opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

PARTNERZY Agencja Nieruchomości

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.3/5

Na podstawie 191 ocen
Opinie(232)
Dodaj opinię
Aktualności(3)

Opinie(232)

Dodaj opinię
Aktualności(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Co możemy Ci zaoferować?
  • .
  • Akademia Agenta Nieruchomości
  • .
  • Nasze zespoły
  • .
  • Dział Wsparcia Agenta

O nas

Co możemy Ci zaoferować?

Akademia Agenta Nieruchomości

Nasze zespoły

Dział Wsparcia Agenta

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Tczew
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Krępiec
  • Borkowo Łostowickie
  • Kowale
  • Przejazdowo
  • Wiślina
  • Mokry Dwór
  • Radunica
  • Jankowo Gdańskie
  • Bogatka
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Gdańsk
  4. /
  5. Opinie o PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.

Opinie

Opinie o PARTNERZY Agencja Nieruchomości Gdańsk

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie
Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • 6

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Agent 007

    28.09.2021 13:03

    Pracownik

    Jestem młodym agentem, pracuję w Partnerach od roku, to świetna firma dająca nieskończone możliwości. Jasne zasady współpracy, najlepsze narzędzia do pracy. Jest to miejsce dla osób pracowitych, które oczekują wysokich zarobków. Bardzo cenię możliwość poznawania wspaniałych ludzi.
    ReviewUserIcon
    Alan...

    19.09.2017 15:08

    Inne

    Ogólnie chyba nie mogę powiedzieć na temat pracy tutaj nic złego. Wypłaty dostaję terminowo, a to najważniejsze. Zarobki spełniają moje oczekiwania i możliwości. Moi pracodawcy dbają o swoich pracowników.
    Company logo
    PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.

    03.09.2021 10:21

    Pracodawca

    Bardzo proszę :)
    ReviewUserIcon
    Były

    22.09.2021 19:12

    Były pracownik

    Nie nadaje się na pracę dodatkową jeśli chce się zrobić. Duża rywalizacja, duże oczekiwania, a podstawa jest przez określony czas.
    ReviewUserIcon
    Dział Obsługi klienta

    03.09.2021 15:53

    Pracownik

    Praca w firmie Partnerzy Nieruchomości to moim zdaniem najlepsza ścieżka rozwoju dla młodych osób. Pracuję w dziale Obsługi klienta od dwóch lat i uważam, że wybór tej pracy to strzał w 10! Współpracując z tą firmą z perspektywy czasu najbardziej doceniam atmosferę jaka tu panuje. Mimo rywalizacji międzyzespołowej wszyscy są dla siebie życzliwi i pomocni - a to przecież kluczowe w pracy. :) Warto również wspomnieć o premiach motywacyjnych, wyjściach integracyjnych czy innych benefitach, których nie brakuje. Zaczynając pracę w firmie Partnerzy Nieruchomości nie musisz martwić się tym, że zostaniesz sam/a rzucona na przysłowiową głęboką wodę. Przełożeni wkładają ogrom pracy i zaangażowania aby jak najlepiej wyszkolić nowe osoby, a w razie pytań i trudności zawsze można liczyć na pomoc przełożonego czy kolegi z dłuższym stażem.
    ReviewUserIcon
    Pracownik obsługi klienta

    02.09.2021 14:33

    Pracownik

    Bardzo pozytywnie oceniam pracę w tej firmie. Pracuję w dziale obsługi klienta już 3 miesiąc i już mogę stwierdzić ze będzie to dłuższa współpraca. W biurze panuje przyjazna atmosfera. Firma z pewnością daje duże możliwości rozwoju co pozwala na zdobycie dużego doświadczenie. Zarobki również są satysfakcjonujące:)
    ReviewUserIcon
    Pracownik administracyjny

