Opinie o Purevent Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Purevent Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Purevent Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Purevent Sp. z o.o. w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Zbych Nowy wpis

Unikać bo bajzel i mało kasy a szefowie nie znają się na robocie!

Purevent Sp. z o.o. Nowy wpis
@Zbych

Drogi Zbychu informacyjnie nie zatrudnialiśmy Pana o imieniu Zbych :) ale odnosząc się do Twoich słów: - bajzel, zawsze można poprawić funkcjonowanie firmy, staramy się działać racjonalnie i nie realizować w jednym momencie dużej ilości tematów, które mogą wprowadzić ,, bajzel ,,, nerwową sytuację i tzw. gaszenie pożarów, - mało kasy, rozumiem Twoje rozgoryczenie, zawsze na rozmowie przedstawiamy jasno określone warunki, pytamy się potencjalnego pracownika jakie są jego oczekiwania i się do nich odnosimy - jesteśmy zaineresowani lub nie, gdy obie strony ustalają daną stawkę podpisujemy umowę, nie rozumiem Twojego argumentu, chyba, że jesteś rozgoryczony, - szefowie nie znają się na robocie, przepraszam Zbychu kimkolwiek jesteś, jeżeli u nas pracowałeś to są dwie opcje albo Ty nie znałeś się na robocie lub my jako osoby Ci nie odpowiadaliśmy, no cóż, dziękujemy za komentarz choć żałujemy, że nie podałeś prawdziwych danych i gorąco pozdrawiamy ! Purevent

Czekamy cały czas na nowe sprawozdania od Was! Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Purevent Sp. z o.o. w mieście Wrocław?

Zostaw merytoryczną opinię o Purevent Sp. z o.o. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Purevent Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Purevent Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Purevent Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Marsz. Józefa Piłsudskiego 74 lok. 320
    50-020 Wrocław
  • NIP: 8971846761 REGON: 368561325 KRS: 0000700037

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Purevent Sp. z o.o.