Opinie o Rawibox SA w Rawicz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rawibox SA. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rawibox SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rawibox SA w Rawicz

Czy Rawibox SA zatrudnia studentów?

Rawibox

Tak, jasne zatrudniają studentów bez problemu tym bardziej na okres wakacyjny.

@Rawibox

A co z grafikiem wtedy? Chodzi mi w kontekście okresu, gdzie trwa dany semestr

Rawibox
@Iza

Myśle że żadnych problemów nie będzie, da się dogadać.

@Rawibox

O to fajnie, bo akurat chce łączyć naukę z pracą. Ale na początek popracowałbym w wakacje. Można się zgłosić do kadr z CV czy muszę czekać na oficjalną rekrutacje?

Kamila
@Rawibox

A jaka jest szansa na przyjęcie na okres też poza wakacjami? Trzeba się jakoś konkretnie czymś wyróżniać czy jak to wygląda? Jakie sa szanse? ;-)

Tak studenci poszukiwani. Dyrektor nie zatrzymuje doświadczonych pracowników którzy odchodzą bo ciężko dojechać do końca miesiąca za wypłatę z Rawiboxu - nie ma im po prostu nic do zaoferowania, nic nie może - taki dyrektor. A w ich miejsce najlepiej młodzi tani i nie doświadczeni studenci uczniowie młodzież wszelaka do zapychania dziur kadrowych na zmianie.

@były pracownik

No dobra ale mimo to studentom tutaj chyba nie jest źle jeśli o pracę chodzi?

Wu

Opinie mówią same za siebie jednym słowem cienko!

Okropny szef i właściciel atmosfera pracy okropna to jest masakra. Dyr Zarządzający tą firmą to jakiś (usunięte przez administratora)a właściciel nie lepszy daje mało pieniędzy i wymaga cudów

Czapi

Czemu nikt się nie weźmie za tych policjantów co zarabiają po 5-6 tysięcy netto i na emeryture w wieku 50 lat ja też tak chce a nie za 2500 netto w rawiboxie

@Czapi

No to skoro tak chcesz to nie powinieneś pójść tam gdzie oni są? I to 2,5 to chyba na start tylko?

Extra
@Iza

A ty wiesz że do Policji i innych prac gdzie jest dobrze to zatrudniają tylko swoich ( np więzienie straż pożarna czy firmy prywatne ) a nikt nie weźmie łajzy z rawiboxu do Policji , masz tyrać do śmierci jak pies

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Rawibox SA.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Paksajz

Rawibox to totalny cyrk! Szkoda nawet pisać na ten temat bo każdy widzi jak jest, prezes chyba czeka na odpowiedni moment by ten burdel puścić z dymem.

Iza

:( A co takiego im każą tu robić, że wychodzi jakby za 3?

Czy w trakcie rekrutacji firma Rawibox SA podawała informacje o zarobkach w mieście Wrocław?

Realista

Gdyby podała informacje o zarobkach w mieście Wrocław to nawet sprzątaczki (nie ujmując nikomu wykonywanego zawodu) z Wrocławskich biedronek zaśmiały by się głośno a ich rechot słyszany był by nawet u podnóży górskich szczytów - gdyż zarobki w firmie Rawibox (poza osobami uprzywilejowanymi) są na żałosnym poziomie w stosunku do obowiązków jakie nakłada pracodawca na pracownika.

Dorota
@Realista

Umm, ale ustalmy jedno, najniższa krajowa jest zapewniona ? Bo chyba nie płacą jeszcze mniej? To chyba niezgodne z prawem? Nie znam się na tym trochę

Czipsy

W łazience męskiej praktycznie cały czas panuje burdel i śmierdzi na kilometr zaraz trzeba będzie chodzić do handlowego do (usunięte przez administratora)

Mogę wypowiedzieć się o pracy Rawibox na ul. Kamińskiego. Praca do lekkich nie należała ciągle w biegu. Umowa zlecenie gdzie firma nie płaciła postojowego święta itp., zarobki kiepskie. Atmosfera tu dużo by można napisać o pani brygadzistce B brak szacunku dla pracowników (zorientowani wiedzą o kogo chodzi). Koniec roku i koniec umowy na okres próbny propozycja dalszej współpracy na w/w umowę zlecenie odzucona. Teraz mam bardzo dobra pracę, zarobki i spokój nie polecam tam pracy.

krulowaborzena

Na ul. Kamińskiego ci biedni pracownicy traktowani sa jak zwierzęta. Napieta atmosfera przez 12h bo tyle wynosi zazwyczaj czas zmiany, na magazynie zalani potem zapierdzielaja faceci podczas gdy na hali kobiety w biegu nawet nie czują jak mróz zmaga po kościach a pomieszczenia nie sa zbytnio dobrze ocieplone. Brygadzistka jaśnie pani na pogaduszki jedzie na podmiejska by spowrotem prawie że z biczem gonic swoich pracownikow na Kaminskiego. Za duzo solarium jej ten pusty łeb wypaliło do cna. Innymi slowy (usunięte przez administratora), taki los gotuja ludzie ludziom ale na szczescie na Podmiejskiej niby niewiele lepiej ale przynajmniej tam warunki nie sa tak spartanskie.

