Scandic Food Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Scandic Food Sp. z o.o.

Marta

@leszek, na stronie internetowej podany jest kontakt do Scandic Food , więc możesz śmiało wysłać swoje zapytania dotyczące pracy w firmie. Jakie stanowisko Cię interesuje? Może na forum znajdą się obecni pracownicy firmy napiszą jak aktualnie wygląda cały proces zatrudnienia?

leszek

to moga być tylko pozory. to jeden z największych producentów dżemów, konfitur, powideł, marmolad, dodatków do mięs, pasztetów i serów, owoców w sosach a więc na pewno jest dużo roboty, nie zawsze lekkiej, szczególnie jeśli mówimy o pracy na stricte produkcji

Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.

Zostaw opinię o Scandic Food Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scandic Food Sp. z o.o.