Adres: Janickiego 20 B, 60-542 Poznań

2 581 706 5 1

Opinie o CLAR SYSTEM

Filtruj opinie po kryteriach:

Anpnimowy

Firma jak firma zwykłych Polskich cebulakow kablujacych na innych którzy mają lepiej

Natalia

Niewiem jak jest w Poznaniu z tą firmą ale wiem jak w tej firmie się pracuje w Bydgoszczy w multikinie okropienstwo brak ludzi niektórzy pracują za 3osoby kiedy inni się odbijają po za tym często są zabieranie dni wolne bez podania zbędnej przyczyny pracownicy nie mają zapewnione nawet wody do picia pracownicy bez uprawnień do maszyn kosza trawę po godzinach pracy bez posiłku jakiegokolwiek po za tym są tam pracownicy którzy przychodzą pod wpływem alkoholu i nikt na to nie reaguje z braku ludzi

Maria
@Natalia

Natalio, każda opinia jest tu na wagę złota jednak musisz pamiętać, że negatywne opinie dotyczące innych miejsc pracy niż CLAR SYSTEM z siedzibą w Poznaniu mogą być krzywdzące dla wizerunku tej firmy. Staraj się proszę dodawać opinie pod właściwymi wątkami. W tym przypadku pod CLAR SYSTEM Bydgoszcz. Jeśli takowy wątek nadal nie istnieje zachęcam do założenia odpowiedniego wątku na GoWork. Tym samym zachęcam Was do dodawania swoich opinii na temat pracy w Poznaniu. Jakie macie doświadczenia?

@Natalia

W Inowroclawiu w szpitalu jest to samo teraz przy takich upalach nawey wody nie daja chodza do pracy jak chca ludzie pracuja ponad godziny nikt im za to nie placi kierowniczka jest tak bezczelna ze karze ludzi nadgodzinami praca ponad sily kolega pracowal 36 godzin nikt go nie zmienil wolnego tez nie dostal za te godziny jak najdalej od tej firmy albo zebrac sie i zglosic to do inspektora pracy bo inaczej chyba sie z nimi nie da

Tak8Nie1
Dawid
@pracownik

Sugerujesz, że pracownicy zatrudnieni w firmie CLAR SYSTEM, która świadczy usługi dla opisanego przez Ciebie szpitala, pracują często po godzinach. Wiesz może dlaczego? Kierownik nie jest zadowolony z jakości wykonanej pracy w czasie standardowych godzin pracy, czy może jest tego inny powód? Przybliż nam, proszę to, co napisałeś.

@Dawid

Pani kierownik nie ma pojecia o wykonywanej pracy przyjmuje ludzi niedowidzacych nieslyszacych i nawet takich co pisac i czytac nie umieja jak cos pomyla to (masz pajde) tak im mowi a pajda to godziny nadliczbowe za ktore nie maja wolnego ani zaplacone grozi ludziom zwolnieniem jak ktory sie postawi ze nie bedzie pracowal ponad godziny za darmo grafik tez robia pracowniki jak im pasuje jedni robia same nocki i popoludniowki i wszystkie soboty i niedziele a przeciez jest system 3 zmianowy jak sie nic nie zmieni w tej firmie to zglosimy do inspektora pracy

Dawid
@pracownik

Masz na myśli osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Czy tacy pracownicy mogą znaleźć zatrudnienie w CLAR SYSTEM? Nadgodziny, o których piszesz jeżeli nie są dodatkowo płatne można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie. Także system trzy zmianowy powinien być ustawiony tak, żeby każdy pracownik mógł mieć odpowiednią przerwę pomiędzy wykonywanymi obowiązkami. Co o tym sądzisz?

@Dawid

o czym pan pisze nie ma pan pojecia co sie tam dzieje jakie wolne za nadgodziny wszystko jest tak zrobione ze malo kto ma do odebrania wolne a jezeli chodzi o pracownikow z grupa to oczywiscie maja prawo do pracy ale nie slepi i glusi kto sie z nimi porozumie albo taki co czytac ni umie ma opisane gdzie ma co zawiezc a jak on to odczyta ale oczywiscie sa zatrudnieni bo wieksze pieniadze z nich sa a drugi musi robic za takich a jak pan chce sie przekonac to prosze sprawdzic samemu co sie dzieje prosze porozmawiac z pracownikami a sami powiedza

Wiktoria
@pracownik

To co piszesz brzmi dosyć alarmująco. Czy dobrze rozumiem co masz na myśli, proszę rozwiej moje wątpliwości. Z tego co piszesz wnioskuję, że do firmy CLAR SYSTEM zatrudniane są osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności, a obowiązki jakie są im powierzane często wychodzą ponad ich kompetencje, za co w konsekwencji są karani pracą po godzinach, za które nawet nie dostają należytej wypłaty. Proszę, aby pracownicy firmy zweryfikowali te informacje w sposób rzetelny i zgodny z prawdą.

@Wiktoria

pracownicy boja si co kolwiek powiedziec bo sa zastraszani zwolnieniami z pracy a kazdemu na pracy zalezy prosze przyjechac i zobaczyc samemu jak sa traktowani pracownicy przez pania (usunięte przez administratora)jak podpadnie to nawet urlop jest zabrany w karty godzin pracy musza byc wpisane godziny ktore powinno sie pracowac a nie te ktore byly faktycznie przepracowane tlumaczy tym ze Poznan tego nie przyjmnie potem nadgodziny gina ani wolnego ani zaplaty normalny (usunięte przez administratora)

@pracownik

Zarzut (usunięte przez administratora) to bardzo poważne oskarżenie względem firmy CLAR SYSTEM. Nie wiem, czy wiesz, ale jest to przestępstwo, za które przewidziane są kary. Skoro w Twojej ocenie dochodzi do takich zjawisk, to nie myśleliście, aby zorganizować zebranie z pracodawcą i przedstawić mu swoje obserwacje oraz stanowczy sprzeciw wobec takiemu traktowaniu?

bbounce
@pracownik

Ty nauczyć Kurs języka MIGOWY.

TakNie2
tkot1963@
@Dawid

W całej tej firmie są zatrudniani głównie ludzie z grupami i to specjalnymi, bo za nich są bardzo wysokie dopłaty z Pefron-większe niż pensje tych pracowników. Wszyscy wiedzą w Poznaniu w Dyrekcjach że tylko to im się opłaca, bo z tego są ich pensje i premie. Ludzie sprzątający mają na nich tyrać w nadgodzinach i w warunkach w których nie mam mowy o przepisach. Daje im się niesprawne maszyny, żrącą chemie i dawaj do roboty. Zamiast l4 urlop , albo fora ze dwora. Nie ma znaczenia od regionu. ZA NADGODZINY WOLNEGO NIE WEŹMIESZ BO CAŁY CZAS JESTEŚ W PRACY, A PIENIĘDZY NIGDY NIE ZOBACZYSZ!!!

@tkot1963@

W takim razie skoro wygląda to, tak jak przedstawiłeś to, w jaki sposób pracownik może odebrać swoje nadgodziny? W ogóle ciekawi mnie, jak często się one zdarzają? Napisz, proszę, czy są to sporadyczne sytuacje, czy na tyle częste, że tych godzin w ciągu miesiąca może uzbierać się spora liczba. Liczę na Twoją odpowiedź.

Alina

Pracuję w Clar System ponad 10 lat i to co się teraz dzieje woła o PiP. Koordynator p. (usunięte przez administratora)podrabia podpisy na listach obecności, nie mamy odcinków za wypłaty i czuć alkohol. Przeżyłam wielu koordynatorów i najlepszy był p. (usunięte przez administratora), który się zwolnił. Nie wiem dlaczego. Z nim można było wszystko załatwić, dbał o nas i nigdy nie było uwag. Teraz to (usunięte przez administratora).

Jusia
@Alina

Witam masz odpowiedź zwolnił się bo był człowiekiem a firmy tego typu to (usunięte przez administratora) ...ludzi mają za nic...

@Jusia

Rzeczywiście jest tak, że koordynatorzy posuwają się do takich praktyk? Są to sytuacje, które nie powinny mieć miejsca w żadnym zakładzie pracy. Proszę o odpowiedź, czy są to informacje zgodne z rzeczywistością? Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która to potwierdzi bądź zdementuje.

Tak2Nie1

Janka
@Alina

Znałam tego koordynatora Mariusza. Super podejście do klienta i pracowników. Z tego, co wiem zwolnił się bo nie mógł się dogadać z tą bandą kolesi. Podrabiania podpisów na listach w tej firmie to normalne, nie wiem czy nie wypisuje ktoś mojego urlopu i bierze za to pieniądze. Ucinają dodatkowe pieniądze. Mam nadzieję że wreszcie państwowa inspekcja pracy zabierze się za tą bandę i przekrętów. Nie polecam.

@Janka

Szkoda, że pracownicy z dobrym podejściem do klienta się zwalniają, a w pracy zostają osoby które Twoim zdaniem nie spełniają wymagań. Podrabianie podpisów to rzecz karygodna, próbowałaś to gdzieś zgłaszać? Jakie były wytłumaczenia firmy podczas gdy ucinali dodatkowe pieniądze? Jak długo tam pracowałaś, i czy taka sytuacja zawsze tam panowała, czy może jednak coś się zmieniło dopiero niedawno?

Adam
@Alina

Jeżeli ktoś podrabia podpisy to niech to Pani zgłosi, przecież oni mają przełożonych, a nawet napisać do głównego biura w Poznaniu. Nie wydaje mi się żeby taka firma dawała na to przyzwolenie. Z odcinkami za wypłatę to chyba się zmieniły przepisy i są dawane albo na koniec roku lub na żądanie, ale to można sprawdzić. Ja pracuję 4 lata i nie spotkałem się z takimi praktykami, ale koordynatorzy są różni.

tkot1963@
@Janka

Podpisywanie się na listach i wnioskach itp to standaard. nie ma co się jednak łudzić że coś się zmieni skoro tą firmę prowadzą wyspecjlizowani (usunięte przez administratora) PIP i chnie łapie bo kto nadąży za machlojami pani dyrektor kadr. Ze spólki do spółki się ludzi przerzuci i najlepiej na tymczasówce do prac szczególnie niebezpiecznych. Pani dyrektor z BHP pozamiata i się wyrówna. Nic się nie wyda nawet jak komuś głowę, czy rękę urwie. Ja coś to zwali winę na KK lyb pracownika. Szkoda tych tekstów , bo (usunięte przez administratora) , będą złodziejami w świetle prawa .

Damian Roguszka

Przedłużenie czasu pracy ponad skrócone normy obowiązujące pracownika o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności jest dla niego niekorzystne w stosunku do przepisów prawa pracy. Z tego względu jest nieważne, nawet jeśli podwładny wyraził na nie zgodę. Takie stanowisko wyraził Sąd Najwyższy w wyroku z 3 sierpnia 2016 r. (I PK 168/15). PONIŻEJ DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU Pracownica mająca orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności zawarła umowę o pracę, w której określono, że będzie świadczyła pracę jako główna księgowa w wymiarze 8 godzin dziennie (od 8 do 16). Pracodawca po otrzymaniu orzeczenia nie domagał się przedstawienia zaświadczenia od lekarza, według którego pracownica mogłaby pracować w wymiarze 8 godzin dziennie. Kobieta wystąpiła z roszczeniem przeciwko pracodawcy o wynagrodzenie za pracę w godzinach nadliczbowych i uzupełnienie wynagrodzenia za urlop. Sąd je uwzględnił, wskazując że powódkę jako pracownika legitymującego się orzeczeniem o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności obowiązywała norma czasu pracy określona w art. 15 ust. 2 ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (dalej: ustawa o rehabilitacji), tj. 7 godzin na dobę i 35 godzin tygodniowo. Sąd uznał za bezsporne, że kobieta faktycznie świadczyła pracę przez 8 godzin dziennie. W konsekwencji stwierdził, że w świetle przywołanego przepisu, z tytułu pracy w ósmej godzinie, przysługuje jej wynagrodzenie wraz z dodatkiem za pracę w godzinach nadliczbowych, a ponadto ma prawo do wyrównania różnicy między wypłaconym a należnym wynagrodzeniem urlopowym. Ponadto sąd nie podzielił poglądu, aby pracownica była objęta art. 1514 § 1 k.p. Po pierwsze wykonywała ona równocześnie pracę na równi z członkami kierowanego zespołu, a ponadto przepis ten – zgodnie ze stanowiskiem judykatury – nie ma zastosowania do pracowników niepełnosprawnych.

