Partnerzy Nieruchomości

Opinie o Partnerzy Nieruchomości

Anonimowa

Pracuję w tej firmie już 3 rok i całym sercem mogę polecić pracę. Świetna atmosfera w zespole, duża pomoc merytoryczna od dyrektora i wysokie wynagrodzenie prowizyjne. Praca pośrednika sama w sobie nie należy do łatwych,- niestandardowe godziny pracy, często od rana (8.00) do późnych godzin nawet (20.00), weekendy, święta... kwestia dopasowania się do potrzeb klienta. Natomiast mając porównanie, co do warunków pracy w innym Trójmiejskim biurze nieruchomości, naprawdę otrzymuję tutaj bardzo fajne warunki. Firma jest rozpoznawalna, dzięki czemu jest dużo łatwiej pozyskać Klienta.

Wiktoria

Pracuję w firmie ponad rok. Aktualnie zajmuję się działem marketingu oraz działem wsparcia agenta. Praca w firmie jest bardzo satysfakcjonująca, co miesiąc otrzymujemy premie oraz dofinansowanie do karty multisport czy pakiety medyczne.

Elżbieta
@Wiktoria

Ile czasu pracujesz już w firmie na tym dziale? Premie są co miesiąc? Co trzeba zrobić żeby je dostać?

@Elżbieta

Dział Wsparcia Agenta- ponad rok, dział marketingu- niespełna pół roku :) Premie przyznawane są zarówno od wyników jak i uznaniowe- rzadko kiedy zdarza się, że nie otrzymujemy pełnej premii. Nawet jeśli nie uzyskamy konkretnego celu, są nam przyznawane odrobinę mniejsze premie :) Tak, otrzymujemy je co miesiąc. Pozdrawiam.

Natalia

Pracuję w tej firmie od prawie dwóch lat w dziale wsparcia agenta. Praca bardzo przyjemna i ciekawa, bez wątpienia daje możliwość rozwoju. Panująca przyjazna i ciepła atmosfera jest zdecydowanym atutem. Często organizowane są również wyjścia integracyjne i imprezy firmowe. Wynagrodzenie jest satysfakcjonujące, co miesiąc przyznawane są premie. Obowiązuje również dopłata do karty Multisport, pakietu medycznego, raz na kwartał bon na zakup odzieży oraz bon świąteczny. Z czystym sumieniem mogę polecić pracę w tym miejscu :)

Kazimierz
@Natalia

Jak wyglądają obowiązki w dziale wsparcia klienta i co jest ważne, zarówno w pracy, jak i podczas rekrutacji? Mogłabyś podać kwotę wynagrodzenia i napisać, czy premia jest od czegoś uzależniona, czy też uznaniowa?

Zarobki

Podstawa 5000 zł to podstawa netto czy brutto

Agent Nieruchomości

Rekrutacja dwuetapowa. Cały proces przebiegł w miłej atmosferze.

Raczej standardowe pytania o doświadczenie, oczekiwania kandydata i dyspozycyjność. Nic wymyślnego. Przykładowe pytania: czy kandydat posiada auto, przy doświadczeniu w tego typu pracy pytania o sprzedaże, przyjęcia i sukcesy, pytania o formę zatrudnienia i oczekiwane zarobki.

Cześć! Jakie zarobki oferuje firma i jaki rodzaj umowy, czy jest możliwość umowy o pracę? Z góry dzięki z info ;)

Magda

Serdecznie polecam pracę w firmie PARTNERZY Nieruchomości! Miła atmosfera, duża pomoc ze strony przełożonych (szczególnie w początkowych etapach pracy), szkolenia + podstawowe narzędzie pracy są zapewnione przez pracodawcę. Wynagrodzenie płatne na czas.

Kamila
@Magda

Jakie zarobki oferują? Jest to podstawa + prowizja? Czy jak to wygląda?

@Kamila

Aktualnie oferujemy najlepsze warunki na rynku. Dla nowych Agentów wysokość wynagrodzenie to podstawa 5 000zł plus prowizja.

Natalia.

Ważnym aspektem, gdy szukałam pracy była dla mnie możliwość rozwijania się oraz atmosfera w pracy. Pracując w firmie już kilka miesięcy mogę śmiało stwierdzić, że znalazłam te dwie ważne dla mnie rzeczy. Praca daje mi możliwość wykorzystywania swoich umiejętności jak umożliwia mi rozwinięcie nowych umiejętności. Atmosfera w pracy jest bardzo ciepła, można powiedzieć, że jesteśmy tutaj jedną wielką rodziną. :) Każdy nowy pracownik ma wsparcie od swojego przełożonego, gdzie jest powoli wprowadzany w działania firmy. Firma jak najbardziej na duży plus, ludzie, którzy w niej pracują również.

Łucja
@Natalia.

To kiedy można liczyć na awans najszybciej? ;) Skoro tak stawiają na rozwój, przynajmniej według tego, co mówisz.

