Opinie o ELEKTROPOL-R w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ELEKTROPOL-R. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ELEKTROPOL-R na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTROPOL-R w Wrocław

Janek

Szkoda że nie ma płaconego szkodliwego. Taka praca za 16zl to żart. 26 na godzinę powinno być. Wkladanie łap do wanien z żrącym kwasem , to może za prlu było dobre.Teraz w nowoczesnych zakładach tego typu wszystko jest zautomatyzowane, nawet kwasem się nie pochlapiesz.

@Janek

Tu nic nigdy nie liczyło się ,kasa MUSI SIE ZGADZAĆ....ALE JAK WIDAĆ NIE PRZESZKADZA TO TAK ZWANYM STARYM PRACOWNIKOM. NIE POLECAM NIKOMU TEJ RODZINNEJ SPUŚCIZNY!!!!!!!!!!!

Truuu

RACJA

Truuu

Jakieś wieści, niusy kto przeżył COVIDA ,kto się zwolnił, kogo (usunięte przez administratora) z tego marnego zakładziku?Ukraina nadal zarabia więcej niż starzy wyjadacze?Pisać śmiało....

Włodek

Bardzo dobra praca , polecam wszystkim. Dużo nadgodzin za które można wyciągnąć kilka tys. więcej. Pracownicy bardzo koleżeńscy. Tylko wszędzie obecny kwas jest problemem.

Bic
@Włodek

Brawa dla ciebie,twoim zadaniem nadgodziny to szansa na zarobienie.Myslesnie typowego ukrainca. Nagrzewnice zalej lepiej bo zamarzniesz W TYCH WARUNKACH JAKIE TAM MASZ

Witold
@Bic

Skoro w firmie ELEKTROPOL-R rzekomo występują nadgodziny to w tym właśnie momencie chciałbym ustalić, czy jest jakiś limit ze strony pracodawcy, ile można ich maksymalnie przepracować? Pytam bo niektóre firmy ograniczają taką możliwość, aby jakoś znacząco nie powiększać budżetu przeznaczonego na wynagrodzenia pracowników. Jak wygląda to w przypadku firmy, której wątek tutaj prowadzimy?

TRU
@Witold

Możesz zapi.tu jak wół jeżeli dopuszczą Cię ukraincy, ponieważ tylko oni robią nadgodziny.A co myślisz że nadgodziny to szybka kasa?W takim że tak powiem (syfie)BRAWO TY.POWODZENIA

@Włodek

(usunięte przez administratora) co NIC sobą reprezentuje. Kilka tyś????Pracowałem i nigdy nie można było zarobić więcej niż 4 tyś z nadgodzinami. Co ty chłopaku TU ZA BREDNIE WYPISUJESZ???????PRACA DLA (usunięte przez administratora)

Mn
@Jony

Czyli byłeś słabym pracownikiem????

@Mn

Słaby to masz łeb,poprostu zrozumiałem że nic tu nie można zdobyć. Mowa o jakim kolwiek lepszym stanowisku. Tu nadrabia się wszystko podpierdalaniem.

Rrrr
@Jony

Ta praca, to typowa robota dla półgłówkow.Stoisz nad wanną z kwasem i nic więcej

Wwwwo

NIE POLECAM.SAME FRAJERSTWO.KIEROWNICTWO PLUS LIDERZY NAJWIĘKSZE (usunięte przez administratora)Jest 3 może 4 równych gości ale reszta to zwykłe zakłaman(usunięte przez administratora)m większy staż pracy tym gorzej. Pracowałem miesiąc, atmosfera DNO.Lider T.nadrabia podpier.. niem.Udaje WSZYSTKO WIEDZACEGO, a tak naprawdę jego wiedza na temat procesów itp.jest tak duża jak zwykłego laika, który dopiero zaczął pracę.Niema co się wdranzac. Zero nadgodzin. Umowa brak słów. Najgorsze co mogło mnie spotkać.

Podpisz się, miej ¡cojones!
@Wwwwo

Synek, co Cię boli? Może się nie nadawałeś do tej roboty? Akurat wiem, że Tomek potrafi nauczyć. Tylko trzeba chcieć:)

Hitler miał rację
@Podpisz się, miej ¡cojones!