    02.09.2021 13:59

    Pracownik

    Polecam pracę z tą firmą. Współpracuje z nimi już 6 lat w dziale administracyjnym. Praca dla młodych osób, bez doświadczenie. Wszyscy są bardzo pomocni, przełożony uczy nas wszystkiego od a do z co pozwala nam się czuć swobodnie! Pracodawca bardzo elastyczny, bierze pod uwagę opinie współpracowników. Zarobki w tym dziale są bardzo satysfakcjonujące.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    02.09.2021 11:36

    Pracownik

    Pracuję w firmie partnerzy od roku i z czystym sumieniem mogę polecić tę pracę. Od samego początku przełożeni wkładają wiele wysiłku, żeby przygotować i wyszkolić nowe osoby do pracy, niezależnie od stanowiska pracy. Dzięki temu nie masz poczucia, że nie wiesz co robić i czujesz się pozostawiony sam sobie. Nawet po wyczerpującym szkoleniu zawsze można zadawać pytania i nikt nie będzie Cię oceniał. Atmosfera w zespołach jest świetna na każdym szczeblu, wszyscy czują się ze sobą swobodnie :) Nie sposób nie wspomnieć o systemach motywacyjnych - przewidziane są np. regularne wyjścia integracyjne, wyjazdy, konkursy, w których można wygrać naprawdę fajne nagrody np. aparat Instax. Mogę śmiało powiedzieć, że praca w firmie Partnerzy zapewnia najlepsze warunki i atmosferę w trójmieście :)
    ReviewUserIcon
    gryplan

    21.03.2017 12:27

    Inne

    Firma oferuje najlepsze warunki zatrudnienia wśród agencji nieruchomości - średnia faktura wystawiana przez agenta to 6 500 zł netto. Prowizje od sprzedaży wynoszą najpierw 30/40% a kończą się po kilku miesiącach na 50/60%. Szkolenie początkowe trwa 3 dni i jest bardzo praktyczne - niezbędna dawka wiedzy z zakresu podstaw prawa, systemów oraz sposobu dzwonienia do klientów. Faktury płacone są zawsze na początku miesiąca, nie ma odstępstw od tej reguły, nie ma opóźnień. Jest to jedyna agencja stosująca grywalizacyjne metody motywowania pracowników. Poza tym sporo imprez integracyjnych, nagród w postaci wycieczek itd. Jeśli jesteś zmotywowany i chcesz dobrze zarobić to miejsce dla Ciebie. Pracuje tu parę osób, które zaczynały bez żadnego doświadczenia i szybko zaczęły zarabiać grubo ponad 10 tys. zł
    ReviewUserIcon
    Anik

    02.09.2021 07:50

    Kandydat

    Dzień dobry, a czy na szkoleniach trzeba "występować" przed grupą ludzi ? Czy polega to bardziej na słuchaniu i notowaniu, a swoich sił będziemy już próbować przed klientami?
    Company logo
    PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.

    02.09.2021 10:06

    Pracodawca

    Dzień dobry, szkolenie wstępne trawa 3 dni. W 3 dniu szkolenia jest część praktyczna jednak odbywa się ona w komfortowych warunkach - uczestniczą w nim nowe szkolone osoby i Dyrektor. Potem nabyte umiejętności nowi Agenci prezentują już na spotkaniach z Klientami :).
    ReviewUserIcon
    Beata

    27.08.2021 13:27

    Pracownik

    Pracuje w firmie prawie 6 lat, i nie zmieniłabym jej na inną. Atmosfera panująca w pracy daje możliwość traktowania tego nie jak obowiązek a jak przyjemność. Cenię sobie tą prace za możliwość rozwoju i dobrych zarobków adekwatnych do pracy. Początkowe szkolenie daje wiedze na start ale to przez dużą ilość transakcji zdobywa się największe doświadczenie, a w firmie Partnerzy transakcji jest dużo. Jak w każdej pracy ważne jest zaangażowanie które owocuje później sukcesami. Polecam każdemu kto chce mieć czas na prace i na życie ;)
    ReviewUserIcon
    Nick KG

