Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

baner wywiady
Beata

Firma Clar System bazują na naiwności i niewiedzy osób z grupą. Na dzień dzisiejszy w podobnej firmie dostaniecie 1900 zł na rękie za 5-dni pracy za 7-godzin pracy. Dodatkowe godziny są inaczej płatne a soboty i niedziele i święta to 150% twojego wynagrodzenia. Jeśli nie chodzisz na zwolnienie lub urlop w miesiącu dostaniesz od 200zł premi miesięcznej dodatkowo. Dodatkowo osoby z grupą bez znaczenia z jaką, dostaną wszelkie dofinansowania od 60% do nawet 120% z ZFRON. Czyli pracując cały miesiąc po 7godz 5dni, dostaniesz 1900zł + 200zl najniszej premi. Postaraj się faktury za leki to niech będzie 100zł , koszt podruży do pracy niech będzie 200zł. Więc prosty rachunek 2400zł miesięcznego wynagrodzenia na rękie. Ale niech ci wpadną nad godziny albo weekend to aż chce się pracować. Ale Uwaga To Nie W Firmie Clar system!!!. Tak postępują firmy którym zalerzy na ludziach, a teraz rozpoczeła się wojna o pracowników z grupą. Więc nie dajcie się oszukiwać w Clar System.

3
Ryba
Pracownik
@Beata

Niestety w Firmie Clar System takich przywilejów nie ma,nawet urlopu nie ma,mając orzeczenie z tytułu niepełosprawności,a zapłatę za leki mając faktury nie można nawet marzyć. Nie jest to firma,którą poleciłbym znajomym.

J.antoni.

Proszę mi wytłumaczyć . Jest rok 2020 . Polska kraj katolicki . I są obozy pracy dla niepełnosprawnych pracowników. Pracodawcy tych (usunięte przez administratora) , przeważnie to byli fukcionariuszy Milicji , czy UB. Czy Policjantów. Ich celem są tortury , niewolenie , gwałty na niepelnosprawnych niewolnice. Pomaga im w tym pracownicy P.F.R.O.N. I Polski Rząd który obraża Niemców, Rosjan o Nazizm. Niemców nie ma Rosjan nie ma , a Polskie obozy pracy dla niepełnosprawnych (usunięte przez administratora) są. Narzuca się pytanie i odpowiedź czyje były obozy pracy i zagłady. W Polskich pseudo zakładach pracy chronionej , nie doczekają wieku emerytalnego niepełnosprawne kobiety i faceci . Umierają, mają zawału, wylewy i.t.p. A na tym zarabiają ich oprawcy to znaczy komendanci tych obozów. Mam podejrzenie że to wychodzi z domu i ma się ten bandytyzm w genach. Po pradziadkach, dziadkach i i.t.p. wychodzi na to że to Polak Polaka katował i kosztuje. Tak Polskie Kapo.dziekuje. Polski Rząd nagradza bandytów za tortury , niewolenie , okradanie.

21
Ann,pat
Pracownik
@An,pat,

Clar serwis na sandemie w Polkowicach dobrych pracowników przerzucają na inny zakład a pijusie zostawiają przy sobie co do pracy przychodzą pijani to dopiero gdzie brygadzista i kierownik wie o pijaczkach i nic z tym nie robią (usunięte przez administratora)

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby w CLAR SYSTEM otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Krystyna
Pracownik
@Magdalena

Bo tak na prawdę, wszystkie te komentarze pisze tylko kilka osób. Podejrzewam że większość z nich została zwolniona za jakieś przewinienia i teraz w internecie mogą sobie popisac jak to było źle. Był tu nawet jeden z obiektu na którym ja sprzątam i żalił się jak to jest źle, jak firma nie płaci i jak go wykorzystują ale zapomniał dodać że wiecznie przychodził na kacu i został zwolniony za picie w pracy a całą resztę wymyślił żeby..... no właśnie nie wiadomo dla czego.

Widz Nowy wpis
Inne

Pani Agnieszka śmieszna kierowniczka fili w Koszalinie praca pn-sob po 12 godzin brak szacunku dla pracownika brak wiedzy kodeksu pracy

Anonim
Były pracownik

Nie polecam. Uciekać jak najdalej ! Psi pieniądz, a wymagania jak za złoto. Pierwszy i ostatni raz w tej firmie. Pff...

An.pat.
Pracownik
@Anonim

Poznań zlekceważył skargę na brygadzistów jaka była i jest w stosunku do pracownika ,była skarga o (usunięte przez administratora) co wyprawiala ale to że pracownik przychodził do pracy pod wpływem alkocholu to też kłamstwo gdzie pracownik przychodząc na nockę był pod wpływem alkocholu i został zatrzymany do kontroli i wydmuchania alkomatem i stwierdzono w wydychanym duża zawartość alkocholu gdzie o tym brygadzistka wie to prawda brawo dla wartowników bo to było już na porządku dziennym przychodzenie do pracy na rajdzie oj Mareczku a to wszystko się dzieje .Sandem Polkowice do zwolnienia zakaz wstępu na zakład .pisałam prawdę z czym się spotkałam ze strony brygadzisty klamcy

An,patrz Nowy wpis
Pracownik
@Anonim

Firma jedno wielkie (usunięte przez administratora) i rozpizdziw nie polecam

Mary Nowy wpis
Pracownik

A najlepszy to jest taki kierowniczek taki misiu grubasek M, gość jest niezły bajkopisarz, takie bajki opowiada jakby nawiedzony był, cała firma to jedna wielka porażka. Gość potrafi tak kłamać że masakra.