Starzy pracownicy tak nakręcają nowych. Każdy samodzielnie przy zatrudnieniu ustala sobie stawkę i godzi się na nią. Wpuściliście sobie do firmy patologię i chamstwo to albo się z nimi męczcie albo ich zwolnijcie.

Jony
@Podpisz się, miej ¡cojones!

Wwwo,chyba kogoś (usunięte przez administratora) boli o prawdę. Robiłem tam trochę i masz rację piszac o tym pseudo liderze Zresztą kto ma JAJA dawno już tam nie pracuje.Pozdrawiam.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko MONTER KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH, ŚLUSARZ w firmie ELEKTROPOL-R? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
PAN

Nic się nie zmieniło, Darek W.siedzi na telefonie,za co on bierze pieniądze?Chlopaki pracują a gość nic nie robi. Jutro napewno wyjdzie wcześniej. Krzysztof zrób coś z tymi ludźmi. Dużo by tu pisać o tych dlugoletnich sciemniaczach. Kiedy zmiany?

Nnn

Taki typ człowieka.

@PAN

No i co z tego że siedzi na telefonie. ZA TĄ PRACĘ CO WYKONUJE PRZEZ TYLE LAT ,ZA TE GROSZE TO JA BYM SIĘ POŁOŻYŁ...

ktos

Jeżeli ludzie którzy naprawdę się starają zarabiają 13-15 zl na godzinę a ci którzy nic nie robią mają 25 to nic dziwnego że frustracja rośnie -przepraszam za to słowo bi to nie. Krzysia poziom .ale tak to wygląda Kiedy prymitywie zrozumiesz ze ci ludzie pracują na ciebie i trzeba uch szanować bo bez nich nawet nie będzie ciebie stać na skarpetki

Ok
@ktos

No no no 25 pln ktoś ma na godzinę u Janowskiego? Chyba coś ci się pomyliło kolego. 16 pln na godzinę mamy na wannach. Liderzy (kierownicy) po 21 pln to jest max. 25 chyba w marzeniach. Frustracja? Żadna frustracja tylko trzeba sie cenić. Zresztą Krzysztofa na taczkę i heja z tym prywaciazem.

ok
@Ok

uwierz sa tacy co u krzysia tyle mają .dlatego tak to wszystko wygląda jak wyglada .jeżeli jedni dostają 2000 zł więcej za to samo co robią inni to sorry ale motywacji brak

ok
@Ok

mają tyle nie którzy i to jest przykre .nie dlatego że oni tyle mają tyle tylko że my zwykli pracownicy nigdy do tego poziomu stawkowego nie dojdziemy .

Noc
@ok

Witam. To na ch tam pracujecie? We Wrocławiu jest tyle roboty ze szok.... Tak, tak.

@ktos

2021rok Wroclaw, pensja tu jak dla sprzątaczki a nie jak dla mężczyzny.Ale widać nie przeszkadza to poniektorym. BRAWO

Pik
@ktos

Racja i prawda.Mozna podać tu parę osób którzy NIC NIE ROBIĄ a nadrabiaja tylko tym że są w oku kamery.Albo tym że przyjdą w sobotę , wezna kilka nocek żeby dobrze wyglądać w oczach Krzysia. Lider Adam typ ,który ukrywa się 8 godzin, często śpiący gdzieś w ukryciu.Lider zrobiony po znajomości i poparciu swoich (kolegów ).Dużo można było by pisać o tym liderze.Olek pracujący na Karcher, siedzi na telefonie lub papierosie. Za co oni biorą PIENIĄDZE nikt nie wie.Lider DUR Arek.ta postać większość czasu spędza na pogaduszkach,ulepszanie swojego samochodu. Często siedząc pod maską swojej kolumbryny.A ludzie którzy pracują i naprawdę starają się dostają marne pieniądze. A ci NIC NIE ROBIĄCY śmieją się z nich.

KTOŚ

WROCŁAW 2021 ROK,A W TYM NIBY ZAKŁADZIKU STAWKA GODZINOWA MĘŻCZYZ 14 MAX 16 PLN NA GODZINĘ. Kto głupi pracuje za te grosze.

@KTOŚ

Tak właśnie 2021 rok a tu wyzysk jak w średniowieczu. Pracują ci co muszą, po kryminale ze słabą samooceną,bez lepszego jutra.No i tacy co jest im (dobrze),Krzyś poklepie po plecach, może coś coś da od siebie i tak siedzą latami.