    24.08.2021 22:47

    Pracownik

    Pracuję w firmie blisko 6 lat i oczywiście początki bywają trudne jednak wielu agentów udowodniło, że wcale nie musi tak być. Zaangażowanie to podstawa. Szkolenie na start oczywiście jest, jednak większość agentów nabywa doświadczenia i wiedzę od starszych agentów, którzy są bardzo pomocni i wyrozumiali. Ogólnie pozytywna atmosfera. Warunki finansowe najlepsze w Trójmieście. Jesteśmy dużą firmą co dobrze wpływa na możliwość szybkiej transakcji, duża ilość agentów oznacza dużą ilość potencjalnych klientów. Zarobki proporcjonalne do zaangażowania.
    ReviewUserIcon
    Damian

    24.08.2021 20:36

    Pracownik

    Pracuję dopiero od 2 miesięcy i od pierwszego dnia czuje, że jestem otoczony najlepszymi specjalistami w mieście. Nie wyobrażam sobie pracować w mniejszej agencji, gdyż tempo rozwoju jakie można tutaj uzyskać jest niewiarygodne. Ludzie? Przyjazna atmosfera, wszyscy chętni do pomocy, o cokolwiek zapytam to otrzymuję szerszą odpowiedź niż oczekiwałem. Każda słowo które usłyszałem na rozmowie kwalifikacyjnej było zgodne ze stanem faktycznym. Na tą chwilę nie mam żadnych zastrzeżeń.
    ReviewUserIcon
    Rafał C.

    24.08.2021 15:00

    Pracownik

    Pracuje w Partnerach od 3 lat, zdecydowanie polecam !!! Nie jest to praca dla osób leniwych. Jak ktoś jest ogarnięty, to szybko odczuje jakie profity daje ta praca. Na początku trzeba włożyć trochę więcej wysiłku, ale później to owocuje. Pracowałem w dużych firmach, mogę śmiało powiedzieć, że poziom szkoleń sprzedażowych jest tutaj na bardzo dobrym poziomie. Na początku jak i na dalszym etapie pracy, jest duże wsparcie współpracowników. Ludzie z którymi tu pracuję, sprawiają że zapominam że jestem w pracy, co nie znaczy że nie trzeba robić sobie wolnego :)
    ReviewUserIcon
    KM

    24.08.2021 12:27

    Pracownik

    Jestem w firmie od trzech lat i jestem zadowolony. Rozpocząłem moją przygodę w nieruchomościach w wieku 20 lat. W dobrym miesiącu potrafię zarobić roczną pensje osób w moim wieku na etacie. W zespole super atmosfera. Osobiście polecam w Partnerach
    ReviewUserIcon
    Bartek

    07.08.2019 09:49

    Inne

    Bardzo fajna firma, można zarobić dobre pieniądze. Współpracuje już wiele lat i nie wyobrażam sobie pracować w innym biurze nieruchomości.
    ReviewUserIcon
    Karolina

    23.12.2020 23:31

    Pracownik

    Ja tam mieszkam i nie kojarzę żebyś tam o takim imieniu pracował.
    Company logo
    PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.

    09.08.2021 16:44

    Pracodawca

    Aktualne informacje o zespole znajdują się na naszej stronie: https://www.partnerzy.pl/zespol Zapraszamy do zaglądania :) Bartek współpracuje z nami od wielu lat.
    ReviewUserIcon
    Tomasz

    10.01.2020 14:24

    Inne

    Pełen profesjonalizm. Mieszkanie sprzedane w 2 miesięce. Jestem bardzo zadowolony.
    ReviewUserIcon
    Ilona

    07.08.2019 09:51

    Inne

    Jestem nowym pracownikiem firmy. Na pewno trzeba bardzo się zaangażować w pracę a z czasem wszystko się zwróci. Partnerzy Nieruchomości jako nieliczne biuro dają podstawę do wynagrodzenia co pozwala na stabilizację.
    ReviewUserIcon
    Iza

