Opinie o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. w Lipno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. w Lipno

Pakowanie

Co to za polityka na mrożeniu brakuje ludzi do pracy i my musimy chodzić a na zmianie u nowego pana lidera dwie laborantki siedzą i pija kawkę po drugiej stronie dwie co atestuja tak samo a jeszcze lepsze jest to że dwie inne pilnują wózkowego jak opróżnia skrzynie a my jesteśmy ganiani bo brakuje rąk do pracy na mrożeniu porażka

A to czekaj, czyli jakie są normy? Są jakieś? Zastanawiam się czy nie bywa jednak tak, że trzeba cos nadrabiać i pracować dłużej? Występują nadgodziny?

Widziałem

Ej sprzątaczka nie dasz drugiemu pracownikowi który jest głównym nie zjesz sama a parówki wyrzucasz do kosza prosto z lodówki blądyno jeszcze ty będziesz głodna

@Młody

Skoro taka duża firma nie potrafi zapewnić obowiązkowego posiłku,bo ich to przerasa to pewnie niech wypłaca kasę za dietę,a każdy weźmie sobie prowiant z domu.

Kandydatka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Przyjęli może kogoś już do pracy na produkcję ? Składałam dwa razy cv i zero odzewu a ogłoszenie już jakiś czas wisi i jest odświeżane na olx .

Maja Nowy wpis

W końcu ktoś pomyślał i zamontowali alkomat . Skończy się chlanie po nocach i popołudniach .

Pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Czy wie ktoś kiedy wypłacaja wczasy pod grusza w tym roku ?

Xxx Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Jak to jest przyjmują do pracy jest ogloszenie na olx wyslalm cv. Ciężko sie dostać tu do pracy?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. na stanowisko Specjalista ds. Agro / Agronom bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
@Kandydat

Wie ktoś może czy przyjmują na produkcję ? Byłam 3 razy i nie mogę się dostać do biura bo wiecznie nie ma osoby z którą miałabym rozmawiać .

@@Kandydat

Zatrudnili Cie niby jest ogloszenie do pracy na produkcji złożyłam cv i cisza

@Xxx

Wysłałam cv ale też cisza

@Kandydat

To moze jakoś w maju się odezwa, niby szukaja a jak ktoś chętny to nie dzwonia

Zuza

Wczoraj opublikowano ofertę dla specjalisty ds. jakości ale niestety bez żadnych widełek płacowych. Chce się dowiedzieć czy doświadczenie znacząco wpływa na wysokość podstawy. chodzi o to, że nie mogę dopatrzyć się wzmianki o premii, jest wpisana tylko ta świąteczna

@Zuza

Premia jest dopiero po okresie próbnym czyli po 3 miesiącach przeprsvowanych

Dlaczego nie ma podwyżki, zawsze w kwietniu były, a teraz nic nie słychać o podwyzkach

Czy wie ktoś kiedy wypłacane są pieniądze za wczasy pod grusza ja byłem 2 miesiące temu i do tej pory nie mam zapłacone ?

Heh

Jak się nic nie robi a się pójdzie na wczasy to nie będzie zapłacone

@byłypracownik
Użytkownicy czekają na odpowiedź 30 dni.

Witam mam takie pytanie ,czy jeśli ktoś kiedyś już pracował w greeynard to jest szansa że można zatrudnić się ponownie ?

Od paru dni jest widoczna oferta dla specjalisty ds. obsługi klienta z językiem niemieckim. w wymogi się wpasowuje, SAP nie jest mi obcy, z językiem mam podobnie. ciekawi mnie tylko ile tu tak maksymalnie zapłacą? Możecie proszę wskazać widełki?

Pozycja International Key Account Manager (jęz. niemiecki) wygląda na coś dla ambitnego, rzutkiego człowieka, jakim jestem :D Chciałbym jednak przed aplikacją zorientować się z grubsza, jak częste mogą być tutaj podróże służbowe oraz jaki budżet przygotowano na to stanowisko. Będę wdzięczny za informacje :))

Mrozonkowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Wiadomo kiedy będzie wypłacany socjal na święta?

Xxx
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Ktoś może powiedzieć coś o pracy z biurze magazynu ? Szukali już od jakiegoś czasu kogoś na spec.ds logistyki magazynowej.

Xxx

Czy przyjmuja do pracy na produkcję? JAKIE Sa zarobki?

@Xxx

Chyba jeszcze nie przyjmują....zadzwoń do kadr. Najnizsza krajowa czyli 3200 zarobisz napewno...ale praca jest ciężka

@Gość

Możesz określić co w niej takiego ciężkiego? Zastanawiam się po prostu czy to też nie będzie zależne od predyspozycji kandydata. zręczna i silna osoba nie będzie miała problemu?

@Gość

Dzwoniłam na numer ze strony, ale odebrał Pan z portierni mówiąc że nic nie wie. Można prosić o kontakt do kadr. Hmmm ciężka a dokładniej na czy polega praca.

@Xxx

Dostane jakoś odpowiedź jaki numer jest do kadr. Chciałabym spróbować pracy na produkcji.

@pracownik

Ciekawe czy w tym roku podniosą próg dochodowy bo od kilku lat jest ten sam,a średnia krajowa już dawno wzrosła.

Napiszcie mi jak pracuje się jako mechanik? Na takim portalu piszą ze zarobić można teraz od 5 400 do 6 000 pln na UoP. czy ta wyższa stawka jest zależna od wyksztalcenia? Zawodowe w zakresie mechaniki zostało oznaczone jako mile widziane. interesuje mnie jak może wyglądać okres próbny, czy trudno jest się dostać?

Majka

Liderzy w tej firmie to mają się co najmniej za dyrektorów (usunięte przez administratora)które dostało trochę władzy i wyrzywa się na ludziach dlatego ludzie odchodzą!!!! Oczywiście zdarzają się wyjątki ale sporadycznie.

Mechanik

Praca nie jest ciężka w systemie 4 brygadowym. Nocki przepisz więc te pieniądze nie są złe

GreenyardLipnopracownik

Spoko robota jeszcze niedawno, głównie biurowa. Szukają już długo kogos, znaleźli juz?

Prawcownik

Tzn?.bo pracuje kilku liderów

Pracownicy mrożenia mają obowiązek noszenia czepków i odzieży a dział techniczny gdzie ma czepki i fartuchy ktoś mógł by w końcu zainteresować gdzie jest higiena pracy

Dokładnie oni w tych chodzą po produkcji brak czepków taki przykład dają że można i każdy może tak samo. przesiadują na stołówce w tym samych ciuchach i nikt nie zwróci uwagi

Pracownik ????

O i to trawna uwaga !!!!!! Tylko ciągle na pracowników jest nagana ,odzież bez zielonego na wierzchu.A na zakładzie więcej jest innych przykładów np bałagan u Liderów ,chodzenie w zielonym ,brak maseczek na brodzie itp

@Pracownik ????

Jakie macie wszystkie kolory teraz do poszczególnych działów przydzielone? Dodatkowo ciekawi mnie to, do kogo można ewentualnie jeszcze zgłosić takie spostrzeżenia, które tu opisujecie?

Zainteresowana

A coś więcej wiadomo na temat tej calej modernizacji i przebudowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. - Lipno

• Jak się pracuje w Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 102, z czego 25 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 63 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.