3latatutaj

Specyfika pracy bardzo różni się w zależności od działu/zespołu, naprawdę ciężko opisać firmę jako całość, więc skupie się na moich doświadczeniach. Stanowiska procesowe (70% firmy) to proste, rutynowe zadania - nie jest to ciężka praca, jednak po czasie można się wypalić. Pieniądze jak za tego typu pracę są moim zdaniem dobre. Jasno określona ścieżka rozwoju oparta na corocznych podsumowaniach. Podsumowując: stabilna praca, pieniądze ok w zamian za srednio ciekawe zadania. Klasyk produkcyjny :)

BYŁY
@3latatutaj

MASZ racje zalatuje od ciebie -bredniami . chyba kwas za bardzo uszkodził wszystkie narządy

3latatutaj
@BYŁY

Chyba wlasnie Tobie. Bardzo odpowiada mi praca tutaj. A że nie odpowiada mi Kłamliwa propaganda, to bede temu zaprzeczać A wasze buźki są dawane przez te same osoby. Tak samo jak pisane seryjnie negatywnych komentarzy.

@3latatutaj

Co ty tam możesz zaprzeczać. (usunięte przez administratora) mała kasa to wszystko co można powiedzieć o tej firemce.

Jony

Jeszcze utrzymuje się ta firemka?Ciekawe co u (usunięte przez administratora)lidera M.Podobno Kojot już niżej paść nie mógł. Rękawy podwinąc i (usunięte przez administratora),bo łaskawca Krzyś źle popatrzy i będą kary.Pozdrawiam serdecznie. 16 max 20 pln za pracę w tych warunkach (usunięte przez administratora) i wodorosty!!!!!!!!!

Mały

Prawda tak było. a teraz sięga po Ukraińców bo tylko oni tam jeszcze robią dopóki nie załapią ile gdzie indziej pracodawcy płacą. Nawet oni stąd (usunięte przez administratora) A w biurze chyba są archiwa ile przewinęło się przez tyle lat pracowników??? Pora ujawnić ile tu pracowało i kto z nich został sam po dobroci doceniając i chwaląc warunki.

Kaja
@Mały

Hej Mam takie zestawienia. Wskaźnik rotacji nie jest duży, mieści sie w granicach norm przyjętych do analizy wartości przedsiębiorstwa Zapraszam do biura, chetnie sie podzielę zestawieniem

Mały
@Kaja

No Hejka hejka :D :D A ile na czarno ile pod stołem?? Wszystko w swoim czasie. Do biura nie pójdę bo mogę się zarazić Facebookiem i kto będzie tyrał? Ps. byłaś w wózku jak robił grube przewały a teraz masz nawet statystyki???? Skopiowane skąd??? Weź się za robotę dziewczyno.

Kaja
@Mały

Nie odniosę się do Twojej wypowiedzi, bo zwyczajnie brak mi slow.

@Kaja

Słowa aby Ci nie brakło jak odkręcać machloje będziecie ????

Martyna

Jak długo zajmuje wdrożenie się do firmy i zaczęcie samodzielnej pracy?

@Martyna

(usunięte przez administratora) Chyba że przydzielą Cię na magazyn ,dostajesz szmatę do ręki i trzesz brudy,zacieki na detalach. Za 13 zł na godzinę. A co Ty dziewczyno chcesz tam robić, aż tak słabo się cenisz????

G
@ZZZ

Myślę że Martyna jest bardziej ambitna i będzie mogła zarobić trochę więcej od Ciebie

@G

Do ZZZ. Jak będzie szczekać jak ty, jak pan da złotówkę więcej po dwóch latach (usunięte przez administratora) niego. No chyba że będzie (usunięte przez administratora) jak poniektórzy typu Marzenka,lider M itp.

@G

A ty niby kim jesteś że masz takie stwierdzenia?

ZZZ

JEŻELI NIE MASZ WYJŚCIA,JESTEŚ ZMUSZONY PRACOWAĆ TO MOŻESZ ZACZEPIC SIĘ DO ELEKTROPOL -R.ALE NIE POLECAM!!!!!!!!!!!

@ZZZ

Tu 1000% RACJI MASZ

Dawid

Czy firma po nowym Roku wprowadziła jakieś zmiany w zarządzaniu?

