Opinie o Este Color Sp.z o.o. w Kochanów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Este Color Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Este Color Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Este Color Sp.z o.o. w Kochanów

Zuzanna

A jak obecnie wygląda możliwość zatrudnienia w firmie? Powstają nowe stanowiska? Rotacji wśród pracowników Este Color po braku nowych ofert pracy nie widać. To prawda?

Zuzanna

Na stronie internetowej @seplenimy Este Color przedstawia się jako przede wszystkim firma z ekspansją na polskie rynki, nie ma raczej wzmianki dotyczącej rynku ukraińskiego. Czy ktoś może to potwierdzić?

Kojak
@Zuzanna

Potwierdzam, była kiedy wersja po ukraińsku i jacyś sprzedawcy także...

seplenimy

A tak z innej beczki - czy Este Color nadal jest obecne na rynkach zagranicznych? Kiedyś ich strona miała wersje ukraińską, teraz nie ma. Dlaczego?

Zuzanna

@SĘKjeśli zniknęły jakieś komentarze oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora za naruszanie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem wpisu należy zapoznać się z jego treścią. A jaka jest Twoja opinia na temat pracy w Este Color?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Este Color Sp.z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Dam pracę SPRZATANIE? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Zuzanna

@CHINAa Ty jesteś pracownikiem firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w Este Color Sp.z o.o.

CHINA

To chyba najlepsze podsumowanie tej całej dyskusji.

robocik

Chyba coś się komuś pokiełbasiło :D

polonistka

Polecam "Słownik ortograficzny języka polskiego" - Muza 2001, 2005, 2006 - T. Karpowicza, tam jest :D

ooOOoo

Jakie są aktualnie możliwości rozwoju w Este? Są jakieś fajne szkolenia, kursy?

szybowiec
@ooOOoo

No właśnie? Są jakieś szkolenia? Wyjazdy integracyjne? Jak w ogóle atmosfera?

client

W jakich godzinach firma jest otwarta?

szyszka

o widzę że u nich się wreszcie oferty pojawiły zatrudnienia na stanowisko przedstawiciel handlowy - no to mianowiecie mam pytanie w tej sprawie - czy jak się u was zatrudnię to będę miała zapewnione wszystkie szkolenia produktowe oraz materiały reklamowe?

my life

Oczywiście, że wszystko rozwiązuje się na rozmowie rekrutacyjnej. Na prawdę ciekawie zapowiadają się oferty na handlowców regionalnych, bo wynagrodzenie sięga nawet 15tys zł

realista
@my life

Z tego co rozumiem, to chyba prowizja, więc otrzymanie takiego wynagrodzenia wcale nie jest pewne. Poza tym-tak jak już pisano wcześniej, wszystko trzeba mieć swoje. Czy ktoś już otrzymał w Este wynagrodzenie tego rzędu?

3efrg

na kazdej rozmowie przeciez masz przedstawione konkretne warunki pracy @Dawid :) a jesli chcesz u nich pracowac to sproboj aplikowac np. na przedstawiecila handlowego trzeba miec wykształcenie średnie lub wyższe.

sufi

Ciekawi mnie zatem, który z was ma tutaj rację, bo osobiście żadnego takiego ogłoszenia znaleźć nie mogę. Jednak chyba @pytko brzmi bardziej racjonalnie.

pytko

widziałem u nich troche ofert i wydaje mi się, ze najlepsza jest jako Handlowiec Regionalny, bo masz sporo rzeczy służbowych jak komórka czy latop na pewno.

olo

ja tez to widzialem, i bardzo mnie zainteresoawa ich oferta kierowana do osob doswiadczonych ja akurat znam tą branżę, chcialbym tylko sie dowiedziec czy wszystkie obietnice maja pokrycie w rzeczywistosci

ilonka

cały czas teraz szukają kogoś na stanowisko handlowca regionalnego i wydaje mi się, że spokojnie tam na start jest koło 2000 czy nawet 2500 zł w zależności od doświadczenia.

fifi

Hej witam. Wiele można o nich mówić ( dużo osób często wybiera te nieprzyjemne określenia), ale moim zdanie Este Color to dobre miejsce aby przyuczyć się pracy na stanowisku handlowca

janek

jeśli chodzi o prace jako handloweic to ta mi się bardzo podoba i wydaje mi się, (usunięte przez administratora) to trzeba brac takie oferty.. a premia swoją drogą.

pytacz

Na czym polegają temożliwości rozwoju? Firma finansuje szkolenia, kursy?

deluxe

Pracowałem w tej firmie dłuższy czas i gdyby mi sie nie trafiła praca za granicą,pewnie nadal bym tam robił,a ta godzina dziennie dłużej to naprawdę różnicy nie robi,patrząc na zarobki.Brednie pisze ten kto tam sam nie pracował,lub pracował tylko że mu się nie chciało robić.

ciekaw jestem wielce
@deluxe

O co chodzi z tą godzinną dziennie dłużej o której piszesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Este Color Sp.z o.o. - Kochanów

• Jak się pracuje w Este Color Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Este Color Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Este Color Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Este Color Sp.z o.o.
1.3/5 Na podstawie 73 ocen.

Este Color Sp.z o.o.