Partnerzy Nieruchomości

Gdańsk

Opinie o Partnerzy Nieruchomości

Marta Spoczko

Firma sama sobie wystawia opinie - no to już rzeczywiście świadczy o poziomie... Każda autoreklama jest dobra. A co ma pisać sama o sobie źle? Spoczko spoczko...

użytkownik zarejestrowany

@gosia a czy oprócz miły klientów i płacy jest coś z czego jeszcze jesteś zadowolona w Partnerzy Nieruchomości? To może być istotne dla zainteresowanych pracą. A czy wiesz czy firma szuka nowych pracowników? Jeżeli tak, to jak najlepiej przygotować się do rozmowy?

Monika S.

Świetna firma. Największe wrażenie zrobiła na mnie ilość szkoleń jakim jest poddawany nowy pracownik. Pomyśleli dosłownie o wszystkim - od rozmowy, przez sprzedaż, prezentację aż po zdjęcia. Po takim zestawie pracownik naprawdę jest dobrze przygotowany i czuje się pewnie

Adrian

Witam, pracowałem przez jakiś czas w firmie Partnerzy Nieruchomości i mogę ją polecić.

gosia

Pracuję w tej firmie i jestem bardzo zadowolona. Klienci są dla mnie super mili więc na prawdę chodzę do pracy z uśmiechem. Na dodatek wyciągam całkiem niezłą kasę

ja

Wszystko na +. Praca jak to praca, ważne, że jak sam jesteś uczciwy to firma też wobec ciebie jest. Tutaj tak właśnie jest. Jestem doceniany i dobrze się tu czuję

Kaliszowy
@ja 19.09.2017, 15:55

No to prawda, mi się tu z wszystkich moich prac podoba najbardziej. Nie mam nigdy tak, że wstaje rano i mam ''ooo nieee wolę umrzeć niż iść do pracy'' XD Praca z klientem czyli taka jak lubię. Wypłata też jest spoczko.

Alan...

Ogólnie chyba nie mogę powiedzieć na temat pracy tutaj nic złego. Wypłaty dostaję terminowo, a to najważniejsze. Zarobki spełniają moje oczekiwania i możliwości. Moi pracodawcy dbają o swoich pracowników.

Riczi

Niedawno zacząłem pracowac w tej firmie, ale póki co jest bardzo znośnie. Co miesiąc pewna gotówka w kieszeni, powoli się rozkręcam więc myślę, że za jakiś czas będzie już z tego całkiem fajna kaska :))))

w tej firmie sa super prowizje i na prawde mozna niezle zarobic, polecam, mi sie tu podoba

ink

Pracuję jako agent w tej firmie i nie mogę powiedzieć nic złego. Firma na prawdę rzetelna, uczciwa, aż dziwne w tych czasach, że można trafić na tak w porządku pracodawców.

Valdi2...

Widzę, że komuś pomyliło się wstawianie opinii o pracy w tym miejscu z wstawianiem opinii od klientów (a to przecież dwie różne kwestie) - prawda wstawiająca tu te posty? Bez lukru - poleciało trochę krytyki - pora nadrobić Valdimi i innymi Laurami.

Leon

Firma w porządku. Bez lukru, ale całkowicie okej. Spełnia swoje zadania, a co najważniejsze nie próbuje oszukiwać ludzi

Zuza

Dla mnie znaleźli przytulne mieszkanko w Sopocie - jedno z wieloletnich marzeń :) ogólnie mieszkam w Warszawie, więc nie miałam czasu sama siedzieć w ogłoszeniach, a oni idealnie dobierali oferty pod moje oczekiwania. Polecam

Kola

POLECAM! Uratowali mnie z opresji :) bardzo długo męczyłam się ze sprzedażą swojego starego mieszkania. Szczerze powiedziawszy nie powalało ono na kolana, a agencja poleciła mi home staging i efekt był od razu. Kilka tygodni i nowi właściciele podpisali umowę, a ja miałam połowę problemów mniej :)

Aneta B.

Jedna z niewielu agencji, która uczciwie podchodzi do klienta i naprawdę angażuje się w przebieg całej transakcji. Agentka, z którą współpracowałam miała do mnie anielską cierpliwość - za co bardzo dziękuję :) i dziękuję również za pomoc w znalezieniu najlepszego mieszkania! Pozdrawiam serdecznie!

użytkownik zarejestrowany

@Konrad a mógłbyś powiedzieć o tych plusach i minusach pracy w Partnerzy Nieruchomości? Rozumiem, że dobrze wspominasz tam pracę i chętnie byś ją polecił? A mógłbyś zdradzić więcej szczegółów czemu tak bardzo Ci się tam podobało?

