Univeg Poland Sp. z o.o.

Żabia Wola

Opinie o Univeg Poland Sp. z o.o.

Pracuś

Jak dla mnie po kilku latach pracy i przejściu wszystkich działów powiem jedno nie warto ile byś nie pracował mają cię za (usunięte przez administratora).Będą wam obiecywać złote góry żebyś tylko na dniu wolnym przyszedł myśląc że ci zapłacą na koniec miesiąca oddadzą ci wolne gdy wmawiali ci że nie firma ci zapłaci . Menadżerowie hm parodia może nie wszyscy ale większość , pan główny menager no cóż powie ci wszystko co chcesz usłyszeć a naprawdę ma cię w gdzieś , jesteś dobry tylko jak jesteś potrzebny a tak zapomnij . O wszystko musisz się prosić , chodzić za nimi , przypominać się co drugi dzień a i tak jak przyjedziesz do nich postawią oczy ale o co chodzi . Parodia nie pokazywać wcale że się coś potrafi bo bedziesz robił za free i nikt tego nie doceni . Ogólnie po kilku latach z ręką na sercu stracony czas nie wart tej pracy , tej firmy żałuję że już dawno nie odeszłem ale na sszczęście zmadrzałem i innym też radzę nim tam pójdą bo szkoda waszego czasu na ten pieprznik . A kierownictwu radzę żeby zdali sobie sprawę że na was zasrańcy ktorzy bierzecie po 10 tyś czy więcej pracuję podłoga i nie tylko ukraina a jak podłogi zabraknie to i was zabraknie

Anonim
@Pracuś 25.11.2017 15:48
A jakie to ma znaczenie na którym dziale ? Żadne

Czyli wszędzie jest tak samo?

Pestka
@Anonim 25.11.2017 17:17
Czyli wszędzie jest tak samo?

A w dodatku jeden z menagerow na nocy próbuje szczęścia. Mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto utrze nosa .

DOSTAWY OD 1:00

Na warzywach/owocach pracuje taki chłopak chyba ponad rok od dłuższego czasu na nockach od 22/6 ze starszą Panią - jeśli ktoś ma jakieś dostawy owoców czy warzyw na jeronimo, i inne sklepy to on zawsze pomoże z rampą, poinformuje kiedy i co i o której przyjść, piszę dlatego, że jest spoko gość dla wszystkich kierowców, ogólnie atmosfera na warzywach jest w porządku, nie czeka się długo na papiery jest szybko, konkretnie i chociaż tutaj coś ktoś wie nie jak na nabiale np. wiadomo jak jest dużo to i jest obsuwa ale nie to co gdzie indziej Podziękowania od wszystkich nas kierowców dla tego Pana

kierowca
@DOSTAWY OD 1:00 31.10.2017 17:27

Jak ostatnio byłem z dostawą biedronki to ten Pan blondyn, tak się motał, że sam już nie wiedział co czyni. Wcale nie jest tak sprawny jak zostało to opisane. Za każdym razem kiedy tam jestem są wieczne kolejki do rozładunków.

Długo Pracujący
@kierowca 11.11.2017 11:49

Widocznie ludzie, którzy tutaj pracują wiedzą co należy do ich obowiązków i wypełniają je tak jak najlepiej potrafią. Jeżeli któryś z kierowców jest taki poszkodowany niech bierze pod uwagę ile potrzeba osób oraz pracy żebyście mieli możliwość zarobku ,,na chleb" i w miarę normalnie odprawieni z dokumentami. Wszyscy dążymy do tego żeby było w miarę dobrze, to jest duża firma i nie potrzebna jest tutaj aluzja, nienawiść, zazdrość i dolewanie oliwy do ognia. Pozostawimy to do Waszej analizy ale zastanówcie się czy to polepszy czy pogorszy Wasze oczekiwanie w ,,kolejkach" na każdym z działów.

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Narzekających zawsze jest sporo , a może trzeba solidnie pracować i będzie dobrze?

Leszek Pękalski

No no po ogłoszeniu widzę że przyszły szef niedługo spotka wielu wyjątkowych ludzi w nietuzinkowych warunkach w Pruszkowie na ul. Partyzantów 2/4..........

