Opinie o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. w Lipno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. w Lipno

Cześć wszystkim. Chciałem aplikować do tej firmy, ale jak czytam te opinie i analizuje to, co jest tu napisane to aż mi się odechciało wysyłać Cv. Masakra jakaś...

Co to za układy, układziki. Ludzie pracujom na produkcji po kilka lat. A tu przychodzi pociotek SAWICKEJ i wyciska pestke. Na dziale pakowania nie ogarniał. To na mrożeniu mu ciocia załatwiła

Syn Romana

Jak dobrze pracujeszz to awansujesz albo przynajmiej dostajesz szanse więc nie pierdol o ukladach nierobie

Gh

Polacki tyrajom na produkcji. A Ukraina jeździ na wóżkach. Brawo rubcie tak dalej

JestCorazGorzej

Czemu nie zostaje wywieszana informacja o wielkości premii w danym miesiącu, jak to było wcześniej?

@JestCorazGorzej

Bo ten kto to robi nie chce mu się pewnie albo się nie wyrabia, a od nas oczekują i to dużo

Pracownik0
@Pracownik ????

Albo premia niższa o 10 punktów procentowych niż przed zmianą , więc lepiej publicznie jej nie ukazywać, zobaczy tylko ten który pofatyguje się po odcinek od wypłaty. Taka lekka manipulacja żeby nie było powodów do rozmów na stołówce.

@Pracownik0

Na mrożeniu 5% premii ????

@Gość

(usunięte przez administratora) bo nie ma surowca ludzi do sypania i to nasza winna.

100 razy

@Pracownik ????

A prawda jest taka że ludzie są zrobić można tylko sprzęt tego nie odbierze taki jest dobry tylko nikt tego głośno nie mówi i wszystko na posadzkę leci a ludzie premie zabierają za to że maszyny są jakie są ale wina ludzi dobre

Józef

Tak prawda bunkry nie odbierają porzeczki, ile można kopać tą łopatą? Jak mamy wyrobić premię, ciągle zasypane i się wyłączają do tego jak z pal oksow idzie to ten bunkier wibracje też na H.. J się nadaje nie schodzi towar tak jak trzeba czy wy u góry tego nie widziecie? Że ktoś zapier..la.. , nie zależy wam żebyśmy mieli premię jak ludzie, nie ma działu technicznego który by mógł temu zaradzić, a tak oni ciągle na kawie i nawet linii się nie chce ustawić tylko w telefonach siedzą a lider każe ludzią targać maszyny, sama targaj.

Józef
@JestCorazGorzej

Może nikt tego nie liczy, a może liczącej osobie się po prostu nie chce przyjść na stołówkę i robić słupki, przecież było mówione że pani od liczenia codziennie będzie zaznaczać słupki na stołówce jaka wydajność żeby ludzie wiedzieli czy dobrze pracują czy może trzeba więcej z siebie dać, i to te Wielkie S5 wymagają sami nie robią .Taka pani pewno ma w (usunięte przez administratora) to co się tu pisze bo ludzie proszą o info i jak do słupa, zacznijcie to zaznaczać to wasz obowiązek względem pracowników!

@Józef

Tylko patrzeć jak znów usuną opinie jak o kajakach

@Józef

Cała prawda

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Agro / Agronom bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Prawda w oczy kole

I nie tylko o kajakach.

Eako

Wpisy o premii są nadal w zakładce "zadaj pytanie". Co do kajaków - nie sprawdzałam.

To co tam się działo na tych kajakach?

Pracownik ????

Przecież Panie brygadzistki z pakownii zdjęły czerwone czepki i nie chciałby już robić na swoich stanowiskach od tej pory jak się dowiedziały że mają przejść na mnożenie, bo by nie (usunięte przez administratora)

Przynajmniej niektóre zmieniły czepki bo jedna to cały czas w fioletowym lata po hali...

Zzz

Pracodawca zatrudnienia a nie wywiazuję się z umowy, dużo ludzi robi fizycznie jako szare ludzie a mają stanowiska jest tak na mnożeniu....