    04.12.2017 09:54

    Inne

    @Marta Spoczko nie wiem co według Ciebie oznacza, że firma Partnerzy Nieruchomości pisze sama sobie opinie. Bo jeżeli odnosisz się do mojego komentarza to jesteś w błędzie.Nie jestem w żaden sposób związana z firmą i nie piszę dla nich komentarzy. Jestem moderatorem forum gowork.pl i pomagam użytkownikom w zdobyciu informacji o potencjalnym, przyszłym pracodawcy.
    ReviewUserIcon
    moderator

    06.07.2019 07:41

    Inne

    Ale przecież Wasz portal za kasę modyfikuje opinie... każde dziecko to wie... argument bycia moderatorem i zajmowania stanowiska w tym wątku tylko to potwierdza
    Company logo

    PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.

    31.08.2018 10:02

    Pracodawca

    Aktualność
    Kolejna edycja szkolenia z rozmów telefonicznych już za nami. W ramach Akademii Agenta Nieruchomości, co miesiąc organizujemy warsztaty, które wspomagają rozwój naszych współpracowników. Nasi Agenci stale podnoszą swoje kwalifikacje tak, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Przekonaj się i rozpocznij z nami współpracę już dziś.
    Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:
    Agent Nieruchomości,
    Ekspert ds. sprzedaży nieruchomości,
    Dyrektor zespołu agentów.

    Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej http://www.partnerzy.pl%2F&h=AT01crEw7J6jqk8RXtS_wARPUgaetLjrMPpHhcQY1be6gUi96uCIuVsbGIHUXj5Tc4_D5Q4pxdH5IGtGacia5OT7lY8NvYJ36abf-DynA4t5h7NDEUXhRQwNI9bDZkpYIGQOGNgXvgA3VS4eh2tSpEveg9J9OUKlqWSB3uqcDOl16ECRm-ucSuD63lPhRl8IGdmaGzcFc2G3I8dmHpYHZwK31Nfp9hW7hoTXGFuS1RIBkVtZ7hRAIBqsvQIuSoKNgJfkO4lO9_A7Ocav0c0hFE6Yi4keCGMytzsTfxMsGcoJt2qDOOqibySkzKv0TNcv33gQmqzL5XU8WqgzHNgWgngsHJFLHE3gKEzb9zP66N7_eCnJB1rsIt6ydHEKoBlPkmu45c6WhDIanAdogw5Vh1zoY749_l1KtQ" rel="nofollow" target="_blank">http://www.partnerzy.pl w zakładce praca - dołącz do nas!
    Zdjęcie 0
    Zdjęcie 1
    Zdjęcie 2
    Company logo

    PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.

    19.07.2018 12:30

    Pracodawca

    Aktualność
    Kolejne warsztaty już za Nami!

    Umiejętność budowania relacji z Klientem - również tej telefonicznej w niektórych przypadkach może okazać się kluczem do sukcesu, jak właściwie poprowadzić rozmowę telefoniczną? W jaki sposób zaciekawić swojego rozmówce mając zaledwie 30 sekund? Właśnie te umiejętności szlifowali Nasi Agenci na kolejnym szkoleniu w ramach Akademii Agenta Nieruchomości.

    Stawiamy na ciągły rozwój Naszych Współpracowników - kolejna edycja szkolenia już w sierpniu.
    Zdjęcie 0
    Zdjęcie 1
    Zdjęcie 2
    Zdjęcie 3
    Company logo

    PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.