Leon Nowy wpis
Pracownik
@Mary

A to może chodzi o tego pseudo kierownika z podlaskiego tego misia

Martyna
Pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie, lepiej zastanowić się kilka razy i znaleźć coś normalnego. Ludzi w ogóle nie szanują, najlepiej żeby każdy był z pierwszo grupą i jeszcze pracował przy sprzątaniu, kierownictwo porażka, ludzie w ogóle nie kompetentni nie mają zielonego pojęcia o prowadzeniu firmy.

Pracownik Gospodarczy
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

Pytania

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
logo firmy Asystentka pośrednika nieruchomości
Warszawa
Emidom Sp. z o.o.
(24 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. telesprzedaży
Warszawa
EASTATE PROSTA S.A.
Wyślij CV
logo firmy Doradca Klienta ds. nieruchomości
Kraków
Emmerson Lumico Sp. z o.o.
(5 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Poznań
Inne

jeśli chodzi o Poznań to wszystko zależy na jakiego koordynatora trafimy. Gdy moim był Pan Bartek wszystko działało jak w maszynie i każdy był zadowolony a ja otrzymałam premię, gdy koordynator mi się zmienił na Panią Jolantę momentalnie premia zabrana z powodu L4 pomimo obietnic że tą premię dostanę. ( jelitowka...musiałam pracować parę dni bez rękawic bo pani Jolanta nie chciała mi ich zapewnić, dopiero sama sobie musiałam kupić). Swoją drogą pracownice które tam pracują z Ukrainy musiałam (usunięte przez administratora) co do moich zarobków bo pani J nie chciała żebyśmy zarabiały tyle samo....wytrzymałam miesiąc, pracownicy mówili że nigdy nie było tak czysto a mimo wszystko Jolanta nakrzyczała na mnie w kanciapie przewracając oczami na wieść że się zwalniam żegnając mnie słowami " a idź w (usunięte przez administratora) " opinia reszty pracownic też nie jest budująca według nich jest pamiętliwa, zawistna i nawet potrafi blokować zatrudnienie w innej firmie osobom które jej czymś podpadły. Tak podłego człowieka to chyba pierwszy raz poznałam

1
anonim
Były pracownik

Przestrzegam bardzo przed rekrutacją do Firmy CLARSYSTEM. Odbyłem pozytywną rozmowę z Panem Arturem M. który zdecydował o zatrudnieniu mnie, poinformowałem Pana Artura M., że niezwłocznie zwolnię się z dotychczasowej pracy aby podjąć pracę w CLARSYSTEM. Nie informując mnie o zmianie decyzji na negatywną, zwolniłem się z dotychczasowej pracy z nadzieją na nową pracy w CLARSYSTEM i tak oto przez lekkomyślne decyzje Firmy CLARSYSTEM zrujnowali mi życie, czyli jestem dzięki firmie CLARSYSTEM BEZ PRACY. Jaszcze raz przestrzegam przed Firmą CLARSYSTEM

PG
Inne
@anonim

właśnie patrzyłem niedawno na ofertę dla kierownika regionu. W tym przypadku jest ono skierowane do Łodzi, Ty o jakiej lokalizacji piszesz? Dasz znać tak na zaś? I czy była to funkcja kierownicza? Dodatkowo pod jakim argumentem doszło do zmiany decyzji?

anonim ???
Kandydat
 Pytanie
@anonim

A możesz podpowiedzieć jakie wynagrodzenie na początek proponują na te stanowisko Kierownik Regionu ? Będę wdzięczny .

An,pat,
Pracownik

Nie polecam pracy w Clark system Polkowice Sandem brygadzistka zakłamana która nic nie robi razem ze swoją przydupaska ,Anna a kierowniczka to popiera a niektórych pracowników gnębi i popierają pracę pracownika który przychodzi do pracy pijany jeden wielki burdel tam jest że Sandem pozwala na takie zachowanie nawet już nie wspomnę że jest bród na męskich szatniach

NN 2810
Pracownik

Po co to politykować na temat jak w Polsce jest wiadomo (usunięte przez administratora) i cały ten Clar System nie polecam tej porąbanej firmy gdzie umowy dają w Aucie a potem pracuje się bez umowy niech sobie Clar System wsadzi te zarobki sobie do wora nie polecam tej firmy

HB
Inne
@NN 2810

Nie wiem co kto wsadza sobie do wora bo tak naprawdę to dopiero co tu przyszedłem, ale widzę ze piszesz cos o zarobkach nie podajac przy tym kwoty. Jesteś na bieżąco, prawda? O jakiej kasie mowa?

