Opinie o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. w Lipno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. w Lipno

Zniesmaczony

Powinno wyciągać sie konsekfencje,chocby pienieze,dla osob ktorzy notorycznie ida na chorobowe.Jak to jest, ze jedni muszą zapierdzielac,a drugi idzie na chorobowe,bo nie czuję się ba siłach żeby przyjść do pracy. Poczym pełny wigoru,uśmiechnięty wrzuca foto na fb.Zus zusem,pytanie czy jest sie takim, głupim egoistą i ma sie gdzies,że inni musi rezygnować z wolnego,a moze poraz kolejny działają uklady.

Widzę że wszyscy wszystko widzą nawet jak ochrona opiera... innego pracownika. Tylko jestem ciekaw czy tak było A może niektórzy ludzie mają bujną fantazję, albo mają tak mało pracy że interesują się życiem innych osób,ludzi . Najlepiej jest zrobić wpis i nikt nie wie kto to pisze bo taka osoba nie ma godności i honoru żeby stanąć twarzą w twarz, oko w oko.

Produkcyjny

W ten zakład to już chyba prywatną własność pani Agnieszki P i Dariusza S. Robią co chcą na pestkę każdy kto się zapisał miał niby dostać po 5 ton a tylko pani Agnieszka nonstop z przyczepą stała i nie dopuszczano innych a z panem Dariuszem to jeszcze lepsza historia w bloku mieszka a palety regularnie odbiera z zakładu w celach opałowych. Może czas panie dyrektorze wsiąść się za pracę a nie papierki zbierać po halach bo od sprzątania są już pracownicy i panie sprzątające

@Produkcyjny

No dokładnie dużo ludzi się zapisało bo obiecywali każdemu a tylko kierownictwo ich (usunięte przez administratora) mogli brać

Nick25

Ale ktoś tu jest ciekawski.. Może podejdź do niej i zapytaj? Wstyd ci? I dobrze, bo to wstyd nie mieć własnego życia. Piszecie o dziewczynie jakby terroryzowała waszych facetów, a widać że ona poprostu pracuje i z nikim na siłę nie rozmawia. Zajmijcie się swoimi prywatnymi sprawami a dziewczynie dajcie spokój, bo to się nudne robi.

Witam czy zostały już komuś wypłacone pieniądze za wczasy pod grusza ?

Na te pieniądze czeka się jakies dwa miesiące

W Dąbrowie od lutego jeszcze nie dostaliśmy. A macie pułapy wywieszone ile za wczasy?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Agro / Agronom bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Pracownica

Zaje fajna zm, ludzie z poczuciem humoru

Idziesz do biura autogrin i wszystko wiesz bo Laborantka Ći wszystko powie a a testująca na..... ....

Atestująca na miejscu , zgrana ekipa.

No tak laborantka na zm C ci wszystko powie bo liderka potrafi przez 8h z biura nie wyjść i nue wie co się dzieje

Samanta

Die Qualität der TK-Himbeeren ist sehr schlecht. Manchmal schmeckt das Obst sehr merkwürdig, so wie heute! Konnte es leider nicht ausspucken, war schon zu spät! Werde es weiter erzählen und natürlich nicht mehr kaufen.

W końcu jakieś konkretne podwyżki. Oby tak dalej

Motylek

A czemu tak uważasz?ja uważam że adekwatne do stanowisk i pracy jaką wykonują

@Motylek

Jak ktoś jest co chwila na zwolnieniu bo nie chce mu się chodzic do pracy to chyba nie powinien dostać tyle samo co osoba uczciwie pracująca bo nie wykonuje takiej samej pracy bo jest na zwolnieniu...proste....

Jednego nie rozumie po co do działu kadr trzeba podawać dochody współmałżonka ,żeby dostać świąteczne, przecież w żadnym zakładzie nie ma czegoś takiego, jest jedna pula dzielona na pracowników i dziękuję , a tu jak jest wystawione kryterium to od razu jest gadanie kto ile dostanie

Tak powinno być ale w tej firmie zawsze jest wszystko na opak....współmałżonek i dzieci pracownikow pieniedzy do puli nie dokładają ale trzeba ich podac i w ten sposób inni pracownicy na tym tracą...

Sławomir

Dobrze, że chociaż jakieś świąteczne dodatki dają. W jakiej wysokości? W ciągu roku dużo jest takich sytuacji, że dodatkowa kaska Wam wpada? Może i ja się bym tutaj spróbował dostać. Ciężko jest się załapać?

Od stycznia najniższa krajowa wzrosła o 480zł a tu nawet złamanego grosza podwyżki nie ma....a na wigilii było mówione ze w styczniu podwyżki....yhy...obiecanki cacanki...

Ktoś

Jak byś słuchał/a uważnie to było mówione ze podwyżki będą od kwietnia a nie od stycznia...

Aleksandra
@Ktoś

Oo, a o ile zł te podwyżki od kwietnia? Tyle co minimalna wzrosła, czyli 480? Czy może jednak więcej?

@Aleksandra

nie zobaczysz nawet tych 480zl...w tym roku pewnie znow są jacyś wybrańcy, którym należy się więcej.w zeszłym roku byli to wozkowi i kontrola jakości, która dostała podwyżki dwa razy w kwietniu i we wrześniu.w tym roku pewnie zostanie magrodzony nic nierobiacy dzial techniczny.