    15.06.2018 14:18

    Pracodawca

    Aktualność
    Szkolenie z negocjacji - przede wszystkim praktyka

    Głównym elementem wzmacniającym rozwój kompetencji są cykliczne warsztaty, dlatego w ramach prężnie działającej Akademii Agenta Nieruchomości w kwietniu, maju oraz czerwcu przeprowadziliśmy szkolenie z negocjacji. Zostało ono przygotowane przy współpracy z trenerami, którzy mają kilkunastoletnie doświadczenie sprzedażowe oraz szkoleniowe. Główne hasło warsztatów to ,,minimum teorii, maksimum praktyki", dlatego każdy omawiany element, mogliśmy od razu wypróbować w praktyce. Negocjacje to jeden z ważniejszych etapów naszej pracy, dlatego szkolenie cieszyło się dużym powodzeniem wśród naszych Agentów.
    Zdjęcie 0
    Zdjęcie 1
    Zdjęcie 2
    Zdjęcie 3
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.08.2016 18:50

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    orient

    26.10.2016 15:58

    Inne

    hehehe tak zawsze było nic sie nie zmienilo :)
    ReviewUserIcon
    mirek administrator administra

    03.12.2017 19:05

    Inne

    mężów, braci i znajomych naładować - stają się nagle najlepszymi agentami w firmie. a reszta to jakieś cienki bolki. ot i tajemnica fantastycznych opinii
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w PARTNERZY Agencja Nieruchomości?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.

    Al. Grunwaldzka 30/32a 80-229 Gdańsk

    NIP:9571097428

    KRS:0000692398

    http://www.partnerzy.pl
    Branże: Agencje i pośrednictwo nieruchomości

    Odwiedź nasz profil

    InstagramIcon
    ReviewUserIcon
    Monika S.

    22.09.2017 10:10

    Inne

    Świetna firma. Największe wrażenie zrobiła na mnie ilość szkoleń jakim jest poddawany nowy pracownik. Pomyśleli dosłownie o wszystkim - od rozmowy, przez sprzedaż, prezentację aż po zdjęcia. Po takim zestawie pracownik naprawdę jest dobrze przygotowany i czuje się pewnie
    ReviewUserIcon
    Adrian

    20.09.2017 15:30

    Inne

    Witam, pracowałem przez jakiś czas w firmie Partnerzy Nieruchomości i mogę ją polecić.
    ReviewUserIcon
    gosia

    20.09.2017 09:25

    Inne

    Pracuję w tej firmie i jestem bardzo zadowolona. Klienci są dla mnie super mili więc na prawdę chodzę do pracy z uśmiechem. Na dodatek wyciągam całkiem niezłą kasę
    ReviewUserIcon
    ja

    19.09.2017 15:55

    Inne

    Wszystko na +. Praca jak to praca, ważne, że jak sam jesteś uczciwy to firma też wobec ciebie jest. Tutaj tak właśnie jest. Jestem doceniany i dobrze się tu czuję
    ReviewUserIcon
    Kaliszowy

    19.09.2017 16:26

    Inne

    No to prawda, mi się tu z wszystkich moich prac podoba najbardziej. Nie mam nigdy tak, że wstaje rano i mam ''ooo nieee wolę umrzeć niż iść do pracy'' XD Praca z klientem czyli taka jak lubię. Wypłata też jest spoczko.
    ReviewUserIcon
    Riczi

    18.09.2017 15:34

    Inne

    Niedawno zacząłem pracowac w tej firmie, ale póki co jest bardzo znośnie. Co miesiąc pewna gotówka w kieszeni, powoli się rozkręcam więc myślę, że za jakiś czas będzie już z tego całkiem fajna kaska :))))
    ReviewUserIcon
    997

    18.09.2017 14:58

    Inne

    w tej firmie sa super prowizje i na prawde mozna niezle zarobic, polecam, mi sie tu podoba
    ReviewUserIcon
    ink

    18.09.2017 14:02

    Inne

    Pracuję jako agent w tej firmie i nie mogę powiedzieć nic złego. Firma na prawdę rzetelna, uczciwa, aż dziwne w tych czasach, że można trafić na tak w porządku pracodawców.
    ReviewUserIcon
    Valdi2...

