Opinie o Faz Hr w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Faz Hr. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Faz Hr o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Faz Hr w Radom

Czy rozmowa rekrutacyjna w Human Recruitment odbywa się również w języku angielskim?

FAz HR Nowy wpis

Witamy, tak jak najbardziej rozmowy także są przeprowadzane w języku angielskim. Pozdrawiamy FAZ HR

Małgorzata Nowy wpis

Witam, firma podchodzi do klienta bardzo profesjonalnie, świetny kontakt, wszystko dokładnie tak jak było mówione, zakwaterowanie ok, praca praktycznie zaraz po przyjeździe do NL, wypłaty terminowe. Wszystko super z czystym sumieniem mogę polecić!

Kamil

Witam. Z czystym sumieniem mogę polecić firme FAZ HR,przed wyjazdem kontakt z rekrutacja bardzo dobry,później przyjazd do NL mieszknie spoko,praca dla nas była od razu,wypłaty zawsze terminowe,także patrzac i słysząc jak biur posrednictwa pracy oszukują ludzi to w raz z dziewczyna cieszymy się że trafiliśmy akurat na FAZ HR Radom, Pozdrawiam

Ada Nowy wpis
@Kamil

Witamy panie Kamilu, dziękujemy za pozytywną opinie o naszej firmie. Po takich słowach widać, że nasze starania nie idą na marne. Pozdrawiamy FAZ HR

Heniek

Trudno dostać się do pracy w firmie? Jakie wymagania stawiają na początek

Brałeś udział w rekrutacji do Faz Hr. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Iza

Dawno nie pojawiły się nowe opinie na temat pracy w FAZ HR. Zachęcam do wypowiedzenia się na temat tej firmy! :) Myślę, że zarówno ja, jak i osoby zainteresowane pracą w tym miejscu, chętnie dowiedzą się na przykład, jaką umowę oferuje ten pracodawca, czy można w tym miejscu liczyć na jakieś dodatkowe benefity?

FAZ HR
@Iza

Witamy Pani Izo, dziękujemy z góry za wiadomość. Odpowiadając na powyższe pytania, jeśli chodzi o umowę jest to umowa podpisywana w Holandii na tamtejszych warunkach wg CAO( w języku oczywiście polskim). Jeśli chodzi zaś o bene-fity oraz dodatki z Naszej strony....jak najbardziej takowe występują. Każdy kandydat, który podejmuje pracę zaczyna na różnych stanowiskach: brane pod uwagę doświadczenie, oczywiście ze względu na charakter wykonywanej pracy, jej staranność, szczebel hierarchii stanowiska, znajomość języka oraz przede wszystkim ważna jest sezonowość zakładu pracy w którym pracuje oraz dyspozycyjność pracownika. Ważne także czy sezon w pełni wre czy też są mniejsze zamówienia w niektórych miesiącach w roku lub konkretnym miejscu pracy. Standardowo sezon w Holandii jest stały od marca do października/listopada, dane zakłady/szklarnie pracują od poniedziałku do piątku czy dodatkowo także soboty. .Miejmy oczywiście na uwadze święta na które cześć osób zjeżdża i wraca a część zostaje w Holandii( w takich też sytuacjach są dodatkowe profity). W razie pytań jesteśmy do dyspozycji. Pozdrawiamy FAZ HR

@FAZ HR

FAZ HR, czemu tak kłamiecie?? ....po co to komu

Czy tak dobrze się pracuje, że zapomnieliście zupełnie napisac kilka zdań opinii o firmie?

blackk
@Kandydat

?? kto zapomnial?

ino123

kto jedze do visen na mieszkanie w sobote do racy na kontrole owoców

biały
@ino123

I Jak tam?? Dotarłes?

