CLAR SYSTEM
counter
2 596 765 5 1
Xxxx

I co do oddziału w Gdańsku. Zmiencie koordynatorów bo tam są chamskie kobiety, które nie mają kultury osobistej. Dziekuje im bardzo za wywalenie mnie z pracy tylko za to, że chce sie im zwrócić uwage. Dla nich to jest taka obraza że wolą wywalić kogoś.

Tak8Nie
Ryba
@Xxxx

Aż nie chce mi się wierzyć. Pracuję 2 lata I nie mam problemów z żadnym koordynatorem,a jest już trzeci /2 panie i 1 mężczyzna/. Byłam też w biurze i tam,też są mili ludzie.

Tak1Nie6
Jagoda
@Ryba

Zapewnienia orzeczenie .01-u albo 2-p. Dlatego z Tobą nie dyskutują z czujnikami się nie dyskutuje tylko bierze się za nich potężną dotacje.

Tak7Nie
Ala Nowy wpis
@Ryba

Bo czasem zdarzają się uczciwi ludzie ale to są wyjątki.

Sprawiedliwy. Nowy wpis

Chytry dwa razy traci , a (usunięte przez administratora) pyry trzy razy. My niewolnicy tortury , niewolenie, okradanie mamy już dosyć. Wyjdziemy na ulice i będziemy walczyć z naszymi oprawcami Paznańskimi Pyrami.

Tak5Nie1
Brak silnej ręki. Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Polska cały czas powinna być pod silną pięścią. A tak Ci pseudo pracodawcy przez Beton i stal z P.O. i P.S.L.rozum potrafili. Przypomniała się Poznańskim kapo , obozy pracy , i obozy pracy dla dzieci w łodzi gdzie dzieci pracowali ponad siły . To jak dzieci mogły to dlaczego niepełnosprawni nie mogą. Tylko Polskie Kapo tak postępują. Chce się ubogacić na torturach i niewolenie. Precz komendanta (usunięte przez administratora) dla (usunięte przez administratora) niepelnosprawnych z Poznania.precz .

Tak4Nie1
!!!!!!!! ODRADZAM !!!!!!!! Nowy wpis

Osobiście doświadczyłem polityki firmy, mającej na celu jak największy zysk, kosztem osób niepełnosprawnych. Masakra że firmy mogą tak wyzyskiwać ludzi choruch i w potrzebie. Wstydźcie sie

Tak8Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Michelin Olsztyn.
Nazwa działu: Produkcja

Proszę o odpowiedz. Dlaczego firma CLAR Serwis , ma zapłacone za większość pracowników niepełnosprawnych a pracuje o wiele mniejsza załoga. Czy oszczędność polega na (usunięte przez administratora)Dlaczego do firmy przychodzi dużo niepełnosprawnych pracowników , a odchodzi z kwitkiem. To tylko zatrudniacie Zdrowych i najlepiej z orzeczeniem specjalnym za których dostajecie większe dofinansowanie z P.F.R.O.N. I którzy pracują za trzy osoby za najniższa minimalna. Tak się zastanawiam czy za tortury niewolenie gwałty na niepełnosprawnych pracownikach , jaki możecie dostać wyrok Sądowy. Może jak posiedzicie w Areszcie kilka lat i zostanie zabrany wam majątek to się obudzicie. Precz z Komendantami I Poznańskimi Obozami Pracy Dla (usunięte przez administratora) Niepełnosprawnych. Korona Wirus to przy was to pikuś.

Tak9Nie2
Odradzam2020
@Michelin Olsztyn.

Nie polecam tej firmy, bo i tak wydoją cie jak przysłowiową"krowe" Wstyd i tyle !!!

Tak6Nie3
Odradzam2020

Witam. Na początku niby luz, ale o pracy na czas nie określony zapomnij. Doją z niepełnosprawnych ile mogą z PEFRONU, a gdy kończą im się opcje, to porzucają pracownika jak niechcianego psa przy drzewie. Obarczony doświadczeniem , pozdrawiam szanujących się pracowników !

Tak7Nie3
J.antoni.
Nazwa działu: Handlowy

Proszę mi wytłumaczyć . Jest rok 2020 . Polska kraj katolicki . I są obozy pracy dla niepełnosprawnych pracowników. Pracodawcy tych (usunięte przez administratora) , przeważnie to byli fukcionariuszy Milicji , czy UB. Czy Policjantów. Ich celem są tortury , niewolenie , gwałty na niepelnosprawnych niewolnice. Pomaga im w tym pracownicy P.F.R.O.N. I Polski Rząd który obraża Niemców, Rosjan o Nazizm. Niemców nie ma Rosjan nie ma , a Polskie obozy pracy dla niepełnosprawnych (usunięte przez administratora) są. Narzuca się pytanie i odpowiedź czyje były obozy pracy i zagłady. W Polskich pseudo zakładach pracy chronionej , nie doczekają wieku emerytalnego niepełnosprawne kobiety i faceci . Umierają, mają zawału, wylewy i.t.p. A na tym zarabiają ich oprawcy to znaczy komendanci tych obozów. Mam podejrzenie że to wychodzi z domu i ma się ten bandytyzm w genach. Po pradziadkach, dziadkach i i.t.p. wychodzi na to że to Polak Polaka katował i kosztuje. Tak Polskie Kapo.dziekuje. Polski Rząd nagradza bandytów za tortury , niewolenie , okradanie.

