Opinie o Este Color Sp.z o.o. w Kochanów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Este Color Sp.z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Este Color Sp.z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - produkcja farb

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Este Color Sp.z o.o. w Kochanów

Helios

I jak tam plany wydawania biuletynu ESTE?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Este Color Sp.z o.o.?

Kicharczyk

Nie sądzę by się jakoś specjalnie zmieniło :)

Czy Este Color Sp.z o.o. organizuje staże dla studentów?

Denny

W którym dziale widziałbyś stażystów?

Jonasz

Bardzo dobrze ocenia firma, z dużym doświadczeniem a dodatkowo dobry pracodawca więc polecam pracę.

@Jonasz

A jak wynagrodzenie? Dalej okolice najniższej krajowej ? I ile godzin pracy ma teraz dniówka w Este?

Voyager
@KonnyParry

Też ciekaw jestem jakie to astronomiczne kwoty można zarobić teraz w Este :)

Marzena
@KonnyParry

Widzę, że byliście zainteresowani wynagrodzeniem na jakie można liczyć w Este Color. Tu nie uzyskaliście odpowiedzi. Czy zdecydowaliście się może udać do firmy i zapytać o to bezpośrednio pracodawcę? Chętnie też bym się czegoś dowiedziała na ten temat.

@Marzena

Marzenko, na to pytanie padła odpowiedź jakiś czas temu, zacytuje Denny 21.04.2018 14:05 @Zuzanna Warunki są delikatnie mówiąc, słabe. Pensje niskie-w okolicach najniższej krajowej. Brak świadczeń pozapłacowych (prywatnej opieki zdrowotnej, karty multisport itd.). Brak możliwości rozwoju. Brak zewnętrznych szkoleń. Brak odzieży służbowej. Najlepsza ta własna odzież :)

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Este Color Sp.z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Dam pracę SPRZATANIE? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Denny

Jakieś nowości, ciekawostki, zmiany w tym nowym roku?

Jarząbek

Wyrazy uznania należą się gowork za stworzenie takiej fajnej platformy. W ten sposób mamy coś na kształt bloga, biuletynu ESTE. W zasadzie przypadałyby się działy, na przykład takie: Z życia Zarządu - tutaj opisywano by wszystkie wysiłki i zasługi w zakresie rozwoju firmy, rozwoju produktów i te wszystkie inne wysiłki za które powinniśmy być wdzięczni... U Dystrybutorów - rozwój sieci dystrybucji i inne historie rozwoju sieci Na produkcji itd itp.

Likwidatorek

Co tu taka cisza, żadnych niusów? Jak działa Este w tych trudnych czasach? Jak jakość wyrobów, godziny pracy?

KonnyParry

W świetle ich strony (zakładka Dystrybucja) jest tam dalej sklep firmowy: Multilak FH Sklep firmowy ul.Krakowska 126 32-080 Zabierzów tel. 012 285 23 82

Wiecie może czy w Este Color Sp.z o.o. szukają chętnych na staż?

Moreno

Bezpłatny staż na dziale pakowania tynk i farb. To byłoby życiowe doświadczenie. Takich ofert nie widziałem, ale myślę, że można aplikować!

Marzena

Jak wygląda praca na produkcji tynków w Este Color? Nigdy nie pracowałam jeszcze w takiej firmie. Trzeba dużo dźwigać?

Korniczek
@Marzena

To nie jest zautomatyzowana, seryjna produkcja, więc trochę trzeba się nanosić... B

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Este Color Sp.z o.o.?

Laborantorek

A jak myślisz, jaka może być atmosfera w takiej firmie?

Denny

Jak atmosfera po świętach ? Były jakieś paczki dla pracowników na święta ? A może wigilia firmowa ?

Stefan

Dobra firma i dobra atmosfera to jest dane dobremu pracownikowi!!!

Voyager
@Stefan

Atmosfera jest dana firmie, nie pracownikowi. Są firmy w których po prostu jest zła energia...

Korytko
@Voyager

Voyyager jak zawsze w punkt! Od siebie dodam jeszcze, że RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY

Czy Este Color Sp.z o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Korytko

Jak sobie to wyobrażasz w firmie produkcyjnej?

Michal

Hej! Czy ktoś napisze o atmosferze w tej pracy?

Kokardka
@Michal

A jest tam w ogóle jeszcze jakakolwiek atmosfera?

ESTE Fan

Jakoś wszystkim fanom Este umknął pewien fakt - sklep firmowy Multilak, znajdujący się w Zabierzowie został przeniesiony do siedziby Este. Sama firma Multilak, należąca do Prezesa Este została zawieszona.

ESTEtyk

Strona Este nie jest dostępna. Ktoś wie dlaczego? PS Lokal nadal na sprzedaż...

Kurara
@ESTEtyk

Strona znowu działa.....

Carlucci

Budynki Este w Kochanowie nadal wystawione na sprzedaż... Czy w firmie pojawił się długo oczekiwany Inwestor??

Beksa

Lokal Este nadal na sprzedaż... A jak inne aktualności? Jaki jest obecnie poziom zatrudnienia i zarobków ??

Witold

Dlaczego wspomniałeś o ewentualnej likwidacji firmy Este? Czy posiadasz jakieś sprawdzone informacje, które by to potwierdzały? Czasami firmy mają lepsze lub gorsze momenty. Zawsze warto upewnić się dwa razy.

Zuzanna

@Porywczy, jak wygląda takie podsumowanie sezonu w firmie Este Color? Czy jest to przedstawienie wyłącznie wyników sprzedaży, czy także okazja do wręczenia nagród najlepszym pracownikom roku?

wytrawny

Właśnie czekamy na podsumowanie sezonu...

Porywczy
@wytrawny

Sądzisz, że otrąbią sukces?

Zostaw merytoryczną opinię o Este Color Sp.z o.o. - Kochanów

• Jak się pracuje w Este Color Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Este Color Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Este Color Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Este Color Sp.z o.o.
1.3/5 Na podstawie 73 ocen.

Este Color Sp.z o.o.