@Zzz

Oznacza to, że pracodawca faktycznie może nakazać wykonywanie innej pracy. Warto jednak podkreślić, że musi to być ograniczone czasowo – jedynie do 3 miesięcy w roku kalendarzowym. Co istotne, może też to nastąpić dopiero w przypadkach uzasadnionych potrzebami pracodawcy. Zgodnie z orzeczeniem Sądu Najwyższego potrzeby pracodawcy powinny w takim przypadku dotyczyć jednak całego przedsiębiorstwa – a nie tylko danej jednostki organizacyjnej. Najczęściej chodzi o sytuacje, gdy np. w zakładzie pracy następuje reorganizacja lub konieczne jest krótkie zastąpienie innego pracownika. Cytat z kodeksu pracy...

@Zzz

I dalej... Warto przy okazji podkreślić, że nowe obowiązki muszą być również zgodne z kwalifikacjami pracownika. Z jednej strony – pracodawca nie może powierzyć pracownikowi obowiązków, którym nie sprosta, np. ze względu na brak doświadczenia. Z drugiej strony, co istotne – nowe obowiązki nie mogą być też uwłaczające lub nieodpowiadające stażowi pracy. Tym samym np. specjalista wysokiego szczebla nie powinien być kierowany do pracy, którą na co dzień wykonują osoby bez doświadczenia zawodowego i początkujące w branży.

@Zzz

Kodeks pracy i wyrok sądu, mówi jasno i wyraźnie. Wnioski sami sobie pracownicy wyciągnijcie, a co Admina forum...Nie ładnie jest usuwać komentarze.

@Zzz

Człowiek na stanowisku... Szare ludzie... A pensję masz jak szarak czy człowiek na stanowisku??

Mk

Zatrudniłem się na wózek widłowy przez trzy tygodnie jebalem wory i kartony. Chociaż w poprzedniej pracy jeździłem 10 lat. Tak właśnie potrzebujom na wózek zero szacunku, lodownia, totalne zero. Zwolniłem się i ciesze się że żyje.

Xyx
@Mk

Tu tak jest ,przyjmują a się nie robi na swoich stanowiskach. Umowa wozkowego a robi się fizycznie i czekasz czy będziesz miał szczęść i wejdziesz na wózek. Takich przypadków jak Ty jest więcej

@Xyx

A stawkę masz jak wózkowy czy pracownik fizyczny....?

@Xyx

Trzeba być kreatywnym, a nie klapki na oczach i nic innego nie umieć robić.

Nnn

Nie kreatywnym, tylko kogo lubi kierowniczka i popchnie dalej.

Hh

Jak jesteś taka kreatywna to przyjdź z biura na produkcje. Najlepiej na worki z truskawkom po 25kg i na zmianę A albo D bo tam się wyrabia 200% NORMY

Heh
@Hh

Jeszcze 200% to nikt nigdy nie zrobił, ktoś tu ma bujną wyobraźnie i chyba nie wie o czym pisze ????

Janek
@Heh

Dokladnie ostatnio to nawet ciężko norme do premi wyrobić zreszta jak ktos ma jakies wątpliwości to może zobaczyć ile się wyrabia normy bo przecież wydajności sa wywieszane na hali

@Hh

Dokładnie na jednej zmianie najwarzniejsze jest ilosc nie jakosc. Wrzucanie do worków surowca z odsortu rzeby było więcej kg

Ggq
@123

Odsort jest łapany we worki i sprzedawany. To tak dla jasności, bo niektórzy pracują tyle czasu i biedni nie mają o niczym zielonego pojęcia ????

Ab

Nie rozumiem dlaczego nie można odebrać odcinku od wypłaty od trzech miesięcy??? Nie wiadomo nawet ile jest premi

Aleksandra
@Ab

Chyba nie do końca rozumiem, wyjaśnij jeśli możesz. Chodzi o pasek wynagrodzenia? Bo jeżeli tak, to z tego co się orientuję, wydawanie go nie jest obowiązkowe. Ale pensje macie wypłacane normalnie?

@Aleksandra

Aleksandra O czym Ty w ogóle mówisz. Czytaj ze zrozumieniem. art. 85 § 5 k.p. pracodawca, na żądanie pracownika, jest obowiązany udostępnić do wglądu dokumenty, na których podstawie zostało obliczone jego wynagrodzenie.