Tak7Nie2
Kasia
@J.antoni.

Pracownica sprzątaczka wieku 55lat wygląda jak 80 lat.tak z.p.chronionej wykańcza niepełnosprawnych pracowników. Powtarze słowa poprzednika. Bandyckie katolicki kraj. POLSKA.

Tak6Nie
Szukający pracy.

W Olsztyńskim Michelin to tragedia. Koordynator Młody chłopak z małego miasteczka lub ze Wsi. Mam podejrzenie ze beż przeszkolenia na pracę z niepełnosprawnymi .Bez badan przez lekarzy Psychologa, psychiatry. Umawia się na rozmowę , nie ma na czas. A jak dzwonisz to nie wie o co chodzi. odpowiedz; myślałem ze Pan nie przyjdzie. Zatrudnia , wystawia skierowanie do lekarza Medycyny Pracy . Idziesz do lekarza to dzwoni ze nie aktualne Prosi o zwrot dokumentów. Ponieważ ten co miał odejść zostaje . A rzeczywistość taka. Że zatrudnia innego zwolnionego przez Firmę R.O.K.A Sp.Z.O.O. robi z poważnych ludzi idiotę. Czy można takiej Firmie jak CLAR SYSTEM zaufać - Odpowiedz NIE ! Dlatego będę wnioskował o przeprowadzenie kontroli. 1) ZA ilu pracowników niepełnosprawnych płaci Michelin. ( podejrzewam ze powinno pracować więcej a jest zatrudnionych mniej. 2) Jakie niepełnosprawni pracownicy mają orzeczenia o niepełnosprawności i na jakich stanowiskach pracują. Czy Firma przestrzega Kodeksu Pracy, i Art 40 Konstytucji R.P i art 66 ustawy 1,2 konstytucji R.P. Tortury i niewolenia poniżanie niepełnosprawnego pracownika to nie tylko przestępstwo Kp. ale kodeksu Karnego.

Tak7Nie3
Nikola
@Szukający pracy.

Widać jakie kompetencje ma ten pan, ale jak się dostajje pracę po znajomości to nie ważne są kompetencje, kultura osobista i umiejętność współżycia z ludźmi. Do tego należy dodać brak zaufania i egoizm. Brak zrozumienia, że praconik może być zmęczony i musi odpocząć, szczególnie że pracują tam osoby starsze i niepełnosprawne. Co się dzieje to jest masakra. Jak byli doświadczeni brygadziści to nie pozwalai na jego dziwne zachowania. Kto tego pana zrobił kierownikiem?

Tak5Nie3
Sowa

Szkolenie BHP ha ha ha podpisujesz że miałeś i tylne widzieli ja nie miałem i to w ochronie kordynator (usunięte przez administratora) wie co się dzieje

Batman

Witam Kordynator(usunięte przez administratora) spoko gość za pracownika oddał by życie dyrektor i zarząd zwalniajom z byle powodu i to ludzi z drugom grupom chore

Tak5Nie
Pijaczynazenek

Ta cała firma sprzątająca to jakieś nie porozumieniem jest tylko szukają osób niepełnosprawnych masakra u nich osoba fizyczna sprawna są dyskryminowani tej formie liczy się osoba niepełnosprawna grupą

Tak4Nie1
Rozczarowana

Witam. Ta forma to jakieś nieporozumienie. Wygrali przetarg ludzi nie mają. Jeszcze ich zwalniaja. Pani Koordynator przywiozła nam czyste papiery zadnego adresu firmy żadnej wzmianki o zarobkach czyste blankiety "umowy o pracę ". Kazała podać numer konta wszystkie dane a resztę sobie dopisze. Boże co to jest za firma. W piątek byłam pracownikiem w poniedziałek już będąc w pracy dowiaduje się że nie jestem i pani Koordynator nic na ten temat nie wie. Bo przerzucili inna Panią ..mnie nawet nie wiem jak to napisać nie zwolnili bo i nie zatrudnili ? Szok.

Tak6Nie1
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jaka jest stawka początkowa w CLAR SYSTEM? 4 maja na http://GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Brygadzista i zastanawiam się czy aplikować.

Nowy

Czy coś zmieniło się w tej firmie? Pojawiają się ogłoszenia na Inowrocław i zastanawiam się czy warto?

Miau
@Nowy

Co ma sie zmienic? Przychodzisz i pracujesz. W tej branzy za pensje najnizsza. Sprzet jest, srodki chemiczne sa. Firma nie ma jednej twarzy. Kazdy region, kooordynator itd. ma inne podejscie do ludzi i pracy. Odgornych ideologii w zasadzie nie ma.

