Opinie o Radomskie Centrum Onkologii w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Radomskie Centrum Onkologii. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Radomskie Centrum Onkologii o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radomskie Centrum Onkologii w Radom

Kandydat Nowy wpis

Jeśli jeszcze nie wybrano specjalisty ds. planowania i organizacji, to kto wyjawi, w jakiej atmosferze odbywała się rozmowa kwalifikacyjna? O samej pracy na tym stanowisku nie omieszkano się zareklamować słowami o przyjaznej atmosferze.

Alex Nowy wpis

Wiadomo coś Wam o zatrudnianiu nowych pracowników do call center jako specjalistów ds. obsługi pacjenta? Pięć lat temu było takie ogłoszenie, a dziś nie wiem nawet, czy wciąż Centrum ma własne CC. I ile się zarabia na linii?

Maja Nowy wpis
@Alex

W Centrum jestem często z mamą na wizytach. Nie wiem czy bym chciała tam pracowac. Tam jest stanowczo za mało pracowników do odsługi pacjenta. Praca rejestratorki niczym praca pani na kasie w Biedronce. A co do zarobków to nie wiem dokładnie ale koleżanka która tam pracuje mówiła kiedyś że kokosów nie ma. Też mialam złożyć CV ale poszukam jednak innej pracy.

Jak wygląda sprawa grafiku w Radomskie Centrum Onkologii. Czy pracodawca idzie na rękę?

Na stronie internetowej firmy wisi oferta pracy na stanowisko lekarza - specjalisty medycyny rodzinnej . Na jaką umowę może liczyć tutaj pracownik i na jak długo ? Na jakich warunkach można przystąpić do ubezpieczenia grupowego , o którym mowa w ogłoszeniu ? Dużo trzeba za nie płacić ? Dajcie znać , czy jest to praca zmianowa , czy ma się ściśle określone godziny . Chcę złożyć tu CV .

Radomskie Centrum Onkologii

Dzień dobry "GR" - dziękujemy za zapytanie i zainteresowanie pracą w Radomskim Centrum Onkologii. Potwierdzamy, że aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko lekarza - specjalisty medycyny rodzinnej. W odpowiedzi na pytania, informujemy, że w przypadku lekarzy, warunki współpracy ustalane są indywidualnie i wszystkie formy zatrudnienia są możliwe. Wymiar czasu pracy również zależy od możliwości lekarza, mając jednocześnie na względzie nasze potrzeby. Istnieje oczywiście możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, a oferta ubezpieczenia jest przygotowywana i dedykowana osobom zatrudnionym w Klinikach. W razie dalszych, szczegółowych pytań - zapraszamy do kontaktu z Pracownikami Działu Kadr RCO, którzy udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania: 48 389 21 16 lub rekrutacja@onkologiaradom.pl Zapraszamy do kontaktu i współpracy!

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Radomskie Centrum Onkologii padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. Technicznych.

Radomskie Centrum Onkologii poszukuje pracownika na stanowisko Analityk. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Annika

Nie widzę tego ogłoszenia o pracę na stronie centrum.

Okropność

Porażka i wielkie rozczarowanie, okropna atmosfera w pracy, brak szacunku do drugiej osoby . Najgorsze, że osoby "najgłupsze" chcą rządzić i ustawiać całą firmę. Ciągłe (usunięte przez administratora).do przełożonych. Zepsuta atmosfera w całym szpitalu, garstka osób ktora jest komptetenta, ale i ta ilość osób odejdzie za chwilę. Na palcach jednej ręki można policzyc osoby gotowe do pracy . Samo narzekanie, biadolenie i plotki, plotki, plotki. Zła atmosfera, zepsucie, umoralnianie niktórych osób jest dezmotywujące. Obiecanki cacanki na rozmowie kwalifikujacej, górnolotne teksty o jakosci obsługi i o atmosferze. Wszyscy mają wszystko gdzieś. Omijac RCO z daleka!!!! :/ PORAŻKA

Urszula

Też masz podobne odczucia z tym centrum? W sumie z czego te wszystkie wady wynikają? Myślicie ze coś się zmieni na lepsze z czasem?