Haha

KJ zawsze dostawała po parę groszy. 50, 80? Produkcja tymczasem po 2 zł? Gdzie sprawiedliwość. Dlatego dostali we wrześniu. Niejeden pracownik produkcji mial więcej niż KJ po kilku latach pracy.

@Haha

Pracownicy Produkcji nigdy nie mieli więcej niż kontrola jakości....z resztą KJ to do pracy się za bardzo nie garnie bo ciągle reklamację na towar a za uganianie się za chłopakami i za piciem kawy na stołówce to podwyżki Kj się nie należą

Sloneczko
@Aleksandra

Jeszcze ciekawe kiedy te podwyżki będą. Czy przypadkiem nie dadzą na koniec miesiąca Skoro od 1 kwietnia to powinni dać zaraz na początku miesiąca. Każdy by chciał wiedzieć za ile pracuje .

Teraz prowadzona jest rekrutacja. Czy był ktoś na którymś ze stanowisk i chciałby się na ich temat wypowiedzieć?

Patryk

Przecież siłownie masz na co dzień jeszcze ci malo

Ja byłam, do działu R&D niektóre pytania mnie bardzo zaskoczyły. Ale ogólnie było ok

Przecież ta rekrutacja do działu R&D była ustawiona....zaprosili na rozmowę kilka osób tylko po to żeby ludzie nie gadali że nic nie wiedzieli ze jest wolne stanowisko tak jak było wcześniej

Wózek wysokiego skladowania

Jakiej marki wózki widłowe tam macie i czy są zamknięte? I czy można wiedzieć ile można wyciągnąć miesięcznie netto? Pozdrawiam!

Witam Lipno. Czy u was też trzeba wykorzystać stary urlop do końca lutego?

Stary urlop masz prawo wykorzystać do końca września

Tyle to my też wiemy że do września, ale dyrektor zarządził po swojemu.

Sławomir

To w sumie jak do końca września to jeszcze nie tak źle. Dużo firm robi właśnie max do lutego. Jak już temat urlopów poruszyliście to w wakacje 2 tygodniowy można dostać, czy tu zasada taka, że max tydzień ciągiem? W mojej poprzedniej firmie można było i chcę się upewnić.

Pracownik ????

No w sezonie się nie da, robię już tu parę lat to u nas na mnożeniu kończy się sezon i też chodzimy. A pakownia ma we wakacje bo wtedy mają trzy zmiany

WieszŻeToJa

Chamem jest ten, który mówi że osoba po chorobowym bedzie odbywać rehabilitację na produkcji Brak kultury i szacunku do ludzi

Pracownik ????

Ostatnio była u nas na zmianie i pracowała. Sprzątała nom stop, ti ja nie wiem o co ci chodzi. A chłopy nie mają swojego rozumu.

Kierowca

Szczerze jakbym miał pracować z wózkowym z takim ryjem, to zwrócił bym uwagę tylko raz, a potem ręcznie mu go zamknol. Co za koleś,ewidetnie ma że sobą jakiś problem, (usunięte przez administratora) rzucał do swojej przełożonej,a najlepsze że nie miał racji.

Hej ho prawda że można się starać o jakies finansowe dotacje na basen czy siłownię

Zainteresowana

Widziałam ogłoszenie na stanowisko kontroli jakości.. Co mogą państwo powiedzieć o pracy na tym stanowisku?

A gdzie widziałaś

@Zainteresowana

Pół roku pracujesz w kontroli jakości, a po sezonie idziesz na produkcję

Elżbieta
@Gość

Jak to możliwe? To w umowie nie na zapisanych konkretnych obowiązków, które wykonuje się właśnie w kontroli jakości? I jeśli faktycznie potem idzie się na produkcję, to jest jakieś dodatkowe szkolenie i przyuczanie do tej pracy?

@Gość

Przy przyjmowaniu surowca czy robienie prób na produkcj

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku elektroechanik? Chce poznać opinię bo nie wiem czy aplikować bo różne opinie słyszałem

Haha
@Zainteresowany

Jak słyszałeś, to po co pytasz? Znasz odpowiedź ????

Sylwia

Hej, widziałam ogłoszenie na stanowisko Inżynier ds. utrzymania ruchu. Piszą tam że praca hybrydowa i chciałam podpytać na jakich zasadach? Więcej jest pracy w domu czy na miejscu? Proszę powiedzcie bo nie wiem czy aplikować

Hybrids
@Sylwia

Aplikuj, będziesz pierwsza i jedyna! ????

Produkcja

Podobno Ma być Wigilia w Malinowym Dworze,więc będzie okazja się spotkać

Zainteresowana
@Produkcja

A to dla wszystkich pracowników ta Wigilia czy tylko biurowi?

Pakownia

Dla wszystkich

Renata
@Pakownia

można dopytać ilu w sumie was jest na poszczególnych działach? ciekawa jestem jak wielka to impreza będzie. nic nie dopłacacie?

@Renata

Wigilia jest sponsorowana w całości przez Zakład. Trzeba było wpisać się na listę gdyż wynajęta została sala w Dworku. Dodatkowo ten dzień ma być płatny.

Renata

o dziękuję widziałam, że już po bo chwalili jej przebieg. ale to znaczy, że nie każdy może się załapać skoro lista itp? i skoro tak uroczystość jest organizowana to w roku robicie tutaj jeszcze jakąś taką dużą imprezę integracyjną czy już raczej nie ma kiedy?

Zostaw merytoryczną opinię o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. - Lipno

• Jak się pracuje w Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 25 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 63 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.