Opinie o Schumacher Packaging Sp. z o.o. w Myszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Schumacher Packaging Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Schumacher Packaging Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Schumacher Packaging Sp. z o.o. w Myszków

ToTylkoJa

Dużo osób pyta o przyjęcia do pracy Przyjęcia są cały czas na różne działy do wykonywania różnych prac dlatego jeśli ktoś jest zainteresowany to śmiało składać CV Z tym że przyjmują 1-2 osoby raz na jakiś czas a nie dużo ludzi na raz Pojawia się dużo pytań o pracę dla kobiet Kobiety zatrudni e są tylko w laboratorium i kilka w biurze Nie ma kobiet na produkcji Do prac "pobocznych" typu ochrona, sprzątanie itp są zewnętrzne firmy Ogólnie firma bardzo dalekosiężne plany na rozwój zakładu w Myszkowie więc naprawdę warto próbować dostać się do pracy Zarobki nawet na początku są na przyzwoitym poziomie Praca w papiernictwie sama w sobie jest ciekawym zajęciem Jak ktoś napisał we wcześniejszy postach to zupełnie coś innego niż praca na produkcji w Elektrolixie, Sokpolu czy innym typowo produkcyjnym zakładzie Naprawdę zachęcam ambitne osoby do aplikowania Co dla niektórych może być istotne w Schumacherze w Myszkowie nie są zatrudniani przybysze z Ukrainy Chętnie odpowiem na pytania jeśli ktoś potrzebuje rzetelnych informacji

kris
@ToTylkoJa

Mam takie pytanie, mianowicie- czy jest jakaś szansa zatrudnienia osobę będąca na rencie inwalidzkiej 3 grupa- SPRAWNY FIZYCZNIE jedynie mały problem ze słuchem ale nie ma problemów z komunikowaniem się oraz z otoczeniem [ wszczepiony implant słuchowy ] co nie przeszkadza w żadnej pracy w wieku 50+

Xyz Nowy wpis

Jak długo jeszcze będą pracować EMERYCI. Im się płaci za łapanie komarów. Gdzie nie jeden młody miał by szansę rozwijać swoje umiejętności. I zapewnić chleb rodzinie.

Ukr Nowy wpis

Czy zatrudniają cudzoziemców, ukraincow?

Dział Personalny Nowy wpis
@Ukr

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Podstawowym elementem procesów rekrutacyjnych są wymagania dot. poszczególnych stanowisk pracy dotyczące m.in. wiedzy, umiejętności, doświadczenia, uprawnień niezbędnych do wykonywania określonych prac. Zapraszamy wszystkich do śledzenia portali rekrutacyjnych, na których zamieszczamy aktualne ogłoszenia o pracę (olx, pracuj.pl). W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z działem personalnym: e-mail: rekrutacja.myszkow@schumacher-packaging.com

Czy w Schumacher Packaging Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Zainteresowana pracą
@ToTylkoJa

Witam mam pytanie pracuje obecnie na produkcji na maszynie mam długi staż 19 lat w jednym zakładzie co bym mógł robić w papierni na jaki zarobek można liczyć na początek interesowała by mnie praca na jakiś maszynach

@Zainteresowana pracą

Na pewno dodatkowym atutem jest posiadanie jakichkolwiek uprawnień Wózki, suwnice, manitou itp ale nie Jest konieczne. Zarobki są zależne od działu na którym się pracuje Najlepiej zarabia obsługa maszyny papierniczej SA następujące działy Makulaturownia, Maszyna Papiernicza, Kotlownia, Oczyszczalnia, Logistyka i Służby utrzymania ruchu czyli elektrycy, automatycy, mechanicy, spawacze i ślusarze. Na samej maszynie też są różne stanowiska i Zarobki tutaj też są nieznacznie zróżnicowane Oprócz podstawowej pensji jest premia produkcyjna dodatek za pracę zmianowa dodatek za godziny nocne. System pracy 4brygadowy. Nie znam stawek że wszystkich działów ale na maszynie nawet na początku myślę że można liczyć na trochę ponad 3 tys na Rękę Sam wcześniej pracowałem w innej branży ale teraz nie wyobrażam sobie ze mógłbym pracować gdzie Indziej Nabór do pracy prowadzony jest na bieżąco Zachęcam solidne pracowite osoby Na prawdę warto starać się o prace

Zainteresowana pracą
@ToTylkoJa

Dzięki za odpowiedź będę składał CV

Daniel kulak
@ToTylkoJa

Witam , powiada Pan że zarobki są na przyzwoitym poziomie na jakie zarobki mniej więcej można liczyć na poczatku

Zdzichu
@ToTylkoJa

Gdzie można składać cv jest jakiś mail?

Kajman
@ToTylkoJa

Składałem CV dwa razy.nikt nawet słowa że nic z tego się nie odezwał.prawdavtaka zatrudnia się ludzi po znajomości są tam pracownicy z polecania tatuś pracuje syn szkole skończył i już załatwione ma pracę a ludzie naprawdę z doświadczeniem jak tam nikogo nie znają to nie pracują.taja prawda

@ToTylkoJa

Na jaki zarobek netto mogę liczyć na pierwszy miesiąc,jak wygląda system premii,obecnie pracuję w Zawierciu na produkcji przy stali,i może warto przyjść tu do was tym bardziej że miałbym pracę na miejscu,ale głównie ważne jest to czy wszystko wypłacane idzie na konto i jest odprowadzany od tego podatek,mam nadzieję że firma nie daje na start najniższej krajowej