Pracownik Autostore
Inne

Jako obserwator firmy która u nas sprząta szczerze nie polecam, chodzi o firmę w Koszalinie pani kierownik czy nie wiem jak to się nazywa u was, zatrudniła swoją córeczkę która nie dość że siedzi cały dzień na pupie, czasami pojawia się z dzieckiem w pracy uważa się za wielka brygadzistka bo wiadomo zatrudniła ja mamusia to raz jest raz jej nie ma a raz parę godzin a raz tyle więc szczerze mówiąc nie wiem jak funkcjonuje ta firma widać dalej żyjemy w komunię znajomości

Anonim
Były pracownik

Nie polecam Clark System totalna porażka. Bałagan na maksa i zero szacunku do pracownika.

XT
Inne
@Anonim

Bałagan? Akurat widzę ogłoszenia dla koordynatora kontraktów. Co się dzieje, że na podstawie tej opinii odradzasz współpracę? Podkreślali tutaj spory rozwój, jakie są co do niego konkretne możliwości? Opiszecie je?

Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.
 Pytanie

Jak wygląda sprawa grafiku w CLAR SYSTEM. Czy pracodawca idzie na rękę?

Były pracodawcą
Były pracownik

Firma zatrudniająca ludzi do sprzątania na basenie Fala w Łodzi, stanowczo nie polecam. Nowy pracownik dostaje najgorsze i najcięższe prace , ci którzy juz tam pracują jakiś czas pracę wykonują na odpieprz się po czym dekują się na saunie z telefonami . wspomnę o nagminnym piciu alkoholu, jest co robić bo na fali jest brudno ja się przykładałam do pracy i wykonywałam ja sumiennie ale wobec takich zachowań pana kierownika Sebastiana i Kasię jego kobiety zrezygnowałam. przestrzegam !!

XF
Inne

Podany wariant sytuacyjny jest niezależny od stanowiska? pytam, bo teraz technika obiektu szukają oraz koordynatora poprzez taki portal. mimo wszystko jakie było wyjaśnienie w Twoim przypadku? widać ze to było dawno bo rok 2018, czy ktoś miał do teraz podobnie?

Czarownica
Inne

Nie polecam pracować w tej firmie (usunięte przez administratora) na wypłatach Nawet nie dadzą urlopu każdemu daje tylko nie mi a wie jaka mam sytuację brak szacunku

@Kasia
Pracownik
 Pytanie
@Czarownica

Pracujesz w dziale Kadr i Płac w Poznaniu?

Ja
Inne
@@Kasia

Mnie tez Poznań interesuje ale chodzi mi o ofertę ze strony dla konsultantki. Myślicie, że to bez różnicy czy kadry czy obsługa? Jakie są te biura? To open space? Jest strefa wspólna? Jaka atmosfera tak ogólnie?

Nike
Były pracownik

Ta firma to najgorsze (usunięte przez administratora) dlatego dobrze radzę żeby nikt tam nie szedł odradzam, kierownictwo zwłaszcza Białystok to są kłamcy i oszusty, kłamią ile wlezie (usunięte przez administratora) koloryzują myślę że ludzie dzisiaj się urodzili, a ten cały kierownik to człowiek jakiś nawiedzony gościa nigdy nie ma w biurze, doprosić się urlopu to jakaś porażka, po prostu oby to firmę jak najszybciej zamknęli, zniknęła z rynku bo to tylko wstyd.

Ryszard ochrona
Pracownik
@Nike

Głupoty piszesz , żenada ... każdy sam sobie wybiera pracę i miejsce nikt nikogo nie zmusza, a do krytyki za zwyczaj to są pierwsi z urażoną dumą :)

Magdalena
Inne
@Ryszard ochrona

tylko tu chyba nie padło stwierdzenie, że ktoś kogoś do czegoś przymusił. a co z tą oceną warunków w tamtym rejonie? można się z nią zgodzić czy ostatecznie niekoniecznie? jaki ewentualny dobrze byłoby wybrać? o którym są dobre opinie i dlaczego?

Anna
Były pracownik
@Ryszard ochrona

Dokładnie ,ja pracowałam w tej firmie sprzątającej w Wadowicach i byłam zadowolona,kasą zawsze na czasie zwrot za leki za mycie okien płacili było spoko????

Michelin Olsztyn.

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Odradzam2020

Nie polecam tej firmy, bo i tak wydoją cie jak przysłowiową"krowe" Wstyd i tyle !!!

46
Ona
Pracownik

Bardzo proszę o kontakt poszukuję ludzi którzy pomogą mi zgłosić ta firmę do odpowiednich instytucji

42
Sewer
Pracownik

Brak socjalu,na święta też nie ma dodatków

39
Olsztyn
Inne

Klient kupuje usługę a nie ilość etatów...

2
Ktoś
Były pracownik

Apropo sed hut też mi proponował sex ale posłałam ich do diabla też tam tak było jak jest sprzątanie to nie sex!!!!i każdy siedzi cicho.

43
Pracownica
Pracownik
 Pytanie
@Ktoś

Takie oszczerstwa mogła napisać tylko jedna osoba, była pracownica Kordów. Jak będzie trzeba nie zamacham podać się jej danych. Ona chodziła i wszystkich zastraszala. Ludzie na akordach uważali ja za niepoczytalna. Co to za strona, ze każdy może napisać co chce, nawet takie fałszywe oskarzenia. Gdzie jest administrator tej strony???

