Opinie o Partnerzy Nieruchomości

Barbara

Mojego jak narazie nie sprzedali ale wiem ze niedługo to nastąpi i tak uważam ze pracują tam ludzie (Gdansk ) godni polecenia Profesjonalnie podchodzą do swoich klientów Serio cieżko o takie agencje nieruchomosci Polecam wszystkim

gryplan

Firma oferuje najlepsze warunki zatrudnienia wśród agencji nieruchomości - średnia faktura wystawiana przez agenta to 6 500 zł netto. Prowizje od sprzedaży wynoszą najpierw 30/40% a kończą się po kilku miesiącach na 50/60%. Szkolenie początkowe trwa 3 dni i jest bardzo praktyczne - niezbędna dawka wiedzy z zakresu podstaw prawa, systemów oraz sposobu dzwonienia do klientów. Faktury płacone są zawsze na początku miesiąca, nie ma odstępstw od tej reguły, nie ma opóźnień. Jest to jedyna agencja stosująca grywalizacyjne metody motywowania pracowników. Poza tym sporo imprez integracyjnych, nagród w postaci wycieczek itd. Jeśli jesteś zmotywowany i chcesz dobrze zarobić to miejsce dla Ciebie. Pracuje tu parę osób, które zaczynały bez żadnego doświadczenia i szybko zaczęły zarabiać grubo ponad 10 tys. zł

abstynent
@gryplan 21.03.2017 12:27

rozumiem, że to taki żart z tymi 10 tys. oprócz kiera nikt takiej kasy na oczy nie widzi

kasia
@gryplan 21.03.2017 12:27

się uśmiałam od tych "czcigodnych" komentarzy. zwłaszcza z tym doskonałym zarobkiem i działkowaniem procentowym po kilku miesiącach to już byście sobie mogli darować...

Michał
@gryplan 21.03.2017 12:27

no takich bredni dawno nie czytałem - PO PIERWSZE: nie są to najlepsze warunki; PO DRUGIE: średnia faktura tzn. masa wystawia faktury słabe a kilku agentów doglądanych przez ulubionych kierowników wystawia porządne faktury - ot i tajemnica średniej; PO TRZECIE: prowizje wynoszą 30%/40% a jak zaczniesz robić kokosy to przejdziesz na wyższy próg; PO CZWARTE: 3dniowe szkolenie to informacje jak posługiwać się systemem na którym się pracuje i jak przedłużyć rozmowę z klientem, gdyby ten nie chciał rozmawiać i nie był skłonny pozwolić "zaopiekować się" swoją nieruchomością; PO PIĄTE: o zasadach grywalizacji nikt tam nie słyszał, oni tam grywalizacją nazywają wywieszenie listy z rankingiem kto ile przyjął i ile sprzedał w danym miesiącu (co to ma wspólnego z elementami PRAWDZIWEJ grywalizacji? nie wiem); PO SZÓSTE - imprezy integracyjne czyli obgadywanie pracowników nieobecnych na integracji; PO SIÓDME w końcu - nagrody dla najlepszych agentów, czyli tych ulubionych przez kierowników. Ostatnie zdanie dotyczy zapewne jednego z pracowników, który szybko zdobył doświadczenie z powodu bliskich relacji rodzinnych (mąż - żona lub brat-brat). Rzeczywiście - godne przytoczenia ścieżka rozwoju i awansu. No odrobinę skromności i bardziej realnych opisów nie zaszkodziłoby. Po co koloryzować? Kto nie ma wyjścia i tak przyjdzie. Kto ma odrobinę oleju w głowie - zastanowi się.

Były agent
@Michał 30.03.2018 22:38

Zgadzam się z Michałem. Byłem i dziękuję. Wszystko to co napisał "kolega" wyżej to prawda.

pracodawca
Kolejne warsztaty już za Nami!

Umiejętność budowania relacji z Klientem - również tej telefonicznej w niektórych przypadkach może okazać się kluczem do sukcesu, jak właściwie poprowadzić rozmowę telefoniczną? W jaki sposób zaciekawić swojego rozmówce mając zaledwie 30 sekund? Właśnie te umiejętności szlifowali Nasi Agenci na kolejnym szkoleniu w ramach Akademii Agenta Nieruchomości.