ToTylkoJa

Na start daja najniższą krajową Do tego dochodzi premia produjcyj ibpremia za prace w systemie Na poczatek na rękę wyjdzie koło 3500zl Wszystko idzie na konto od całości odprowadzany jest ZUS Jednak na razie raczej nikogo do pracy nie przyjmą dlatego że za dwa mieaiace produkcja staje na modernizację Planowe uruchomienie na początek sierpnia Wtedy na pewno będzie szansa na pracę Wczesniej raczej nie

zainteresowany
@ToTylkoJa

witam można wiedzieć na ile zmian jest praca czy na dwie czy 4 brygadówka i czy wymagane jest doświadczwnie

Zibi
@ToTylkoJa

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na początek

kris
@ToTylkoJa

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Schumacher Packaging Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Myszków
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Lekarz Zespołu Domowej Opieki Paliatywnej - śląsk
Tomasz Załęcki Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Siloe
logo firmy OPERATOR MASZYN CNC
Team Support Sp.z o.o.
logo firmy Automatyk
Myszków
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
JAN

Witam. Czy są etaty dla wózkowych/magazynierów? Mam uprawnienia I WJO - odnowione. Dziękuję za info.

Wiecie może, czy w Schumacher Packaging Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Mam pytanie czy są teraz jakieś przyjęcia na produkcję ?

Wrażenie po rozmowie ogólnie na minus. Podawałem parę razy oczekiwania finansowe, że zarabiam teraz tyle i za mniej nie opłaca mi się zmienić pracy. Wraz z telefonem i zaproszeniem na drugi etap nie została mi podana informacja, że przekraczam budżet. Za to na drugim etapie została mi złożona oferta znacznie niższa od moich oczekiwań. Jednym słowem niepoważne podejście, strata czasu i dnia wolnego. Specjalista ds. automatyki i systemów komputerowych propozycja 6 tys brutto. Może komuś pomoże.

Rychu

Witam , jak wygląda system pracy w Waszej firmie ? Na jakie zarobki na produkcji można liczyć ?

@Rychu

System pracy zmianowy 7 dni pracy i 2 dni wolne: 1122333WW1122233WW1112233WWW Na początek z dodatkiem produkcyjnym i dodatkiem za pracę w systemie okolo 3500 zl netto

X
@ToTylkoJa

Dziwny ten system zmianowy a wynagrodzenie też nie za duże jak na początek w tych czasach

Witam mam pytanie ile można zarobić na początek na produkcji i jaka jest atmosfera w pracy. Pozdrawiam.

Bonjour

Firma obecnie szuka specjalisty ds HR na pełen etat za połowe oferowanej na rynku stawki . 10x bym się zastanowił zanim aplikowalbym do takiej firmy gdzie specjalista ma zarobki na poziomie stażysty.

Seba

Witam ,chciałbym się spytać gdzie można zlozycCV na portierni czy droga emeilowa? Druga rzecz jaki zakres prac jest na produkcji ?

Witam czy posiada ktoś informacje odnośnie zakładu Schumacher oddział w grudziadzu system pracy zarobki i czy aktualnie prowadzona jest rekrutacja , czy Kobiety też mogą liczyć tam na prace. Pozdrawiam

AB

Witam mam pytanie czy są teraz jakieś przyjęcia do pracy w Schumacher Packaging Sp. z o.o. mam uprawnienia na suwnice i na wózki widłowe na jake mógłbym ewentualnie liczyć stanowisko i wynagrodzenie

On
@AB

Przyjęcia są cały czas Ciągle w pracy pojawia się ktoś nowy Plotka głosi że w najbliższym czasie w związku z modernizacją maszyny i zwiększeniem produkcji do pracy będzie przyjętych dodatkowo kilkadziesiąt osób

Jakie narzędzia pracy zapewnia Schumacher Packaging Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Kloxek

jeżeli jesteś pracownikiem biurowym to dostaniesz telefon oraz laptop służbowy natomiast korzystać z nich do celów prywatnych nie wolno

Papierek

Czy to Schumacher uruchamia fabrykę tektury w Tucznawie - Dąbrowa Górnicza?

Kloxek
@Papierek

Nie, to nie Schumacher

Pytaniem

Przyjmujecie ludzi z Sokpolu

Jaka atmosfera jest między działami w Schumacher Packaging Sp. z o.o.?

Rafał

Na jaki zarobek można liczyć na początek

Pracujący Pan

Jeśli jesteś w porządku dla innych to dlaczego inni mają być nie w porządku dla ciebie? Pracuje w Schumacher już jakiś czas i nigdy nie było problemów z innymi działami.

Zainteresowany pracą
@Pracujący Pan

Witam mam pytanie odnośnie zarobku na początek na jaki można liczyć bo nie chce sobie pogorszyć aktualnie zarabiam od 3000 do 3500 z góry dziękuję za odpowiedź

Florian

Warto podpowiedzieć, że to bardzo dobry pracodawca więc jeśli ktoś czuje się na siłach aplikować to warto.

Pracujący Pan
@Florian

Potwierdzam, schumacher szanuje pracowników. Porównując inne zakłady na terenie myszkowa.

Bor

Złożyłem cv tydzień temu w poniedziałek kiedy mogę liczyć na kontakt w sprawie przyjęcia,

Zostaw merytoryczną opinię o Schumacher Packaging Sp. z o.o. - Myszków

• Jak się pracuje w Schumacher Packaging Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Schumacher Packaging Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Schumacher Packaging Sp. z o.o.?

Schumacher Packaging Sp. z o.o.