    15.09.2017 09:07

    Inne

    Widzę, że komuś pomyliło się wstawianie opinii o pracy w tym miejscu z wstawianiem opinii od klientów (a to przecież dwie różne kwestie) - prawda wstawiająca tu te posty? Bez lukru - poleciało trochę krytyki - pora nadrobić Valdimi i innymi Laurami.
    ReviewUserIcon
    Leon

    14.09.2017 14:18

    Inne

    Firma w porządku. Bez lukru, ale całkowicie okej. Spełnia swoje zadania, a co najważniejsze nie próbuje oszukiwać ludzi
    ReviewUserIcon
    Kola

    13.09.2017 17:24

    Inne

    POLECAM! Uratowali mnie z opresji :) bardzo długo męczyłam się ze sprzedażą swojego starego mieszkania. Szczerze powiedziawszy nie powalało ono na kolana, a agencja poleciła mi home staging i efekt był od razu. Kilka tygodni i nowi właściciele podpisali umowę, a ja miałam połowę problemów mniej :)
    ReviewUserIcon
    Aneta B.

    13.09.2017 10:00

    Inne

    Jedna z niewielu agencji, która uczciwie podchodzi do klienta i naprawdę angażuje się w przebieg całej transakcji. Agentka, z którą współpracowałam miała do mnie anielską cierpliwość - za co bardzo dziękuję :) i dziękuję również za pomoc w znalezieniu najlepszego mieszkania! Pozdrawiam serdecznie!
    ReviewUserIcon
    Konrad

    11.09.2017 12:38

    Inne

    Witam wszystkich. Miałem okazję pracować w tej firmie. Zawsze mile będę wspominał ten czas. Dużo się przez ten czas nauczyłem. System pracy ma swoje wady i zalety (co by nie mówić - organizacja pracy stoi na wysokim poziomie). Chcąc pracować w tej firmie musicie przyjąć model agenta jako pracy na pełen etat.
    ReviewUserIcon
    Esti

    07.09.2017 09:24

    Inne

    Jak szukać mieszkania to tylko z Partnerami Nieruchomości. W przyzwoitych cenach przeczeszą Gdańsk i okolice w poszukiwaniu mieszkania które spełnia wymagania klienta. Korzystajcie z ich usług bo warto!
    ReviewUserIcon
    Olga

    06.09.2017 14:21

    Inne

    Dzięki tej agencji nieruchomości znalazłam idealne mieszkanie dla 4-osobowej rodziny w rozsądnej cenie. Agenci to sami profesjonaliści, przygotowali dla mnie szeroką bazę ofert i za każdym razem byli przy prezentacji mieszkania. Polecam :)
    ReviewUserIcon
    Laura

    05.09.2017 16:18

    Inne

    Kupowałam z nimi mieszkanie w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona. Miałam przyjemność pracować z Panią Justyną, która znalazła nam mieszkanie w dwa tygodnie, poświęciła nam mnóstwo czasu i cierpliwości tak więc z czystym sumieniem mogę polecić. Powodzenia w kupnie/sprzedaży swoich mieszkań
    ReviewUserIcon
    Iza

    08.08.2017 10:50

    Inne

    Aktualnie w firmie Partnerzy Nieruchomości prowadzą rekrutację http://www.partnerzy.pl/praca. Czy ktoś obecnie pracuje i może się wypowiedzieć na temat aktualnych warunków zatrudnienia? Warto aplikować? Myślę, że mogą tu zajrzeć zainteresowani właśnie po takie wskazówki.
    ReviewUserIcon
    RUDOLFFFF

    19.09.2017 13:09

    Inne

    Ja pracuję tutaj jako agent i jestem ogónie zadowolony. Kasa sie zgadza, fajne prowizje, terminowe wypłaty. Nie ma na co narzekać. Praca w porządku. Nawet nie myślę żeby ją zmieniać
    ReviewUserIcon
    Pcimeusz D