2
Medium
Były pracownik

Ja wypraszam sobie wchodzić w kompetencje lekarskie i oceniać stan zdrowia i klasyfikację PFRON po swojemu. Jestem byłym pracownikiem służby zdrowia i to, co jako pacjentka mogłabym lekarzom zarzucić, to zbyt szybką kwalifikację i niedochodzenie przyczyn problemów zdrowotnych. Nawet jeśli lekarze są w stanie zobaczyć problem całościowo, to mają obowiązkowe procedury i kwalifikacje. Taki system.

30
Zbynio
Pracownik

Skarga na clar w Sandem Polkowice żeby sprzątaczki lepiej sprzątały kible męskie ,bo są (usunięte przez administratora) a zwłaszcza ta młoda tylko przeleci jakąś Anka ,i szatnie męskie kabiny prysznicowe ohyda jak można się w takim (usunięte przez administratora) kąpać pracownik Sandem niech się przyłoży do sprzątania lepiej

2
Ktoś tam
Były pracownik

Pracowałam dwa lata w clar system, umowa z agencją oczywiście pracy a nie z nimi , do dziś za okna nie zapłacili, poza tym trzymają niektórych co im opracować nie chce, a brak środków do sprzątania, kilka razy sama kupiłam Domestos aby doczyscic WC.ciagle szukają pracowników, bo o tych co chcą pracować, to mają ich gdzieś.

Były
Były pracownik

Firma zatrudniająca ludzi do sprzątania na basenie Fala w Łodzi, stanowczo nie polecam. Nowy pracownik dostaje najgorsze i najcięższe prace , ci którzy juz tam pracują jakiś czas pracę wykonują na odpieprz się po czym dekują się na saunie z telefonami . wspomnę o nagminnym piciu alkoholu, jest co robić bo na fali jest brudno ja się przykładałam do pracy i wykonywałam ja sumiennie ale wobec takich zachowań pana kierownika i jego kobiety zrezygnowałam. przestrzegam !!

Elo
Pracownik

Zastanawiam się dlaczego taka firma (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)pracują w tej firmie a zwłaszcza kierownictwo (usunięte przez administratora)Białystok przecież taka firma nie powinna wcale istnieć to jest tylko kumoterstwo swój swego trzyma obiecuję co innego radio co innego chamstwo i nic więcej i kłamstwo ile wlezie koloryzowanie zerowanie naiwności ludzi i niewiedzy uważają że ludzie dzisiaj się urodzili i nie wiedzą co z czym się je

Renia
Pracownik
@Elo

No ja pracuje już długo w Clar ale to co piszecie to mija się z prawdą. Nigdy mnie nie spotkało chamskie zachowanie kierownictwa, może Pani z biura czasem zapracowana bo ma dużo roboty i trzeba czekać aż przyjmie ale to są jakieś obłędne kłamstwa co do kierownictwa. Trzeba zająć się pracą a nie plotami . Obecnie pracuje na obiekcie pod Białymstokiem w Uzdrowisku super atmosfera , dziewczyny fajne . Polecam pracę .

Patrz,Ann,
Pracownik
@Elo

To jest to dobrym pracownikow się zwalnia bo mówią prawdę o brygadziscie że stosowne (usunięte przez administratora) a brygadzistce się przedłuża umowę to już widać że ten clar to jeden wielki (usunięte przez administratora) na obiekcie Sandem polko,

1
Gucio Agnieszka
Inne
@Renia

Chce spytać czy dlugo się czeka na umowy ,czy praca stała czy krutko terminowa na ile czy sq wypłacalni na czas jaka najnizsza kajowa

J.antoni.

Proszę mi wytłumaczyć . Jest rok 2020 . Polska kraj katolicki . I są obozy pracy dla niepełnosprawnych pracowników. Pracodawcy tych (usunięte przez administratora) , przeważnie to byli fukcionariuszy Milicji , czy UB. Czy Policjantów. Ich celem są tortury , niewolenie , gwałty na niepelnosprawnych niewolnice. Pomaga im w tym pracownicy P.F.R.O.N. I Polski Rząd który obraża Niemców, Rosjan o Nazizm. Niemców nie ma Rosjan nie ma , a Polskie obozy pracy dla niepełnosprawnych (usunięte przez administratora) są. Narzuca się pytanie i odpowiedź czyje były obozy pracy i zagłady. W Polskich pseudo zakładach pracy chronionej , nie doczekają wieku emerytalnego niepełnosprawne kobiety i faceci . Umierają, mają zawału, wylewy i.t.p. A na tym zarabiają ich oprawcy to znaczy komendanci tych obozów. Mam podejrzenie że to wychodzi z domu i ma się ten bandytyzm w genach. Po pradziadkach, dziadkach i i.t.p. wychodzi na to że to Polak Polaka katował i kosztuje. Tak Polskie Kapo.dziekuje. Polski Rząd nagradza bandytów za tortury , niewolenie , okradanie.

21
Kasia
@J.antoni.

Pracownica sprzątaczka wieku 55lat wygląda jak 80 lat.tak z.p.chronionej wykańcza niepełnosprawnych pracowników. Powtarze słowa poprzednika. Bandyckie katolicki kraj. POLSKA.

5
Irena
Były pracownik
@J.antoni.

Cały czas mnie to dziwi dlaczego żadna instytucja państwowa się tą firmą nie zainteresuje. Brak jakichkolwiek środków chroniących pracownika prze d epidemią, brak wody do picia w upalne dni. Brak profesjonalizmu w kontaktach z pracownikami.

Ble ble
Były pracownik
@Irena

Ta firma to (usunięte przez administratora) Pracowalam tam .Mialam 2 grupe.Pracowalam za trzech,a wyplata byla najnizsza krajowa..Wykorzystuja naiwnych,chorych ludzi!!!!

Zły
Pracownik
 Pytanie
@Ble ble

Bo ty byś chciała żeby płacili za Ci za nic nie robienie. Jakiej skali używasz określając za ile osób pracujesz? Ja też tam pracuję i owszem czasem jest ciężko ale nigdy nie pracowałem za 3 a nawet za 2 osoby, ale co jakiś czas trafia do nas do zespołu taka osoba jak ty i odbijając się najwięcej krzyczy jak to jest zrobiona, jak to w tej firmie źle i jaki wyzysk. Proste rozwiązanie, niepodobna się to zmień firmę bo my już mamy dosyć pracownia za takich jak ty.

Lublim
Były pracownik
@Ble ble

Pani ma racje tak samo u mnie..

Ble ble
Pracownik
@Ble ble

Tak masz racje Mordercza praca za trzech.Przychodzisz do domu padnieta!!!!.Za najnizsza krajowa

Ewa
Pracownik
@J.antoni.

To cała prawda

1
Medium
Kandydat
@J.antoni.

Tak, to gorzkie podsumowanie. Nie jest jednak tu winna ani firma Clar System ani inne firmy, a winien jest prawodawca. Prawodawca, albo jeszcze dokładniej dyktator takiego prawa z zewnątrz kraju, bo to Bank Centralny wszystkim podległym USA krajom to prawodawstwo dyktuje, a marionetkowy sejm je uchwala. A niechby spróbował coś pominąć! Mamy na tę okazję, jak w historycznych czasach brytyjskiego imperium dyplomację kanonierek, tylko teraz są to lotniskowce.

1
Creazy
Były pracownik
@J.antoni.

Zgodzę się tak było na awf

Polak nie ubek
Pracownik
@J.antoni.

Ktoś tu nie zna historii lub chce wybielić swoją. W obozach to nie Polacy byli Kapo a sami Żydzi. W szkole podstawowej jest cienka lektura napisana przez Żyda więźnia a przynajmniej za moich czasów była. Cała Europa wydawała Żydów - we Francji władze zgromadziły Żydów na stadionie aby Niemcy mogli ich zabrać. Stadion został zburzony - jest tylko mała niewidoczna tabliczka. Tylko Polska jako kraj sprzeciwiał się Niemcom i tylko Polacy na masową skalę ratowali Żydów. Dzisiaj opłacamy muzea Żydowskie, wypłacam nienależne odszkodowania i co za to mamy. Żydzi już nie mówią o Niemcach tylko o Polakach, że mordowali Żydów. Paranoja. Trzeba było ich wyrzucić jak wszystkie inne kraje europy. Wiadomo dlaczego tak było i tak nam dziękują za wszystko. Co do UBeków i milicjantów aż po obecnych komunistów euroentuzjatów zasiadających w naszym i europejskim parlamencie to również potomkowie i najemnicy Żydów przysłanych do nas z Rosji. Tu dostali stanowiska, nienawidzą Polski i Polaków. Wykorzystują i niszczą Polskę. Co ciekawe Żydzi piersi każdego z byle powodu nazywają antysemitą i krzyczą na cały świat. Nikt nie ma takiej siły, żeby ich przekrzyczeć i powiedzie prawdę. Nie wspominając o mordowaniu Palestyńczyków w strefie Gazy.

1
RAK-
Pracownik
@J.antoni.

-masz rację co do wykorzystywania niepełnosprawnych- zatrudniają jako tanią siłę roboczą - do tego mają zapewniony zysk z PEFRONU, -na ich zachwalane wysokie kwalifikacje dają nabierać się "kontrahenci" - przychodzi 'kwalifikowany pracownik o.f. - niema pojęcia co to jest "środek przymusu..."

Sabina
Pracownik
@Zły

Człowieku poczytaj komentarze, ???? ja też pracuje w tej firmie 3 miesiące (usunięte przez administratora) na zastępstwie plus mój rejon!!

Ted Bundy
Pracownik
@J.antoni.

Tak włśnie jest jak napisałeś i tacy oprawcy funkcjonują za przyzwoleniem Pefronu i rządu i jeszcze pieniądze kradną z pefronu na niepełnosprawnych, ale lizusom obywatelskim niestety to nie przeszkadza, bo pamiętajmy ,że kapowników u kierowników jest cała masa. Dopóki tacy obywatele będą żyć to (usunięte przez administratora) w takich zakładach tylko będzie do zbierania. Śmierć kapusiom i nepotom.

Dorota
Inne
@Ted Bundy

o jakich kradziezach kasy z pfronu mowisz? pracodawca zatrudniajac ON ma dofinansowanie do pensji i tyle, to mu sie z ustawy nalezy !

Ted Bundy
Były pracownik
@Irena

Ja ci odpowiem dlaczego, bo Clar system bardzo dużo zatrudnia po znajomości i kapusiów za lewe premie i dzięki takim frajerom sprzątaczom, bo to głupki kapusie zwykłe (usunięte przez administratora) tam pracują, dlatego firma ma sie dobrze. OT co. Tak jest w Bydgoszczy w dwóch szpitalach MSWiA i zakaźny.

Ted Bundy
Były pracownik
 Pytanie
@Dorota

Ty naiwna taka jesteś czy udajesz?? A co należy sie pracownikom w takiej firmie słucham ??? Prosze dokładnie mi to powiedzieć, co ma pracownik z grupa w takim zakładzie?? Bo widze że bronisz (usunięte przez administratora) a dzieki takim ludziom takie (usunięte przez administratora) zatrudniają ludzi i wyzyskują w ty im jeszcze przyklaskujesz. Clar system to skorumpowana banda nepotów kupe ludzi zatrudniają po znajomości i dają im lewe premie i jeszcze wiele mogę o nich powiedzieć. Tak kradną pieniądze z Pefronu, bo rzeczy które nalezą się pracownikowi idą do kieszeni firmy, a ty nie masz widze o tym pojecie.

Joanna
Pracownik
@Ted Bundy

Jaki obeznany :-D Zatrudniają wszystkich po znajomości od sprzątaczki do prezesa ;-) teraz zaczynam się zastanawiać kogo znam lub kto mnie zna że zostałam przyjęta do pracy i nawet już tu pracuję dwa lata. Fajnie poczytać jak jakiś koleś pewnie zwolniony przez firmę zaczyna wylewać jakieś gorzkie żale. Jak byś chciał coś napisać to Ci przybliżę- nie jestem prezesem tylko sprzątaczką i do tego z niepełnosprawnością, nie zostałam zatrudniona po znajomości, tylko z ogłoszenia. Praca jest jak w każdej innej firmie sprzątającej ale zawsze znajdą się tacy ludzie jak ty którzy tylko potrafią narzekać i za nic chcieli by zarabiać kokosy. Jest dla Ciebie dobra fucha jako internetowa tuba dobrej władzy, tam się sprawdzisz wypisując swoje żale tylko nie zapomnij dodawać że to wina T.U.S.K.A kasy będziesz miał w bród.

Ktoś
Były pracownik
 Pytanie
@Irena

No właśnie??? Pip powinien się zająć już dawno temu i przelewanie lewych pieniędzy nie gdzie się na to ....

Były procownik
Pracownik
@J.antoni.

W 2018 roku jak wróciłem z chorobowego to nie miałem pracy po chorobowym a starze wyglądam tak 3 dni gadania i potem na obiektach clal system oczekicze o czerekach nie polecam tej firmy wogule pozdrawiam serdecznie bardzo szczecin

Medium
Były pracownik
@J.antoni.

Firma wygrała przetarg w moim mieście zaraz po silnym ataku zarazy. Firma Clar System (i jej filie) to polski kapitał, firma polska, ale z siedzibą w Poznaniu. I tu zacytuję: "Szacuje się, że obecnie około 20-30% Poznaniaków ma pochodzenie niemieckie, związane z osiedlaniem się Bambrów z Bawarii 300 [korekta 400] lat temu. Związane to było z zarazą która wyludniła Poznań i ktoś wpadł na pomysł z osadnikami i padło na Bambrów. Całkowicie zasymilowali się z Polakami i Polską, mają oczywiście świadomość, skąd pochodzą ale to nie jest żaden problem dla nikogo - są Polakami." Ale problem jak widać jest, coś we krwi zostało. Poznań uderzył do Elbląga po ataku zarazy, nie tylko Clar System. Bądźmy uważni!

An,pat,
Pracownik
@Irena

Bo to jest jedna(usunięte przez administratora) ludzi wykańczają i (usunięte przez administratora) jak na obiekcie Sandem w Polkowicach clar serwis a zwłaszcza ludzi z grupami

Ann,pat
Pracownik
@An,pat,

Clar serwis na sandemie w Polkowicach dobrych pracowników przerzucają na inny zakład a pijusie zostawiają przy sobie co do pracy przychodzą pijani to dopiero gdzie brygadzista i kierownik wie o pijaczkach i nic z tym nie robią (usunięte przez administratora)

Beata

Firma Clar System bazują na naiwności i niewiedzy osób z grupą. Na dzień dzisiejszy w podobnej firmie dostaniecie 1900 zł na rękie za 5-dni pracy za 7-godzin pracy. Dodatkowe godziny są inaczej płatne a soboty i niedziele i święta to 150% twojego wynagrodzenia. Jeśli nie chodzisz na zwolnienie lub urlop w miesiącu dostaniesz od 200zł premi miesięcznej dodatkowo. Dodatkowo osoby z grupą bez znaczenia z jaką, dostaną wszelkie dofinansowania od 60% do nawet 120% z ZFRON. Czyli pracując cały miesiąc po 7godz 5dni, dostaniesz 1900zł + 200zl najniszej premi. Postaraj się faktury za leki to niech będzie 100zł , koszt podruży do pracy niech będzie 200zł. Więc prosty rachunek 2400zł miesięcznego wynagrodzenia na rękie. Ale niech ci wpadną nad godziny albo weekend to aż chce się pracować. Ale Uwaga To Nie W Firmie Clar system!!!. Tak postępują firmy którym zalerzy na ludziach, a teraz rozpoczeła się wojna o pracowników z grupą. Więc nie dajcie się oszukiwać w Clar System.

