Opinie o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. w Lipno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. w Lipno

Ktoś coś słyszał kiedy podwyżki ?? Najnizsza krajowa od stycznia w górę o 642zł brutto ...a tu cisza

Pracownik ????

A Ty pracujesz od dziś w tym zakładzie !!!!!! Nie wiesz od kiedy są zawsze podwyżki ,od Kwietnia

Niestety cała Polska dostaje podwyżki w styczniu a firma daje je dopiero w kwietniu beż żadnego wyrównania...jesteśmy stratni przez 3 miesiące...no ale co się dziwić tą firma nigdy nie dbała o pracowników

@Pracownik ????

Witam. Chcę złożyć CV i mam pytanie, ile na godzinę dostaje operator wózka widłowego na początek?

@Kandydat

Na początek to będziesz wory i kartony układał a o wózku możesz zapomnieć. Najwyżej że trafisz na logistykę bo będziesz jeździć wózkiem

Na logistyce też się kartony i worki przekłada, sprząta zamiata na komorach oraz inne prace porządkowe w mrozie.

Pakowanie

Co to za polityka na mrożeniu brakuje ludzi do pracy i my musimy chodzić a na zmianie u nowego pana lidera dwie laborantki siedzą i pija kawkę po drugiej stronie dwie co atestuja tak samo a jeszcze lepsze jest to że dwie inne pilnują wózkowego jak opróżnia skrzynie a my jesteśmy ganiani bo brakuje rąk do pracy na mrożeniu porażka

@Pakowanie

Na każdej zmianie jest tak .Lider ma swoich ulubienicow którzy nic nie robią.I nic z tym się nie zrobi ,jedni (usunięte przez administratora) a drudzy się (usunięte przez administratora) ale gdzie palarnia to wiedzą

A to czekaj, czyli jakie są normy? Są jakieś? Zastanawiam się czy nie bywa jednak tak, że trzeba cos nadrabiać i pracować dłużej? Występują nadgodziny?

Faktycznie jest cisza co do podwyżek, tak jak ktoś teraz niedawno napisał? jeśli nawet tak a od paru dni wystawiona jest oferta dla specjalisty logistyki międzynarodowej to zatrudnienie będzie już na jakiejś nowszej stawce? byliście może na rozmowie? czy cos tu podlega negocjacji?

Zniesmaczona

To wymyśli z tą Wigilią,zawsze chociaż na zakładzie,ale było jakieś spodkanie,czekawe czy z talonow ,które były w ten czas dawane też zrezygnowano?

a jakieś konkretne szkolenia to tu macie w końcu? Ogólnorozwojowe może? i tak kminie tylko nad tym komentarzem… z rok temu normalnie cos wpadło, a tym razem nie?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Agro / Agronom bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Czy ten upominek świateczny to jest do odebrania u kadrowej w jakiś konkretnych godzinach ?

Sloneczko

To prawda z tym informowaniem pracowników. Nikt nigdy nie wie nic na 100 procent. Dzis jest tak a jutro juz inna decyzją. Nawet liderzy nie są poinformowani dokładnie, żeby mogli przekazać pracownikom co jest planowane.

@Sloneczko

Dokładnie,co ma przekazać lider pracownikom skoro sam nie wie;zero organizacji czy to o wolne,szkolenie czy jaka kolwiek zmiane,wszystko na ostatnią chwilę.

Widziałem

Ej sprzątaczka nie dasz drugiemu pracownikowi który jest głównym nie zjesz sama a parówki wyrzucasz do kosza prosto z lodówki blądyno jeszcze ty będziesz głodna

@Widziałem

I chleba brakuje na stołówce....ciekawe co chleb robił koło śmietnika we worku normalne to chyba nie jest .A pracownicy jedzą wędlinę beż chleba śmiech na sali normalnie!!!!

@Gość

U mnie na zmianie nigdy nie zabrakło chleba i nigdy nie widziałem żeby któraś z pań co kolwiek wyrzucała

Zgredy

Ostatnio jest coraz większy problem z jedzeniem na stołówce, ludzie nakładają sobie jedzenia ile chcą, biorą po parę sztuk wędlin, parówek itd mimo że jest przydzielone po jednej na osobę. Zupy nie dość że zimne to dla osób które przychodzą jako ostatnie nie starcza nawet po łyżce. Sprzątaczki wyrzucają wszystko co się da.. porażka

Młody
@Zgredy

Zabierać ze sobą kanapki a nie narzekacie!

