Targfort Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Opinie o Targfort Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe

Wardek Portowa III

Podzielam opinię Ani, niezadowolony zawsze się znajdzie, drobne niedoróbki też, ale ja jestem bardzo zadowolony, z ceny, z obsługi, wszystko względnie na czas, z właścicielami można się umówić i porozmawiać bezpośrednia, nie miałem żadnych problemów. Osiedle Portowa 3 na którym mieszkam super, najlepsze ich osiedle, najwyższy standard wykonania. Pozdrawiam niezadowolonych.

Lokatorka z lokalu 47 - Ania

Mieszkam od 5 lat w mieszkaniu wybudowanym przez Targfort . Nie obchodzą mnie inne opinie. Minie się mieszka super. Na zebraniach słyszałam , ze ktoś tam narzekał. Ale to tylko jedna Pani. Mieszkanie było tanie to prawda. Ale na droższe nie byłoby mnie stać. Jest wszystko co być powinno. Teren jest fajnie zrobiony. Trochę obiektywizmu sąsiedzi.

Ilona

Takich deweloperów należy omijać szerokim łukiem - owszem kusza atrakcyjnymi cenami i potwierdzają regule,iz niska cena.równa sie niska jakość.mieszkań oraz obsługi klienta, do momentu podpisana.umowy są dyspozycyjni,potem trzeba o.wszystko prosić i dochodzić.swoich praw, poza tym ciągle opóźnienia w terminach i nawet przepraszam.nie uslyszysz!

Adam

To chyba najgorszy deweloper na rynku. Takiej fuszerki do dawno nie widziałem

Zostaw opinię o Targfort Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Targfort Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe