Opinie o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. w Lipno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. w Lipno

Ale zabezpieczenie ze strony dyrektora,że ludzie stoją pod portiernia w skupisku,lepiej chyba jest wpuszczać jak wchodzili zawsze wtedy jest mniejsze ryzyko zachorowania niż stanie wszyscy razem ,wtedy na szynach wszyscy razem się przebierają, lepiej jest jak każdy wchodzi jak przyjdzie i przebierać się pojedynczo A nie w kupię A szatnia na mrozeniu jest malutka i wszystkie kobiety z jednej zmiany stan razem .I to ma być zabezpieczenie .

????

A Ukraińcy i tak zostają na następną zmianę hahaha, bo zostają na 12 godzin. Śmieszne!

XXX

Kilka osób chorych na cowida w chłodni.A biura nic z tym nie robia.

Xxx

Mam pytanie, zbliżają się święta jak to wtedy wygląda.1 listopada pracujący a jak jest z wigilią, Bożym Narodzeniem? Są pracujące?

Wszystkich Świętych A ludzie charuja jak woly.

Dąbrowa też.

Patrycja

Nie martw się 11 listopada też do roboty

@Patrycja

Zapłacą czy do wybrania.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Agro / Agronom bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Wczasy pod gruszą wypłacane co roku, nasza praca jest ciężka i w trudnych warunkach należy nam się pomyślcie o tym Rządzący

A

Chyba raz na dwa lata wczasy pod grusza

Druga

Coś trzeba z tym zrobić!

Druga

Jak wczasy co rok płatne? Chyba co 2 lata!

W innych zakładach jest co rok,tylko tu jest co dwa lata.

Nikola

Podaj nazwę tych zakładów. Jeżeli chodzi o Lipno to wątpię żeby jakikolwiek zakład płacił wczasy pod gruszką więc proszę bez komentarzy ????

Ala

Wczasy pod gruszom są wypłacane co roku ale w biurach. Produkcja tak zwana czarna masa ma co dwa lata

@Ala

Wiesz to na 100%?

...

a co sadzicie o kontroli jakosci?

Ty

Co to Brakarka?

@Ty

Pracownik kontroli to brakarka.

almondo23

Praca jest bardzo ciężka maszyny podkręcone na maxa by operatorzy dostali premie, i panie kierowniczki,towar źle zmrożony zbrylony. np truskawka to jest jednolita masa, podobnie cebula, a ludzie musza to kuć nie mając nawet do tego porządnych narzędzi. Pieniądze to praktycznie minimum krajowe, produkacja oparta jest na akordach niż na jakości, ludzie uciekają szukają innej roboty bo szkoda zdrowia, lub często chorują są zerwani, szczególnie kobitki co pakują, 2,5 kg worki w kartony, a operatorzy zamist pomagać bawią się telefonami za maszynami,, lub grzeją się w biurze z kierowniczkami,

Queen
@almondo23

Oooo to to , maszyny ppdkrecone na maksa , operator to nie patrzy jak kobity pracuja , stoi za maszyna , albo siedzi na foliach i w telefonie pyk pyk. Denerwuje to najbardziej. Aaa jak sie fobi pelno paczek na stole to kobity ogarniaja bo nie zawszeee operator maszyne zatrzyma , ja wiele razy musialam to zrlbic. Aaa co do ukladania kartonw jeszcze moim zdaniem jak idzie szybko powinny stac 2 osoby . Bo jak stoi kobita to nie zawsze ogarnie to . Albo jak idzie na wywrotnicy twarde cos to chlopa dajcie a nie kobite . A co do cebuli to masakra , nawet chlopakow mi szkoda tam , to jest szok jak tak twarda cebula idzie , nie ma sprzetu dobrego do tego .

@Queen

Co koleiek jest do kucia to wina drugiej strony " mrożenia" to tam się mrozi cebulę , truskawki. Tam tunele są podkręcane na maksa, obsługa która to pilnuje nie zatrzymuje chodź na chwilę żeby tunel nabrał temperatury,tylko leci a potem że trzeba kuć.