Iwa
@krulowaborzena

Brygadziska bardzo mila i sympatyczna osoba Jeszcze nikogo nie wyzywala porządnie

Zolxa
@Iwa

Jesli nie jesteś lizusem brygadzistki to szkoda gadac magazynier nic nierobi ludzie z produkcji musza za niego owijac palety bo on tego robic nie musi nie polecam pracy na ul Kaminskiego

Rawiczanin
@Iwa

Jeśli mówimy o brygadzistce z Kaminskieko p. B do mnie już pierwszy dzień doskoczyła i ja tak (usunięte przez administratora) em ze do końca miała do mnie respekt nie można sobie na chamstwo pozwolić a sama firma to (usunięte przez administratora) takiemu byłemu SEWS to do pięt nie dorasta pod każdym względem.

jens
@Rawiczanin

Jak nie chcesz pracować to nie musisz a to jest normalne że mistrz chodzi i ugania pracowników bo ma plany od przełożonych a jeśli pracownik się obiją ( nie mówie że ty ) to trzeba warknąć

Kamila
@Rawiczanin

A jak w kolejne dni? Też się Ciebie coś brygadzistka doczepiała ? Czy już jest ok? Wolę zapytać

Czy nowo zatrudnione osoby w Rawibox SA otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nie przy dobrych humorach zwierzchników po 3 miesiącach

@Chester

Dobrze zrozumiałem, że UoP po okresie próbnym zależy od humoru przełożonego? To chyba jakiś żart? To co, jeśli ma zły humor, to daje kolejne zlecenie?

Nikczemnick
@Sebastian

Pewni panowie z jednej maszyny trzymani nawet rok byli na umowie zleceniu bo nie chodzili w przymusowe soboty ale teraz na dniach zostali zwolnieni.

Rawiczanin

Tak umowę zlecenie

Koordynator

Niedługo to tylko trzej królowie - Krzysztof, Rafał i Rafał zostaną żeby pracować bo może w końcu reszcie się oczy otworzą jak są dojeni na wypłatach :)

Siema

Zaraz kadyz zamknię budę na klucz na podmiejskiej i się skończy , na śląsku zaraz będzie nowa fabryka i nikt tych (usunięte przez administratora) z podmiejskiej nie będzie sie prosił o wyprodukowanie kartonu. Zamiast pracować ciężko to wszyscy sie obijają oprócz kadry zarządzającej. Te idiotki z versora po zawodówie co nic nie robią i pieprzą głupoty to bym wywalił na zbity pysk. Z kolei na dużym szlachta siedzi na widrach w cieniu 3h nastawiają maszyne i gadają że ciężko nic nie robią a pieniądze biorą. Marten jest przestawiany średnio przeze 15 minut i to biegiem i jedzie następne zlecenie a na dużym na wszystko jest czas. Wózkowy hauza myśli że jest kimś i się cwaniakuje zamiast zamknąć mordę i zapieprzać. Takie moje zdanie

Robol
@Siema

Zapraszam do naszego wspaniałego zakladu, gdzie wszędzie i zawsze jest fajnie i lekko. Dziennie robimy około 50-100 palet( ręcznie), często przenosimy 30 kilogramowe zestawy kartonów kilkaset razy na zmianę. Również Motywacja od przełożonych, aby zwiększać tempo produkcji, bo pewnie dyrektor musi kupić sobie nowe Bmw. Jesteśmy także spokojni, ponieważ obserwujące nas kamery sprawdzają czy dajemy radę wyrabiać wysokie normy produkcyjne.

czapi
@Robol

To może warto się wyedukować szkolić zdobywać doświadczenie i starać się o awans na stanowisko dyrektora i też jeździć dobrym zachodnim samochodem a nie narzekać, albo wyjechać za granicę do pracy tam nawet zwykły robotnik zarobi ładne pieniądze.

Na jakie wsparcie w Rawibox SA mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Balbina

