Opinie o Schumacher Packaging Sp. z o.o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Schumacher Packaging Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Schumacher Packaging Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schumacher Packaging Sp. z o.o. w Myszków

Bolek

Cześć jestem nowo przyjęty do tej firmy i na rozmowie było inaczej s jest coś innego a najlepsze to że mówią że zarobki takie jak w sokpolu jeśli odjąć 1000zl to tak fakt że kierowników dużo ale ja widzę problem że maszyniści nie mają pojęcia a większość ludzi pracuje dobre po 50 więc już się nie przejmują byle do emerytury na rozmowie mówili że 2700 plus premia a podobno jest to z premią więc system 4 zmianowy za 2700 to nie bardzo wiem co pisze bo jestem obserwatorem i paru znajomych tam mam jak i w sokpolu powiem tak jak dostanę 2400 na drogi dzień mnie tam nie będzie

OLEK
@Bolek

ILE SIE ZAROBI W PAPIERNI JAKO ZWYKLY PRACOWNIK ,INTERESUJE MNIE WARTOSC NETTO CZYLI NA REKE PROSZE O ODPOWIEDZ

@OLEK

Zależy na jaki dział trafisz.

znawca tematu

Schumacher Packaging Sp. z o.o. - Myszków,to raczej najlepiej płacąca firma w regionie,jak ktoś chce zarobić więcej to ciężko będzie znaleźć w powiecie myszkowskim.

@znawca tematu

Oj mój ty panie dający 2700

@Bolek

2700 plus premia:)także 3 jest:)

Bolek

Co do logistyki to nie ma się co dziwić jest chłopak który chę dobrze bo to widzę ale nie da rady sam

jedna wielka sciema przy przyjmowaniu ludzi do pracy .Przyjmuja tylko pociotkow,znajomy ,znajomego i z polecenia a innym obiecuja zlote gory .etc.Bylem na rozmowie o prace w tejze firmie i nie tylko ja ,ale tez znajomi mieli do czynienia z niejakim HENRYKIEM DRECHNOWICZEM po prostu facet bezczelny ,przy mnie sprawdzal opinie na moj temat u innych mojch bylych pracodawcow po prostu facet bez przygotowania kadrowego -zenada p Henku .Zastanow sie pan co pan soba reprezentujesz.

@pracownik

Heniu to gość który nie wie nic o produkcji wiem bo widziałem

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Schumacher Packaging Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Lekarz Zespołu Domowej Opieki Paliatywnej - śląsk
Myszków
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe
logo firmy OPERATOR MASZYN CNC
Myszków
Team Support Sp.z o.o.

nie przyjmują z sokpolu cicha umowa miedzy mini czemu

byly prac
@ja

bo pracodawcy trzymaja sie razem panstwo w panstwie ,co chca to robia z pracownikiem taka jest prawda.

byly prac
@byly prac

jeszcze troche to biuralisci z schumachera beda (usunięte przez administratora) na pradukcji za ta kase w cztero brygadowce .Kto madry to wypierdziela z tego zlodziejskiego kraju ,lub zaklada wlasna firme ,taka jest prawda.Prywaciarze z pracownikiem sie wogole nie licza,mysla tylko o wlasnych dupach.Nie ma zwiazkow zawodowych ,nie ma sie do kogo pozalic i dlatego mamy jak mamy.SERDECZNE PODZIEKOWANIA ZA TO WSZYSTKO TYLKO WALESIE I BALCEROWICZOWI,no nie stety

Bartosz

Pewni jesteście, że firma nie zasługuje na pozytywną opinię?

rafi
@Bartosz

jak narazie jak ponizej czytac na forum same negatywy , pozytywow zero,taki system pracy w stosunku do placy (usunięte przez administratora)nie dziwie sie takiemu stanu rzeczy ze ludzie pisza zeby inni wiedzieli jaka jest prawda

Leon

Cyrk ????‍♂️ cyrk cyrk

Wladek

Zróbcie coś ludzie bo się już nie da patrzeć co te zasrane kierowniczka robią z tymi ludźmi w tej logistyce wstyd. STOJĘ Z BOKU I WIDZĘ TYLKO ZNAJOMOŚCI I WYSOKIE PENSJE A INNI PALCE LIZAĆ.

pracownik byly
@Wladek

no niestety polska mentalnosc ,ludzie ludzia zgotowali ten los.Od zarania dziejow my sie bali i do tej pory sie boimy a na naszym leku cwaniaki i zlodzieje sie dorabiaja.POPROSZE POLAKOW O WYJSCIE NA ULICE I ZROBIC DRUGA FRANCJE bo dalej my jako ludzie pracy uczciwej w tym zlodziejskim kraju bedziemy okradani.KTO TO WIDZIAL ZEBYSMY MIELI WSZYSTKO UNIJNE A ZAROBKI W STOSUNKU DO CEN UKRAJNSKIE.Ciekaw jestem jakby tu jakis francuz przyjechal ha ha ha to by wszystko spalil w (usunięte przez administratora)

ciekawy

co słychać w myszkowie

Jozio poz.
@ciekawy

Byle jak tylko kumoterstwo...byle jakie zarobki.W transporcie gorzej jak źle. Tych kierowniczkow cwaniaczkow to na wozek.widlowy i do warty.

Witam mam pytanie ile można zarobić w Papierni w Myszkowie? Jakie zarobki ile dokładnie na rękę z dodatkami proponują na początek jakie premie ,dodatki?,czy dają bony żywnościowe lepiej na wózek czy za kierowcę aplikować gdzie więcej można wyciagnac na miesiąc u Schumachera? Ktoś cos wie ktoś pomoże doradzi Dziekuje z góry.

Tak czy nie

Kiedy zacznie się rekrutacja do biura? Czy ktoś coś słyszał?

Zostaw merytoryczną opinię o Schumacher Packaging Sp. z o.o. - Myszków

• Jak się pracuje w Schumacher Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schumacher Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schumacher Packaging Sp. z o.o.?

Schumacher Packaging Sp. z o.o.