Opinie o Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka w Mrągowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka w Mrągowo

Maria

Opinie klientów są także ważne, ale kluczowe opinie pochodzą od pracowników na temat pracodawców. Na forum GoWork.pl oceniamy pracodawcę oraz wymieniamy się aktualnymi informacjami na temat warunków pracy w danej firmie. Kto z Was w ostatnim czasie zatrudnił się w firmie Viva-Pol? Czy firma poszukuje nowych pracowników?

Krzystof (były pracownik)
@Maria

Jedyna wada to pracy sporo ,ale tak to atmosfera mega przyjemna. Pensje w terminie i zachowane prawa pracownicze co w dzisiejszych czasach należy do rzadkości.

Oliwia

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Biurem VIVA POL . Miła, szybka i profesjonalna obsługa. Polecam szczególnie osobom, które nie maja czasu zająć się sprzedażą swojego mieszkania. Biuro zajmuje się reklamą (bardzo skuteczną) jak i przygotowaniem wszelkich formalności. Szczególnie polecam Panią Dorotę , która zajmowała się sprzedażą mojej nieruchomości.

Michał Kasprzyk

Kolejny raz miałem przyjemność korzystać z pomocy Pana Jacka na Mrągowskim rynku nieruchomości. Jestem znów pod wrażeniem zaangażowania, wiedzy, znajomości tematu i rozeznania rynku. Wszystko to poparte doskonałą orientacją wśród przepisów prawnych i wysokim poziomem kultury osobistej. Spotkałem w swoim życiu wielu pośredników na rynku nieruchomości, Pan Jacek jest wśród nich niekwestionowaną gwiazdą .Pozdrawia Michał Kasprzyk

Strąk Anna

Dziękuję za szybką, sprawną i profesjonalną obsługę sprzedaży mojej działki. Pan Jacek okazał się bardzo pomocną osobą i przeprowadził wszystkie czynności związane z obsługą transakcji z dużym zaangażowaniem i pełnym wsparciem w sytuacjach trudnych. Dziękuję! Bardzo zadowolona Klientka:))

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Rodzina Piaseckich

Profesjonalizm, pełne zaangażowanie. Odpowiednie osoby na odpowiednim miejscu. Najlepsi Agenci jakich mogłam sobie wymarzyć - indywidualne podejście do klienta. Polecam Panią Dorotkę i Pana Jacka (konkretny facet, nie sprzedaje "ptaków na niebie" ) Jestem ogromnie wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobiliście. Pozdrawia rodzina Piaseckich.

Klient

Zdecydowanie polecam dla osób ktore szukają bezpieczeństwa oraz szybkiej załatwienia sprawy.Polecam Grzegorz z Warszawy.

Kasia Radzyń

Bardzo miła obsługa ze strony Pani Doroty. Super kontakt mailowy oraz telefoniczny. Transakcja była sfinalizowana bardzo dobrze od początku do końca,pełen profesjonalizm. Agentka pomocna oraz konkretna.

Maria

Do tej pory opinie na temat firmy Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka były pozytywne, ale pochodziły w większości od zadowolonych klientów. Czy podobne zdanie na temat tej firmy mają jej pracownicy? Co najbardziej doceniacie w pracy dla firmy Viva-Pol? Czy to dobre miejsce dla osoby, która planuje związać się z branżą nieruchomości, czy można liczyć na ciekawe projekty?

Potwierdzam profesjonalizm Państwa Nowickich. Podziękowania za bezproblemową współpraćę przy kupnie mieszkania. Polecam tego pośrednika. Antoni Bogdanowicz- radca prawny Ol-146

Antoni Bogdanowicz - radca prawny Ol-146. Podziękowania Państwu Nowickim za doskonałą współpracę przy kupnie nieruchomości. W moim przypadku Państwo Nowiccy wykazali się tymi dodatnimi walorami które winny cechować pośrednika. Oby takich więcej.

Marta,Tomek

Jak podobała mi się współpraca? Bardzo. Pan Jacek jest po prostu rewelacyjnym człowiekiem, w ciągu zaledwie kilkunastu dni sprzedał nasze mieszkanie, nie wiem, czy komukolwiek innemu by się to udało. Naprawdę zna się na tym, co robi, jesteśmy dalej pod wielkim wrażeniem jego osoby. Jeżeli kiedykolwiek jeszcze będziemy sprzedawać mieszkanie - to na pewno wrócimy do pana Jacka.

Kinga

Swietna wspolpraca, bardzo elastyczne warunki, fachowe doradztwo. Polecam!

Kinga

Swietna wspolpraca, bardzo elastyczne warunki, fachowe doradztwo. Polecam!

Poprzez całą batalię jaką było szukanie mieszkania z rynku wtórnego i kontakt z różnymi pośrednikami okazało się, że mieliśmy szczęście trafiając na firmę VIVA POL co zaowocowało naprawdę świetną współpracą. Nie było rzeczy niemożliwych do załatwienia. Pani Dorota bardzo dobrze rozumiała nasze potrzeby i służyła radą oraz swoim doświadczeniem, w sprawach, które były dla nas trudne. Myślę, że dzięki temu podjęliśmy decyzję w sprawie zakupu mieszkania w miarę szybko, a teraz pijemy herbatę już w naszym mieszkaniu :) Każdemu kto szuka „swojego kawałka podłogi” i ma dość tułania się po wynajmowanych mieszkaniach, polecamy powyższą firmę , na pewno nie będziecie tego żałować.

Michał Szymczyk

Ja mogę szczerze polecić to biuro, kupowałem u nich mieszkanie i jeżeli chodzi i obsługę nie mogę nic zarzucić.Możliwe że jeszcze do nich wrócę i na pewno, będę polecać znajomym to biuro.

Irena

Jeśli chodzi o moje doświadczenie z pośrednikami nieruchomości, to bywało różnie. Jednak moją wiarę w te instytucję przywróciła Pani Dorotka z biura Viva Pol. Naprawdę kompetentna i znająca się na rzeczy babka. Zawsze pomocna, szczerze mogę polecić to biuro.

Bolesław z Warszawy

Gratulacje ....Ten od nowego domu ;-).Pozdrawiam

Czy tak dobrze się pracuje w firmie, że nie ma powodu do pisania? Szkoda, nowi zaglądaj ana forum.

Zygmunt.T

Polecam .Ocena 5/6pkt

Tomasz

Serdecznie Państwu dziękuję za współpracę, w przyszłości nie będę miał wątpliwości, do kogo się zwrócić w pierwszej kolejności.

Zostaw merytoryczną opinię o Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka - Mrągowo

Viva-Pol Biuro Obrotu Nieruchomości Dorota Nowicka
  • MONIUSZKI 30