Opinie o Impuls Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Impuls Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Impuls Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impuls Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Nikita

Jakby impuls miał kontrolę co miesiąc to wypłaty by były na koncie na czas

Julita
@Nikita

Mieli kontrolę.ns bank mieli przeze mnie naslana kontrolę.i PIP nic im nie zrobił , mi napisali że został impuls zmobilizowany do punktualności w płaceniu pensji jak widać bez skutku.

WaLDemaR O 35

Firma idzie ku upadłości .To widać gołym okiem i słychać. Brak słow na wszystko brak pieniedzy. Wszedzie dĺugi ,nie placa pensji na czas (żeby dostać trzeba isć w ĺaskę do Pana A za to Panisko sam we własnej osobie uznaje sie Pan prezes

Ra Pa Para IMPULS SIARA

Odnosze wrazenie ze firma idzie ku upadłosci i prawde mówiąc w duchu mam taką nadzieje Ze prezesicho poniesie za wszystko konsekwence utratami obiektu No i co istotne dla pracujacych i kandydatow do pracy nie polecam

Nie dość że nie płacą w terminie to jeszcze ludzi mają za (usunięte przez administratora) Przecież to ludzie te bidne zdechlaki na nich robią. A robota wredna bo ani weekendów wolnych i świąt. Nocki zarwane a organizm odczuwa. I jeszcze przyjedzie kierownik i wyżywa się. Chłopaki z Legnicy cieszą się bo przechodzą do nowego pracodawcy który przejmuje obiekt i który płaci na czas bo jest znany w Legnicy. Będą wreszcie mieli wypłatę na czas i wrednego kierownika z głowy. Oj gościu krótko pracyje w impulsie ale już skrzywdził bardzo kilka osób.(usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Impuls Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
NATALKAAA

Firma zeszła totalnie na dno nie ma srodkow na nic na dofinansowamie na dojazdy dla pracownikow , od grudnia skoro masowo traca obiekty to wychodzi na to ze nie ma co liczyc na zaplate nadgodzin dla osób ktore wypracowaly No bo jak traca obiekty to i budrzet firmy sie kurczy no ale czyja to wina no oczywiscie ze firmy impuls a konkretnie ich zarzadzania. Mowa o prezesie i o zyczliwych ksiegowych . .pogratulować . Nie polecam pracy tutaj skoro cierpią na chroniczny brak pieniedzy to i nie bedzie kandydatow do pracy na jqkumkolgiek obiekcie za te psie piniadze czyli minimalna krajowa ktora musicie zaplacic a i tak nacie z tym bardzo ogromny problem bo trzeva sie prosic Wstyd zeby taka duza firma stracila tak renome bo na ten moment to tylko dziadujecie i nic wiecej a mowi sie i was naprawde dyzo negatywow

Hanse

Jesteście koszmarna firma!Odradzam tam pracować ludzi jak śmieci traktują.. A o wypłacie to można pomarzyć na czas zawsze poślizg i to bardzo ogromny.2,3 tyg aż.Pojdziecie na dno nie dlugo

BozenaM

Non stop dostaje wyplate z poslizgiem firma traci renome i wiarygodnosc płaca na raty jak chca i kiedy chca a po pieniadze z pefronu to pierwsi Zachłanność i przekrety to nigdy nie poplaca

Koledzy którzy nadal pracują w impulsie w Legnicy nadal nie mają wypłaty i Impuls stracił następny obiekt to już 3 w tym roku i to chyba ostatni jaki miał w Legnicy. Mam nadzieję że na zawsze znikną z Legnicy i nie będą krzywdzić ludzi.

Wacek
@Nowy

To jest prawda Brak wypłat dla pracowników a telefony do nich są głuche i tracą obiekty .

Krzysiek

W końcu jest normalnie w firmie jak objął ją nowy właściciel. Ludzie mogą spokojnie pracować.Wszyscy dostali podwyżki i skoczyło się dziwne płacenie za nadgodziny itp. I co najważniejsze zarząd ma szacunek do ludzi którzy pracują na rzecz firmy IMPULS.

Nw
@Krzysiek

Po wpisie widac że jestes z biura firmy

zdzis
@Krzysiek

podwyżki? poważnie? u nas w Kostrzynie żadne podwyżki jakie obiecano nam już pól roku temu. płacą za nadgodziny? haha jak okres rozliczeniowy 6 miesięczny. czasami otworzą na kogoś zlecenie nic się nie zmieniło. Na 1000% jesteś z biura pewnie pupil J. L.