@Gość

Na mrożeniu liczą się tony ,kierownicy się prześcigają ,który więcej zrobi .

zadowolona
@almondo23

Wy chyba nie wiecie co to jest ciężka praca i tyle w temacie.Zgadzam się z kimś kto tu wcześniej pisał nikt nikogo na siłę nie trzyma.Policzcie inne profity oprócz wypłaty,gdzie zakłady organizują spływy kajakowe,imprezy integracyjne,prywatną opiekę zdrowotną,Poza tym Ci którzy się starają dostają premię.Miała być super wigilia ,ale oczywiście komu by się chciało przyjechać do zakładu wsiąść do autobusu wynajętego przez zakład który zawiezie i przywiezie.Potraficie tylko narzekać ,podejrzewam gdzie byście nie byli będzie Wam żle.Dla mnie jest ok .

znawca11
@zadowolona

widać że się starasz czuję że uprzejmie donosisz bo tylko za to premie się tam dostaję,,,,,nic więcej, jaka super wigilija??? mówisz o tym spędzie bydła ? to jest dla biur nie dla ludzi ludzie są zerwani , chcą odpocząć, a nie inetegrować się z ludźmi co się nad nimi znęcają,,,, to wspólne picie a za dwa dni ma mnie jakaś agnieszka wyzywać i (usunięte przez administratora) ???? to jest hipokryzja,,,,, dlatego takie imprezy omijać szerokim łukiem,,,,

@znawca11

Na takie imprezy trzeba chodzić a jak komuś się nie podoba to niech nie chodzi i ludzi ciężko pracujących niech nie nazywa "bydłem" bo bydło tam nie pracuje tylko ludzie ,a idąc na jaką koleiek imprezę zakładowa też można odpocząć, bo znając życie i ludzi tam pracujących też chodzą na wiejskie zabawy ,i nie narzekają ,a tu zakład zrobi co koleiek to wielka afera .

hfjjry

nie wszystko jest z lipna ... Dużo jest z dąbrowy

Leń patentowany
@hfjjry

Z tego co wiem, to w Dąbrowie truskawek nie mrożą... A może ktoś z Dąbrowy by się odezwał na forum o "nasze" firmie?

@Leń patentowany

Dąbrowa nie mrozi truskawki, to Lipnowskie (usunięte przez administratora) które my musimy przerabiać. Zresztą jak wszystkie inne asortyment.

@hfjjry

Tu się mylisz, Dąbrowa takich bubli nie odwala, takie rzeczy to tylko w Lipnie.

@Druga

Nie była bym tego pewna,Dąbrowa też odwala buble.

@Druga

(usunięte przez administratora) w Lipnie na przyjęciu towaru A szczególnie cukinię jest odpowiednia miarka ,w Lipnie duża cukinia musi mieć 8cm średnicy powyżej jest odsylana nie nadaje się do przyjęcia,a w Dabroie tam chyba mają inne kryteria przychodzą od ich wielkie cukinię średnica ok.15cm to powinno być nie przyjęte a oni przyjmują bez mierzenia wyrywkowo cukinię, nie dziwię się kobietom że bolą je ręce od przecinania takich wielkich biblii.

Słoneczko

Żalisz czy się chwalisz! Lipno tak mrozi cebulę i marchew że to beton, bandowanie big bagów na raz, truskawka. Szok. Pakowaczka, kalafior w kartonach z jednej strony tylko sklejony, zwracajcie bardziej uwagę na pracowników jak układają. Pozdrawiam

Bo zależy w co ta cukinia ma być cięta. Na plastry idzie tylko mała

Kolega

Big baki ,a nie jaki

Wystraszona

Czy firma Greenayrd ( Osoby zarządzające), ma w planach zamknąć zakład, czy też ma sposób na odcięcie się, od wirusa Konoravirus. Bo to tylko kwestia czasu, gdy przyjdzie do Lipca, a media dalej będą odwlekać, taką informację, aby nie siać paniki...

Anita
@Wystraszona

Chyba literówka się wkradła? Do lipca.. Chyba do Lipna

Pierwszy
@Wystraszona

To jest hit mamy pierwszy w Polsce przypadek że ludzie z produkcji są odporni na koronowirusa tylko ludzie z biur maja pracę zdalną w domu widać jak na dłoni ile są warci ludzie z produkcji(usunięte przez administratora)

Drugi
@Pierwszy

A co z dostawami jak samochody przyjeżdżają niewiadomo skąd. Kto ma pewnosc ze nie przywoza. Srach tu pracować

@Pierwszy

Nie chcesz nie pracuj nikt nie zmusza. Taka praca zdalnie się nie da, w innych zawodach jest podobnie, a supermarkety ludzie na kasach i sklepach pracują a biura mogą podobnie do naszych biurowych pracować. Trzeba było się uczyć

Jak

Tu nie chodzi gdzie się pracuje na jakim stanowisku,czy ktoś się uczył czy też nie człowiek człowiekowi wilkiem nawet w tych ciezkich czasach cwaniaków jak ty wogole nie potrzeba i komentarzy liczy sie dobro nas wszystkich martw się lepiej o swój stołek żebyś nie spadł

@Jak

I tu masz rację tylko robota ma iść :(

@Jak

Człowiek człowiekowi wilkiem to prawda tu nie oceniają za pracę tylko ile ktoś na Ciebie nagada nikt się nie pyta czy prawda nie ma konfrontacji można bezkarnie zniszczyć każdego kiedyś było lepiej a teraz koleżeństwo i (usunięte przez administratora) górą źle się dzieje

Co za pajac wymyślił, że na kompletacji jedna osoba musi przerobić 1800kg. Na 8 godzin,.No chyba że jest komplet osób.

