Mazowiecka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy Radom

Radom

Opinie o Mazowiecka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy Radom

mama jasia

ja tez byłabym zainteresowana takimi praktykami, ionkretnmie dla syna bym chciała jakieśm takie zatrudnienie załatwić. wiecie czy może to jest aktualne i na jakim stanowisku odbywają się takie praktyki?

oszukany

To nie prawda, nie piszcie bzdur ludzie

khm

dlaczego tyle czasu nikt nie skomentował tego wpisu??? ciekawe???

Zostaw opinię o Mazowiecka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy Radom - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mazowiecka Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Oddział Zakład Gazowniczy Radom