Pracownicy

To co teraz się dzieje w tej firmie przekracza wszelkie granice !!! Tak źle do tej pory to nie było ! Zaczyna się zatrzymywanie pracownika bankowego który nic nie potrafi i docenia się go za to że nie ma wiedzy a jedyne co potrafi to widzieć czy ktoś ma czerwone paznokcie ! Żenujące! I najzabawniejsze jest to że cały personel się z niej śmieje a jedna z dyrekcji uważa ją za kogoś niezastąpionego. Wstyd dla tej Pani! W tej firmie nie docenia się pracowników którzy naprawdę pracują, angażują się i robią wszystko co w ich mocy żeby praca szła jak najlepiej tylko tych którzy nie mają o niczym pojęcia ale akurat podobają się jednej z Pań z drugiego piętra . Czy to się kiedyś skończy ??? Wszyscy się śmieją z tej niby”jednej wielkiej rodziny” hahaha chyba tą rodzine to tworzy tylko Pani bankowa i Jedna Pani Dyrektor… Brak honoru… chce odejść niech odejdzie… ale lepiej zapłacić żeby została bo przecież dla jednej osoby jest idealna! RCO obudź się bo stracisz najlepszych ludzi których warto trzymać a nie bankowe klimaty pozwolić aby niszczyły tą relacje która jest zbudowana. Czy warto się tak poniżać ????

@Pracownicy

Inne prywatne instytucji dają pracownikom bony na święta ,prezenty ,paczki dla dzieci , ludzie są doceniani i zadowoleni a w RCO życzenia .Dobrze już nie pracuje w tej instytucji .Nie polecam

Zaprzeszła
@Pracownicy

Nie łudź się że coś w tej firmie się zmieni! Kiedy zarząd się zmieni wówczas będzie lepiej. Mówię to z perspektywy byłego już pracownika RCO Radzę aby wszyscy którzy mogą a obecna sytuacja w firmie ich dołuje- odejdźcie. I NIE OGLĄDAJCIE SIĘ ZA SIEBIE!

niestety...to prawda

PomPon

O czym może świadczyć to, że Liderzy Recepcji przechodzą na asystentki lekarza a koordynatorzy sami rezygnują, chociaż są odpowiednimi osobami na stanowiskach? To świadczy o zlej dyrekcji. Nowa kierownica przychodzi po znajomości- ściągnięta przez nowa dyre z Wawy. Kto nowy zaczyna od panoszenia się po szpitalu w taki sposób jak robi nowa z Medicavera? W firmie pracują tu całe rodziny , ostatni przykład: corka-ojciec którzy tylko spacerują po szpitalu , brak wykształcenia niektórych osób bije po oczach, ledwo matura ?!?! Wystawiona ocena 2

@PomPon

Skoro ledwo po maturze jest to odbywa tu jakieś wstępne praktyki przed studiami czy jak? Faktycznie te migracje na stanowiskach zdają się być niepokojące, bo prawdopodobnie wpłynie to na całą ich skuteczność w działaniu. Ale tak wracając do tych rodzin, bo widzę, że ludzie są na to cięci, ale to nie jakieś przesiąknięcie stereotypem przypadkiem? To że są spokrewnieni wcale nie musi od razu na cokolwiek tutaj wpływać

@PomPon

Właśnie pracuje rodzinka która chce rządzić wszystkimi i wszystkim najlepiej jak dałoby radę jeszcze zostać kierownikami ......

Justyna

No to racja, tak nie powinno być :/ A co takiego robi że piszesz że rządzi? Pozostali pracownicy nic z tym nie robią?

@Justyna

Wszyscy widzą a jak dochodzi co do czego to nic nie chcą widzieć ,mówią o tym a nie chcą mówić głośno sprawa jest jasna i prosta są przeciwnicy i zwolennicy,

@Były pracownikk

Nie rozumiem czemu nikt o tym głośno nie powie? Może gdyby mleko się wylało to atmosfera w firmie by się oczyściła?

Grzegorz
@Irena

Głośno nikt nic nie powie, sam nie wiem dlaczego ale dopóki nikt z tym nie zrobi to się nic nie zmieni to będzie narastać narastać aż znowu pęknie ..,...

Urszula
@Grzegorz

No przeważnie tak jest, że jak się nie reaguje w porę, to atmosfera się sypie. a co masz na myśli mówiąc że znowu pęknie?