@Dawid

To nie jest firma,to jest taki ZAKŁADZIK GDZIE NIC NIEMA. S(usunięte przez administratora) BRAK WSZYSTKIEGO.Umowy śmieciowe.Zarzadzanie????(usunięte przez administratora) POZDRAWIAM

KTOŚ

Nic nie zmieniło się,pchają ten swój wozeczek pracownicy bez żadnych perspektyw życiowych, margines, kryminał i (usunięte przez administratora)wie kto jeszcze. Brawo chłopcy

jeszcze pracujacy

Czasem zastanawiam się patrząc na to szambo kto tu właściwie rządzi. W zasadzie to krzysiu tak się zesjamczyl z Pawełkiem że nie wiadomo kto tu rządzi. Oni są jak hybryda . Jeden bez drugiego nie umie a drugi bez pierwszego nie potrafi.jak kasta . A reszta? W ich oczach to pleps choć sami pochodzą z chamów .ale wpuść bydło na czerwony dywan. To się może i przejdą ale ślady słomy i błota pozostawią

Komuś tu puści zaraz wylot bo prawda zaboli . Brawo ziom. Jechać z nimi

romek

Adama to ja bym akurat nie ruszał bo sterydy czy bierze ? to jego prywatna sprawa ale człowiek nikomu nie szkodzi i nikogo nie sprzedaje . a że kobiety go lubią to co ? tylko pozazdrościć . co innego pseudo kolega CH. .Mateusz . chyba początek jego nazwiska nie jest przypadkowy bo to faktycznie kawał ch... . to faktycznie człowiek nikt. nikt nie wie po co jest i za co mu się płaci ,ale kto bogatemu zabroni. słowo lider mimo że brzmi poważnie i dumnie to jednak nie ma nic wspólnego z rzeczywistością w tym zakładziku . oczywiście każdego można nazwać liderem tak jak sprzątaczkę konserwatorem powierzchni płaskiej . tyle tylko że to niczego nie zmienia laik pozostanie laikiem a babcia klozetową babcią klozetową . w sumie to Janowskiemu pogratulować strategii . da złotówkę podwyżki i awansuje jednego ...z drugim a CI cieszą się jak głupi bateryjką . i tak to trwa i niech trwa .

Taktak
@romek

Wy się akurat wszyscy tam nadajecie nie powiem do czego. Janowski co Cię powstrzymuje przed totalną rozpierduchą tego towarzystwa ? Szanuję bo masz swoj biznes a zatrudniasz bandę nieudaczników i jeszcze wysłuchujesz ich (usunięte przez administratora) wypowiedzi . Baranow którzy nigdy nie osiągną tego co ty i stąd będą brudzić w czyimś życiu i zalegać jak śmieć pod wanną. Kobiety lubią i nie plotkuje.heh dobre.widac ze krótka jest Twoja relacja z pseudo liderami kolegami. Ja juz się na nich przejechałem sporo wiec tym bardziej cieszę się ze już ich pysków nie oglądam. Na Adama to bym ostrożnie z pochwałami.Janowski pora na nowe wykształcone i mające pojęcie o pracy i wymaganiach społecznych osoby bo zawsze będziesz w (usunięte przez administratora) Poziom tej firmy będzie adekwatny do ich pracowników. Powodzenia.

romek
@Taktak

gratuluje merytoryczności jak i argumentacji . ciężko jest znaleźć wartościowego fachowca za 15 zł na godzinę .A ten twój idol tyle zwykle na początek płaci. początek to znaczy rok lub dwa .potem może dostaniesz 1 zł na godzinę więcej . przy dzisiejszych stawkach jest to żenada. sam musisz być nie lada zawodowym nieudacznikiem skoro za podobną stawkę pracowałeś i jeszcze uważasz że to pracodawca marzeń . pewnie jak większość tych jak to nazwałeś baranów sam tam na kolanach wrócisz bo takich właśnie tam potrzebują . lojalnych i głu...pich . powodzenia ofiaro losu