Stawiamy na ciągły rozwój Naszych Współpracowników - kolejna edycja szkolenia już w sierpniu.

pracodawca
Szkolenie z negocjacji - przede wszystkim praktyka

Głównym elementem wzmacniającym rozwój kompetencji są cykliczne warsztaty, dlatego w ramach prężnie działającej Akademii Agenta Nieruchomości w kwietniu, maju oraz czerwcu przeprowadziliśmy szkolenie z negocjacji. Zostało ono przygotowane przy współpracy z trenerami, którzy mają kilkunastoletnie doświadczenie sprzedażowe oraz szkoleniowe. Główne hasło warsztatów to ,,minimum teorii, maksimum praktyki", dlatego każdy omawiany element, mogliśmy od razu wypróbować w praktyce. Negocjacje to jeden z ważniejszych etapów naszej pracy, dlatego szkolenie cieszyło się dużym powodzeniem wśród naszych Agentów.

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych informacji o Partnerzy Nieruchomości jako pracodawcy.

Iza

@Marta Spoczko nie wiem co według Ciebie oznacza, że firma Partnerzy Nieruchomości pisze sama sobie opinie. Bo jeżeli odnosisz się do mojego komentarza to jesteś w błędzie.Nie jestem w żaden sposób związana z firmą i nie piszę dla nich komentarzy. Jestem moderatorem forum gowork.pl i pomagam użytkownikom w zdobyciu informacji o potencjalnym, przyszłym pracodawcy.

orient

hehehe tak zawsze było nic sie nie zmienilo :)

mirek administrator administra

mężów, braci i znajomych naładować - stają się nagle najlepszymi agentami w firmie. a reszta to jakieś cienki bolki. ot i tajemnica fantastycznych opinii

Marta Spoczko

Firma sama sobie wystawia opinie - no to już rzeczywiście świadczy o poziomie... Każda autoreklama jest dobra. A co ma pisać sama o sobie źle? Spoczko spoczko...

Iza

@gosia a czy oprócz miły klientów i płacy jest coś z czego jeszcze jesteś zadowolona w Partnerzy Nieruchomości? To może być istotne dla zainteresowanych pracą. A czy wiesz czy firma szuka nowych pracowników? Jeżeli tak, to jak najlepiej przygotować się do rozmowy?

Monika S.

Świetna firma. Największe wrażenie zrobiła na mnie ilość szkoleń jakim jest poddawany nowy pracownik. Pomyśleli dosłownie o wszystkim - od rozmowy, przez sprzedaż, prezentację aż po zdjęcia. Po takim zestawie pracownik naprawdę jest dobrze przygotowany i czuje się pewnie

Adrian

Witam, pracowałem przez jakiś czas w firmie Partnerzy Nieruchomości i mogę ją polecić.

gosia

Pracuję w tej firmie i jestem bardzo zadowolona. Klienci są dla mnie super mili więc na prawdę chodzę do pracy z uśmiechem. Na dodatek wyciągam całkiem niezłą kasę

ja

Wszystko na +. Praca jak to praca, ważne, że jak sam jesteś uczciwy to firma też wobec ciebie jest. Tutaj tak właśnie jest. Jestem doceniany i dobrze się tu czuję

Kaliszowy
@ja 19.09.2017 15:55

No to prawda, mi się tu z wszystkich moich prac podoba najbardziej. Nie mam nigdy tak, że wstaje rano i mam ''ooo nieee wolę umrzeć niż iść do pracy'' XD Praca z klientem czyli taka jak lubię. Wypłata też jest spoczko.

Alan...

Ogólnie chyba nie mogę powiedzieć na temat pracy tutaj nic złego. Wypłaty dostaję terminowo, a to najważniejsze. Zarobki spełniają moje oczekiwania i możliwości. Moi pracodawcy dbają o swoich pracowników.

Riczi

Niedawno zacząłem pracowac w tej firmie, ale póki co jest bardzo znośnie. Co miesiąc pewna gotówka w kieszeni, powoli się rozkręcam więc myślę, że za jakiś czas będzie już z tego całkiem fajna kaska :))))

w tej firmie sa super prowizje i na prawde mozna niezle zarobic, polecam, mi sie tu podoba

ink

Pracuję jako agent w tej firmie i nie mogę powiedzieć nic złego. Firma na prawdę rzetelna, uczciwa, aż dziwne w tych czasach, że można trafić na tak w porządku pracodawców.

Valdi2...