Jarek
@Krzysiek

Stary zarząd pracownika traktował przedmiotowo. Własciciel miał to w nosie ważne że mu się konto zgadzało.Teraz jest ok.

Elżbieta
@Krzysiek

Krzysiek, to co piszesz brzmi bardzo zachęcająco. Firma, która pnie się ku górze jest zawsze dobrą opcją dla osób poszukujących pracy. Możesz napisać cos więcej o zmianach jakie zaszły w Impulsie?

Bezedura
@Elżbieta

Co niby zachecajacwgo w tym, ze wyplat nie na, albo z kilkudniowa obsuwa? Ta firma juz sie nienpnie, alenpowoli sie stacza, ciekawe kiedyxjak kawina pokeci w dol zbocza, nawet raptownie jaj szybko zmienila sie firma od wyplat nadgodzin i zlecen, kilka miesiecy jedna wyplacala, teraz raptownie druga, wszystkie spukeczki z kapitalem rzedu 5000 pln, serio, minimalna na zalozenie firmy i mozna leciec z kasa w dziesiatki jesli nie setki tysiecy zlotych, skad taka biedafirma to ma?

Koza

Żary sobie stroją.

kolo
@Krzysiek

Nie wprowadzaj potencjalnych pracowników w błąd, firma jest nie wiarygodna, nie płaci na czas, (usunięte przez administratora) mają dużo spraw w sądzie i dużo zgłoszeń do PIP. Tracą obiekty i tylko czekać jak się rozleci.

@kolo

Cześć, z tymi spawami piszesz całkiem poważnie? Od kiedy jeśli już maja one miejsce? Niby odnosisz się do opinii z ubiegłego roku wiec tym bardziej zastanawiam się czy wtedy może nie było jeszcze inaczej? I w ogóle co z tymi sprawami, czy teraz tak czy siak przyszedł ktoś nowy?

Anonim 39

Firma to totalne dno brat wypłat na czas (2 tygodznie opôżnienia) to minimum i za nadgodziny tez trzeba sie prosic! Wyrachowane kierownictwo ktore gnębi stosuje mobing wobec osob niepelnospawnych pracownikôw Nam nadzieje ze niebawem potraca wszystkie obiekty Prezes niczym" szef mafi " ze Szczecina Z kompletnym brakiem kultury osobistej bardzo lubi " pomiatać ludzmi Aaa cenki za świadczenie usług wali niesqmowite " jakby urwał sie z choinki Aaa no i wiadomo Tylko czychają jak sępy na pefron Omijajcie tą firme myślac o pracy .

Inneh

Kiedy macie zamiar zapłacić łaskawie wypracowane pieniądze?

Ludzie nie dajcie się nabrać to banda (usunięte przez administratora) nie płacą na czas (usunięte przez administratora) ludzi na każdym kroku nie mam kasy bo bym im sprawę w sądzie zrobił(usunięte przez administratora)

Małgoška

Nie polecam firmy . Nie wyplłacili mi wynagrodzenia w całosci Pracuje na zlecenie bo mam emeryture i znaczny stopien niepelnosprawnosci ...Upominajac sie o swoje uslyszalam od przełožonwgo ze nic nie poradzi bo system zawiòdł i dlatego otrzymałam kilka dni temu te marne i wszawe grosze to jakiš bład i musze czekac na wyjasnienie ! Nirmalnie kpina nie werzyłam ze to takie cyrki i takie kłamstwa sie wpiera .Już nie wiedza co mowic aby bardziej sie nie osmieszyć (Pracuje od 3 miesiacy .) Pozatym to co dowiedzialam sie od ludzi z pracy przez ostatni miesiac ile oni obiektôw traca masowo bo przegrywaja przetargi plus sam fakt ze stracili wiarygodnosc u kontrachentow i zycza sobie nie wiadomo jaka stawke .Nie płacac wyplat na czas i tak jak w moim przypadku sukcesywnie nie wyplacajac zlecenia za wykonana prace Firma tragiczna tak jak i zarządzanie . Odebram to w ten sposób minimum wydatkòw no naprawde minimum a maksimum zysku Szkoda czasu kazdego z nas na prace w impulsie . . .