Ktoś

Temat zastępczy a gdzie sprawa kajaków

@Ktoś

Ktoś usunął wszystkie komentarze w jakim celu te kajaki to góra jest winna robi spływ a ludzie żrą się jak te psy bo wolnego nie dali wszystkim bo zrobili je dla siebie

Xyx
@Ab

Masz rację ???? Dzieje się coraz gorzej, truskawki nie ma ale wolnego nie dali a wy tygodniu ludzi do domu odsyłają.

@Ktoś

Kajaki odpłynęły!!

Organizują kajaki ,super sprawa ,super zabawa jest i podczas kajaków jak i potem ,ale żeby człowiek musiał szukać sobie zastępstwo żeby jechać,to jest cos nie tak.

Xx

A po drugie nikt nie chce zastąpić, tym bardziej że jest to sobota

Looo
@Xx

Kajaki to som dla biur nie dla czarnej masy. Chyba dali ci to do zrozumienia.

@Xx

Śmieszne jest to, że osoby, którym wypada z grafiku dzień pracujący, pierwsze zapisują się na te kajaki i wpłacają pieniądze a dopiero na koniec pytają osobę,którą ma wolne czy przyjdzie na zastępstwo(albo napuszczają przełożonego, żeby zapytał,bo same nie mają odwagi) ???? I jeszcze wielki foch że, nikt nie chce przyjść, bo już ma plany!!! Każdy ma życie prywatne, a firmowe kajaki są słabym powodem, żeby rezygnować z wolnej soboty, spędzonej z rodziną!!! A Mrożenie niech się ogarnie... zaczeliscie sezon!!!!

????
@Gość

A mrozenie niech sie ogarnie? Dobrze się mówi jak się nie jest w takiej sytuacji. Owszem sezon rozpoczęty. Ale czy tych kajaków nie mozna było zorganizować kiedy wszyscy mieli wolne? Na przyklad na początku czerwca, pakownia 3 zmiany, mrozenie jeszcze przed sezonem? Nikt nie uwzglednil tego ze moze tez by chcieli pojechac? Wiadomo bylo ze koniec czerwca to juz bedzie sezon, nikt po prostu nie bierze mrozenia pod uwage, co, gorsi są? To co, ma sobie osoba jedna czy druga odmowic kajakow bo ma zmiane w sobote na rano czy na popoludnie? Nic sie nie należy? Ciekawe czy pakownia tez by byla taka madra gdyby mieli weekendy pracujace :) żadnego zrozumienia, skoro to wyjazd integracyjny to chyba dotyczy wszystkich? Czy wszystkich oprócz mrozenia???

Ktos
@Gość

Sam się Gościu ogarnij taki mają do nas szacunek kajaki zakładowe ale nie dla mrożenia tylko biura i pakowania brak słów im wyższe wykształcenie tym większe (usunięte przez administratora)

Osoba z mrożenia
@Gość

My z Mrożenia to jesteśmy bardzo ogarnięci! A jeśli organizuje się wyjazd integracyjny to każdy powinien mieć możliwość z niego skorzystać. Takie wyjazdy powinny być organizowane przed sezonem, czyli koniec maja, poczatek czerwca. Na pakowni też jest wtedy już mało pracy! I wtedy byłoby sprawiedliwie! Jesteśmy jedną firmą ale równego traktowania tu nie ma!!

Głos Rozsądku
@????

To góra jest winna ich decyzje a wy się żreta jak te psy wstydzta się

Maz

Witam chcialem spytac czy prawda jest gdyz zona chce tam podjąć tam prace,ze tematem nr jeden jest kto skim,albo kogo by nie bzyknal.Wrecz podobno niektórzy,szczegolnie z logistyki i specydcji panowie sa tak ordynarni w stosunku do mlodych dziewczyn ze jest to az niesmaczne,na palarni szczegolnie (usunięte przez administratora)

@Maz

Najpierw to wróć do szkoły, bo ortografia jest Ci obca.

????

Gorszej głupoty nie słyszałam

Stefan
@Maz

A to boisz się żeby nikt Ci się do żony nie podłoczył czy co

Xxxx
@Maz

A żona to na logistykę chce czy gdzie , bo na taki temat wszyscy gadaja

Kw

Przykre jest to że w święta trzeba przyjść do pracy. Zamiast spędzić je z rodzinom. Zastanawiam się ze nas pracodawca ma ludzi za totalne zero. Nie do pomyślenia to jest.