gość

Pracowałem w tej firmie w S tarachowicach powiem krótko firma to dno i wodorosty pani która na pięknie na początku śpiewała okazała się osoba której sie poprzewracało w (usunięte przez administratora) od pełnionej funkcji kierowniczej dla mnie żenada

Wiktoria
@gość

Jest to wątek dotyczący oddziału firmy CLAR SYSTEM, który zlokalizowany jest w Poznaniu, a nie zaś w Starachowicach. Ale oczywiście dobrze, że zechciałaś podzielić się z nami swoim zdaniem o tym pracodawcy. Proszę Cię tylko, żebyś zawsze pamiętał o posługiwaniu się kulturalnym słownictwem. Sam nadmieniłeś, iż pracowałeś tam bardzo krótko. Może zatem nie zdążyłeś poznać tego pracodawcy od tej nieco lepszej strony? Nie uważasz?

zirytowana

W choroszczy jest jest gozej serio! ! brygadzistka olewa sprawy biezace brakuje ubran wody w taka pogode firma nie zapewnia chcesz cos zalatwic idziesz do brygadzistki to muwi zeby samej sobie wziac numer i dzwonic do biura wiec ja sie pytam za co ona bierze kase? ! a ostatnio nawet jej nie ma non stop w pracy! ! szef tez zapomnial o nas ? ! wogule nie przyjezdza! jest naprawde wiele nieprawdilowisci nie polecam! !

Tak6Nie1
bla bla bla

No opinie na temat tej firmy są prawdziwe,bo tam pracowałam 2 lata.Jak kogoś nie ma to pracuję się za dwóch ,albo za trzech .Bez żadnej dodatkowej zapłaty!!! Skandal.!!! I to nadal trwa.Gdzie jest PIP?

Kama

Pracowałam przez 5 lat na jednym obiekcie ale w różnych firmach sprzątających. Z uwagi na dobrze wykonywaną pracę zakład w którym sprzątałam każdorazowo wskazywał mnie jako kandydata. Tak więc w jednym obiekcie przepracowałam w kilku firmach. Nie wnikałam dlaczego wymienia się firmy bo to nie mój interes. Wiem tylko jedno w każdej firmie mi się dobrze pracowało dopiero jak usługi sprzątania powierzono firmie Clar System wszystko się zmieniło o 180 stopni. Byłam na drugiej grupie inwalidzkiej ale ta firma odebrałaby mi resztę zdrowia i godności. Napuszczanie na mnie innych pracowników, nie reagowanie na obrażanie mnie w obecności koordynatora. Przyznam, że w całym moim życiu nie spotkałam się z takim traktowaniem pracownika jak to robi Clar System. Każdy może tam spróbować swoich sił ja jednak nie poleciłabym tej firmy nikomu. Dziwi mnie że inne zakłady korzystają z usług tej firmy.

Tak22Nie

@Kama

Kama ja jestem z Rudy Śląskiej właśnie wczoraj rzuciłam tą pracę 0racowalam w sądzie Rejonowym wygrali drugi raz przetarg. Pierwszy rok pracy w tej firmie to koszmar. Zastepstwa nawet po trzy rejony jak 3 poszły na urlop. Ja miałam 22 pokoje 2 piętra sądu wielkie szyby wokół holu wszystko w 4 godziny. Mam 2 grupę Brygadzistka zero szacunku a o kierowniku to szkoda pisać (usunięte przez administratora) .Jak jej powiedziałam prawdę to mnie obrażał przy wszystkim.Zaznaczam miałam wszystkie biura ważnych osób.Wszyscy byli zadowoleni z mojego sprzątania jestem dokladna. Zatrudniają ludzi z papierami co są uposledzeni Ci siedzą cicho mają za nich większą kasę z Pefronu.Zatrudnili teraz babki co są po prostu brudasami są na nich skargi i brygadzistka z tym szefem ich chwali. Wczoraj na koniec im nazdałam za obrażanie. A babki z którymi pracowałam to same żony górników z wysokimi emeryturami po mezach i mało im kasy. Jedna taka za kasę to by się na łyso ogoliła. Dlatego od dziś odpoczywam.Za nadgodziny nie dostałam ani grosza a cały rok nazbierało się tego.Jak coś wyskoczyło zalania itp również. Najgorsze było to że były urlopy nakładając się i jak 3 poszły to robiliśmy 3 rejony a czwarty swój.w 4 godziny Każdy rejon ponad 20 pokoi i toalety. W tej firmie tylko kontrol dokładna. Ukaranie tych kierowników i brygadzistow za obrażanie pracowników.