@Łucja

Wszystko zależy od danego stanowiska. Jestem w dziale administracji i jako młoda osoba, nabywam dopiero doświadczenie zawodowe, uczę się nowych rzeczy, przez co zdobywam nowe umiejętności. Ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że każdy kto przykłada się do swoich obowiązków w Naszej Firmie zostaje odpowiednio nagrodzony.

Z firmą współpracuję już kilka lat i nie jest to mój pierwszy partner biznesowy, dzięki czemu mam dość duże porównanie w zakresie warunków współpracy. Atutami firmy w mojej ocenie są: struktura organizacji i przejrzystość zakresu odpowiedzialności, "ułożony" system działania na rynku nieruchomości, duża baza klientów popytowych i nieruchomości. To miejsce idealne dla osób rozpoczynających swoją "przygodę" z nieruchomościami (możliwość uczenia się od bardziej doświadczonych członów zespołu), jak i osób z już posiadanym doświadczeniem w tej branży. Wynagrodzenie jest uzależnione częściowo od stażu pracy, ale przede wszystkim od indywidualnych efektów pracy i nie jest ograniczone. Dla osób, dla których ważne są dodatkowe benefity: dofinansowanie do pakietu medycznego oraz karty Multisport. Z uwagi na to, że nie jest to malutka firma (aktualnie ok. 60 agentów i ok. 15 pracowników "wsparcia"), dopadają ją również pewne problemy charakterystyczne dla organizacji takiej wielkości, jednak nie są one zbyt uciążliwe w codziennej pracy, szczególnie dla sumiennych, zaangażowanych osób, które kochają pracę z nieruchomościami :)

Julia

Swoją pracę w firmie Partnerzy Nieruchomości rozpoczęłam jakiś czas temu w dziale wsparcia agenta. Od samego początku zostałam otoczona wsparciem i z odpowiednią cierpliwością zostały mi wytłumaczone obowiązki mojej pracy. W firmie panuje świetna atmosfera; liczne benefity; spotkania integracyjne; a co najważniejsze możliwość rozwoju. Z całego serca polecam pracę w tej firmie :)

@Julia

Wymienisz te benefity, które obowiązują w tej firmie?:)

@Helena

Dopłata do karty Multisport, pakietu medycznego, raz na kwartał bon na zakup odzieży (Obsługa Klienta - Dziewczyny obowiązuje dressocode).

P.W

Bez watpienia najlepsza firma w jakiej pracowałem,jeżeli chodzi o wsparcie pracownika. Zarówno na poczatku wspólpracy, jak i w jej trakcie,az tak jak w moim przypadku do dzis. Nie ma tu problemu ,którego nie da sie rozwiazac i wcale nie trzeba sie nad nim glowic samemu.Od spraw naprawde malych, po te wielkie,a to moim zdaniem przeklada sie bardzo pozytywnie na wyniki finansowe(skupiamy sie na tym,na czym powinnismy). Do tego super wsparcie dyrektorów, ktorym mam wrazenie, często bardziej zalezy na Twoich zarobkach niz na ich. No i na koniec dostęp do narzedzi pracy, tutaj bez dwoch zdan mamy poziom mistrzowski, doslownie o nic, nie musimy sie martwic. Napewno znajda sie rzeczy ,sprawy i procedury ,które można by zmienic/poprawic,jak i takie,które zabieraja troche czasu,a wydaja sie zbedne i niepotrzebne,ale tak naprawde giną one w "tłumie" pozytywów.

@P.W

Jeśli ma od dobre wyniki finansowe... To czy dostajecie za to jakieś premie? :)

Firma od wielu lat prężnie się rozwija i wprowadzą coraz to lepsze i skuteczniejsze narzędzia potrzebne do efektywnej sprzedaży nieruchomości ,które pozwalają agentom na szybką sprzedaż nieruchomości i co za tym idzie na wysokie wynagrodzenia. Nie straszne nam są pandemię i inne przeciwności losu , firma daję agentom stabilne miejsce pracy i comiesięczną możliwość zarabiania nawet w trudnych czasach. Polecam współpracę z firmą Partnerzy Nieruchomości

Jakub

Pracuję w firmie drugi miesiąc. Od początku czuję wsparcie przełożonego oraz zespołu, co przekłada się na wyniki. Szczególnie istotna jest poduszka finansowa, którą firma oferuje na początku współpracy. Panuje przyjazna atmosfera. Jeśli wiesz po co pracujesz jako sprzedawca, to na pewno jest to miejsce dla Ciebie!