@Kw

Pokazali nam gdzie jest nasze miejsce i jeszcze te śmieszne groszowe podwyżki taki mają do nas szacunek

Jakie święta do pracy?

To nie podwyżki tylko wyrównanie.

Aleksandra
@Kw

Niestety w wielu branżach jest tak, że praca trwa przez cały czas. Pracujecie w każde święto czy to był tylko wyjątek? Bo nie napisałeś tego, a fajnie by było, gdybyś doprecyzował. Przy okazji daj proszę znać, czy pracujecie też w weekendy.

Szkoda mówić

Podwyżki jak co roku, 50gr lub 1 zł i masz rację, to tylko wyrównanie do najniższej krajowej... Z innej beczki... Firma wysyła na szczepienia pracowników, nie dając wyboru tym co nie chcą?? Sąd Pracy Witamy...

Ww
@Aleksandra

Pracujemy w weekend bo to system 4 brygadowy. Trzy zmianowy. Boże Narodzenie mamy wolne i Wielkanoc. A tak to cały rok. Szkoda ze nie mamy żadnych dodatku za weekendy oraz święta jak w tym przypadku. Zwykła stawka godzinowa. Dodatek jest za nocki. A za weekendy już nie

Pierwszy i Trzeci Maja kazali przyjsc do pracy!!!!! A teraz przymusowo wysyłaja na urlopy bo pracy nie ma!!! W święta pracujesz A w normalne dni masz przymusowe wolne. W tej firmie wszystko jest do góry nogami. I to zabieranie wszystkich nadgodzin w jednym miesiącu...żal.

Zmartwiony

Na dziale logistyki wszystkim pracownikom zrobione testy a pozostałe dzialy to gorsze tylko logistyka sie liczy dla zakladu a szarzy pracownicy to gorsi juz sa

@Zmartwiony

Jak komu się nie chce pracować, to niech se robi test. Każdy wie że te testy nie są wiarygodne.

Janek
@Zmartwiony

Na mrozeniu zrobili i na jednej ze zmian zostaly 4 osoby. Na pakowni wam pewnie nie zrobia bo za duze straty by mieli

@Janek

Ciekawe czy w Dąbrowie zrobią testy, dyrektor sam się zwolnił to jest pozamiatane.

???
@Pracownik ????

Tak jak wypłaty, reklamacje i premie z tym związane...

@???

Jaśniej proszę

Czego nie rozumiesz?

Ktoś

Nowe wytyczne spoko bo niby trzecia fala a mijamy się w szatniach i na halach zmianami a na stołówkach ograniczenia to ja nie rozumie tylko na stołówkach wirus grasuje

Za mrożenie celubi należałaby się pełna premia

Tak na cebuli warunki są ciężkie jest takie stężenie że nie wszyscy sobie dają radę odczuwamy to na zdrowiu to premia nam się należy cala

Odpowiedź

Premia cała, co to znaczy?

@Odpowiedź

18 % a nie 11 jak w tamtym miesiącu trzeba doceniać tych co są ciągle do dyspozycji i nie wiedzą co to chorobowe

To ile w końcu dali premii za tą cebulę?

Jak wyglada praca na dziale technicznym? Jakie kierownictwo i jaka atmosfera na warsztacie? Chciałbym złożyć papiery ale nie wiem czy warto.

Były pracownik xxx
@Piotr

Dział Techniczny do du..., szkoda gadać, ściemę walą jak mało kto, a jak mają przyjść i pomóc to wielkie halo. A później jak się coś popsuje to zganiają winę na operatora, albo na kogoś, a wiadomo jeżeli coś chodzi cały czas to ma prawo się popsuć. Na rance to chodzą i udają że coś robią, a na popołudniu i nocce to nawet czasami ciężko z nich zobaczyć kogoś. Uważają się na niewiadomo kogo. Nie polecam.

@Były pracownik xxx

Praca na dziale technicznym jest tak dobra ze za rządów nowego kierownika i jego zastepcy zwolino sie 10 ludzi, na ich miejsce brakuje następców. Zarobki na dziale sa porownywalne do ludzi na produkcji.