PAN

Klocu zabawko recydywy dawno cie nikt w pudełku nie ruszył ? Czy juz wszystkie stare baby poumierały we Wrocku? Weź się do roboty bo za alimenty cie zamkną. Janowski juz nie pomoże. Przychodzisz tu tylko i nam tyłki zawracasz a my za ciebie bekamy. Schlaleś się to idz w kimę alkoholiku a nie swoje zale tu wylewasz. Janowski to może i zyd ale jak nie miałeś co żryc to wiedziałeś gdzie żebrać . A teraz za ciebie trza się tłumaczyć nawet jak tu nie pracujesz . Tyłek pęka czy co ? Teskno Ci za kolegami z paki co Cię poużywali czasem ? To idz niech cie przygarną. Chociaż tam będzie cie ktoś bral pod uwagę smieciu

@PAN

O ile wiadomo Klocek nie siedział. A że pisze opinie to ok.Moze za dużo alkoholu ale wie co wyraża w opiniach

WHITE BOY

Błąd zrobiłem załatwiłmy miało być

HH88
@Wkurwiony

Umowa podpisana, siedzę cicho.Krzysiek dał szanse to,posiedzę. Szkoda, że nie wie co odpierdalałeś przez lata

@HH88

DO KOGO MA BYC TEN WPIS?

Czy w ELEKTROPOL-R występują paczki/bony świąteczne?

byłem-widziałem-dzięki

tak oczywiście są z funduszu lewiznowego po 100pln w kopertę ????

Wkurwiony

Tak dostaniesz paczkę rękawiczek latex .Prawda jest taka że nic tu niema. Tylko (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Ganja men

Ja się dziwie ze ta firma ma pracowników przecież wy tam robicie praktycznie za darmo za te warunki pracy w warzywniaku więcej się zarabia pracowałem tam kilka lat znam ich wszystkich na wylot Pawła kierownika niema się co słuchać bo to największy kłamca jakie spotkałem w życiu teraz AS numer 2 Kojot największy kapuś w firmie zaraz po Matołku oczywiście :) sami fałszywi ludzie atmosfera do bani pieniądze bardzo słabe i wszędzie śmierdzący kwas . Zmieńcie prace zamiast narzekać ja zmieniłem i zarabiam teraz więcej niż kierownik tej firmy powaga :)

SUN

Dziwi mnie to że ktoś jeszcze pracuje w tym syfie. No ale jak nie mają wyjścia i są ...... NIE LUDZMI TO SPOX

WKURWIONY

Podwyzki...SLYSZE TO 3 LATA I NIC NIE WIDAC. CHODZĄ SŁUCHY ZE W GRUDNIU MAJĄ BYĆ PODWYZKI. HA HA HA. DOBRE, DOBRE.A OSTATNIO BYŁA MOWA JAK URUCHOMIMY SZROT ZWANY OCZYSZCZALNIA

wannowy
@WKURWIONY

PODWYŻKI ?!!! JAKIE PODWYŻKI !!! KRZYSIO DALEJ ŻYJE W INNYCH REALIACH .da złotówkę podwyżki i myśli że jest cholernie szczodry :}}}}} .inne firmy już dawno płacą po 20 zł na godzinę i więcej a ten dalej uważa że 17 zł to mistrzostwo świata . człowiek ma jeszcze jakieś sentymenty ale to już powoli mija . z resztą małżeństwo skutecznie potrafi każdego zniechęcić do pracy w tej firmie .Pawełek już szlifierką zapiepsza .tylko patrzeć jak krzysio będzie musiał (usunięte przez administratora) ruszyć bo nie będzie komu .

Jak każdy liberał
@WKURWIONY

Krzysiu umie tylko obiecywać:)

WHITE BOY

(usunięte przez administratora) NIE dopie się do chłopaków...Wyjeba te PALETY bo najeźdźcy nie mają szacunku do niczego. I TYLE. ŚMIAĆ MI SIĘ CHCE Z CIEBIE. Daj obiecane PODWYŻKI a nie pierd że nie palimy papierosów będą PODWYŻKI. Uruchomimy oczyszczalnie będą PODWYŻKI.Kurwa może będą chłopaki robić po 12 h I wtedy dasz im po 1 PLN PODWYŻKI

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTROPOL-R - Wrocław

• Jak się pracuje w ELEKTROPOL-R?

Zobacz opinie na temat firmy ELEKTROPOL-R tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELEKTROPOL-R?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELEKTROPOL-R
4.1/5 Na podstawie 114 ocen.

ELEKTROPOL-R