@PomPon

bo tak jest niestety, koszmar

Pracownik01

Wszystkie osoby, które pracują albo pracowały w tej "korporacji" co najmniej rok, dobrze wiedzą jak w niej jest... i co jest tak naprawdę największym problemem. Ryba psuje się od głowy a tutaj cała instytucja psuje się od kadry zarządzającej siedzącej na górze. Szczególnie jednej osoby, która jak widać jest niezastąpiona, mimo błędów, które popełnia. Owszem wszyscy je popełniamy, ale ta osoba popełniając te błędy zrzuca winę na innych. Traktuje ludzi jak śmieci i na zasadzie "nie ma ludzi niezastąpionych", szkoda tylko że sama o sobie tak nie sądzi. Uważam, że powinna z honorem przekazać obowiązki komuś innemu, kto spojrzy na całą instytucję świeżym okiem, a sama pójść na długi odpoczynek i przemyśleć swoją postawę dotyczącą siebie i zarządzania innymi. W tej chwili ewidentnie jej to nie wychodzi, o czym nie ma pojęcia, a nikt nie potrafi jej tego uświadomić (tj. ktoś z zarządu). Większość pracowników od salowych przez administrację po lekarzy są zmęczeni osobą, która poprzez swoje dziwne działania, które uważa za rozsądne i idealne oraz przedmiotowe traktowanie ludzi jej podległych co odbija się na reszcie zespołu szpitala, zamiast budować, zniechęca i rujnuje. Owszem znajdą się wyjątki, które zaprzeczą ale one tylko potwierdzą regułę. Być może są to osoby, które przy przedłużeniu umowy dostają wyższą pensję? Jednak znaczna większość przy kolejnym już przedłużeniu, pod pretekstem wielu (usunięte przez administratora) wymówek i braku jakiejkolwiek choćby słownej motywacji pracuje dalej za te same pieniądze. Pytanie brzmi dlaczego następuje taki podział? Oczywiście mogą nie pracować, ale każdy wie, że znalezienie pracy w Radomiu nie jest proste, a nie każdy może sobie pozwolić na wyjazd do innego miasta ze względu na dzieci czy inne kwestie. I o tym ta pani wie doskonale, dlatego traktuje ludzi w ten sposób. Jeśli ktoś zastanawia się nad pracą w tej firmie, która jest radomską korporacją to niech przemyśli na ile jest mocny psychicznie, aby wytrwać w niej dłużej niż rok. Lepiej nie tracić czasu i swojej energii, bo wbrew pozorom można ją szybko utracić.

Xyz

Czysta prawda!!!!!

@Pracownik01

Nie polecam w RCO pracy .Korporacja 100% Nie szanują pracownika i nie doceniają uczciwych pracowników .Praca ful wypas nawet do nocy .

Nie wiedzieć czemu
@Pracownik01

...dlaczego w takiej wielkiej firmie nie ma wczasów pod gruszą, jubileuszówek, premii, nagród rocznych. Ciężko utrzymać się z suchej pensji a pracy ciagle przybywa przybywa przybywa. Coraz więcej zlecen, pacjentów. W porównaniu do roku, dwóch lat temu ilość pacjentów wzrosła kilkukrotnie.

@Pracownik01

Nie polecam ,nikt nic nie widzi ,albo nie chcę widzieć że źle się dzieje . Lepiej szukaj pracy gdzie indziej ,szkoda czasu.Ja zmieniłem pracę i jestem zadowolony

tak jest

miki

Jest to do pracy najcudowniejsze miejsce na świecie do pracy dla ludzi wykształconych i dobrych w swoim fachu. Nieudacznicy zawsze będą narzekać. Pracuję tam od zawsze i złego słowa nie mogę powiedzieć.

Radomskie Centrum Spychologii
@miki

Widocznie pracujesz po znajomości i żyjesz w iluzji. Brak szacunku, przykro, ale taka prawda. Po 4 miesiacach pracy.. dziękuję, odchodzę.

Ola1
@Radomskie Centrum Spychologii

Dobry komentarz !!!!!!

Manfred

Niestety. Komentarze poniżej to sama prawda . Jeśli ktoś ma szczescie i siedzi na pięterku w dziale rozliczen NFZ, dziale Dum, akredytacji to ma ciepła posadkę, ma czas robić swoje i 10 razy pospacerować na faje za szpital, przy tym samym uwalać osoby na Recepcji za błędy. Osoby pracujące na dole nie mają czasu podrapać się w głowę. Swoją drogą jak to możliwe że w firmie gdzie pracuje 500 osób nie ma Zakldowego Funduszu Świadczeń Socjalnych? Przepisy stanowią inaczej. Podejrzane.

NIEZNANY

NIE POLECAM PRACY W TYM SZPITALU RZĄDZI MAMUSIA I CÓRUSIA WSZYSCY WIDZĄ ALBO NIE CHCĄ WIDZIDZIEĆ CO SIĘ DZIEJE WSPÓŁCZUJE TYM KTÓRZY TAM PRACUJĄ NIC DODAĆ NIC UJĄĆ

@NIEZNANY

A co masz na myśli? Co takiego tam się dzieje?

