Opinie o Faz Hr w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Faz Hr. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Faz Hr o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faz Hr w Radom

fras

Jak jest z wyplatami jakie warunki hotelowe

@fras

POCZYTAJ OPINIE O FLEXPOOL .to będziesz wiedzieć

fras

Witam a ktos tam pracuje prosze miodpowiedzieć

...

kurcze, a ja mam jutro wyjazd ten :/

ops

Swietny kontakt z Panią!

Brałeś udział w rekrutacji do Faz Hr. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Radom
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Radom
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
cała prawda

Witam! Bardzo odradzam współpracę z Faz HR, z Panią Adą Pełen nieprofesjonalizm! Pani przez 3 tygodnie Pani obiecywała przy kazdej rozmowie telefonicznej ze jest praca, mówiła o warunkach mieszkaniowych itp a 4 dni przed wyjazdem (sami musielismy wydzwaniać bo ona nie raczyła) powiedziała ze pracy nie ma. Kiepsko..po prostu kiepsko nie polecamy

hmm
@cała prawda

a dojechales i zaczales pracowac?

@hmm

tak pojechalismy tam w koncu jak sie okazało ze niby znowu jest praca i mieszkanie.. I PANI ADA NAS WYKIWAŁA. tak jest z nią dobry kontakt na początku ba nawet świetny!jeest milutka itp.. a jak dzwonilismy juz na trasie sie zapytać do kogo dzwonić jak juz dojedziemy to opieprz dostaliśmy od niej juz taka miła nie była, PANI ADA PRZEZ TELEFON zarzeka się ze NIE JEST AGENCJĄ (przez co skusiła nas i wybraliśmy ją do czego załujemy ) na miejscu okazuje sie ze to kolejne kłamstwo pani ady, TO JEST TYPOWA AGENCJA PRACY A DOKŁADNIE flexipool-prosze smiało poczytajcie opinie. TO ZOBACZYCIE JAKI TO SYF! ... ada kłamie jak mówi ze nie ma kar np za otwarte okna(pytalismy o to przed wyjazdem) na miejscu okazuje sie ze za wszystko sa kary ORAZ będa sprawdzane z nienacka pokoje- kolejne kłamstwo ady obiecywała ze takich rzeczy nie bedzie. PISAĆ DALEJ?? jak dotarlismy na miejsce to 40min czekalismy na dworzu az ktos do nad podejdzie BO ADA ZNOW NAS OKŁAMAŁA obiecywała domki, domki ze tam będa po 3 pary i kazda swój pokój ..... i jeszcze obiecywała ze poziom tych domków to lepszy niz w hotelach jest ( ha ha ha ) ...wrzucaja wszystkich do starych HOSTELI PRACOWNICZYCH nie ma żadnych domków o ktorych obiecuje ada!!! to kolejne kłamstwo jest. trafiacie do takiej klitki małej .... było gorąco w tym pokoju jeszcze na dodatek BO DALI NAM POKÓJ GDZIE BYŁO OKNO ZAKLEJONE? nie dało sie go otworzyć.. zgłaszalismy to ze tam sie wysiedziec w pokoju nie da bo jest gorąco na dworzu i w pokoju tymabrdziej to nikt niby nie mógł nic zrobić..smieszne. PAN JACEK niby cały to jakas kpina ...w ogole nie ma z nim kontaktu na początku odbiera zanim dojedziecie na miejsce a jak juz jestescie w pokoju to ma was gdzieś! cały dzień od nas nie odbierał i nie odpisywał na smsy. POMIJAM FAKT ZE W TYM HOSTELU Z AGENCJI flexipool to nie ma ludzi normalnych którzy jada zarobic itp. TAM SĄ KRYMINALISCI .....ludzie z wiezienia po prostu..strach iść samemu do wspolnej kuchni ... PANI ADA TO OGOLNIE OSZUSTKA I TYLE. nie polecam jechać z nią nigdzie.. kłamie i tylko obecuje coś czego nie ma w rzeczywistości !

KnockKnock

Witam, czy ma ktoś może jakieś zdanie na temat tej firmy? Firma FAZ HR rekrutuje pracowników sezonowych do pracy w Holandii, głównie przy sortowaniu warzyw i owoców. Ale jak o innych firmach zawsze znajdzie się jakieś opinie, tak o tej jeszcze nigdzie nie znalazłem. Czy ktoś z Was może miał do czynienia z tą firmą?

blackk
@KnockKnock

Tez mamy ten sam problem.... nie mozemy znaleśc o tej firmie jakichkolwiek opini ....

Zostaw merytoryczną opinię o Faz Hr - Radom

Faz Hr