PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.

Opinie o PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.

Monika S.

Świetna firma. Największe wrażenie zrobiła na mnie ilość szkoleń jakim jest poddawany nowy pracownik. Pomyśleli dosłownie o wszystkim - od rozmowy, przez sprzedaż, prezentację aż po zdjęcia. Po takim zestawie pracownik naprawdę jest dobrze przygotowany i czuje się pewnie

Adrian

Witam, pracowałem przez jakiś czas w firmie Partnerzy Nieruchomości i mogę ją polecić.

gosia

Pracuję w tej firmie i jestem bardzo zadowolona. Klienci są dla mnie super mili więc na prawdę chodzę do pracy z uśmiechem. Na dodatek wyciągam całkiem niezłą kasę

Wszystko na +. Praca jak to praca, ważne, że jak sam jesteś uczciwy to firma też wobec ciebie jest. Tutaj tak właśnie jest. Jestem doceniany i dobrze się tu czuję

Kaliszowy
@ja

No to prawda, mi się tu z wszystkich moich prac podoba najbardziej. Nie mam nigdy tak, że wstaje rano i mam ''ooo nieee wolę umrzeć niż iść do pracy'' XD Praca z klientem czyli taka jak lubię. Wypłata też jest spoczko.

Agent Nieruchomości

Rekrutacja dwuetapowa. Cały proces przebiegł w miłej atmosferze.

Raczej standardowe pytania o doświadczenie, oczekiwania kandydata i dyspozycyjność. Nic wymyślnego. Przykładowe pytania: czy kandydat posiada auto, przy doświadczeniu w tego typu pracy pytania o sprzedaże, przyjęcia i sukcesy, pytania o formę zatrudnienia i oczekiwane zarobki.

Riczi

Niedawno zacząłem pracowac w tej firmie, ale póki co jest bardzo znośnie. Co miesiąc pewna gotówka w kieszeni, powoli się rozkręcam więc myślę, że za jakiś czas będzie już z tego całkiem fajna kaska :))))

w tej firmie sa super prowizje i na prawde mozna niezle zarobic, polecam, mi sie tu podoba

ink

Pracuję jako agent w tej firmie i nie mogę powiedzieć nic złego. Firma na prawdę rzetelna, uczciwa, aż dziwne w tych czasach, że można trafić na tak w porządku pracodawców.

Valdi2...

Widzę, że komuś pomyliło się wstawianie opinii o pracy w tym miejscu z wstawianiem opinii od klientów (a to przecież dwie różne kwestie) - prawda wstawiająca tu te posty? Bez lukru - poleciało trochę krytyki - pora nadrobić Valdimi i innymi Laurami.

Leon

Firma w porządku. Bez lukru, ale całkowicie okej. Spełnia swoje zadania, a co najważniejsze nie próbuje oszukiwać ludzi

Kola

POLECAM! Uratowali mnie z opresji :) bardzo długo męczyłam się ze sprzedażą swojego starego mieszkania. Szczerze powiedziawszy nie powalało ono na kolana, a agencja poleciła mi home staging i efekt był od razu. Kilka tygodni i nowi właściciele podpisali umowę, a ja miałam połowę problemów mniej :)

Aneta B.

Jedna z niewielu agencji, która uczciwie podchodzi do klienta i naprawdę angażuje się w przebieg całej transakcji. Agentka, z którą współpracowałam miała do mnie anielską cierpliwość - za co bardzo dziękuję :) i dziękuję również za pomoc w znalezieniu najlepszego mieszkania! Pozdrawiam serdecznie!

Iza

@Konrad a mógłbyś powiedzieć o tych plusach i minusach pracy w Partnerzy Nieruchomości? Rozumiem, że dobrze wspominasz tam pracę i chętnie byś ją polecił? A mógłbyś zdradzić więcej szczegółów czemu tak bardzo Ci się tam podobało?

Konrad

Witam wszystkich. Miałem okazję pracować w tej firmie. Zawsze mile będę wspominał ten czas. Dużo się przez ten czas nauczyłem. System pracy ma swoje wady i zalety (co by nie mówić - organizacja pracy stoi na wysokim poziomie). Chcąc pracować w tej firmie musicie przyjąć model agenta jako pracy na pełen etat.

