opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

PARTNERZY Agencja Nieruchomości

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 191 ocen
Opinie(232)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(232)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Co możemy Ci zaoferować?
  • .
  • Akademia Agenta Nieruchomości
  • .
  • Nasze zespoły
  • .
  • Dział Wsparcia Agenta

O nas

Co możemy Ci zaoferować?

Akademia Agenta Nieruchomości

Nasze zespoły

Dział Wsparcia Agenta

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Tczew
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Krępiec
  • Borkowo Łostowickie
  • Kowale
  • Przejazdowo
  • Wiślina
  • Mokry Dwór
  • Radunica
  • Jankowo Gdańskie
  • Bogatka
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Gdańsk
  4. /
  5. Opinie o PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.

Opinie

Opinie o PARTNERZY Agencja Nieruchomości Gdańsk

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    hej hej hej

    20.04.2016 15:50

    Inne

    hej hej - prowizje nie 70% a 90% minimum ....
    ReviewUserIcon
    mirelka akwarelka

    22.03.2016 14:51

    Inne

    wypowiadają się ostatnio sami tacy którzy nie mają pojęcia o tej pracy czy realiach. zwrot za paliwo? może i tak (pod warunkiem wyrobienia normy sprzedażowej) ale nie w pierwszych kilku miesiącach. prowizja 70% - dawno się tak nie uśmiałam. prowizję sam ustalasz ale nie moze być mniejsza niż odgórne założenia. i taką prowizją dzielisz sie na pół lub i pół pół. głównie własna działalność - by troszku pooszczędzać na współpracowniku. ogółem paplanina o cudownej przyszłosci - realnie masz zarobić dużo kasy a jeśli nie zarabiasz jesteś ble i raczej po prostu nie chce ci się pracować. i nie zwalaj wtedy winy na kerownika. a tak ogólnie to ładną pogodę dziś mamy. chyba wiosna na dobre idzie...
    ReviewUserIcon
    Asia

    27.01.2016 00:17

    Inne

    Tam można zacząć pracować wyłącznie jako osoba z odłożoną sporą sumą pieniędzy, ponieważ w momencie startu NIGDY nie otrzymuje się wynagrodzenia na paliwo. Zatem, żeby pozyskać dużo ofert, trzeba dużo jeździć i sporo WŁASNEGO paliwa tracić. (usunięte przez administratora) jak ktoś wyżej pisał lubi dużo obiecywać, co często nie ma pokrycia z prawdą. Nie jest to miejsce Panie Marku, do wyrażania opinii na temat firmy ze strony klienta. Jest to miejsce opinii o PRACODAWCY. Nie jest to uczciwa firma, jeśli chodzi o zatrudnienie. Z podstawą (usunięte przez administratora) na rękę nie jesteś w stanie podziałać dużo, jeśli chodzi o wyjazdy do klientów.
    ReviewUserIcon
    Exagent

    13.09.2015 16:07

    Inne

    Partnerzy Nieruchomości to wyrobiona marka tylko dlatego, że (usunięte przez administratora) jest w tym dobry. Jako pośrednicy są dobrzy, a bynajmniej kiedyś byli. Ale jeżeli chodzi o warunki zatrudnienia to jak to w zawodzie pośrednika: umowa zlecenie lub działalność gospodarcza;z tego co pamietam podstawa byla nieduża i uzalezniona od ilosci pozyskanych ofert, no i paliwo we własnym zakresie... Także można zarobić ale trzeba być mega dobrym, inaczej można sie wpakować w długi. No i kazdemu kto chce tam podjąć prace dam jedną rade: NIE WIERZCIE OBIETNICĄ (usunięte przez administratora) LUBI DUŻO OBIECYWAĆ ŻEBY LUDZIE Z SIEBIE DUŻO DAWALI!

    Kontakt - PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.