Były
@NIEZNANY

A ja mam pytanie dlaczego rodzina pracują na jednym odcinku? przecież wiadomo, że będą za sobą .W innych zakładach jest to niedopuszczalne .

@Były

Ale jakie konkretnie zagrożenia wobec tego widzisz, skoro to podkreślasz? Jest to niedopuszczalne ale chyba nie jest to zakazane, prawda?

@Marta

Nikt nikomu nie zabrania pracować nawet jeżeli w jednej firmie pracuje rodzina .Tylko żeby wszystko było z szacunkiem dla innych. Najlepiej żeby pracować w różnych miejscach.

Lila
@NIEZNANY

Wow ciekawe co się dzieje, że taki komentarz .

XYZ
@Lila

Proponuję zatrudnić się tam i sprawdzić samemu/samej jak wygląda praca w tym...miejscu. Na rejestracji są wieczne wakaty więc droga wolna.

@XYZ

Czym są spowodowane te wakaty?

XYZ
@Irena

Wieczną rotacją pracowników. A co do powodów to przeczytaj wszystkie komentarze i wysuń wnioski

pacjent

Wspaniały Szpital ,wybitni specjaliści, opieka personelu marzenie każdego pacjenta-dziękuję całemu personelowi RCO życzę wszystkim zdrówka i dalszych sukcesów-pacjent

@pacjent

To tylko tak się wydaje że jest pięknie

@pacjent

Wszystko z zewnątrz jest pięknie jak ktoś stoi z boku . Ktoś jak pracuje to wie jakim kosztem wszystko jest .Nie polecam pracy .

@Były pracownikk

Co masz na myśli? Źle zarabiałeś czy po prostu z jakichś powodów praca była ciężka i stresująca?

Czy Pani z banku to ja? Wszystkim jest ciezko.

Pani z banku.

Zastanawia mnie co oznacza Dz??

DEF
@Pani z banku.

Każdy obecny lub byly pracownik RCO wie co oznacza D.Z. Tego nie trzeba tłumaczyć

Czy w Centrum Onkologii Ziemi Radomskiej Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

ola1

Po pierwsze dlaczego używamy nazwy Centrum Onkologii Ziemi Radomskiej?Mowa jest o RADOMSKIM CENTRUM ONKOLOGII !!!!A jeżeli chodzi o reakcję dyrekcji na zgłaszane problemy przez pracownika to kończy się na tym że jest winny pracownik i to on ma problem. Oczywiście ważne jest kto zgłasza problem.Pozdrawiam

Uno

(usunięte przez administratora) o (usunięte przez administratora) lepiej sobie znaleźć pracę gdzieś indziej

Uno

Fakty mówią same za siebie byli fajni pracownicy odeszli bo powiedzieli dość tego pomiatania

Rozczarowanie......
@Uno

Witam, na dzień dzisiejszy zastanawiam się... czy przedłużyć umowę.... :( :( :( Wieeeeeeeeeeeeeeeeeeelkie rozczarowanie. Rozczarowanie przez wieeeeelie RRRRozczarowanie.

Zaprzeszła
@Rozczarowanie......

Nie wahaj się! Szkoda nerwów na tą beznadziejną, małorozwojową i fatalnie opłacaną pracę. Nigdy więcej!

Fair_playy

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE. Jak mało gdzie brak mądrego zarządzania. Totalny babiniec, w którym wiadomo co się dzieje. Stawki demotywujące. Zniechęcenie do pracy dzięki temu wszystkiemu murowane

porażka i wielkie rozczarowani
@Fair_playy

Potwierdzam, babiniec , którego nikt nie opanuje, narzekanie i kołeczka "rozancowe" wielkie obgadywanie osób które wykazują jakiekolwiek przejawy kultury. Nowe osoby są tępione, te wartościowe za chwilę odejdą. W tej firmie nikt za nic nie odpowiada, za nic nie chce brać odpowiedzialności. Atmosfera w pracy: okropność. Nie polecam Nie polecam Nie polecam.

Jakie są warunki zatrudnienia w Radomskie Centrum Onkologii?

ABC

Ano takie są warunki, że lepiej omijać tą firmę szerokim łukiem. Zdecydowanie zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami. Szkoda marnować swojego czasu albo wiecznie wierzyć że coś w zarządzaniu w tym szpitalu się poprawi. Gdyż się nie poprawi póki zarząd będzie w takim składzie.

Ola1
@ABC

Zgadzam się z tą opinią 100 procent.Za te pieniądze można znaleźć inną . Totalny brak szacunku .

