Scandic Food Sp. z o.o.

Opinie o Scandic Food Sp. z o.o.

Kandydat Nowy wpis

Scandic-food poszukuje pracownika na stanowisko Technolog żywności. Jak wygląda atmosfera pracy i praca na tym stanowisku

K. Nowy wpis

Ktoś z obecnych tutaj się może jak wygląda praca na magazynie? Kwestia finansowa również mnie interesuje.

Inny Nowy wpis
@K.

Nie oferuje Ci pracy do scandica, nie mile traktowanie pracowników, (usunięte przez administratora) jest dwóch kierowników jedne produkcji drugi magazynu... Z magazynu bierze łapówki za rozładowanie i załadowanie samochodów sam wymaga od kogoś a nic nie robi...

Administrator Nowy wpis

Scandic-food poszukuje pracownika na stanowisko Technolog żywności. Zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami z bezpośredniego spotkania z rekruterem.

Ciekawski

Czy ktoś kto pracuje w biurze może się wypowiedzieć na temat pracy? Bo jeżeli jest jak na produkcji to nie warto tam się zgłaszać

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Scandic-food? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Scandic-food?

Oooo

Zasadniczo bezmyślne wykonywanie poleceń wydawanych przez kierowników po podstawówce i brak rozumu i logicznego myślenia gwarantują pracę w tym kołchozie.Aha nadużywanie alkoholu jest tolerowane bo trzeźwo myślący omijają tą firmę z daleka

not guilty

Kierownictwo w tym zakładzie żywcem wyjęte z komunizmu o niewolniczej mentalności. Mobbing na porządku dziennym, manipulacja przepisami prawnymi, które są korzystne dla pracodawcy, natomiast zero odpowiedzialności prawnej za przewinienia. Praca po 12 godzin (nocka) i zaraz potem na drugą zmianę czyli na 15. Ogromna hipokryzja niewykształconego kierownictwa, którym brak człowieczeństwa i umiejętności zarządzania ludźmi, ponadto często wykorzystują oni swoją pozycję by poniżać zwykłych pracowników. Gdyby nie fakt, że w Lipsku konkurencyjnych pracodawców brakuję, nikt szanujący swoje zdrowie zarówno psychiczne jak i fizyczne nie zatrudnił by się w tej firmie. To dziwne oraz smutne, że w XXI wieku mają miejsce takie rzeczy, i że odpowiednie instytucje nie potrafią się tym zająć.

Hanna
@not guilty

W Polsce Scandic-food obecny jest od 1996 roku. Myślałam, iż firma, która funkcjonuje na rynku tyle lat, z szacunkiem traktuje swoich pracowników. Mobbing to stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy. Chyba powinniście się, jako pracownicy, zgłosić do Inspekcji Pracy i o tym opowiedzieć. Jak myślisz?

not guilty
@Hanna

Przepraszam za tak długi czas oczekiwania na odpowiedź, ale nie wchodziłem tutaj. Co do solidarności to ciężko z tym, ludzie tutaj nie wystąpią wspólnie przeciwko kierownictwu bo się boją o pracę, i ogólnie są zastraszeni. Oczywiście pisze to z pełną świadomością, nie wyolbrzymiam, tak po prostu jest. I tak zamierzam zawiadomić o tym Inspekcję Pracy ale nie wiem czy to coś da, sądzę, że mają tam kogoś bo zawsze wiedzą o ich przybyciu itp.

GOŚĆ

Pracowałem tam, ludzi mają za nic, Na ochronę zatrudnili niepełnosprawnych . Tragedia . (usunięte przez administratora) ,

marian

dla agencji najwazniejsze jest aby chodzic do pracy, to co sie dzieje w pracy na zmianie nikogo nie obchodzi jesli chodzi o scandic stanowczo odradzam teraz na sezonie pracuje wiekszosc ukraincow, bo ci ktorzy tam pracowali wola isc w pole do chlopa, bo lepiej zarobia dostanol posilek i sa traktowani z poszanowaniem. wiem bardzo duzo o tym zakladzie bo pracowalem jako hydraulik i nadal sobie dorabiam choc jestem juz na emeryturze ten zaklad to ostatecznosc jesli hodzi o prace na produkcjii