Konrad

Witam wszystkich. Miałem okazję pracować w tej firmie. Zawsze mile będę wspominał ten czas. Dużo się przez ten czas nauczyłem. System pracy ma swoje wady i zalety (co by nie mówić - organizacja pracy stoi na wysokim poziomie). Chcąc pracować w tej firmie musicie przyjąć model agenta jako pracy na pełen etat.

Esti

Jak szukać mieszkania to tylko z Partnerami Nieruchomości. W przyzwoitych cenach przeczeszą Gdańsk i okolice w poszukiwaniu mieszkania które spełnia wymagania klienta. Korzystajcie z ich usług bo warto!

Olga

Dzięki tej agencji nieruchomości znalazłam idealne mieszkanie dla 4-osobowej rodziny w rozsądnej cenie. Agenci to sami profesjonaliści, przygotowali dla mnie szeroką bazę ofert i za każdym razem byli przy prezentacji mieszkania. Polecam :)

Patrycja

Firma znalazła dla mnie mieszkanie w błyskawicznym tempie, na czym bardzo mi zależało. Jestem zadowolona i na pewno będę polecać tę firmę znajomym

Laura

Kupowałam z nimi mieszkanie w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona. Miałam przyjemność pracować z Panią Justyną, która znalazła nam mieszkanie w dwa tygodnie, poświęciła nam mnóstwo czasu i cierpliwości tak więc z czystym sumieniem mogę polecić. Powodzenia w kupnie/sprzedaży swoich mieszkań

Valdi

Pomagali mi w sprzedaży mieszkania, a teraz chyba wynajmę swoje za ich pośrednictwem. Wcześniej korzystałam z sieciowej agencji i nie polecam, tacy mają bardzo dużo klientów i mało czasu. Pozdrawiam.

użytkownik zarejestrowany

Aktualnie w firmie Partnerzy Nieruchomości prowadzą rekrutację http://www.partnerzy.pl/praca. Czy ktoś obecnie pracuje i może się wypowiedzieć na temat aktualnych warunków zatrudnienia? Warto aplikować? Myślę, że mogą tu zajrzeć zainteresowani właśnie po takie wskazówki.

RUDOLFFFF
@Iza 08.08.2017, 10:50

Ja pracuję tutaj jako agent i jestem ogónie zadowolony. Kasa sie zgadza, fajne prowizje, terminowe wypłaty. Nie ma na co narzekać. Praca w porządku. Nawet nie myślę żeby ją zmieniać

Pcimeusz D

Firma oferuje warunki zatrudnienia takie jak i kilka innych agencji nieruchomości - podana ŚREDNIA brana jest z wyników agentów wprawionych (którzy wystawiają o wiele większe faktury) i tych nowych, którzy pocą się i pocą by pozyskać jakąś umowę na możliwość sprzedaży nieruchomości ale idzie im tak sobie. Prowizje od sprzedaży to 30% potem 40%. Historie o 50% czy 60% prowizji dobre są dla maluczkich. 3 dniowe szkolenie to opowiadania o tym co jest normą dla nowego agenta, jaką normę musi - podkreślam musi - wyrobić by myśleć o dalszym pobycie w firmie oraz obsługa systemu na którym będzie pracował. To także cały plan odpowiedzi jakie należy udzielić gdyby dany klient nie był zbyt oporny by wejść we współpracę a rozmowa telefoniczne nie urwała się zbyt szybko. Grywalizacja polega na tym, że sam zastanawiasz się czy powinieneś tam być jeśli masz słabe wyniki ganiania po mieście. Nagrody są oczywiście - dla najlepszego agenta miesiąca i roku. Imprezy integracyjne - jak wszędzie - by sprawdzić jak się zachowujesz i co mówisz na neutralnym gruncie. Zatem jeśli jesteś ZMOTYWOWANY (słowo klucz) to miejsce czeka na Ciebie. Kilka osób bez żadnego doświadczenia szybko zaczęło zarabiać grubą kapustę - warto byłoby jeszcze dodać kto je klepał po plecach. Bo szybko to nic nie ma ot tak sobie. To jest dokładnie powyższa wypowiedź ale ubrana w bardziej ludzkie słowa - bez górnolotnych frazesów. Pięknego dnia.