Widzę, że komuś pomyliło się wstawianie opinii o pracy w tym miejscu z wstawianiem opinii od klientów (a to przecież dwie różne kwestie) - prawda wstawiająca tu te posty? Bez lukru - poleciało trochę krytyki - pora nadrobić Valdimi i innymi Laurami.

Leon

Firma w porządku. Bez lukru, ale całkowicie okej. Spełnia swoje zadania, a co najważniejsze nie próbuje oszukiwać ludzi

Zuza

Dla mnie znaleźli przytulne mieszkanko w Sopocie - jedno z wieloletnich marzeń :) ogólnie mieszkam w Warszawie, więc nie miałam czasu sama siedzieć w ogłoszeniach, a oni idealnie dobierali oferty pod moje oczekiwania. Polecam

Kola

POLECAM! Uratowali mnie z opresji :) bardzo długo męczyłam się ze sprzedażą swojego starego mieszkania. Szczerze powiedziawszy nie powalało ono na kolana, a agencja poleciła mi home staging i efekt był od razu. Kilka tygodni i nowi właściciele podpisali umowę, a ja miałam połowę problemów mniej :)

Aneta B.

Jedna z niewielu agencji, która uczciwie podchodzi do klienta i naprawdę angażuje się w przebieg całej transakcji. Agentka, z którą współpracowałam miała do mnie anielską cierpliwość - za co bardzo dziękuję :) i dziękuję również za pomoc w znalezieniu najlepszego mieszkania! Pozdrawiam serdecznie!

Iza

@Konrad a mógłbyś powiedzieć o tych plusach i minusach pracy w Partnerzy Nieruchomości? Rozumiem, że dobrze wspominasz tam pracę i chętnie byś ją polecił? A mógłbyś zdradzić więcej szczegółów czemu tak bardzo Ci się tam podobało?

Konrad

Witam wszystkich. Miałem okazję pracować w tej firmie. Zawsze mile będę wspominał ten czas. Dużo się przez ten czas nauczyłem. System pracy ma swoje wady i zalety (co by nie mówić - organizacja pracy stoi na wysokim poziomie). Chcąc pracować w tej firmie musicie przyjąć model agenta jako pracy na pełen etat.

Esti

Jak szukać mieszkania to tylko z Partnerami Nieruchomości. W przyzwoitych cenach przeczeszą Gdańsk i okolice w poszukiwaniu mieszkania które spełnia wymagania klienta. Korzystajcie z ich usług bo warto!

Olga

Dzięki tej agencji nieruchomości znalazłam idealne mieszkanie dla 4-osobowej rodziny w rozsądnej cenie. Agenci to sami profesjonaliści, przygotowali dla mnie szeroką bazę ofert i za każdym razem byli przy prezentacji mieszkania. Polecam :)

Patrycja

Firma znalazła dla mnie mieszkanie w błyskawicznym tempie, na czym bardzo mi zależało. Jestem zadowolona i na pewno będę polecać tę firmę znajomym

Laura

Kupowałam z nimi mieszkanie w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona. Miałam przyjemność pracować z Panią Justyną, która znalazła nam mieszkanie w dwa tygodnie, poświęciła nam mnóstwo czasu i cierpliwości tak więc z czystym sumieniem mogę polecić. Powodzenia w kupnie/sprzedaży swoich mieszkań

Valdi

Pomagali mi w sprzedaży mieszkania, a teraz chyba wynajmę swoje za ich pośrednictwem. Wcześniej korzystałam z sieciowej agencji i nie polecam, tacy mają bardzo dużo klientów i mało czasu. Pozdrawiam.

Iza

Aktualnie w firmie Partnerzy Nieruchomości prowadzą rekrutację http://www.partnerzy.pl/praca. Czy ktoś obecnie pracuje i może się wypowiedzieć na temat aktualnych warunków zatrudnienia? Warto aplikować? Myślę, że mogą tu zajrzeć zainteresowani właśnie po takie wskazówki.

RUDOLFFFF
@Iza 08.08.2017 10:50

Ja pracuję tutaj jako agent i jestem ogónie zadowolony. Kasa sie zgadza, fajne prowizje, terminowe wypłaty. Nie ma na co narzekać. Praca w porządku. Nawet nie myślę żeby ją zmieniać

Zostaw opinię o Partnerzy Nieruchomości - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Partnerzy Nieruchomości