Opinie o Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka w Mrągowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka w Mrągowo

Anna z Pisza

Nie byłam przekonana do współpracy z biurami nieruchomości, ale zmieniłam zdanie po kontakcie z Państwem. Do sprzedaży mojego mieszkania przekonała mnie agentka Pani Dorota. W 100 % Jej zaufałam choć nie od razu będąc jak teraz to wiem klientem specjalnej troski hehe i nie żałuję. W zaledwie miesiąc znalazł się chętny kupiec i z ich pomocą sprzedałam swoje mieszkanie. Ogromne podziękowania nie za okres sprzedaży choć to było najbardziej miłe finansowo dla mojego portfela ,ale obsługę klienta która już wchodząc do Państwa firmy staje się tego zapowiedzią i czuje się ,że tu nie ma żartów ;-))). Również dla Pana Jacka za pomoc i duże zaangażowanie mimo ,że na początku robił dla mej osoby wrażenie osoby mało sympatycznej i pewne pytania kierowane bardzo mnie bynajmniej zaskoczyły i zdziwiły i wydawały się niepotrzebne jak i pewna dokumentacja to teraz wiem dlaczego tak to wyglądało ,a zarazem okazało się jak bardzo mało wiedziałam o swojej nieruchomości mimo ,że z biegiem im dalej w las to atmosfera,współpraca i relacje z Państwem stają się bardzo przyjazna choć bardzo nadal stanowcza i konkretna. Moja nieruchomość miała wadę prawną o której nie wiedziałam i mogłam przez swoją niewiedzę wprowadzić kupującego w błąd i siebie na kary przewidziane prawnie , a które tak naprawdę w ciągu 2tyg.udało się rozwiązać i przeprowadzić sprzedaż .Jestem zaskoczona tak naprawdę tym iż notariusz który kosztuje tak duże pieniądze w trakcie transakcji ,a i wiedzy , szkoły którą musi taka osoba ukończyć nie uchroniłaby mnie i kupującego przed sprzedaniem bubla o nazwie nieruchomość .Do tej pory byłam przekonana ,że pośrednicy to darmozjady którzy biorą kasę za nic ,a okazało się ,że przy tak pozornie łatwej transakcji można było popełnić karygodne błędy bez poinformowania notariusza nas o tym gdzie wiele osób myśli ,że są oni strażnikami naszych interesów tym bardziej jako instytucja państwowa zapewniają sprzedaż bezpieczną bez wad prawnych ,a jednak to fikcja i niewiedza . Państwa

Bogumila Wieczorek

Najwiekszym atutem jest to ,ze tej Firmie placi sie za dokonane czynnosci ,a jak bywa czesto u innych!!! biora kase za nic!.

Ksawier

zgromadzonych

Ksawier

Jak większość zgomadzonych ;-)WIELKI pozytyw...!!!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Obserwatot

Co do biura nie mam....wielki+ i mimo wielkiej niechęci wprowadzania swej skromnej osoby w wir w tą jak bardzo goszką dyskusję muszę wyrazić swoją opinie. Ma nadzieje ,że ktoś ukruci te kłamliwe anonimowe szczekanie pełne synuacji które nie miały miejsca ,a są jedynie płakliwym i oderwanym od rzeczywistości manifestem operającej się na ogólnym samo uwielbieniu i pełnym rozgrzeszaniu swojej narcystycznej osoby za popełnione błędny które mimo ironicznego uśmiechu i nie wiary względem prawna stały się na tyle dotkliwe/realne ,że tylko jako " Gall Anonim" czują się jeszcze na tyle znów mylnie bezkarni,że piszą to co im syndrom anarchi jadowicie wszczepił-czyli?:prowadzić za wszelką cenę rozkład i chaos do tego stopnia ,że sposób życia dla nich opiera się na robieniu tzw. "szumu ślepca" jednak ja WIDZĘ! i zakończę to jak trafną anegdotą: "Wielkie umysły obgadują idee, średnie - wydarzenia, a małe innych"

nowa najemca Krzywa

Potwierdzam oświadczenie złożone przez Firmę VIVA-POL.Wynajęliśmy na Krzywej mieszkanie nie od firmy ale od osoby fizycznej.Jesteśmy zadowoleni.Polecam

viva -pol

Firma VIVA-POL oświadcza ,że nie wynajmuje i nie wynajmowała żadnych mieszkań w / w przypadkach. Psy szczekają a karawana idzie dalej.Pozdrawiamy