Esti

Jak szukać mieszkania to tylko z Partnerami Nieruchomości. W przyzwoitych cenach przeczeszą Gdańsk i okolice w poszukiwaniu mieszkania które spełnia wymagania klienta. Korzystajcie z ich usług bo warto!

Olga

Dzięki tej agencji nieruchomości znalazłam idealne mieszkanie dla 4-osobowej rodziny w rozsądnej cenie. Agenci to sami profesjonaliści, przygotowali dla mnie szeroką bazę ofert i za każdym razem byli przy prezentacji mieszkania. Polecam :)

Laura

Kupowałam z nimi mieszkanie w Gdańsku i jestem bardzo zadowolona. Miałam przyjemność pracować z Panią Justyną, która znalazła nam mieszkanie w dwa tygodnie, poświęciła nam mnóstwo czasu i cierpliwości tak więc z czystym sumieniem mogę polecić. Powodzenia w kupnie/sprzedaży swoich mieszkań

Iza

Aktualnie w firmie Partnerzy Nieruchomości prowadzą rekrutację http://www.partnerzy.pl/praca. Czy ktoś obecnie pracuje i może się wypowiedzieć na temat aktualnych warunków zatrudnienia? Warto aplikować? Myślę, że mogą tu zajrzeć zainteresowani właśnie po takie wskazówki.

RUDOLFFFF
@Iza

Ja pracuję tutaj jako agent i jestem ogónie zadowolony. Kasa sie zgadza, fajne prowizje, terminowe wypłaty. Nie ma na co narzekać. Praca w porządku. Nawet nie myślę żeby ją zmieniać

Pcimeusz D

Firma oferuje warunki zatrudnienia takie jak i kilka innych agencji nieruchomości - podana ŚREDNIA brana jest z wyników agentów wprawionych (którzy wystawiają o wiele większe faktury) i tych nowych, którzy pocą się i pocą by pozyskać jakąś umowę na możliwość sprzedaży nieruchomości ale idzie im tak sobie. Prowizje od sprzedaży to 30% potem 40%. Historie o 50% czy 60% prowizji dobre są dla maluczkich. 3 dniowe szkolenie to opowiadania o tym co jest normą dla nowego agenta, jaką normę musi - podkreślam musi - wyrobić by myśleć o dalszym pobycie w firmie oraz obsługa systemu na którym będzie pracował. To także cały plan odpowiedzi jakie należy udzielić gdyby dany klient nie był zbyt oporny by wejść we współpracę a rozmowa telefoniczne nie urwała się zbyt szybko. Grywalizacja polega na tym, że sam zastanawiasz się czy powinieneś tam być jeśli masz słabe wyniki ganiania po mieście. Nagrody są oczywiście - dla najlepszego agenta miesiąca i roku. Imprezy integracyjne - jak wszędzie - by sprawdzić jak się zachowujesz i co mówisz na neutralnym gruncie. Zatem jeśli jesteś ZMOTYWOWANY (słowo klucz) to miejsce czeka na Ciebie. Kilka osób bez żadnego doświadczenia szybko zaczęło zarabiać grubą kapustę - warto byłoby jeszcze dodać kto je klepał po plecach. Bo szybko to nic nie ma ot tak sobie. To jest dokładnie powyższa wypowiedź ale ubrana w bardziej ludzkie słowa - bez górnolotnych frazesów. Pięknego dnia.

Mati

O ponowie się ogłaszają - Specjalista ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem. Oferujemy: "rozwój zawodowy i możliwość awansu" - awans z pewnością - na starszego specjalistę ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem a potem nawet doradcę ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem i być może nawet starszego doradcę ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem. Docelowo prawdopodobnie super doradcę ds. zarządzania nieruchomościami na wynajem. I nawet na wizytówce będzie to jasno określone - absolutne polecam.

KL
@Mati

Mati Sarkazm?,że polecasz czy zartujesz?

Joh

Daj spokój, rodzinna firma we wszystkich tego znaczeniach, naprawdę, totalnie tak jest, wystarczy popytać

Zostaw merytoryczną opinię o PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 61 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PARTNERZY Agencja Nieruchomości sp. z o.o.