3
Adi
@Beata

poproszę o nazwę firmy sprzątającej w której tak dobrze się zarabia i w której tak dbają o osoby z grupą. Pracowałem już w kilku firmach sprzątających i jeszcze się nie spotkałem z tak wspaniałymi warunkami jak opisujesz. Chętnie się tam przeniosę.

Agnieszka W.
@Adi

Zapraszamy do IMPEL GRUP Nasze zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy i nie bazują na najniższej krajowej napewno.

Adi
@Agnieszka W.

Już tam byłem i więcej tego błędu nie powtórzę. Impel i jego spółki DC system itp. Ale widać że konkurencja się boi clar systemu skoro zaczynają pisać opinię i bzdury na temat jak to u nich jest wspaniale.

Kati
@Beata

To samo piszecie w opiniach o innych firmach.Ja przeszłam kilka firm jako niepełnosprawna umiarkowanie i o niczym takim nigdy nie było mowy.Clar System polecam,od lat z nimi współpracowałam na Sląsku.Jesli masz kumatego Koordynatora to można duzo załatwic ale od siebie też coś trzeba dać.

Ewa
@Beata

Gdzie takie firmy sa?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Gośka
@Beata

Witaj Beato. Podaj proszę nazwę konkurencji. Będę bardzo wdzięczna

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ted Bundy
@Agnieszka W.

Impel ?? To ochroniarskie coś? A żądają orzeczenia o niekaralności do sprzątania??? Bo takie firmy ,co żądają o niekaralności godne sa spłonąć żywcem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ryba
@Beata

A już myślałam, że coś przeoczyłem z tymi premiami. .. Ale wypłaty regularnie terminowo wypłacane.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
cichy
@Agnieszka W.

Impel w Zielonej górze pod inna nazwą najniższa krajowa

Damian Roguszka
@Agnieszka W.

Słucham ??? Zarobki adekwatne do cieżkiej pracy fizycznej i do warunków gospodarczych i cen w Polsce do ponad 10 000 zl a nie sadze, że firma ochroniarska tyle płaci tak samo wykorzystuje ludzi z grupą jak reszta!!! Nie stosujecie sie do orzczeczeń o niepełnosprawności wy wszyscy i o czym mówicie wszyscy (usunięte przez administratora) Powołujecie sie na art. 16 KP (usunięte przez administratora)

Damian Roguszka
@Kati

Czyli to wina koordynatora, że mnie wyzyskują i łamią przywileje stopnia umiarkowanego??? Czyli prosze mi odpowiedzieć kogo mam atakować spółke, zarzadców społki clear systemu, czy koordynatora, czy lekarza medycyny pracy za fałszowanie przywilejów stopnia umiarkowanego??? Dlaczego pracuje za darmo róznice godzin etatu zdrowgo człowieka a pomiędzy etatem chorego człowieka???

Eheee
@Ted Bundy

A skąd pomysł, że to firmy wysyłają pracowników po KRK? Defakto tak jest, ale zapisane jest to w kontrakcie haha glupol

Eheee
@Damian Roguszka

Leżeć w domu. A nie wymagania. Bo jakiś stopień hahaha

Tymelo
@Beata

Chciałbym też znać tą firmę sprzątająca... Bo jak tyle płacą to chętnie złożę CV.. Beata zanim zaczniesz pisać bzdury zastanów się nad tym, że czytają to ludzie którzy mają wiedzę i doświadczenie w różnych firmach sprzątających.. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Iwona
Inne
@Tymelo

@Tymelo Rozumiem, że pracujesz w CLAR System. Co powiesz o atmosferze, która panuje w tym miejscu pomiędzy pracownikami?

lola
@Kati

pracuje w clear system jako niepelnosprawna,5 dni po 7 h za pół miesiąca dostałam 1100 na rękę a za caly mc prawie 2 000 na rękę, jako sprzątaczka ,polecam.

Zenon
Były pracownik
@Beata

Potwierdzam.Pracowałem ale normalnie po 8h.czasem pytali czy przyjdę w sobotę do pracy to odmawiałem.te zakłady pracy chronionej to tylko nazwa.Żadnego szacunku do ludzi z grupą ani do bez grupy.Nigdy więcej takiego syfu.Teraz pracuję normalnie w normalnej firmie i za normalne pieniądze i nawet traktowanie jest na jakimś poziomie.

Iwona
Pracownik
@Damian Roguszka

dokładnie tak jak piszesz, przez cały rok miałam niższą pensje niż zagwarantowana przepisami.

Medium
Pracownik
 Pytanie
@Beata

Nigdy nie korzystałam z refundacji leków. Jak z tego korzystać, zdaje się trzeba prosić o rachunek w aptece? Tylko za jakie leki należy się zwrot, za te na recepty, czy wszystkie leki, które w aptece kupujemy, włącznie z witaminami?