Na szybkie L4

realistico

Mamy prawie 2022 a od 2015 roku NIC SIE NIE ZMIENILO ! Przeczytajcie opinie sprzed paru lat caly czas jest tak samo, wyzysk pracownika ciecie kosztow tam gdzie tylko mozna byle pracownik mial robic jak najwiecej jak za najmniej $ , pieprzacy majster tylko potrafi srogo gonic pracownikow a zeby dac mentalny support to juz nie mimo ze zarabia 2x tyle co zwykli pracownicy. Nadgodziny zeby firma wyplacila to strajki trzeba zaprowadzac. Drugi zaklad prawie wybudowany ( Jasienica ) a ten pierwszy oryginalny w stanie rozkladu!!! (usunięte przez administratora) i malaria oby kadra zarzadzajaca dostala tego omikrona i z tego marazmu (usunięte przez administratora) w kosmos bo to jedyne uratuje ten zaklad. Pracownicy duzego pracuja ponad sily w warunkach godnych IG Farben a w zamian nie maja nic oprocz ciaglych szykan ze strony dyrektora i majstrow. Monitoring wizyjny spisuje sie znakomicie premie sa ucinane po cichu a dyrektor nawet nie raczy o tym zakomunikowac, kamery powinny byc tam gdzie powinny a nie tam gdzie powoduja inwigilacje BEZSENSOWNA. Nie polecam zatrudniac sie nikomu kto ma choc odrobine godnosci w tym zakladzie.

Rudyrydz

Wszystkie maszyny beda stać a ,, duży '' bedzie dzialac :)

Jakub

Dzien dobry, jakie są realne zarobki w firmie? Na stanowisku pracownika produkcji i operatora wózka widłowego? Widziałem ogłoszenie w internecie z widełkami 3000-5000 brutto. 4200 brutto to już wychodzi 3000 na rękę. Czy jest szanse na takie wypłaty w Rawiboxie?

Małpa
@Jakub

Najniższa i nic więcej jak na zleceniu. No chyba, że wyrobisz dużo godzin w miesiącu.

@Małpa

To w końcu płacą stałą pensje najniższą krajową, czy stawka jest godzinowa i można wyrobić więcej pracując w nadgodzinach? Umowy tylko zlecenie? Nawet przy dłuższej współpracy?

@Małpa

Na zlecenie sami niech wykonają pracę na wyższych stanowiskach a nie pretensje do ludzi później co dopiero przyszli atmosfera z niektórymi osobami pracować miła a góra ją psuję

Romulus
@Sebastian

Zlecenie, nie ma co liczyć na więcej.

Mikel
@Sebastian

na umowie zlecenie stawka godzinowa. Tyle ile godzin w miesiącu wyrobisz tyle zarobisz.

Paksajz

Już niedługo zakład karny na podmiejskiej będzie się mógł poszczycić najdokładniejszym monitoringiem w powiecie. Cały zakład został oblepiony na wskroś kamerami by zabierać premie roczna i miesięczna pracownikom za byle błahostki żeby więcej mamony wpadało na konto prezesa i jego pseudo ekipy. No i żeby inwestycja w kamery się zwróciła. Pomysł na tą jawna inwigilacje pewnie wyszedł z też ego umyslu bo w rawiboksie tylko przemyślane rozwiązania są brane pod uwagę. Symboliczne podwyżki zwiastowały nadejście końca przyjemnej pracy w tej firmie. Teraz już reszta normalnych ludzi wypowie umowy a rotacja na poziomie Amazona będzie pewnie na tyle gorsza że zatrudnia upaińców lub inną Azję bo w końcu za brama kolejka czeka na zatrudnienie... Z tonącego statku trzeba uciekać to jest już wiadome, może i będzie już tylko coraz gorzej. Miał być drugi zaklad a są w tym pierwszym kamery... Kurtyna

Genowefa Pigwa
@Paksajz

A to ten 2 zakład w budowie już jest czy w myślach projektantów :D hahahah

ziomo zioma

Ja nie wiem o co chodzi że wszyscy tutaj buczą że mało się zarabia , mój kolega pracował na najniższym stanowisku produkcyjnym i zarabiał 2800 netto miesięcznie bez żadnych nadgodzin ani premii , to ja się pytam ile zarabia w tej firmie dobry maszynista?! 4500 - 5000 netto !! a to już bardzo dużo , więc nie gadajcie że nie można zarobić jak się jest sprytnym to można zarobić dobry pieniądz. Pozdrawiam cieplutko :)

@ziomo zioma

Chyba na 1,5 miecha

ziom ziomka
@Chester

to cię kolega w jajo robi 5 000 to chyba w 2 miesiące

Natalia
@ziom ziomka

Hm, czyli w takim razie ile wynosi wynagrodzenie w Rawiboxie? Jaka podstawa? Na jakie premie można liczyć i za co? Mogłabym poznać dokładniej temat zarobków w firmie?

Pracuję na zakładzie na Podmiejskiej 3 rok. Zarobki kiepskie na produkcji poza operatorami maszyn. Trzy zmiany. Ja robię na dużym Kurionim i jedyny plus to spoko atmosfera. Operator maszyny raczej luzak ale czasami go (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) wszystkich jak leci.

Chester

Praca dobra po dwóch miesiącach zlecenia umowa o pracę atmosfera pracy dobra i wynagrodzenia też .

Zostaw merytoryczną opinię o Rawibox SA - Rawicz

• Jak się pracuje w Rawibox SA?

Zobacz opinie na temat firmy Rawibox SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rawibox SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rawibox SA
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Podmiejska 14
    63-900 Rawicz