Wiesz11

Brak słów do koordynatorów traktują pracowników obcasów po 5 latach bardzo zle

Cichociemny

Firma kabli powinni zmienic nazwe na "Clar kabelten" lub "Clar gownoten" nie dosc, ze biora ludzi jak leci prosto z ulicy to jeszcze co 2 osoba zatrudniona na stanowisku pracownik gospodarczy okazuje się być kablem, nie czlowiekiem, nie wspominając o kierownikach firmy. Ci z kolei zdarzaja sie byc chamscy i egoistyczni dla kierownikow sklepow dla ktorych firma swiadczy swoje uslugi

Ryba
 Rekomendacja

Miła obsługa koordynatorów,pracowników administracyjnych. Wypłaty na terminowe. Jestem zadowolona z pracy, pracuję już 2 lata. Polecam firmę.

TakNie5
Ka Mil

Nie polecam, jest ogłoszenie że potrzebują a linia od godziny zajęta i nie raczą oddzwonić gdy widzą że ktoś się dobija -,-

Tak3Nie1
Alina
@Ka Mil

ja się dzisiaj dodzwoniłam przynajmniej do biura w Poznaniu. Fakt trochę to trwało, ale trzeba zrozumieć też osoby które tam pracują, jak mają na okrągło telefony i może jeszcze chętnych którzy przychodzą do nich bezpośrednio to nie mają czasu żeby do wszystkich oddzwaniać. To jak stoisz w sklepie do kasy w długiej kolejce to również nie polecasz tego sklepu? Ka Mil trochę zrozumienia

Tak1Nie3

Jak często odbywają się szkolenia pracownicze w CLAR SYSTEM? W ogłoszeniu jakie umieścili 10 grudnia na http://GoWork.pl obiecują bogaty rozwój, dlatego pytam.

TakNie2
Taki jak wy
@Pytanie

Jeśli jesteś szarym pracownikiem, to przejdziesz szkolenie bhp i do pracy. Tam szkolenia są tylko dla elit, jeśli ich tak można nazwać. Część z koordynatorów nie ma zielonego pojęcia o pracy, nadrabiają gadką nie zawsze mądrą. Tak że powodzenia, i dobra rada szacunku możesz się spodziewać póki będziesz im potrzebny, a później sam się domysl.

Sum26
@Taki jak wy

Jakie szkolenie ja pracuje 2 rok i nawet szkolenia bhp nie miałam

Michał
@Sum26

patrz a ja pracuję drugi rok i miałem już dwa szkolenia bhp. Pierwsze po rozpoczęciu pracy przez koordynatora ( sprawdziłem mogą tak robić) i około roku pracy przez panią z bhp.

Clar-ownie
Nazwa działu: Finanse

Witam, jestem osobą, która nie pracowała w tej firmie. Za to moja Narzeczona spędziła tam 4 lata. Początek: Rozmowa kwalifikacyjna, na której dowiadujemy się, że są miesiące, kiedy trzeba dłużej zostać niż normowany czas pracy (8-16; rozumiem to bo często w branży, jest wysoki i niski sezon) Obowiązki narastają wraz z zdobytymi umiejętnościami w firmie. Natłok obowiązków. Moja Narzeczona pracowała czasami po 12-13godzin. Sam czekając w aucie na Janickiego i prosząc Ją, by w piątek o 20.30 skończyła Pracę.. Z czasem przyzwyczaiła się do "nadgodzin" ale ja, jako przedsiębiorca już nie. Sam chciałbym mieć taką osobę, która z samej woli robiła darmowe nadgodziny. ( Niestety moja branża nie dla kobiet..) Moja Narzeczona bardzo przejmowała się swoimi obowiązkami, próbowała sprostać zadaniom i robiła tyle, na ile jej starczyło sił. Widocznie za mało bo dostała wypowiedzenie. Takie to podziękowanie. Wiem, że każdy kij ma dwa końce.. ale za serce i całość jaką włożyła w pracę, nie powinna zostać tak potraktowana. System-owi Pa.

Tak5Nie
Pracą praca
@Clar-ownie

W jakiej okolicy pracowała i gdzie jakie miasto

Tak1Nie
Clar-ownie
Nazwa działu: Finanse
@Pracą praca

Przy ulicy Janickiego 20 w Poznaniu. Pozdrawiam.

Pracą praca
@Clar-ownie

Napewno źle zrobili ale ja też źle czasem była potraktowana ale napewno mięli powód napewno byli skargi i czasem tak bywa zapytaj jej kogo ona miała pracodawcę .

TakNie1
Aedo
@Clar-ownie

Czemu sama wczesniej nie zmienila pracy? 4 lata? Nie dodales tylko ze narzeczona przejal inny dzial firmy. Z cala pewnoscia otoczenie bedzie miec lepsze.

TakNie1

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

CLAR SYSTEM