Doma

A widziałam na stronie ze od „39 lat” chroni się tu i sprząta, wiec przyszłam spojrzeć jaki jest średni staż pracowników. Po tych ostatnich opiniach zaczynam się jednak zastanawiać nad średnia rotacja? Są tu w ogóle osoby, które pracują mimo wszystko ponad 10 lat chociażby?

Julita
@Doma

Powiem ci, że po pierwszej wypłacie, opóźnionej o tydzień, i po tym grafiku na drugi miesiąc gdzie bez mojej zgody dano mi 240 godz pracy , jestem na 1 grupie, do końca umowy byłam na zwolnieniu lekarskim, i nie żałuję

RYSIEK

Odeszłem na emeryture nie rozliczyli sie ze mną ješli chodzi o ekwiwalent urlopowy .o wypłacie to juž nie wspomne ze czekam od pazdziernika zaslaniaja sie tekstem" mamy czas na rozliczenid do 7 miesiecy ". Nie wspomne ze uslyszalem ze odprawa tez mi nie przysluguje . (usunięte przez administratora) Nie zatrudniajcie sie owi kandydaci do pracy w tej firmie bo dla nich wyplacenie wynagrodzenia rto jest problem (usunięte przez administratora) A ja ta firme podalem do sadu

Wiesławwww nowy

Nie odprowadzają składek do ZUS nie płacą uczciwie pracownikom zatrudnionym na zlecenie według przepracowanych godzin ciuchy dają używane po kimš . Koncze prace na zlecenie w tej firmie bo juz dobrze nie bedzie Nie polecam tej firmy osobą szukajacym pracy . Odradzam stanowczo w impulsie chęć zatrudnienia .

Chodzi pogłoska że od kilku miesięcy nie odprowadzają składek na ZUS i inne czy ktoś konkretne i pewnie wie czy to prawda?

Nie płacą to nie ma pracy. Macie umowy o pracę jesteście ludźmi chorymi bo za darmo grypy nie ma. Sory że jest bezposredni ale czy jesteście tak tępi. Wszyscy na zwolnienie lekarskie i ciągnąć ile się da. Należy sie wam jesteście chorzy a do tego jeszcze wykończeni nerwowo bo żyjecie bez kasy i w strsie czy wypłacą czy nie. Święta i Sylwester w domu i niech buce z biura idą na ochronę. Ludzie nie dajcie się. Może ta nazwa Impuls do czegoś się przyda i dostaniecie impulsa w mózg i nie dacie sobą pomiatać. Nie ma nic gorszego jak brak jedzenia i środków na podstawowe rzeczy. Zgłosić można nawet mailowo do bira Pefronu w Warszawie co wyrabiają. A co będzie po nowym roku jak będą musieli więcej płacić jak teraz nie mają?

No i bardzo dobrze że wam nie płacą jak nie macie rozumu i honoru,sami sobie jesteście winni a szczególnie dziwię się osobą z umiarkowanym lub większym stopniem niepełnosprawności że nadal tu robicie, ja mam umiarkowany stopień i znalezienie nowej pracy zajęło mi tyle co napisanie sms i teraz wypłatę mam dwa i trzy dni wcześniej. Za takie nie wypłacanie poborów to i w kodeksie mogą odpowiedzieć przed sądem karnym i nawet wiezienie za to grozi. No ale jak lubicie być kopanym no to wasza sprawa.

Jan 5454

Ta firme nowe szefostwo i Prezes doprowadzili do bankructwa , nedzy i rozpaczy BRAK FUNDUSZY NA COKOLGIEK I DLA KOGOKOLGIEK BRAK WYPŁAT NA CZAS BRAK ŠRODKOW CZYSTOSCI BRAK FUNDUSZY NA WYPŁATE NADGODZIN DOSTALEM CIUCHY PO KIMS KOSZULKI Z PLAMAMI I PRZEBATWIENIAMI .BLUZA POLAROWA ZAPACH STĘCHLIZNY A KURTKA Z KOMPLETNIE ZEPSUTYM ZAMKIEM NA SZCZĘŚCIE NIE JESTEM JUZ PRACOWNIKIEM ZWOLNIŁEM SIE

Zostaw merytoryczną opinię o Impuls Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Impuls Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Impuls Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impuls Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 2 to opinie pozytywne, 63 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Impuls Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • POLESKA 19 D
    66-400 Gorzów Wielkopolski