@Młody

Zgoda, ale w tedy niech dadzą ta kasę za dietę pracwnikowi.

Renata

myślisz, że byłoby to jakkolwiek realne, żeby tak się ugadać? ile konkretnie mieliby oddać?

@Młody

Skoro taka duża firma nie potrafi zapewnić obowiązkowego posiłku,bo ich to przerasa to pewnie niech wypłaca kasę za dietę,a każdy weźmie sobie prowiant z domu.

Widzę, że temat wigilii się nawinął. Jeśli jeszcze teraz do Was dołączę to na wszystko się załapię? :) Jest teraz oferta dla specjalisty ds. ciągłego doskonalenia i teraz dodatkowo zauważyłam, że nie tylko na moje miasto szukają. Podane jest Lipno oraz Dąbrowa. Czy macie tak z ciekawości porównanie względem ogólnych warunków pomiędzy lokalizacjami? Chce sprawdzić która będzie lepiej oceniana bez zapeszania jeszcze. :D zarobki identyczne mimo wszystko?

Ciekawe czy będzie w tym roku organizowana wigilia tak jak rok temu ?

Młody

No właśnie by mogli coś zrobić , nawet można by połowę zapłacić , bo za darmo to by wszyscy chcieli się napić najeść i pobawić.

Nie jestem na bieżąco bo dopiero co tu wchodzę ale rozumiem, że to jakaś mniej poważna sprawa skoro się smiejecie z tego? jak macie jakieś serio konfliktowe przypadki do kogo się to zgłasza tak w ogóle? I jak wtedy takie sytuacje są rozwiązywane?

Xxx..

Pani sprzataczko- pani M...,jest pani nowa,skoro ma się umowę o pracę to się pracuje,a nie (usunięte przez administratora) Czemu,wiecznie na pani nocnej zmianie brakuje jedzenia dla pracowników? Kilka posiłków,notorycznie ! Dlaczego pani ,nie sprząta na mrożeniu? Jest bałagan, (usunięte przez administratora) Przychodzi pani tylko na wydawanie posiłku,pokręci się, posciemnia i ucieka! Lider zmiany nie jest od odgrzewania zupy i pilnowania żeby się nie przypaliła! To pani zadanie ,za to pani placa!!! Lider ma swoje obowiązki. Dlaczego na pakowaniu nie uzywa pani maszyny do sprzątania? Sprząta pani po lepkach,zwraca pani uwagę pracownikom na stołówce " nie marudzić,jesc,jesc" Może ktoś się temu dokladnie przyjrzy!!!

Toronto
@Xxx..

Swieta Racja ,też to słyszałem . Z brakami na stołówce na mrożeniu wszystko się zgadza. Wiecznie brakuje u tej pani. O bałaganie nie wspomne . Wszystko się zgadza w 100%.

Widzę, że produkcja urządza tu sobie stosy z grillowaniem nielubianych szefowych. A czy jest tu ktoś z pracowników określanych mianem biura? Specjalista ds. odpowiedzialności społecznej i ochrony środowiska jest poszukiwany i chcę zapytać o widełki na tym stanowisku.

Ktos

Ciekawe czy zrobią imprezę integracyjna z okazji 40 lecia firmy . Bo biura będą się super bawić na super obiadku z gościem z Belgii .

@Ktos

Jakieś premie dla pracowników by się przydały z okazji tego 40lecia.

Pracownica
@Ktos

Jest w połowie listopada,jakis kilku godzinny obiad,ale podobno tylko dla biur i liderów zmian.A co z resztą pracowników?

FU.......

Kto może ten może. Przecież ona może wszystko. Pracuje jak chce i kiedy chce. Nawet przeprowadza rekrutację z kim chce pracować,bo pani Przełożona nie ma zdania,gdyż Aktorka porno rozkłada karty. Do czego ta szkarada się jeszcze posunie? Spisek jest ! Romans na cały Zaklad był! Wszyscy wiedzą, ale milczą. Co będzie dalej .....