Aga.Sz 23/2

Trzeba byc tym mieszkancem panie Gleba!!!.Lepiej niech "Pan" zaplaci zaleglosci dla biura i odbiera listy z orzecznictwem sadu ,a potem mowi o Empatii bo znaczenie slow nie idzie rownolegle z ich rozumieniem w "Pana" przypadku.I przestan czlowieku swoje nieudacznictwa i oszustwa zwalac na ludzi ktorzy sa niczemu winni.Pozdrawia byla sasiadka

viva pol

art.212 KK.Sprawa zostala zgloszona do administratora jak i dnia dzisiejszego do organow scigania w celu weryfikacji urzadzenia i adresu IP.Pozdrawiam

grot

pozytywne opinie tylko z rodziny a negatywne usuwane,lepiej poszukać coś innego....nie polecam w 100%

Krecik

Rodzina właścicieli "agencji"???

Mieszkaniec

Ja bynajmniej polecam mimo ,ze mieszkania nie sa najtansze ,ale za to mam podworko,altanke,grill z prawdziwego zdarzenia i miejsce parkingowe .

Agnieszka Krzywa

Dobrze powiedziane sąsiad.

Kamil Nowicki

Gorąco Polecam .Jestem mieszkancem tego bloku od dwóch lat i powiem tylko jedno pisze to jedna i ta "osoba" która przez swoje patologiczne podejście do mieszkańców wyleciała z hukiem ....,a internet daje mu możliwość się mszczenia w bardzo anonimowy sposób choć jego IP widnieje na wszystkich komentarzach po różnymi nickami .Proszę ujawni swoje Imię Nazwisko -czego się boisz?,że za pomówienia ...hehe. Usiu sp.z.o.o.Osoby które płacą i nie sieją patologii mieszkają tu latami ..,a Krowa dojna jak się "Pan prawda" nazywa pod Nickiem idealnie odzwierciedla Twoją osobą .Zapomniała osoba o policji mandatach .Jednak to nie miejsce na załatwianie swoich kompleksów od tego są sądy. Druga sprawa zdanie zaczyna się od dużej litery .

dojna krowa

prawda pisze prawde a mieszkaniec to niech się dobrze zastanowi czy czasem nie pisze sam o sobie

Mieszkaniec

Polecam wynajmującym ,a faktycznie było parę żałosnych osób które jako hochsztapler nie płacili lub demolowali mieszkania. Takim osobom mówi się STOP. Polecam

prawda

Śmieszne jest to ze komentarze prawdopodobnie są pisane przez jedną i ta sama osobę. Druga sprawa ze komentarze które tu wystawialem szybko znikały. Mimo że miały pokrycie w prawdzie jak i również na piśmie które zostały sporządzone podczas postępowania. Pozdrawiam i nie polecam. Szczególnie wynajmującym

Cyganeczka

Różnie o nich gadają , ale odkąd weszłam do biura wiedziałam ,że mam do czynienia z profesjonalistami .Sam wystrój wnętrza ,jak i rozmowa uświadomiła mnie ,że dobrze trafiłam. Dom sprzedany ;-).Fakt zapłaciłam sporą prowizję ,ale dom sprzedali w 2 miesiące ,a inne biuro sprzedawało 2,5 roku i nic!!!.Takie życie-skuteczność i profesjonalizm musi się cenić i kosztować.

Samsel

Tak warto.....potwierdzam

Damian.Z

Fakt jak wspomniał poprzednik się cenią ,ale na tle konkurencji wypadają najlepiej pod względem skuteczności i znajomości przepisów . Sprzedali szybko i bezpiecznie .Pozdrawiam Panią warkoczykach .Damian Zgrzelski ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka - Mrągowo

Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka
  • MONIUSZKI 30