Nie na 8 godzin sale na godzinę(usunięte przez administratora)

Druga

O jaką kompletację chodzi, rozwiń bardziej?

Kompletacja na L8

I nie ważne czy to robi się na pakowni ,czy na mrozeniu,bo na mrozeniu nie ma sezonu to kompletuja.

Jakie kary?

Korona wirus w zakładzie a oni każom do roboty przychodzić.Ciekawe co będzie za dwa tygodnie

@Paweł

no według wszelkich znaków na niebie i ziemi będzie 16 kwietnia

xdd
@pierwszy

Ten dzień nadszedł i co się takiego stało, bo chyba coś przeoczyłem . ?

@xdd

A co miało się stać??? Był 16 kwietnia, tak jak przewidziałem...

A jak tam liderzy na mrozeniu. Jest oferta na sztaplarza i wozkowego,da się przeżyć czy lepiej szukać gdzie indziej?

Klara

Dość symatyczni liderzy. Szczególnie Pan B.

Ktos

Zakład (usunięte przez administratora) traktują ludzi jak bydło wymogi wielkie i ciągle jest ktoś kto robi to i to a rotacja ludzi w kółko. Wózek 7 rozblokowany i nikt tym nie robi hasło 2777.

Zorro

Naprawy bez kosztowe kto to wymyślił co za bez mózg ale co sie dziwić jak tu nie ma nawet zaopatrzenia bo jakiś rudy kłamca którego wyrzucili z konwektora poza kłamaniem nie potrafi nic tak jak ludzie którzy kierują działem technicznym ta firma sie pogrąża coraz bardziej

@Zorro

A można prosić o jakieś szczegóły tego nowego "tryndu"?

Szukający pracy na URZ
@Zorro

Jestem umówiony na rozmowę w sprawie pracy na stanowisko elektromonter. Po Twoim wpisie zastanawiam się, czy warto. Dziękuję za takie komentarze.

Drugi
@Szukający pracy na URZ

Zawód elektromontera wyglada nastepujaco. Praca w (usunięte przez administratora) zamiatanie placu. Malowanie maszyn. Robibisz jako hydraulik mechanik a czesem jak sie dobrze sprawujesz to możesz zmienić 2 mety przrwodu i nową wtyczkę

Aleksandra
@Drugi

@Drugi Ale może przynajmniej można zarobić? Szukam potwierdzenia tego, co napisał/a @Ela o najniższej krajowej. Jak to jest w Greenyard?

@Aleksandra

A to Ela napisała o NASA?

Ciekawe jest to że w domach kilku osób przebywają osoby na kwarantanie z podejrzeniem koronawirusa a one normalnie przychodzą do pracy.

@Gość

Ciekawy jest sposób myślenia takich osób... Jeżeli tak jest, to powinny poinformować o tym przełożonych. No chyba że już poinformowały (ankieta dla pracowników i wymóg jej aktualizacji), ale nikt tego dalej nie czyta...

Pion

Ta firma jest śmieszna szukajom ludzi na wózek widłowy wszystko ładnie pięknie. A jak się zatrudnisz to idziesz na produkcję jebiesz wory kartony kujesz zmarznienty towar. A twój wózek to paleciak.

Ty
@Pion

Jaki opertar taki sprzęt

(usunięte przez administratora) ,wiatraki nie dzialaja (usunięte przez administratora), po chwili nie można oddychać, niech coś z tym robią,każą robic tylko w weekendy zeby państwu z biur nie śmierdzialo. Kiedy mroza (usunięte przez administratora) nikt z kierowników dyrektorów nie chodzi po hali,bo po co mają (usunięte przez administratora) .

gosc

bo to (usunięte przez administratora)a nie zaklad pracy gdzie jest ispekcja pracy

No niech przyjdą postoje 8 godzin ,i zobaczą jaki to miód.

Czy można w Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

pierwszy

Oczywiście. Program liczący wypłaty dodaje do minimalnej...

harold909

Panie z HR - rekrutacji obiecywały, że poinformują o przebiegu rekrutacji w ciągu tygodnia maks. dwóch tygodni , po 27 dniach nie dostałem nadal żadnej odpowiedzi

Ala
@harold909

To sie ciesz

@harold909

To chyba poległeś...

Zostaw merytoryczną opinię o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. - Lipno

• Jak się pracuje w Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 25 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 63 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.