Poszukujaca

Dzień dobry,chciałbym się dowiedzieć o pracy sprzątaczki. Zamierzam złożyć aplikacje . Jak to wygląda? Czy warto ?

@Poszukujaca

Witam, czy złożyła już Pani te wspomniane dokumenty? Mija tydzień od tej wypowiedzi, sama będę reflektować przyjęcie się. czy do siedmiu dni można już oczekiwać odpowiedzi? jak wygląda rozmowa?

O utrzymaniu ruchu ktoś może pisał niedawno? Nie mogłem niczego wypatrzeć a oferta wisi na takim portalu. Z czego po pierwsze może wynikać ta rozbieżność w widełkach? Widzę ze wynosi 2,000 zł. Prócz wzmianki o premiach świątecznych niczego konkretnego już nie widzę odnośnie dodatków do płacy w opisie, czyli można robić na podstawie wynoszącej 7 tys? czy zawsze jest robota czy może zdarzają się przestoje?

Co tu się wyrabia sprzątaczka nie przyszła sobie do pracy na noc idziemy na przerwę a tam zupa zimna w lodówce chleba i wędliny brak mogli poinformować to każdy indywidualnie by sobie wzioł jedzenie z domu liderzy za nim te zupy zagrzeli to była godzina 3.30 gdzie o 4 mamy kolejna już przerwę mówię tu o logistyce dodam tylko że liderka sprawdziła i na nocy miała być Marta chodzi jak chce i robi co chce

Xxx

W grafiki u p.Kuchsrskiej jest Marta a to że ona robi w tej firmie co chce to już inna sprawa sama sobie ustala grafik jak jej się podoba

Ronaldo
@Xxx

A skąd wiadomo że Pani Kucharska ma aktualny grafik??? Sam wiem że w tej firmie sprawy organizacyjne nie są w dobry sposób przekazywane. A tą sprawę idzie w prosty sposób wyjaśnić i nie trzeba oczerniac osoby nie odpowiedzialna za coś takiego. Pani Marta dzien wcześniej była na zmianie popołudniowej jak i wczoraj sam ja widziałem, więc jak mogła być na nocce? Ale widzę że myślenie niektórych ludzi boli i to bardzo!!!!!!

Jak długo trwa proces awansu w Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.?

Całe życie to dość długa perspektywa czasowa. Powiedz lepiej jaką wy macie strukturę? Teraz w ofercie dla speca od Agro / Agronom jest napisane, że właśnie w niej się awansuje. Nie mam jeszcze wyobrażenia co do pozycji, jakie można zająć. To wszystko dzieje się w obrębie jednego działu?

Ktos

Możesz nie mieć doświadczenia,nie posiadać podstawowych informacji,a uprzejmie spowiadać się na kolegów i koleżanki bądź mieć znajomości w kierownictwie.W tedy masz największe szanse na awans w tej firmie.

I dobrze że ma jakieś ale w końcu ten towar będzie kiedyś przez kogoś spożywany a poza tym firma za to płaci więc po co przyjmować (usunięte przez administratora) i marnować pieniądze...i lepsza taka laborantka, która wybrzydza niż taka która przyjmuje wszystko w zamian za jakieś profity bo takie podobno też tu są

No niestety, między sobą piszecie, sami tylko wiecie o kim i o czym. Czy ktoś może po ludzku napisać, faktycznie operator wózka zarabia 4 800-5 200? Faktycznie macie tyle benefitów i ile w tym roku wyszło Wam tego gruszowego, tak dla wyobrażenia sobie, bo tego to ja jeszcze nie miałem :D

Wozkowy
@Gość

Chyba na 2 miesiace 4800

Hanka
@Wozkowy

W sensie, że netto? Piszesz, że za dwa miesiące, ale jaki macie standard wypłat? Są po prostu miesięczne czy może dałoby rade wziąć wcześniej gdyby ktoś potrzebował? W jakich tematach luźno można się ugadać?

Zostaw merytoryczną opinię o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. - Lipno

• Jak się pracuje w Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 25 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 63 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.