JJanC

Witam, prosze pisac jak było KONKRETY tylko a nie ogólnie bo to na nic nie przydaje się

Ewa K

Witam. Dzieki tej firmie dostalam fajna prace. Pieniadze sa na czas, wszystko sie zgadza- ja nie narzekam. Koordynator jest do dyspozycji, kazda sytuacje mozna omowic itd. Ogolnie polecam.

monia
@Ewa K

A jak sie nazywa twój koordynator?

Ewa K
@monia

Jarek

tylkotyle

Ada kłamie.. po prostu i ten flexipool MASAKRA

fras

Witam polecacie ta firmę n wyjazdy za granice

fras

Pracuje ktos teraz w Holandii prosze napisac

@fras

Ada klamie współpracuje z flexipool ato dziadostwo robi sie tylko na opłaty pracy niema a jak jest to po 2-3 godz i hotel albo na rezerwie sie siedzi

fras

Hej a w ogóle ktos teraz pracuje w Holandii jak jest na prawde prosze powiedziec jadę pierwszy raz juz tak mialem ze pojechałem i wróciłem z agencji proszę o prawdę i od cholery jiszta mialem. Tez obiecywali ze praca prisze o prawdę

lalopa

jedno jest prawdą. Pada kłamie mowiac ze nie jest agencją jest z agencji

Artur

Jak z wyplatami? Zalezy gdzie trafisz. Ja mam co tydzien ok 350 do reki za 45h. Z Ada kontakt bardzo dobry, jakies brednie ze nie odbiera itp

@Artur

Ale głupoty gadacie to poprostu. Syf a nie firma chore opłaty warunki mieszkaniowe kiepskie i pracy niema przeważnie po a2-3 dziwnie sie oracuje starcza na opłaty i życie przelewy są po 90€tyle zostaje po odliczeniu dojazdów. Hotelu współpracuje z formom flexipool

@fras

byłes tam juz wróciłes?? daj znać!

Dorota

Ja tez wyjezdzalam do pracy z Ada i jestem bardzo zadowolona. Pracuje tu od lutego, wyplaty sa na czas, na ilosc godzin tez nie narzekam. A co do samej Pani Ady, naprawde polecam, nie tylko bardzo profesjonalna osoba ale rowniez przemila i empatyczna kobieta!! Kontakt mialysmy caly czas, po dotarciu na miejsce mialam tel czy wszystko jest wporzadku, jak domek itp. Napewno nie jest tak ze jedziesz do pracy i zostajesz zostawiony sam sobie. Jak ktos chce pracowac i zarobic to z Pania Ada nie zginie.

fras

Witam jakom macie opinie o pracy kwaterach wypatach powiedźcie jak jest ze zjazdau do polski itd

Moje zdanie

Witam przebywam tu od 26 kwietnia nie narzekam, zależy gdzie przebywasz ja po 2 godzina w hotelu robotniczym zadzwoniłem do Ady i przeniesli mnie do milego mieszkania, ogolnie zależy z kim mieszkasz i pracujesz ludzi ci nie wybieraja , ogolnie jest ok ja akurat pracuje na magzynie i mi sie podoba wiec nie wypowiem sie na prace w owocach i warzywach , kasa jest na czas pracuje 5 dni w tygoniu 2 wolne

Paulina

Nie wiem co to za brednie w ogóle. Kontakt z Ada jest przejrzysty. Wiadomo, że nie zawsze odbiera bo tak jak każdy nie zawsze ma czas. Ale oddzwania. Ada ma dużo na głowie więc trochę wyrozumiałości. Wyjechałam jestem tu dopiero 3 dni ale dom mam super tak samo jak i pracę. Także ja bardzo polecam Adę, a to co ktoś tu pisze to jakieś brednie.

@Paulina

Część paulina a dlaczego jedni pisz tak a drudzy tak w jakiej miejscowości jestes w Holandii byla pani Ada w Holandii

fras

Powiedz. Mi cala prawda jak się odbywa praca za granicom wszystko jest legalne i jak z wyplatom zjazdami powiedz prawdę odp

Zostaw merytoryczną opinię o Faz Hr - Radom

Faz Hr