BUAHAHAHAHAHHA!!!

"""Poszukuję wyjątkowych ludzi z pozytywnym życiorysem zawodowym do pracy w nietuzinkowym magazynie chłodni w Żabiej Woli w charakterze operatorów wszelakich wózków transportu pionowego i poziomego. Zapraszam każdego kto lubi się wyspać lub potrzebuje rano ogarnąć dzieci ponieważ pracujemy od późnego popołudnia. Zapraszam też wszystkich którzy chcą bez opóźnień otrzymywać pensję i ceniących fajne nietypowe warunki pracy Pozdrawiam i zapraszam Wasz przyszły szef"""" AHAHAHAHAHAHAHAHA HA HA AHAHAHAHAHAHA!!!!!!!!!!! HAHAHA ha HAHA.. Jedyne co się zgadza to faktycznie pensja na czas.

KK

popieram, jest nieźleeee.... ;-)

ania

a ja polecam Niepruszewo! żadne zlecenie tylko umowa o pracę bezpośrednio przez nich!jest ok...

Ex

Strasznie stresująca praca. Firmę przejęli Ukraińcy

Zuzanna

Pracujesz w Univeg Poland? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć obecnie jej pracownicy?

cycuszek

witam mam takie pytanie jakie sa teraz warunki w univeg zabia wola i na czym polega ta praca z gory dziekuje

Łysy

Jak i Żabia Wola tak i Niepruszewo to niezły [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Traktują ludzi jak niewolników. Nie polecam nikomu takiej roboty. Picking to jest dno a załadunki to latanie na pełnych obrotach przez całą noc, gdzie na sam koniec powiedzą Ci że Twoja wydajność była do bani. Robota idealna dla ludzi którzy chętnie nabawią się nerwicy czy schorzeń górnych dróg oddechowych.

Tym

Jak nazywa sie ten brygadzista z nocnej zmiany na mrozni? Zawsze kiedy przyjade i chcę dopytać kiedy mogę się podstawić on ma wielki problem żeby mi odpowiedzieć krzyczy na cały magazyn przeklina Nawet z pięściami do kierowców startuje Człowiek ma jakiś problem ze sobą.

Gaduła
@Tym 11.03.2017 14:08

No no LIDER ( usunięte przez administratora )on lubi prowadzić WOJNY MAGAZYNOWE. Na szczote go. Właściwa osoba.

Gaduła
@Tym 11.03.2017 14:08

Zapomniałem dodać że ja też mam z nim problem jak tam jestem. Jak najmniej z takimi ludźmi.

Marta

Praca na owocach i warzywach jest godna uwagi czy lepiej nie wysyłać CV ?

UMOWA O PRACĘ A NIE ZLECENIE

UMOWA-ZLECENIE – charakter pracy Podstawową różnicą, która dzieli zlecenie i umowę o pracę jest fakt, że zlecenie jest uregulowane w przepisach kodeksu cywilnego. Przedmiotem takiego kontraktu jest wykonanie czynności prawnej na polecenie zleceniodawcy. Podstawowymi cechami umowy-zlecenia są: Możliwość wykonania zlecenia przez OSOBĘ TRZECIĄ (jeśli wynika to z umowy lub w przypadku, gdy zleceniobiorca jest do tego zmuszony przez okoliczności), Możliwość wypowiedzenia umowy przez zleceniodawcę w dowolnym momencie (w takim przypadku zatrudnionemu wypłaca się wynagrodzenie za faktycznie przepracowany czas), Swoboda warunków pracy - zleceniobiorca ma prawo wykonywać swoje obowiązki w wyznaczonym PRZEZ SIEBIE MIEJSCU I CZASIE. W związku z powyższym, jeżeli dana osoba: jest zatrudniona w miejscu i czasie narzuconym przez zleceniodawcę oraz wykonuje obowiązki pod kierownictwem zleceniodawcy, który zobowiązuje się wypłacić wynagrodzenie, spełnia warunki nawiązania STOSUNKU PRACY. Mimo to, wielu pracodawców dla takich samych obowiązków, zamiast etatu, chciałoby proponować umowę-zlecenie. Co w takim przypadku może zrobić pracownik, którego charakter stanowiska wskazuje na umowę inną niż ta, która została z nim zawarta? Zatrudniony ma wówczas prawo zgłosić skargę do Państwowej Inspekcji Pracy, która po przeprowadzeniu kontroli zweryfikuje zasadność zawarcia umowy cywilnoprawnej lub złożyć powództwo do sądu celem ustalenia istnienia stosunku prawnego. W 2015 roku dzięki interwencjom PIP, na etat przeszło 8,1 tys. pracowników zatrudnionych wcześniej na „umowach śmieciowych''.

uni

Normy nie do zrobienia. Pieniądze śmieszne, na śmieciowej umowie. Dziennie do przerzucenia kilkanaście ton. Bajki jak wszędzie, praca po 8 godzin, realia inne.

fresh żaba

Elo, mam kilka pytań. Ile osób pracuje na pickingu? Jakie są zarobki? W jakich godzinach pracujecie? Czy macie umowy o pracę? Czy jest możliwość nadgodzin? Jak oceniacie kierowników? Kim są liderzy i trenerzy?

A co wy na podwyzki w greenyard? Zadowoleni?

Byku 19

Powiem tak ta Firma to ptak i krzak lizusów nie brakuje w tej Firmie i Konfidentów .

Ziom

Elo. Są jakieś fajne panienki na mrozni?

papa jury

śmierdzi brudasem na stołówce hhehe

papa jury

śmierdzi brudasem na stołówce hhehe

Xxx

W naszej firmie według kierownika to wrzesień ma 31 dni

Piker

A co ma należeć do obowiązków pracownika na kompletacji - trzepanienie worków po cemencie?

Leszek Pękalski

Univeg sprzedany no to kierowniczki teraz wam się skończy hahahahaha

Atmosfera tam jest tragiczna, oczywiście mowa o Univeg Trade Poland czyli owoce i warzywa, płacą dobrze, ale to najgorsze miejsce pracy w jakim miałam możliwość pracować i nie jest to wyolbrzymianie, po prostu jest tragicznie. Co do obcinania premii to prawda, najchętniej obcieliby co tylko można, latają cały czas a aparatem i fotografują wszystko, krzywo postawione auto na parkingu, otwarte drzwi itd

Nikola
@:) 10.08.2016 14:50

Akto biega z tym aparatem ?

drajwer

Univeg - odradzam. Normy z kosmosu ,chętnie zabierają premię.Ucinanie przepracowanych nadgodzin. Dział warzywa i owoce jedno wielkie targowisko.Dział mroźnia -25 C to syberia za złotówki

wiadomo kto :)

UNIVEG TRADE POLAND: Jeśli chodzi o warunki pracy biorąc pod uwagę wynagrodzenie, umowę o pracę oraz płatne nadgodziny wygląda to naprawdę fajnie, jednak wszystko znika na tle panującej tam atmosfery, niczego bez kłótni nie da się zalatwic, kazdy stara sie u kazdego znalezc blad, nikt nie potrafi przyznac sie do winy. Atmosfera jest na tyle ,,przyjemna" ze przy wejsciu do pracy (biura) rzadko kiedy ktos odpowie CZESC lub sam sie przywita, kierownik działu administracji ma wybraną grupe osob, z ktora rozmawia od reszty odwraca glowe i udaje, ze nie istnieja, dwie osoby z dzialu administracji sa na tyle uprzejme, ze nie sa w stanie w niczym pomoc a przy prosbie o pomoc robia glupkowate miny, notorycznie donosza do kierownika niestworzone rzeczy oczywiscie stawiajac siebie w swietle poszkodowanych, kierownik na to wszystko pozwala...na rozmowie rekrutacyjnej mowa byla o nadgodzinach w momentach kiedy jest naprawde duzo pracy (kierownik mowila ze sa to zawyczaj tylko poczatki i konce miesiaca) jednak w rzeczywistosci codziennie powinno sie zostawac po godzinach, a jesli sie tego nie robi kierownik krzywo patrzy, wyrecza sie innymi pracownikami, aby wykonywali za nia prace. Atmosfera pracy tragiczna, strach wyjsc do lazienki, bo kazdy sie zastanawia czy oby za dlugo czasu tam nie spedziles i czy nie za czesto do niej wychodzisz. Nikomu nigdy w zyciu nie polecam pracowac w takim towarzystwie, szczegolnie osoby, ktore dopiero wchodza na rynek pracy, moglyby sie zrazic...podczas pierwszych tygodni kazdy podkresla jak jeszcze w ogole sie nie liczysz i z radoscia mowia ci o tym, jak nie ma kierownika jest jeszcze wieksza samowolka dwie osoby pracujace tam, staraja sie udowodnic osobie uczacej sie kto tu rzadzi, obarczajac go np o godzinie 15:45(praca do godziny 16) materialami w kolosalnych ilosciach, ktore jak twierdza im zajmuja 1godz na zrobienie, a osobie uczacej sie np 3godz, ze maja to zrobic na JUZ I ICH TO NIE OBCHODZI JAK TYLKO JUTRO CHCA TO WIDZIEC NA BIURKU, bo ktos chce przyjsc w sobote do pracy, jesli sie postawisz, bo masz inne plany i nikt cie wczesniej nie uprzedzil (jak bylo w moim przypadku) w poniedzialek tylko wyjdziesz do lazienki po powrocie juz jest spotkanie w salce z kierownikiem, na ktore jestes wezwany po czasie i okazuje sie jak to nic nie robisz, chodzisz sobie tylko rozmawiasz z innymi pracownkami, WYKRADASZ owoce z magazynu...smiech na sali, kierownik nawet nie śni zalozyc ze moze ktos troche nadwyręża opis calej sytuacji i nawet nie chce sluchac wyjasnien, tlumaczac ci krotko, ze musisz sobie znalezc kilka dni w tygodniu, w ktorych zostajesz po godzinach i pomagasz...pisze ten komentarz ze wzgledu na to jak bardzo mozna sie zrazic przez takie zachowanie (mobbing) w pracy, to jest i tak 1/10 rzeczy, ktore się tam dzieja, obecnie pracuje w firmie z super ludzmi, ale po takiej pracy jak tutaj zaistnial maly problem z otworzeniem sie na nowa prace.... wychodzi na to, ze tylko tam jest tak niesamowita atmosfera,a kierownik zespolu na to wszytko pozwala i popiera takie zachowania jednak nalezy pamietac, ze nie wolno sie zrazac do innych prac, zaluje kazdej sekundy, ktora uciekla mi w tej pracy

liloooo
@wiadomo kto :) 12.07.2016 15:18

Istnieje jeszcze inspekcja pracy oraz inne instytucje ktore w najblizszym czasie zostana powiadomione. Kierownik niech sie troszke ogarnie i wyluzuje majty bo jego tez sprawiedliwosc dopadnie:)

wiadomo kto :)
@liloooo 13.07.2016 10:58

kto poinformuje o czymś takim? i czy tylko niejedna osoba spotkała się z czymś podobnym w Univegu?

nowy

poszukują do załadunków jak tam sie pracuje ? każdy jak czytam narzeka wyzywa znajdzie się ktoś co nieco uszczknie prawdy ?

Kierowca

Univeg niepruszewo przyjeżdżając z dostawą do tej firmy spotkasz się z jedną wielką głupotą i udowadnianiem przez zarówno kierownictwo jak i te malowane lale w okienkach swojej racji ważności głupoty i chamstwa przyjechałem w sobotę do nich ok godziny 12:00 z Belgii na łeb na szyję bo bardzo pilne było do momentu gdy nie stanolem przed okienkiem z papierami i tu dziwna sytuacja na bramie miałem awizacje a u tej barbi za okienkiem juz nie chamsko odrzuciła moje cmr i oświadczyła ze na poniedziałek i nikogo tu nie obchodzi ze stałem tu przez cały weekend w szczerym polu bez grosza i kawałka chleba bo do domu za daleko by zjechać zaś władca kierowniczek powiedział ze tez ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo firma dla której przywiózł em towar nie płaci za przechowanie a wystarczyl by zwykły ludzki gest i trochę pomyslunku gdzie stojca z żalem patrzyłem jak inny kierowca wjeżdża i zostaje przyjęty nawet w niedziele no ale widać są ruwni i ruwniejsi no a co będzie w zabiej woli zobaczymy

Pracuś

Widzisz stres w oczach pracowników no co taka robota na magazynie ze świerzym towarem - taka dola

Monroł
@Pracuś 23.03.2016 04:58

git "D

babcia

Hej, byłem tam raz i jest tam ogólnie roz *****iel. Ochrona puszcza każdego na plac. Tworzą się korki na placu,ciężko pod rampy podjechać. Do magazynierów nic nie mam. W okienku fajne panie siedzą. Porażka jest z paletami! 2,5 godz czekałem na 7 palet. Później zwrot jeszcze i zeszło 6 godzin! Źle to wszystko jest zorganizowanie dla kierowców -dostawców. O warunkach pracy się nie wypowiadam, ale jak byłem na magazynie to widać stres w oczach ludzi tam pracujących. Ogólnie nie polecam tam jeździć.

aaaaa

Najgorsza firma jaka moze byc same barany tam pracuja a jak sa zebrania to jedna wielka cisza nikt sie nie potrafi odezwac a tak to miedzy soba sie modrza i gadaja co oni nie potrafia a dojdzie do jakiegos zebrania to jedne wielkie barany

hahhas

cóż, ja pracuję jako picker i powiem tak: jest ciężko, ale zależy u kogo na zmianie i jak dużo towaru jest do spickowania. o zaliczkach nic mi nie wiadomo, nigdy nie brałam. :)

mobilek

Dobrze, że już tu nie jeżdżę. Zawsze jak miałem tam jechać to mnie szlag trafiał. Ostatni raz jak tam byłem to myślałem, że wyjdę z siebie i stanę obok. Godzina 08:30 znalazłem rampę, rozładowałem się, magazynier sprawdził (do magazynierów nie mam nic- spoko ludzie) do tej pory wszystko było ok. Ale, żeby wyjechać stamtąd trzeba znaleźć typka od palet, który ma sprawdzić czy palety, na których się przywiozło towar nadają się do wymiany. Znalazłem typa, a on do mnie żebym czekał przy swoim stanowisku, on podejdzie, może to potrwać 10 minut, zarówno jak i dwie godziny...- tak mi powiedział. Godz. 10:45 zjawił się, sprawdził i wypisał, że trzy są uszkodzone. No to idę na paleciarnię, żeby mi papier wystawili, że nie odbieram palet. Nie mogłem bo miałem załadunek na całe auto, a palety, na których mięli mi towar załadować nie były paletami euro, więc bym ich nie wymienił. Podchodzę, a tu typka do mnie, że mi nie wystawi, palety muszą zostać zabrane i koniec. Tłumaczę jej, że mam załadunek i przez te palety zabraknie mi miejsca na pace, a poza tym też już czasu mam mało i na załadunek mogę nie zdążyć. A ją to nie obchodzi, mam odebrać. No to się jeszcze większe schody zaczynają- palet nie ma, trzeba czekać jak pozwożą, ale to jeszcze nic... nie mogę sobie przeciągnąć 14 palet z paleciarni pod rampę, pod którą stoję. Muszę się podstawić na rampy tam gdzie paleciarnia i okazuje się, że wszystkie rampy zajęte, a przede mną jeszcze 4 auta w kolejce. Wyjechałem o godz 14:45, na załadunek nie zdążyłem bo już zakład zamknęli. Załadowali mnie dopiero na drugi dzień. Dobrze, że mojemu dyspozytorowi udało się ubłagać lidera z tej firmy gdzie się ładowałem, żebym mógł u nich te palety na przechowanie zostawić...

