni z dala od obecnego świata chamstwa i barbarzyństwa. Pozdrawiam serdecznie.

Etatowy pracownik Este Color d

Odpowiedź upside. Możesz już zmienić pidżamę na świeżą. Na noc zalecam ziółka. I nie sepleń tu więcej.

Etatowy pracownik Este Color d

Do zarządzających tych portalem proszę o refleksję, nie liczę na większe zmiany ale uważam że sama idea zarabiania na pracodawcach w ten sposób jest nietrafiona. Stwarzacie sobie i innym problemy, które kończyły się już sprawami sądowymi. Najlepiej byłoby napisać biznesplan jeszcze raz. Po moim przedostatnim wpisie zadzwoniła do mnie pracownica portalu. Usłyszałem jak zwykle propozycję wykupienia abonamentu i tzw. moderowania opinii, czyli ich usuwania. Nie tędy droga. Pani dzwoniąca mówiła o wolności słowa i porównała portal do muru na którym każdy może pisać co chce. Wolność słowa tak, to święta również dla mnie rzecz ale w zakresie odpowiedzialności za słowo. Pisz i bądź świadomy odpowiedzialności, zwłaszcza jeżeli świadomie krzywdzisz innego człowieka. Swoją drogą porównanie akurat przez Panią tego portalu do muru jest dość trafione. Proszę tylko zwrócić uwagę, że mury w dobrych dzielnicach są czyste i ładne a jeżeli ktoś coś tam nabazgroli przyjeżdżają od razu odpowiednie służby. W dzielnicach złych mury są brudne, śmierdzące i zasikane bo każdy bezkarnie może... Zapraszam na spotkanie przedstawiciela gowork, myślę że nie będzie to znaczący ubytek w finansach Państwa firmy, jeżeli oddelegujecie na jeden dzień pracownika. Proszę posłuchać też głosów od innej strony, może coś wymyślimy wspólnie. Może to być ta Pani, która do mnie dzwoniła ( bardzo miła zresztą) Jeżeli się Państwo zdecydujecie proszę o kontakt telefoniczny lub na maila biuro@estecolor.pl Czekamy na termin... Zapraszam.

Etatowy pracownik Este Color d

Dziękuję byłym pracownikom, którzy próbowali przebić się z pozytywnymi opiniami: "jonasz" 08.10.2020 "izydor"07.01.2018 "Cała prawda" 14.11.2017 "Nicki" 12.09.2017 "delukse" 02.11.2015. Nie wiem czy jeszcze zaglądacie tu bo ośla ławka swoimi ubłoconymi kopytkami stuka ciągle w moje drzwi żeby jej wysłuchać. Pewnie macie dobrą pracę, pozakładaliście rodziny, wiem że normalni ludzie nie zajmują się takimi sprawami i z czasem może być krucho. Będę się cieszył jak przyjedziecie. Postaram się Was mile ugościć.

Etatowy pracownik Este Color..

Spotkanie może być zorganizowane wyłącznie w firmie Este Color w Kochanowie w dni robocze pn-pt po zamknięciu firmy w godzinach 16-17. Najlepiej w przyszłym tygodniu.Tutaj ponieważ ta firma jest dla Ciebie problemem i tutaj ten problem będzie rozwiązany. Podaj dzień w którym chcesz przyjechać, ja zorganizuje resztę, będzie kawa i ciastko będą również zaproszeni goście z zewnątrz, którzy również chcą Cię bardzo poznać.

Łucja

Kilka lat temu pisaliście, że wynagrodzenie jest w okolicach najniższej krajowej... A na dzień dzisiejszy jak to wygląda? Można liczyć na 4 tys złotych?

Denny

Po wpisaniu este color w google strona z opiniami jest na pierwszym miejscu :) To dzięki Waszym merytorycznym opiniom za które dziękuję... Jesteście wspaniali...

Voyager
@Denny

Może to dlatego, że strona estecolor.pl nie działa, hehe, hehehehe

@Voyager

11 dni po Twoim poście wciąż nie działa, hehe...

@Denny

I dalej nie działa... Hehe tak mi przykro...

Vitaly
@Denny

Tacy fachowcy od markietingu a strona im nie działa. Buahaha

Denny

Strona jak nie działała, tak nie działa.. A sama firma ? Działa? Mam nadziejë, że już nie działa. A jak działa niech przestanie działać jak najszybciej - z takich firm nie ma wielkiego pożytku. Ani z wyrobów - są lepsze, ani z miejsc pracy-są lepsze.

Korzonek
@Denny

Wygląda na to, że odpuścili sobie w ogóle prowadzenie strony internetowej. Hehehe hyhyhy

@Korzonek

Jak nie działała, tak nie działa xD xD xD

Denny

STRONA FIRMY WCIĄŻ NIE DZIAŁA A CZY SAMA FIRMA DZIAŁA??

Zostaw merytoryczną opinię o Este Color Sp.z o.o. - Kochanów

• Jak się pracuje w Este Color Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Este Color Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Este Color Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Este Color Sp.z o.o.
1.3/5 Na podstawie 73 ocen.

Este Color Sp.z o.o.