gryplan

Firma oferuje najlepsze warunki zatrudnienia wśród agencji nieruchomości - średnia faktura wystawiana przez agenta to 6 500 zł netto. Prowizje od sprzedaży wynoszą najpierw 30/40% a kończą się po kilku miesiącach na 50/60%. Szkolenie początkowe trwa 3 dni i jest bardzo praktyczne - niezbędna dawka wiedzy z zakresu podstaw prawa, systemów oraz sposobu dzwonienia do klientów. Faktury płacone są zawsze na początku miesiąca, nie ma odstępstw od tej reguły, nie ma opóźnień. Jest to jedyna agencja stosująca grywalizacyjne metody motywowania pracowników. Poza tym sporo imprez integracyjnych, nagród w postaci wycieczek itd. Jeśli jesteś zmotywowany i chcesz dobrze zarobić to miejsce dla Ciebie. Pracuje tu parę osób, które zaczynały bez żadnego doświadczenia i szybko zaczęły zarabiać grubo ponad 10 tys. zł

Mati

O ponowie się ogłaszają - Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem. Oferujemy: "rozwój zawodowy i możliwość awansu" - awans z pewnością - na starszego specjalistę ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem a potem nawet doradcę ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem i być może nawet starszego doradcę ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem. Docelowo prawdopodobnie super doradcę ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem. I nawet na wizytówce będzie to jasno określone - absolutne polecam.

KL
@Mati 26.11.2016, 09:50

Mati Sarkazm?,że polecasz czy zartujesz?

Joh
użytkownik zarejestrowany

Daj spokój, rodzinna firma we wszystkich tego znaczeniach, naprawdę, totalnie tak jest, wystarczy popytać

orient

hehehe tak zawsze było nic sie nie zmienilo :)

Mario

sewa - obecnie poszukują NAJLEPSZYCH agentów w Trójmieście oferując m.in. (są to informacje zawarte w treści ogłoszenia) : # STAŁE wynagrodzenie # SZKOLENIA, TRENINGI I OPIEKĘ doświadczonych Doradców # efektywny model pracy zapewniający Doradcy STABILNE i WYSOKIE zarobki # DOBREJ JAKOŚCI narzędzia pracy m.in.: telefon, laptop, aparat fotograficzny i inne # MOŻLIWOŚĆ otrzymania nowego samochodu po okresie próbnym (...o to jest dobre...) #WYJĄTKOWĄ ATMOSFERĘ pracy w zespole ludzi POZYTYWNYCH Pamiętaj o możliwości porażki (nawet jeśli jesteś osobą pracowitą - to nie zawsze wystarczy) oraz o tym, że trafiasz do bardzo rodzinnej firmy - a to może wiele znaczyć...

orient
@Mario 22.08.2016, 19:34

Rodzinna firma to zart to korpo przyswieca im dewiza: no mercy. Wziete z korpo wszystko co najgorsze ( usunięte przez administratora )

hej hej hej

hej hej - prowizje nie 70% a 90% minimum ....

mirelka akwarelka

wypowiadają się ostatnio sami tacy którzy nie mają pojęcia o tej pracy czy realiach. zwrot za paliwo? może i tak (pod warunkiem wyrobienia normy sprzedażowej) ale nie w pierwszych kilku miesiącach. prowizja 70% - dawno się tak nie uśmiałam. prowizję sam ustalasz ale nie moze być mniejsza niż odgórne założenia. i taką prowizją dzielisz sie na pół lub i pół pół. głównie własna działalność - by troszku pooszczędzać na współpracowniku. ogółem paplanina o cudownej przyszłosci - realnie masz zarobić dużo kasy a jeśli nie zarabiasz jesteś ble i raczej po prostu nie chce ci się pracować. i nie zwalaj wtedy winy na kerownika. a tak ogólnie to ładną pogodę dziś mamy. chyba wiosna na dobre idzie...

Asia

Tam można zacząć pracować wyłącznie jako osoba z odłożoną sporą sumą pieniędzy, ponieważ w momencie startu NIGDY nie otrzymuje się wynagrodzenia na paliwo. Zatem, żeby pozyskać dużo ofert, trzeba dużo jeździć i sporo WŁASNEGO paliwa tracić. ( usunięte przez administratora ) jak ktoś wyżej pisał lubi dużo obiecywać, co często nie ma pokrycia z prawdą. Nie jest to miejsce Panie Marku, do wyrażania opinii na temat firmy ze strony klienta. Jest to miejsce opinii o PRACODAWCY. Nie jest to uczciwa firma, jeśli chodzi o zatrudnienie. Z podstawą ( usunięte przez administratora ) na rękę nie jesteś w stanie podziałać dużo, jeśli chodzi o wyjazdy do klientów.