    24.03.2017 10:04

    Inne

    Firma oferuje warunki zatrudnienia takie jak i kilka innych agencji nieruchomości - podana ŚREDNIA brana jest z wyników agentów wprawionych (którzy wystawiają o wiele większe faktury) i tych nowych, którzy pocą się i pocą by pozyskać jakąś umowę na możliwość sprzedaży nieruchomości ale idzie im tak sobie. Prowizje od sprzedaży to 30% potem 40%. Historie o 50% czy 60% prowizji dobre są dla maluczkich. 3 dniowe szkolenie to opowiadania o tym co jest normą dla nowego agenta, jaką normę musi - podkreślam musi - wyrobić by myśleć o dalszym pobycie w firmie oraz obsługa systemu na którym będzie pracował. To także cały plan odpowiedzi jakie należy udzielić gdyby dany klient nie był zbyt oporny by wejść we współpracę a rozmowa telefoniczne nie urwała się zbyt szybko. Grywalizacja polega na tym, że sam zastanawiasz się czy powinieneś tam być jeśli masz słabe wyniki ganiania po mieście. Nagrody są oczywiście - dla najlepszego agenta miesiąca i roku. Imprezy integracyjne - jak wszędzie - by sprawdzić jak się zachowujesz i co mówisz na neutralnym gruncie. Zatem jeśli jesteś ZMOTYWOWANY (słowo klucz) to miejsce czeka na Ciebie. Kilka osób bez żadnego doświadczenia szybko zaczęło zarabiać grubą kapustę - warto byłoby jeszcze dodać kto je klepał po plecach. Bo szybko to nic nie ma ot tak sobie. To jest dokładnie powyższa wypowiedź ale ubrana w bardziej ludzkie słowa - bez górnolotnych frazesów. Pięknego dnia.
    ReviewUserIcon
    Mati

    26.11.2016 09:50

    Inne

    O ponowie się ogłaszają - Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem. Oferujemy: "rozwój zawodowy i możliwość awansu" - awans z pewnością - na starszego specjalistę ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem a potem nawet doradcę ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem i być może nawet starszego doradcę ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem. Docelowo prawdopodobnie super doradcę ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem. I nawet na wizytówce będzie to jasno określone - absolutne polecam.
    ReviewUserIcon
    KL

    16.12.2016 09:34

    Inne

    Mati Sarkazm?,że polecasz czy zartujesz?
    ReviewUserIcon
    Joh

    18.10.2016 14:35

    Inne

    Daj spokój, rodzinna firma we wszystkich tego znaczeniach, naprawdę, totalnie tak jest, wystarczy popytać
    ReviewUserIcon
    Mario

    22.08.2016 19:34

    Inne

    sewa - obecnie poszukują NAJLEPSZYCH agentów w Trójmieście oferując m.in. (są to informacje zawarte w treści ogłoszenia) : # STAŁE wynagrodzenie # SZKOLENIA, TRENINGI I OPIEKĘ doświadczonych Doradców # efektywny model pracy zapewniający Doradcy STABILNE i WYSOKIE zarobki # DOBREJ JAKOŚCI narzędzia pracy m.in.: telefon, laptop, aparat fotograficzny i inne # MOŻLIWOŚĆ otrzymania nowego samochodu po okresie próbnym (...o to jest dobre...) #WYJĄTKOWĄ ATMOSFERĘ pracy w zespole ludzi POZYTYWNYCH Pamiętaj o możliwości porażki (nawet jeśli jesteś osobą pracowitą - to nie zawsze wystarczy) oraz o tym, że trafiasz do bardzo rodzinnej firmy - a to może wiele znaczyć...
    ReviewUserIcon
    orient

    18.10.2016 13:44

    Inne

    Rodzinna firma to zart to korpo przyswieca im dewiza: no mercy. Wziete z korpo wszystko co najgorsze (usunięte przez administratora)

    Zostaw merytoryczną opinię o PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.