Wcale nie musisz się męczyć - zmień robotę i na pewno będzie jak w bajce

Leszek Pękalski

Jak wygram w totka to wynajmę helikopter podlecę nad Żabią wolę i zrobię tak : napluje , naszczam a na koniec zesram się na ten syf !!!!!! , ale do tego czasu muszę się męczyć :-(

Rudy

I tu się muszę zgodzić z odpowiedzią powyżej że faktycznie tak jest , pracowałem to wiem jaki przychodził do pracy ,a o pracy nie ma pojęcia zielonego . pytanie tylko po co takich ludzi tam trzymają że pozwalają na takie sceny ?

rozbawiona

Aplikowac mozna zawsze na trenera czy lidera ale praca gora na dwa tygodnie

hihih

pozdrowienia dla slicznej agatki z nabialu:)

buba

Praca w Univegu jest ciężka ale jak trzeba to się pracuje.Niestety nie docenia się tam ludzi w pewnym wieku za stary więc trzeba zwolnic. Bez wytlumaczenia dlaczego??????????????????

siała baba mak

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna.A tu sami "hejterzy" co wypisują głupoty pod wpływem impulsu. Je...ć nieszczery feedback

kierowca obrabiacz magazynow

dzien dobry, PROSZE KIEROWNICTWO o danie ochronie jednego telefonu bez liminu rozmow i sms'ow Sprawa jest prosta wszystkie firmy posiadaja zarzadzanie kolejka, kierowca przyjezdza do firmy, zglasza sie do ochrony zostawia numer telefonu i wjezdza na parking, czeka cierpliwie i nikomu nie przeszkadza, jest potrzebny dostaje sms " prosze podstawic sie na rampe nr 60 " szybko sprawnie brak kolejek. UNIVEG rzeczywistosc, kierowca przyjezdza, zglasza sie na ochrone zostaje wpuszczony na firme, lub blokuje droge publiczna. Wjezdza na firme blokuje plac manewrowy, innych kierowcow. Powstaje kolejka opuznienia, balagan. Kiewoca jest zmeczony,powstaja opuznienia, powstaja straty. osobiscie ranking najgorszych logistyk: 1. Tesco Gliwice 2. Univeg zabia Wola Dla przykladu dla kierownictwa, najlepsze logistyki: 1.Stokrotka Teresin. 2.FM Mszczonow, Fresh 3.Lidl wiekszosc oddzialow, (punkty za wezel sanitarny dla kierowcow, booking kolejki do rozladunku on-line)

Czytelnik

Ha ha a jakim ty jesteś zagrożeniem dla kierownika po 2 tygodniach pracy. Chciałeś go wygryźć ze stanowiska i dostałeś wypowiedzenie

witam praca w univegu teraz jest koszmarna wiele obiecują a nic z tego nie robią mogą cie przyjąć a po tygodniu dwóch jak sie nie dostosujesz do kierownika to cie zwalnia na dodatek podśmiewuje się z ludzi , karze robić rzeczy w których nie ma racj jeśli jesteś dla niego zagrożeniem to po pracy wręczaja tobie wypowiedzenie

ktos

Dziwne wszyscy narzekają, nikt nie ucieka skoro mu tutaj źle. A jak już niby złapią boga za nogi i znajdą inna robotę to po jakimś czasie i tak wracają tam gdzie im jest tak źle ... Zastanawiające.... odpowiedz jest jedna ROBIĆ SIĘ WAM KUŹWA NIE CHCE TYLKO NARZEKAĆ POTRAFICIE NIC WIĘCEJ

pol

No to uciekać kto was tam trzyma na siłę??

Stary

a stary dopóki na wypłacie go nie oszukają..i kiero nie zacznie się czepiać i robić na złosć... za cichy chód po ulicy..

Młody

Młody sie stara dopóki nie dostanie pierwszej wyplaty... hahahahaha a po niej ucieka jak najdalej...

pol

To tylko świadczy o samym magazynie bo na dobrą sprawę co kogoś z zewnątrz obchodzi czyja w tym wina. Towar poniszczony, pokradziony i parę innych. Pełno magazynów wszędzie dookoła tylko może zdecydowanie większą kontrola w nich.

Gorg

Trafiają w takim stanie w jakim zostawi je picking tam nie ma żadnego nadzoru pomimo że są liderzy i to oni są odpowiedzialni za jakość ułożenia towaru na paletach - załadunki nie są od tego żeby od nowa układać towar na paletach czy też okleić odpowiednią etykietą

Zostaw opinię o Univeg Poland Sp. z o.o. - Żabia Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Univeg Poland Sp. z o.o.