Kila
Pracownik
@Beata

To prawda w clar system nic nie ma ,mają gdzieś ludzi,

Dora
Inne
@Beata

Dokladnie tak sie dzieję, poniżanie człowieka do zera ,do poziomu podłogi,mam nadzieje że wkoncu sie ktos zajmnie tym potworem!!!!!!!!

Sewer
Pracownik
@Beata

Dokładnie mam druga grupę niepełnosprawnosci,brak socjalu chociaż nigdy nie byłem na zwolnieniu lekarskim ,do lekarza chodzę regularnie nawet w ten dzień pracy umawiam się tak by nie musieć brać na ten dzień wolnego,zarobki 3010 złotych miesięcznie czyli najniższą krajową,na święta brak dodatków czyli wielkie ZERO, Pewnie nie mają z czego za mało im Pefron pokrywa za niepełnosprawnego by coś dać od siebie

Kolo
Pracownik
@Agnieszka W.

W IMPELU jeszcze gorzej za nic nie płacą !!!

Kolo
Pracownik
@Agnieszka W.

W IMPELU jest jeszcze gorzej !!!!!!!!

Kolo
Pracownik
@Agnieszka W.

IMPEL za nic nie płaci !!!! Dlatego ludzie uciekają z tej śmiesznej firmy IMPEL !!!! NIE Polecam !!!

Kolo
Pracownik
@Ted Bundy

IMPEL Tragedia NIE Polecam !!!! Totalny Wyzysk Osób Niepełnosprawnych !!!! IMPEL za nic nie płaci - ZA NIC !!!!!!!!

Kolo
Pracownik
@Ted Bundy

IMPEL za nic nie płaci !!!!!!!!!! Totalny Wyzysk Ludzi Niepełnosprawnych !!!!!!!!! IMPEL Tragedia !!!!!!

PIN - IMPEL ZG LUBIN
Pracownik
@Ted Bundy

IMPEL Katastrofa za nic nie płacą !!!!!!!!! NIE POLECAM IMPELA !!!!!!!!!!

Paulina
Pracownik
@Beata

Ta firma usługowa sprzątająca (usunięte przez administratora) na początku odrazu dają umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące wypłaty . Na umowie było 3010 zł miesięcznie cały etap miałam pół etatu 1500 zło tego połowę

Damian Roguszka
Były pracownik
@Beata

Dokładnie jest tak jak mówisz i tak jest w Bydgoszczy.

Ryba
Pracownik
 Pytanie
@Beata

Gdzie tak jest?bo chyba nie w firmie Clar System.

Ryba
Pracownik
 Pytanie
@Beata

Kto takie bzdury wypisuje. Firma, która z dnia na dzień zmienia firmę zatrudnienia i z umowy o pracę zmienia na umowę zlecenie, oczywiście powodując obniżenie wynagrodzenia, a o jakich premiach jest mowa i zwrocie kasy za leki na podstawie faktur? A przysługujące urlopy z tytułu niepełnosprawności - utopia. Gdzie są reklamowane przez firmę zasady?,w jakim mieście?

Wojtek
Były pracownik
@Beata

Wszyscy narzekający na firmę CLAR SYSTEM powinni się zastanowić nad tym czy chcą wogóle pracować gdzie kolwiek .Podejmując pracę w Clar macie zagwarantowana stawkę godzinową lub etat oczywiscie ,że na najniższą ķrajową ale wypłaty są w terminie do 15 każdego miesiąca a nie jak w innych firmach do 25 nastepnego miesiaca.Ktos zatrudniając się w takich firmach myslał ,że nic nie bedzie robił to jest w wielkim błędzie i musi sobie zdawać z tego sprawę Pozdrawiam i życzę owocnej pracy w Clar .To jest firma na plus

Kika
Pracownik
 Pytanie
@Beata

Jaka premia? Od lat żadnej premii, zadnych bonów na święta. Smutne to bo najlepiej (usunięte przez administratora) i nic się nie odzywać, bo cię zwolnią. Tyle kasy dostają na niepełnosprawnych a nawet na świata złotówki nie dadzą.

Były procownik
Pracownik
@Beata

Jak wrucilem z chronionwego z 2018 roku to nie miałem pracy nie polecam tej firmy wogule i nikomu a starze lepiej omijac je clal system pozdrawiam serdecznie bardzo

Ryba
Pracownik
@Beata

Oj,ktoś tu chyba rozpędził się albo dostał nagrodę za napisanie takiej opinii. Nie ma żadnych premii,ani zwrotów za faktury na lekarstwa,a w tej firmie pracuję kilka lat.

Były procownik clal system
Pracownik
@Beata

Mnie zastawili na lodzie bez pracy w 2018 roku jak wróciłem z chorobowego to nie miałem pracy Juz w szczecinie clal system mam nadzieję że ta firma spontajaca spetanie iztniec w szczecinie clal system i nie polecam tej firmy wogule nikomu pozdrawiam bardzo serdecznie clal system

Ryba
Pracownik
@Beata

Niestety w Firmie Clar System takich przywilejów nie ma,nawet urlopu nie ma,mając orzeczenie z tytułu niepełosprawności,a zapłatę za leki mając faktury nie można nawet marzyć. Nie jest to firma,którą poleciłbym znajomym.

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

  Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 71.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 62, z czego 11 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

  Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
CLAR SYSTEM
Przejdź do nowych opinii