Opinie o Imperial-Meble Sp. z o.o. w Kolno

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Imperial-Meble Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Imperial-Meble Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imperial-Meble Sp. z o.o. w Kolno

Administrator Nowy wpis

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Leszek

Zakupiłem w dniu 21-11-2013 w sklepie Agata Meble w Rumi ul Grunwaldzka 112 sofę narożnikową , opłaciłem transport i montaż w domu, w dniu 23-11-2024 dostarczono kanapę , zwróciłem uwagę że opłaciłem też montaż , Pan z wielką niechęcią ale złożył , po złożeniu okazało się że kanapa jest nie kompletna , brakuje jednej części oparcia, brakuje odpowiedniej długości boku i część kanapy jest w innym kolorze, powiedziałem że ja zapłaciłem za nową i kompletną kanapę , Pan który montował poinformował mnie że to nie jego sprawa, cyt „ co było to poskręcałem a reszta mnie nie interesuje niech pan składa reklamację w sklepie ‚ zostawił mnie z niekompletną kanapą i odjechał, w mojej ocenie ten Pan minął się z powołaniem , powinien pełnić „funkcję kierowniczą „, a nie wnosić meble i jeszcze je skręcać , marnuje się na tym stanowisku chłop. Cóż mi pozostało dzwonię do sklepu Agata Meble nikt nie odbiera telefonu, jako że mieszkam w Gdyni zmuszony zostałem aby osobiście pojechać do Rumi i złożyć reklamację .Pani przyjęła reklamację i poinformowała , „proszę czekać dwa tygodnie na rozpatrzenie reklamacji”! .Ja zapłaciłem za nową kanapę a dostałem chyba z demobilu towar. Podejrzewam że dostarczono mi kanapę która została zwrócona do sklepu przez innego klienta , bo zapakowana była bardzo dziwnie ( poklejona folia taśmą ) , na moją uwagę że to jest nienormalne dostarczanie takiego towaru?, usłyszałem ,” Panie nie kupuje się w Agata mebli, ja dostarczam to widzę…, no fakt u Pana to jest cyrk”, potwierdzam tą opinię , nie chcesz mieć problemów jak ja, nie kupuj mebli w Agata Meble w Rumi. Sprawdziłem w internecie opinie na temat Sklepu Agata Meble bardzo dużo negatywnych opinii wprost MASAKRA, szkoda że przed zakupem nie sprawdziłem opinii w internecie, ale ostrzegam, sprawdźcie sami opinie. Nie bierzcie też transportu ze sklepu, podrzucą towar uszkodzony nie kompletny i umywają ręce , wtedy usłyszysz jak ja „Panie to nie moja sprawa, składaj sobie reklamację , krótko mówiąc „ pisz na Berdyczów „.Ja już nie zrobię zakupów w tym sklepie i będę ostrzegał wszystkich. Nie polecam tego sklepu. Będę na bieżąco informował o przebiegu tej sprawy.

Agata S.A. Nowy wpis
@Leszek

Dzień Dobry, Sprawa została zgłoszona w Salonie i została ustalona data wymiany na nowy towar ze stanów magazynowych. Przekazaliśmy także informację do firmy transportowej o nagannym zachowaniu kierowcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Imperial-Meble Sp. z o.o. - Kolno

Firma Imperial-Meble Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• LIDER STOLARNI, Piecki - Kwiecień 2024
  • LIDER MASZYNOWNI, Piecki - Kwiecień 2024
  • SZWACZKA, Piecki - Kwiecień 2024
  • POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANI, Piecki - Kwiecień 2024
  • KONTROLER , Piecki - Marzec 2024
  • Krojczy/Krojcza, Piecki - Lipiec 2023
  • Magazynier, Piecki - Lipiec 2023
  • MAGAZYNIER, Piecki - Lipiec 2023
  • PRACOWNIK BIUROWO-PRODUKCYJNY, Piecki - Lipiec 2023
  • KIEROWNIK SZWALNI I KROJOWNI, Piecki - Lipiec 2023

Czy pracujesz w firmie Imperial-Meble Sp. z o.o. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Imperial-Meble Sp. z o.o.