G

Firma Partnerzy Nieruchomości może się pochwalić wyjątkowo dużym stażem - 22 lata. Z tego względu wiedzą co się sprawdza i dobrze funkcjonuje, zdobytą wiedzę przekazują na szkoleniach nowym pracownikom. Dla Agentów jest dostępne wsparcie na każdym kroku w postaci księgowej, administracji, infolinii czy działań marketingu. Pracując w dziale wsparcia Agenta zdobyłam doświadczenie które niejednokrotnie przysłuży mi się w przyszłości. Mogę liczyć na szereg benefitów które oferuje firma, zarówno w kwestii zdrowotnej jak i finansowej. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

@G

Szereg benefitów mówisz i zdrowotnych, i finansowych! To opowiesz coś więcej na jakie te benefity można liczyć :))

Wiktoria

Pracę w Partnerach rozpoczęłam pół roku temu w dziale obsługi klienta oraz dziale wsparcia agenta. Po dziś dzień uważam, że był to bardzo dobry wybór. Liczne benefity, świetna atmosfera w pracy, dobre wynagrodzenie a co najważniejsze duża możliwość rozwoju :) Serdecznie polecam!

Agent M

Pracuję w firmie drugi rok, nie zmieniłbym tej pracy na żadną inną. Praca w Partnerach nie ma tzw. szklanego sufitu i dla osób uczciwie podchodzących do swoich obowiązków wynagrodzenie jest naprawdę nieograniczone. Firma daje dużą swobodę działania co bardzo doceniam. Wielokrotnie pracując w handlu nie mamy żadnego wsparcia i jesteśmy skazani tylko na siebie, w Partnerach jest sztab profesjonalistów, którzy pomagają mi w codziennej pracy. Wsparcie prawnika, wsparcie marketingowe czy wszelkiego rodzaju doradztwo branżowe od dyrektorów. Mając tylu specjalistów za sobą skupiam się tylko na sprzedaży nieruchomości, bez strachu podejmując się nawet najtrudniejszych wyzwań.

Pracę w tej firmie rozpoczęłam ponad 4 lata temu i jestem bardzo zadowolona. Wcześniej pracowałam w małym biurze nieruchomości. Wolumen sprzedaży, ogromna ilość klientów popytowych oraz ilość ofert znacznie ułatwiają sprzedaż. Prowizje są na przyzwoitym poziomie. Najlepsi zarabiają nawet 50 tys miesięcznie. Wyniki zależą od poziomu zaangażowania, no i trochę od szczęścia :)

Natalia

Serdecznie polecam prace w firmie Partnerzy Nieruchomości. Swoją prace rozpoczęłam zaledwie 3 miesiace temu natomiast już teraz moge powiedzieć ze jestem zadowlona ze swojego stanowiska oraz obowiązków pracy powiązanej z obsługą klienta, od samego początku widać zangażowanie wspólpracowników w przygotowaniu mnie do pracy. Zdecydowanie jest to pozytwna firma w której można poczuć sie swobodnie oraz nauczyć się wielu aspektów pracy w branży powiązanej z nieruchomościami.

Wzięliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Agent Nieruchomości w Partnerzy Nieruchomości? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem marki? Na co powinny zwrócić uwagę osoby, które rozważają złożenie swojej aplikacji? Podzielcie się informacjami!

A.S

Spotkanie z dyrektorem zespołu przebiegło profesjonalnie, do tego bardzo miło i przyjemnie. Wchodząc na rozmowę jak zawsze przy ważniejszych sytuacjach zaczęłam się stresować, ale szybko minęło. Widząc uśmiech dyrektora zespołu, który mnie rekrutował i to w jak miły, a jednocześnie profesjonalny sposób do tego podszedł- już wtedy wiedziałam, że będzie tu super przyjazna atmosfera. Składając aplikację na pewno nie trzeba przejmować się brakiem doświadczenia- tu jest uzyskasz! Zwróćcie uwagę na swoje podejście do drugiego człowieka oraz sposób wypowiadania się. Oczywiście ubiór jest również wizytówką pośrednika :) Powodzenia!

TP

Jestem nowym agentem w biurze. Spotkanie z przedstawicielem marki Partnerzy nieruchomości była bardzo miła. Jasne i przejrzyste zasady współpracy skłoniły mnie do podjęcia pracy w tej firmie. Z biegiem czasu stwierdzam, iż jest tak jak zostało mi to przedstawione w momencie rekrutacji. Osoby ubiegające się o pracę w biurze nieruchomości powinny zwrócić uwagę na to co oferuje dana firma pośrednicząca w obrocie nieruchomościami oraz czego oczekuje od nas z chwilą podjęcia pracy.

M.

Pracuję w firmie już kilka lat. Warunki są dobre, wynagrodzenie dobre, atmosfera dobra, benefity, elastyczne godziny pracy. Osobiście sobie sobie chwalę i polecam pracę tutaj.

Wioleta

Szczerze polecam pracę w Agencji Nieruchomości Partnerzy, fajna atmosfera, przejrzyste zasady działania, duże wsparcie dla Agenta, szkolenia i możliwy rozwój osobisty, wynagrodzenia zawsze w terminie.

Zostaw merytoryczną opinię o Partnerzy Nieruchomości - Gdańsk

• Jak się pracuje w Partnerzy Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Partnerzy Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partnerzy Nieruchomości?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 45 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Partnerzy Nieruchomości?

Kandydaci do pracy w Partnerzy Nieruchomości napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Partnerzy Nieruchomości