Opinie o ELEKTROPOL-R w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ELEKTROPOL-R. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ELEKTROPOL-R na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELEKTROPOL-R w Wrocław

MatE

Pracuję w Elektropol-R już ponad 6 lat i większych bredni od tych, które wypisujecie tu na forum, nie czytałem. Oczywiście są gorsze i lepsze lata, jak wszędzie, ale nie mają w sobie nic z koszmaru przedstawionego przez niektórych rozgoryczonych... Każdy z Was liczy na stałą pracę, rzeczywiście zarobki bywają w firmie na początku średnie, ale wypisywanie bzdur o wypadkach, niebezpieczeństwach, donoszeniu to już przesada!!! Praca w tak dużej grupie osób zawsze niesie ze sobą ryzyko niejasnych sytuacji, chamskie komentarze się sypią, jedni obwiniają drugich, a na horyzoncie jest cel, którego realizacja nie należy do łatwych, bywa wręcz sportem wyczynowym...Pamiętajmy jednak, że to jest przede wszystkim biznes, a on rządzi się swoimi prawami i jest zawsze priorytetem. Taka praca. I czy to będzie ELEKTROPOL-R cZy jakakolwiek inna firma o takim charakterze to kasa będzie zawsze najważniejsza! No coż, zawsze można iść do pracy np, w bibliotece. Zarobicie połowę mniej, będzie cisza, samotność, relaks i błogi spokój... tylko trza czytać umieć

Jakub

(usunięte przez administratora)osiagnąl swój życiowy cel -powyzywał ludzi. Stałeś się lepszym człowiekiem ,bardziej dowartościowanym? Ktoś ci odpisuje. Jak ci z tym ? Poczułeś się w końcu wysłuchany? Może poparzony od klikania w klawisze?Czy Krzysztof zatrudnił cię jako błazenka bo jednego zwolnił -zastępstwo co ? Wow. Szczyt marzeń. Jak się z tym czujesz? Lepiej ci ? Pewnie należysz do tych co żrą zamawiane w między czasie żarcie brudnymi od kwasu łapskami bo nawet ciężko (usunięte przez administratora)do stołówki zanieść... ooo tak można się poparzyć, wasza głupota aż parzy. Kim wy w ogóle jesteście, poza tym że jak pokazujecie w komentarzach,chciwymi zazdrośnikami z ciężkim bólem (usunięte przez administratora) Czy ty gdybyś miał nawet jako taki biznes też byś nie wysłał córki na najlepsze studia ? Nie chciał dla niej wszystkiego ? Czy planujesz jej przyszłość na ulicy lub w innych branżach bo szkoły nie trzeba.. Też byś się dla niej starał więc o czym ty piszesz ? Wyraz troski to się zwie jak nie wiesz!? Zmień pracę i kopytkuj po sukces żeby mieć dla swoich dzieci na studia. Tu już byłeś /jesteś wiesz co jest, nie podoba ci się,idź dalej. Żyj chłopie i daj żyć innym .Leki sobie weź,mniej się będziesz (usunięte przez administratora) na swoje życie,to i innym będzie lepiej. Pamiętaj ,jak coś jest to nie da sie tego zrobić drugi raz, więc jak góra może z ciebie zrobić (usunięte przez administratora)?? Aaa no chyba że mamy ..COMBO. Idź do tych agencji co ci tyle dają, napisz na wypowiedzeniu o co cię (usunięte przez administratora) boli ,masz prawo. Ale zrób to jak człowiek wychowany. To że miałeś ciężko w życiu nie uprawnia cię do takich zniesławień i wyzwisk , drwin --(nawet KK A 212 pkt 2 o tym pisze- zniesławienie to się zwie, CI CO DUŻO CZYTAJĄ POWINNI WIEDZIEĆ - Obrażanie a opinia to dwie różne sprawy I CHYBA NIKT TU O TYM NIE POCZYTAŁ -a szkoda. ;-)). miałem ciężko,były przejścia ,biedni starzy - zaciskam poślady i lecę ,bo chce do czegoś dojść. Ale nie .Jedyne co osiągnę to bycie tępakiem i błaznowanie . Brawa dla tego (usunięte przez administratora)czym masz problem ,poza tym że jesteś(usunięte przez administratora) Ocenianie po wyglądzie- aż dziw że ciebie gdzieś wypuszczają publicznie.Chcesz podziału 50/50 z właścicielem że żal ci zarobków? To w takim razie cię rozczaruje- w żadnej firmie właściciel się z tobą nie podzieli 50/50 i w każdej będą mieli w (usunięte przez administratora) twoje żale. Tak wygląda właśnie biznes (usunięte przez administratora).Wszędzie. Nie dociera do 14-stki ? Sami (usunięte przez administratora)-poczytali trochę książek od historii świata i wojują na wagonowej. Potknęłaś się w życiu ? Podnieś ryj i idź dalej ,użalając się nad sobą nic nie zyskasz. A ty kolejny "chorowitku" na wiecznym L4 - ile razy się już zwalniałeś co ? Jak usłyszałem że nadal tam jesteś to aż mi się zal zrobiło - nie ciebie,nie, .. ludzi którzy muszą cię znosić. W każdej firmie jak widzę opisy ludzie w biurach to poganiacze, nieroby (usunięte przez administratora) itp.... Czysty żal (usunięte przez administratora) i tyle. Dlatego nie przejmować się opiniami buraków co nic w życiu nie osiągną z własnego lenistwa a jedynie z zazdrości będą jadem sączyć. Wyzwiska zawsze- śmiało zacznijcie odemnie - kto da gorsze haha . Bawcie się dobrze. Tak dobrze jak ja czytając wasze komentarze Buractwo.