    Al. Grunwaldzka 30/32a 80-229 Gdańsk

    NIP:9571097428

    KRS:0000692398

    http://www.partnerzy.pl
    Branże: Agencje i pośrednictwo nieruchomości

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIcon
    ReviewUserIcon
    Niezadowolony

    01.12.2014 23:55

    Inne

    Witam, zacząłem pracować w tej firmie miesiąc temu, od czwartku już nie pracuję. Trochę się rozpiszę ale chcę abyście dokładnie wiedzieli czego się spodziewać: Przez ostatnie półtora roku pracowałem na dziale sprzedażowym w dużej korporacji. Bardzo dobrze mi się układało, przez cały ten okres byłem jednym z lepszych ale jak to w korporacji... ciągłe zmiany premii, prowizji, systemów motywacyjnych i praktycznie brak możliwości dalszego rozwoju w firmie sprawiły, że zacząłem szukać czegoś lepszego gdzie będę miał większe możliwości zarobku i rozwoju. Akurat była rekrutacja do firmy Partnerzy Nieruchomości więc wysłałem swoją aplikację i o dziwo już kolejnego dnia otrzymałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Byłem bardzo szczęśliwy z tego powodu, gdyż firma ta wydawała się bardzo profesjonalna i oferowała świetne warunki dla pracowników. Na drugi etap rekrutacji zaproszono mnie miesiąc po pierwszej rozmowie, trzeci etap był dnia następnego i kolejnego dnia zacząłem szkolenie. Szkolenie trwało 3 dni, następnie był długi weekend i jak by nie patrzeć już kilka dni miesiąca uciekło. Codziennie od 8:30 do 19 siedziałem w biurze starając się spełnić wymagania jakie zostały przede mną postawione, przerywnikiem były wyjazdy do klientów nierzadko zakańczane wyjściem od potencjalnego klienta z niczym... Niestety firma ta ma wygórowane oczekiwania co do swojego wynagrodzenia przez co graniczy z cudem podpisanie umowy na tych warunkach. Na 1 spotkanie z klientem pojechałem z przełożonym od następnych - radź sobie sam... Zadanie nie było łatwe jednak dzień w dzień robiłem co w mojej mocy aby przekonać ludzi co mamy my a czego nie mają inni, że tyle chcemy za swoje usługi. Praktycznie w połowie listopada dostałem ostrzeżenie, że mam za słabe wyniki i że mam czas do grudnia, żeby się poprawić. Bardzo mnie to zdenerwowało zważając na to jak ciężko pracowałem. Mijał dzień za dniem aż 27.11 otrzymałem informację, że nie spełniam ich oczekiwań, i że musimy się pożegnać. Tego samego dnia napisałem do przełożonego z poprzedniej firmy, który nie był zadowolony z faktu, że zmieniam firmę o tym, że dostałem wypowiedzenie. Oddzwonił i zadał jedno pytanie: to co, wracasz do nas? Dziś podpisałem ponownie umowę i od jutra wracam tam gdzie byłem przez ostatnie półtora roku. Jeżeli nie macie w swojej firmie na tyle wyrobionej opinii, że w razie porażki szef chętnie przyjmie was z powrotem jak mnie to poważnie zastanówcie się nad wybraniem firmy Partnerzy Nieruchomości. Mam nadzieję, że moja opinia pomoże w podjęciu decyzji. Pozdrawiam, Marcin (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    _

    01.12.2014 23:48

    Inne

    Jeżeli: - chcesz, aby Twoje wysiłki i zaangażowanie bez względu na ich rozmiar były oceniane jako niewystarczające, - chcesz, żeby motywacją do pracy był strach przed karą polegającą na braku zwrotu kosztów paliwa, - o(usunięte przez administratora)akceptujesz szczątkowe jedynie szkolenie, aplikuj.
    ReviewUserIcon
    qwerty

    01.12.2014 23:38

    Inne

    Nie polecam pracy w tej firmie. Nowych agentów traktują źle. Szkolenie odbywa się szybko i na kiepskim poziomie. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM.
    ReviewUserIcon
    bolek

    25.09.2010 17:44

    Inne

    Czy ktoś z was pracuje/pracował w tej firmie jako pośrenik ? Jakie są tam warunki ?
    ReviewUserIcon
    HH

    27.01.2010 21:32

    Inne

    Ocena niezbędna

    Zostaw merytoryczną opinię o PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.