Exagent

Partnerzy Nieruchomości to wyrobiona marka tylko dlatego, że ( usunięte przez administratora ) jest w tym dobry. Jako pośrednicy są dobrzy, a bynajmniej kiedyś byli. Ale jeżeli chodzi o warunki zatrudnienia to jak to w zawodzie pośrednika: umowa zlecenie lub działalność gospodarcza;z tego co pamietam podstawa byla nieduża i uzalezniona od ilosci pozyskanych ofert, no i paliwo we własnym zakresie... Także można zarobić ale trzeba być mega dobrym, inaczej można sie wpakować w długi. No i kazdemu kto chce tam podjąć prace dam jedną rade: NIE WIERZCIE OBIETNICĄ ( usunięte przez administratora ) LUBI DUŻO OBIECYWAĆ ŻEBY LUDZIE Z SIEBIE DUŻO DAWALI!

Niezadowolony

Witam, zacząłem pracować w tej firmie miesiąc temu, od czwartku już nie pracuję. Trochę się rozpiszę ale chcę abyście dokładnie wiedzieli czego się spodziewać: Przez ostatnie półtora roku pracowałem na dziale sprzedażowym w dużej korporacji. Bardzo dobrze mi się układało, przez cały ten okres byłem jednym z lepszych ale jak to w korporacji... ciągłe zmiany premii, prowizji, systemów motywacyjnych i praktycznie brak możliwości dalszego rozwoju w firmie sprawiły, że zacząłem szukać czegoś lepszego gdzie będę miał większe możliwości zarobku i rozwoju. Akurat była rekrutacja do firmy Partnerzy Nieruchomości więc wysłałem swoją aplikację i o dziwo już kolejnego dnia otrzymałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Byłem bardzo szczęśliwy z tego powodu, gdyż firma ta wydawała się bardzo profesjonalna i oferowała świetne warunki dla pracowników. Na drugi etap rekrutacji zaproszono mnie miesiąc po pierwszej rozmowie, trzeci etap był dnia następnego i kolejnego dnia zacząłem szkolenie. Szkolenie trwało 3 dni, następnie był długi weekend i jak by nie patrzeć już kilka dni miesiąca uciekło. Codziennie od 8:30 do 19 siedziałem w biurze starając się spełnić wymagania jakie zostały przede mną postawione, przerywnikiem były wyjazdy do klientów nierzadko zakańczane wyjściem od potencjalnego klienta z niczym... Niestety firma ta ma wygórowane oczekiwania co do swojego wynagrodzenia przez co graniczy z cudem podpisanie umowy na tych warunkach. Na 1 spotkanie z klientem pojechałem z przełożonym od następnych - radź sobie sam... Zadanie nie było łatwe jednak dzień w dzień robiłem co w mojej mocy aby przekonać ludzi co mamy my a czego nie mają inni, że tyle chcemy za swoje usługi. Praktycznie w połowie listopada dostałem ostrzeżenie, że mam za słabe wyniki i że mam czas do grudnia, żeby się poprawić. Bardzo mnie to zdenerwowało zważając na to jak ciężko pracowałem. Mijał dzień za dniem aż 27.11 otrzymałem informację, że nie spełniam ich oczekiwań, i że musimy się pożegnać. Tego samego dnia napisałem do przełożonego z poprzedniej firmy, który nie był zadowolony z faktu, że zmieniam firmę o tym, że dostałem wypowiedzenie. Oddzwonił i zadał jedno pytanie: to co, wracasz do nas? Dziś podpisałem ponownie umowę i od jutra wracam tam gdzie byłem przez ostatnie półtora roku. Jeżeli nie macie w swojej firmie na tyle wyrobionej opinii, że w razie porażki szef chętnie przyjmie was z powrotem jak mnie to poważnie zastanówcie się nad wybraniem firmy Partnerzy Nieruchomości. Mam nadzieję, że moja opinia pomoże w podjęciu decyzji. Pozdrawiam, Marcin ( usunięte przez administratora )

_

Jeżeli: - chcesz, aby Twoje wysiłki i zaangażowanie bez względu na ich rozmiar były oceniane jako niewystarczające, - chcesz, żeby motywacją do pracy był strach przed karą polegającą na braku zwrotu kosztów paliwa, - o( usunięte przez administratora )akceptujesz szczątkowe jedynie szkolenie, aplikuj.

qwerty

Nie polecam pracy w tej firmie. Nowych agentów traktują źle. Szkolenie odbywa się szybko i na kiepskim poziomie. ( usunięte przez administratora ) NIE POLECAM.

bolek

Czy ktoś z was pracuje/pracował w tej firmie jako pośrenik ? Jakie są tam warunki ?

HH

Ocena niezbędna

Zostaw opinię o Partnerzy Nieruchomości - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Partnerzy Nieruchomości