Okropność
@Ola1

Oczywiście, za te pieniądze można znaleźć inną pracę. Oczekiwania wygórowane, część pracowników ostro zachrzania, część pracowników siedzi na Zelando i zamawia towary. Przepracowalam tu 4 miesiace, uważam to za wielkie ROZCZAROWANIE. Nie wróżę dobrze tej firmie. \ Wielka SPYCHOLOGIA SPYCHOLOGIA i jeszcze raz SPYCHOLOGIA.

Ktokolwiek

Żenadą są Wasze komentarze! Mam ustawione powiadomienia o nowych komentarzach, ale chyba to zmienię. Nie znasz się "Ula" totalnie na funkcjonowaniu tego portalu. To nie RCO usuwa komentarze, ale sam administrator portalu. Jak piszecie przekleństwa, pomówienia, to jest niezgodne z regulaminem. RCO nie ma takiej mocy, inaczej usunęliby wszystko co tu jest! Wszystkie pozytywne opinie to ściema? Dyrekcja, dział hr, kierownicy nic nie robią? Jeśli tak oceniasz ich pracę i wciąż tu pracujesz, to chyba siedzisz na poziomie - 3 i faktycznie nic nie widzisz. Jeśli pracowałeś i ciągle masz żal, zacznij żyć swoim obecnym życiem i daj żyć innym. Chyba że ten portal jest dla nieudaczników i w większości oni są tu aktywni. Normalni ludzi albo idą do konkretnych osób i coś zmieniają, albo zmieniają prace. Tyle. Pozdrawiam tych zadowolonych i pracujących od x lat.

@Ktokolwiek

Zgadzam się! Wszyscy tylko hejtować potrafią i narzekać, a jak przyjdzie co do czego to nic w twarz nie powiedzą, a nawet będą kłamać, że wszystko ok. Ale po co? Ja w RCO jestem od ok. 8 mc i jak tylko widzę jakieś słabe akcje, to idę z tym do Kierownika albo HRu, a nie siedzę tu i wypisuję jak mi źle, a w pracy zagryzam zęby. Owszem, jest parę rzeczy, które mi się nie podobają i nikt ich nie zmienia, ale doświadczenie nauczyło mnie, że nigdzie nie jest idealnie. W poprzedniej firmie też ludzie wypisywali na portalu jak to im źle, a obraźliwe komentarze były usuwane przez administratorów, a nie firmę. Z tego co wiem, to trzeba mieć wykupiony pakiet żeby samemu te komentarze usuwać, a wątpię żeby RCO chciało się w to bawić. Moja rada: masz odwagę pisać na forum, miej odwagę powiedzieć to samo publicznie! Miłego weekendu.

Czesław
@Ania

Napisałaś, że pracujesz w tym miejscu od około 8 miesięcy. Mogłabyś wypowiedzieć się w temacie warunków zatrudnienia, które pracodawca ten oferuje? Chciałbym wiedzieć, czy praca w tej firmie jest opłacalna pod względem, chociażby otrzymywanego wynagrodzenia.

@Ktokolwiek

Pracowałem to wiem jak jest.Żaden pracownik nie zmieni nic ,wszystko zależy od kierowników.

Sara

Lepiej poszukaj sobie gdzieś indziej pracy bo szkoda czasu poszukują bo odchodzą mają dość. Presja donoszą na każdego a płacą marnie dochodzi jeszcze stres

Czesław
@Sara

Widzę, że nie masz najlepszego zdania o pracy w Centrum Onkologii. Czy faktycznie rotacja personelu w biurze jest tak duża? Powiesz coś więcej na temat wynagrodzenia?

Sara
@Czesław

Zatrudnij się na 3 miesiące to po miesiącu będziesz mniał dość dochodzi stres donoszą nawet musisz uważać jak rozmawiasz przez telefon.

miki
@Sara

chyba nie o tym szpitalu mowa

Karola
@miki

Mowa o tym szpitalu. Poniżaja nie szanują pracownika wiem coś o tym .Najgorsze jest to że nikt nie staje po stronie słabszych .

Wiecie czy Radomskie Centrum Onkologii udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Nie ma czegoś takiego jak praca zdalna. Może w niektórych przypadkach i na niektórych stanowiskach.

Zostaw merytoryczną opinię o Radomskie Centrum Onkologii - Radom

• Jak się pracuje w Radomskie Centrum Onkologii?

Zobacz opinie na temat firmy Radomskie Centrum Onkologii tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radomskie Centrum Onkologii?

Radomskie Centrum Onkologii
2.4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Uniwersytecka 6
    26-600 Radom