Kaja

No dlaczego więc tego nie zrobisz? Bo wiesz, że po miesiącu wrócisz z podkulonym ogonem :) A ja nie mam potrzeby takiej zmiany, nie projektuj na innych swoich niespełnionych marzeń z dzieciństwa :D Pzdr

Czary mary

Panowie i Panie,nic nie osiągnięcie przez takie utarczki słowne ,a tylko nakrecacie się w podejrzeniach,kto ukrywa się za tym kim innym "nickiem". Kazdy ma swoją rację,bo punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.Koniec,kropka. Problemem jest to,że wielu pracowników jest zrezygnowanych i szukają możliwości odejścia z firmy,więc moim zdaniem nad tym trzeba wspólnie pochylić głowę.

maciej

ja bardzo lubie prace w tej firmie. tu widoczny jest problem hejtu na tej stronie. W mojej opinii, problem z negatywnymi treściami, publikowanymi przez tzw. “hejterów” w Internecie, wynika bezpośrednio z (usunięte przez administratora) komentarzy i innych tego typu pomawiających wpisów z internetu.. Ciche przyzwolenie osób zarządzających tego typu stronami www, na obsmarowywanie za ich pośrednictwem firm, instytucji (oraz osób prywatnych!), prowokuje z kolei kolejnych hejterów, i tak nakręca się cała ta “internetowa spirala nienawiści”. Ze statystyk prowadzonych przez naszą firmę wynika, iż ponad połowa publikowanych w siec negatywnych opinii to pomówienia konkurencji, lub też złośliwość byłych (lub obecnych!) pracowników danej firmy. W takich przypadkach negatywna opinia jest często orężem obusiecznym – gdy pomawiana osoba zorientuje się kto stoi za umieszczeniem negatywnego wpisu (a internet wbrew pozorom, nie jest anonimowy!), często rewanżuje się także publikując negatywne opinie. Tworzy się więc zamknięte koło wzajemnych nieprawdziwych oskarżeń, wyrażanych w coraz to bardziej dosadnych wpisach, które to w konsekwencji wyniszcza obie firmy, i niejednokrotnie prowadzi strony konfliktu na drogę postępowania sądowego. O ile bowiem dodanie negatywnego wpisu nie stanowi problemu, o tyle już jego usunięcie (nawet przez samego autora) może stanowić nie lada problem. Warto więc zastanowić się przed opublikowaniem złośliwej negatywnej opinii dotyczącej konkurencji, ponieważ tylko kwestią czasu jest aby negatywne skutki tego wpisu dosięgły także jego autora.

Czary mary

Droga Kaju.Zgadzam się prawie że wszystkim o czym pisałaś w swoich komentarzach.To fajnie,że udzielasz rad starszym facetom,prawie w wieku Twojego Taty. Nie gardz jednak tymi ludźmi tylko dlatego,że są rozżaleni.Czesto to są ludzie inteligentni,którym nie wyszło coś w zyciu,mała pomyłka,która zauważyła na losach jednego czy drugiego.Czesto też to są imbecyle,nie ukrywam.Ale nie gardz nimi,bo to ludzie doświadczeni przez los,pogubieni, nie mający tyle szczęścia co Ty,czyli urodzić się w miarę bogatym domu,ale porządni.Niejeden z nich moglby napisac ciekawa ksiazke na temat swojego życia.Ty tez byś miała o czym?Gardzisz kimś kto urodził się z ułomnością,powiedzmy z krótką nogą?Pewnie nie,a w tym przypadku wywyższasz się. Rozumiem,że jesteś wkurzona,bo krytykują Twojego Ojca,ale zanim coś napiszesz to ochłoń ,bo widzę jak przemawia przez Ciebie złość i gniew,a to nie dobry doradca...A Twoja pogarda do tych ludzi jest widoczna na każdym kroku,bo nigdy nie usłyszałem od Ciebie "Dzień dobry" lub "smacznego",Kiedy wchodzisz do jadalni.I żebyś nie myślała,że należę do tej grupy ,której nic się nie podoba w tej firmie.To nie tak,bo uważam ,że Twój Tato to porządny gość ,tylko trzeba być uczciwym wobec niego. Irytuje mnie tylko buta i brak kultury,a nie odpowiadanie starszemu mężczyźnie na "Dzień dobry" tylko o tym świadczy. Ochłoń i dorosnij i wtedy Twa krytyka będzie wiarygodne i autentyczna. Pozdrawiam.