Techniczny
@Były pracownik xxx

Jesteś jebniety zgłoś sie do lekarza psychiatry. Wysokiej klasy specjalisty, najlepiej prywatnie bo na fundusz zdrowia Cię nie wyleczą. Jeżeli twierdzisz ze dział techniczny wali scieme to zapraszam. Na dzień dzisiejszy potrzebujemy kilku osób na warsztat, ale z takim zjebanym łbem na rozmowie nie wezmą Cię pod uwagę. Pozdrawiam i powodzenia

artysta
@Techniczny

Oj zwieracze popuściły...

@Techniczny

Chyba kogoś prawda boli. Kolega wyżej ma rację. Polać mu. Jeżeli się nie nadajecie to albo się zwolnijcie, albo weźcie się wkońcu za robotę. Tyle jest do zrobienia a tylko na rance coś tam porobicie. Do psychiatry do połowa waszego działu. Ja nie pozdrawiam.

A jakie są na produkcji..ile macie na godzine

A to różnie każdy ma... He

@1234

Aż takie śmieszne?

Ty

Śmieszne to mało powiedziane

A to zwolniło się 10 bo nie umieli parzyć kawy. Bo wy nic innego tam nie robicie. Nie wiecie nawet na jak działa pakowaczka

Karierowicz
@Piotr

Skoro dział techniczny nie nadaje się do niczego i na niczym się nie zna to jak inteligiętni są operatorzy którzy z żadną pierdołą nie potrafią sobie poradzić bez DT.

@Karierowicz

Może dlatego, żebyście się wzięli do pracy, a nie oni mają wszystko sami robić. Chyba macie wyznaczony, tak jak i oni, swój zakres obowiązków?? Lepiej siedzieć w ciepłym, pić kawę, a jak już piątek Was zadzwonią, to wielka tragedia i pierwsze co na przyjściu?? Nie mam czasu...

OkBoomer

Jak zwykle ludzie, którzy w życiu nie planowali nic osiągnąć, kończąc wyłącznie podstawówkę, przez co jedyne umiejętności zawodowe są wiadome i znikome, czepiają się kogoś bo "Grażyna kurr, trzymaj mnie, nic nie robiom, w cieple siedzom, a ja to dopiero muszę (usunięte przez administratora) robić, nie o takie Polskie nic nie robiłem". W każdej firmie w której pracowałem tak jest i będzie. Chcesz mieć lepiej zmień pracę, podnieś kwalifikacje. A jeśli coś Ci stoi na drodze, to trzymaj się swojego stanowiska i swojego dobra. Pozdrawiam cieplutko.

Niedoceniana

Bardzo porównywalne do produkcji na DT 21.5 na start za nic nie robienie a na produkcji 16.2 na start bardzo dobre porownanie

@Niedoceniana

A ile czasu już pracujesz?

@Niedoceniana

16.20 przy trzeciej umowie, na start 15.70

To szału nie ma.

NiePracownik

Nie urywa

Ja jakbym miał 16 zł to bym sobie życie ułożył

C

Firma zakupiła maszyny do wspomagania układania worków oraz kartonów szkoda tylko że ludzie jebiom wory ręcznie. A maszyny stojom do ozdoby. Tak się szanuje pracownika w tym zakładzie

@C

Podobno macie wszystko zamontowane.

Krysia

(usunięte przez administratora). Życie jest zbyt piękne żeby tyrac w tym obozie. Dział pakowania to masakra. Na jednego pracownika przypada jeden kierownik. Tylko patrzom żeby się nie zatrzymać na sekundę. Masz (usunięte przez administratora) robolu. Nie polecam nikomu. Cieszę się że opuściłam ten obuz. Przejezdzajoc krajowom 10 odwracam głowe w drugom stronę nie patrzę na tom całom korporacje

@Krysia

Krysia, czy Justysia?

Jak długo czekaliście na odzew z Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Ok 3 tyg.

O jacy laskawcy w tej pracy ,24 grudnia dzień wolny od pracy , A 26 do pracy A sami w biurach przyjdą dopiero 2 stycznia A Ty robolu charuj na laskawcow

Widzę że nie masz pojęcia, jeżeli święto przypada w sobotę tj. (26 grudnia) pracodawca musi udzielić dodatkowy dzień wolny więc wyznaczył 24 grudnia, a 26 grudnia to jest drugi dzień świąt Bożego Narodzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. - Lipno

• Jak się pracuje w Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 25 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 63 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.