Hanna

@ostrożny, dlaczego? Powiesz coś więcej?

witek

Czy ktoś z Was pracował sezonowo w tej firmie za pośrednictwem agencji? Byliście zadowoleni z tej współpracy?

ostrożny
@witek

Ja bym się nigdy nie odważył tam pracować.

erfg

@Andzia no tak powiem Ci ze ja już się przekonałem ze ile ludzi tyle opinii nie m się co tak znowu tym sugeroewac uwaam ze najlepiej to ejst keidy każdy sam się przekonać i zobaczy jak to jest faktycznie

Andzia

Praca super! Atmosfera też jest okay. Pracować trzeba wszedzie, albo sie chodzi robic albo siedzieć na (usunięte przez administratora) I prosze nie narzekac ze krzyczą i poganiają bo jak jest cos do zrobienia to sie robi. Praca nie pasuje? To wypad i szukac innej. Ja pracuje tam 3 miesiac sezonowo i wroce w przyszlym roku na 100%

janusz

nie polecam tej firmy pracowałem w niej w tym roku 2016 cały maj, pieniądze bardzo marne jak na pracę w tak ciężkich warunkach gdzie człowiek biega po gorącym i lodowatym są marne jedyne co można otrzymać o tej firmy i ludzi tam pracujących to przeziębienie i parę kurwów i huji. Dniówka na czysto wychodzi 60zł, lepiej (usunięte przez administratora) w polu u prostego chłopa niż robić na tych wyzyskiwaczy. przynajmniej daje poszanowanie człowiekowi wyżywienie i 10zł na godzinę a nie 7,50

Witam pracuje w scandicu od od dwuch lat jak sie przyjolem mialem stawke 1200zl i teraz mam 1300 wykorzystuja ludzi krzycza na pracownikow nie ma chwili zeby zjesc tylko poganiaja bo juz trzeba robic i nie tylko na prodkcji bo i w dziale technicznym tez robia chlopaki z maszynami co tylko moga ale jest taka ganianka ze i im sie tez czasami cos pierniczy krotko mowiadz male zarobki mobing grozby pod tytulem albo to albo cie je.....e romansy zdrady normalnie komedia jak w tv hehe zdecydowanie odradzam tej dziury

Damian

A co ty myślał ze zaproponuje ci więcej, musi szukać frajerów do roboty bo dostał stanowisko za 4 razy większa kase niż proponuje na początek wiec ktoś musi na niego robić

Krzysiek

Elektryk utrzymania ruchu 1800zł brutto dyspozycyjność 7 dni w tygodniu. Rozmowa w zeszłym tygodniu p. łukasz szuka frajera, nie pracownika, a oni chcą zatrudnić fachowców powodzenia

ruchu

wszystko się zgadza warunki pracy są ciężkie zarobki marne ale lipsko to dziura w której nie ma przemysłu wiec jest tak jak mówi r@fal, a lizard nie ma racji bo podczas rozmowy kfalifikacyjne przedstawiają ci warunki jeśli ci nie pasują to na twoje stanowisko jest 20 innych za bramą a stawkę maksymalnie możesz wynegocjować 50gr więcej,

Magda

A ja myślę ze opinia rafała jest prawdziwa pracowałam w tym zakładzie jako pracownik sezonowy i wiem ze tam naprawdę jest gorzej niż źle, kto nie wierzy powinien iść popracować i przekonać się kierownictwo ludzi ma za śmieci i zwala wszystko na nich

rafał

ten zakład to porażka, kierownictwo to idioci do sześcianu nie polecam tego zakładu, zarobki niskie warunki do pracy opłakane. Tam wszystko jest robione na wariackiech papierach najpierw, kierownictwo niczego nie potrafi zaplanować i przygotować a winy zwalają na pracowników. Maszyny są nie sprawne są wycieki wody pary i porażają prądem stanowczo odradzam ten zakład, po prostu brud smród i góralska muzyka ...

Aga

Ubiegam się o stanowisko laboranta (nie fizyczna praca) co możecie o tym powiedzieć?

Zostaw merytoryczną opinię o Scandic Food Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Scandic Food Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scandic Food Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scandic Food Sp. z o.o.?

Scandic Food Sp. z o.o.