Kaja
@Czary mary

Dziekuje za merytoryczna odpowiedz :) Wydawalo mi sie ze zawsze witalam sie z pracownikami. Jesli nie odpowiedziwlam komus kiedykolwiek na dzien dobry to musialam zwyczajnie tego nie uslyszec. Nikim nie gardze - napisalam w post scriptum, że moja wypowiedź nie tyczy się wszystkich. Ułomnościa również nie, za to propaganda nienawisci, pluciem jadem, wyzwiskami i anoninowym pomiataniem ludzmi w internecie już tak. I dla mnie czlowiek, który zeszmaca drugiego czlowieka na łamach takiego portalu, na szacunek nie zasługuje.

remek

Jak ktoś jest śmierdzącym leniem i (usunięte przez administratora) to mu wszędzie źle , wystarczy robić swoje a nie wymyślać bzdury . Świetne miejsce pracy. Polecam każdemu komu nie straszny wysiłek fizyczny. prysznice, odzież robocza i jej pranie, woda pitna, szatnia, mozlisość zaliczki - wszystko zapewnione.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko MONTER KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH, ŚLUSARZ w firmie ELEKTROPOL-R? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Mirek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje. Jakie wymagania stawiają na starcie?

Wiesiek Paleta

Jezus jest królem

WhiteBoy
@Wiesiek Paleta

A co to za gość ten jezus? Daje wino czy zrzuca mannę z nieba?

Masz jakieś własne doświadczenia związane z firmą ELEKTROPOL-R? Pracowałeś w tym miejscu, czy ktoś znajomy to robił? Chciałbym posłuchać, jak wygląda wynagrodzenie, które oferuje firma dla nowo zatrudnionych osób? Można liczyć na satysfakcjonującą stawkę wynagrodzenia?

Zbliża się okres zimowy, dlatego ciekawi mnie, jak wtedy wyglądają warunki na hali, w której pracujesz? Czy wtedy warunki są dużo lepsze aniżeli latem? Często zdarzało się tak, że firma ELEKTROPOL-R z dnia na dzień pożegnała się z zatrudnionym pracownikiem?

Fizol

Łahahaha!,ale śmieszne,długo nad tym myślałeś/myślałaś?.Zabolało jak się prawdę napisze.Tak tak ja wiem,wy zawsze wiecie kiedy podpierać się tylko tymi swoimi formułkami z kodeksu i klepać je na zawołanie kiedy jest okazja.Ważne że wy tam na górze macie cieplutko w pupcie i klima chodzi,a Ci którzy przynoszą największe zyski tej firmie to już nie ważne.O posiłkach regeneracyjnych w zimie kiedy na hali jest nie wiele cieplej niż na zewnątrz tez nikt nie pomyśli,ale tak tak ja wiem,to już nie jest to wasze minimum które zapewnić niestety musicie,bo o normalnym ludzkim podejściu czy docenieniu nawet w taki sposób najniższego szczeblem pracownika nie ma mowy z waszej strony,ale jak roboty się zjedzie to wtedy chodzicie za człowiekiem nie ważne ile jest na plusie czy na minusie i się prosicie żeby zostawać,jak się grunt pali,wasze terminy i jak guru Elektropolu ogon przydepnie.Nikt nam nie każe tu pracować zaraz nożyce się odezwą,ale nikt nam też nie zabroni wyrażać swoich opinii, bo po to jest to forum pracy aby ludzie wiedzieli nie świadomi czego się tu spodziewać.

Bożena

@Koks, mam rozumieć, że praca w firmie ELEKTROPOL-R nie jest stabilna? Pracodawca szuka pracowników tylko i wyłącznie na krótszy okres? Jeżeli możesz, to sprecyzuj to, co napisałeś na ten temat.

@Bożena

Bożena w jakim dziale pracujesz w ELEKTROPOL-R?? Dział marketingu a moze PR ??czy obok prezesa

Dlaczego twierdzisz, że użytkownik @Bożena pracuje w firmie ELEKTROPOL-R? Widzę po Twojej nazwie użytkownika, że najprawdopodobniej jesteś pracownikiem tej firmy, dlatego może znasz odpowiedź na pytanie, czy można liczyć na stabilne zatrudnienie w tej firmie?

Bożena

@Władca Pierścieni, czy w firmie ELEKTROPOL-R jest więcej powiązań rodzinnych między pracownikami, czy jest to tylko jeden przypadek, który opisałeś w komentarzu? Jak ocenisz firmę pod względem świadczeń dodatkowych? Firma pod względem socjalnym jest dla pracownika atrakcyjna?

Janusz od Grażki

Władco, w niewielu firmach chyba tyrałeś... Pokrewieństwo, to akurat normalne ,w korpo jak i małych rodzinnych firmach. Złożyłem tam papiery i chce spróbować , biuro jak wszędzie , a jak z zarobkami ? Umowa stała czy czasowa? Jakies dodatki, bonusy ? coś ktoś? Można cumować na dłużej? Twoja opinia trochę wygląda jak nie mam co sie dowalic to (usunięte przez administratora)bezsensem. Wszyscy tu jadą po wszystkich, podejrzewam że ze złości po zwolnieniach (jak zresztą przy kazdej opini w każdej firmie o której bym nie czytał ;-D ) ,a ja szukam konkretów prawdiwych. Ważne dla mnie czy wypłaty znośne i na czas i szef w porzadku- pracowałeś tam możesz coś napisać?

Bożena

@WKS, chciałabym, żebyś taką opinię, którą wyrażasz w wątku opinii o pracy w firmie ELEKTROPOL-R odpowiednio uzasadnił, ponieważ na chwilę obecną nie jest ona w żaden sposób potwierdzona. Proszę, abyś sprecyzował to, co napisałeś w swoim poprzednim wpisie. @Hooligan, dziękuję za odpowiedź. Czy możesz napisać, jak firma ELEKTROPOL-R motywuje swoich pracowników do bardziej wydajnej pracy? Jest jakiś program motywacyjny dla takich osób?

Bożena

@Hooligan, jak wspominasz warunki zatrudnienia, które oferowała firma ELEKTROPOL-R w czasach kiedy pracowałeś w firmie? Interesuje mnie również, jak wspominasz atmosferę oraz relację z pozostałymi zatrudnionymi osobami w tej firmie? Podziel się z nami swoją opinią na ten temat. @bezrobotny, skąd masz informację na temat stawek, które oferuje firma ELEKTROPOL-R? Możesz napisać coś więcej na ten temat?

Tadeusz

Czy jesteście pewni, że nic dobrego nie ,można napisać? Idealnych firm nie ma.

łysy

jest ok poelcam

nibk

Pracownik produkcji Głupoty gadasz i tyle. Robota w porządku. szefo K. do tańca i różańca xD Wypłaty na czas. Roboty nie zawsze dużo. a szacun za szacun pzodro Michął

nivk

nie marudzę a jestem zatrudniony już 6lat ,ale coraz więcej ludzi jest co wolą nie pracować i być na bezrobociu niż pracować masa młodych co przychodzą odchodzą i byli już w kilkunastu firmach i zawsze im źle Szefie jak to czytasz nie zatrudniaj obiboków z nich i tak nikt nie bedzie miał pożytku

jonasz

To ja też dorzuce coś od siebie. Pracuje tam już ponad rok i nigdy nie spotkałem się z tym żeby szef nie wyraził mi szacnku wręcz przeciwnie. elastyczne godziny pracy, płaca spoko chociaż wiasdomo zawasze chciałloby sie mieć te 5 tys. warunki w porządku. wady: trzeba być silnym i ogarniać w miarę. pan k. zawsze wypłaca sumy a dodatkowo daje premie, a ze strony szefostwa spotkałem się tylko z życzliwością i pomocą w razie potrzeby. Każdemu życzę takiego szefa pracowników traktuje bardzo dobrze. nie właże w d. żebyście nie pisali, po prostu jak kogoś interesuje posada to szczerze polecam./

rom an

A krzysztof zajebistty ziomek ;] tylko w kluki nie lecieć.

Zostaw merytoryczną opinię o ELEKTROPOL-R - Wrocław

• Jak się pracuje w ELEKTROPOL-R?

Zobacz opinie na temat firmy ELEKTROPOL-R tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 114.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELEKTROPOL-R?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 106, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 61 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ELEKTROPOL-R
4.2/5 Na podstawie 115 ocen.

ELEKTROPOL-R