Xxxx

Kierownictwo jest strasznie niemiłe.(usunięte przez administratora) Do tego dają zastępstwa i człowiek ma się wyrabiać w czasie pracy jak się nie wyrobi ma zostać po pracy aż skończy i nie dostaje choćby trochę więcej pieniędzy. Inne sprzątaczki robią co mogą ale muszą brać kogoś z rodziny do pomocy ponieważ się nie wyrabiają. Ta praca jest nieprzyjemna i powoduje depresję. Zresztą nerwicę też. Nie polecam tej firmy, ludzie są po prostu wykorzystywani

Grzegorz
@Xxxx

Czy myślałaś jak mogłabyś poprawić atmosferę w firmie i swoje relacje z przełożonym? Praca w przyjaznym otoczeniu jest bardziej wydajna i motywująca. Czy firma Clar System przyjmuje osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności? Czy takie osoby mają w pracy ulgi i udogodnienia wynikające z orzeczenia? Twój wpis będzie na pewno pomocny.

Beata

Firma Clar System bazują na naiwności i niewiedzy osób z grupą. Na dzień dzisiejszy w podobnej firmie dostaniecie 1900 zł na rękie za 5-dni pracy za 7-godzin pracy. Dodatkowe godziny są inaczej płatne a soboty i niedziele i święta to 150% twojego wynagrodzenia. Jeśli nie chodzisz na zwolnienie lub urlop w miesiącu dostaniesz od 200zł premi miesięcznej dodatkowo. Dodatkowo osoby z grupą bez znaczenia z jaką, dostaną wszelkie dofinansowania od 60% do nawet 120% z ZFRON. Czyli pracując cały miesiąc po 7godz 5dni, dostaniesz 1900zł + 200zl najniszej premi. Postaraj się faktury za leki to niech będzie 100zł , koszt podruży do pracy niech będzie 200zł. Więc prosty rachunek 2400zł miesięcznego wynagrodzenia na rękie. Ale niech ci wpadną nad godziny albo weekend to aż chce się pracować. Ale Uwaga To Nie W Firmie Clar system!!!. Tak postępują firmy którym zalerzy na ludziach, a teraz rozpoczeła się wojna o pracowników z grupą. Więc nie dajcie się oszukiwać w Clar System.

Tak48Nie

Adi
@Beata

poproszę o nazwę firmy sprzątającej w której tak dobrze się zarabia i w której tak dbają o osoby z grupą. Pracowałem już w kilku firmach sprzątających i jeszcze się nie spotkałem z tak wspaniałymi warunkami jak opisujesz. Chętnie się tam przeniosę.

Agnieszka W.
@Adi

Zapraszamy do IMPEL GRUP Nasze zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy i nie bazują na najniższej krajowej napewno.

Tak13Nie1

Adi
@Agnieszka W.

Już tam byłem i więcej tego błędu nie powtórzę. Impel i jego spółki DC system itp. Ale widać że konkurencja się boi clar systemu skoro zaczynają pisać opinię i bzdury na temat jak to u nich jest wspaniale.

Tak13Nie

Kati
@Beata

To samo piszecie w opiniach o innych firmach.Ja przeszłam kilka firm jako niepełnosprawna umiarkowanie i o niczym takim nigdy nie było mowy.Clar System polecam,od lat z nimi współpracowałam na Sląsku.Jesli masz kumatego Koordynatora to można duzo załatwic ale od siebie też coś trzeba dać.

Tak10Nie2
Ewa

Gdzie takie firmy sa?

Gośka

Witaj Beato. Podaj proszę nazwę konkurencji. Będę bardzo wdzięczna

Ted Bundy
@Agnieszka W.

Impel ?? To ochroniarskie coś? A żądają orzeczenia o niekaralności do sprzątania??? Bo takie firmy ,co żądają o niekaralności godne sa spłonąć żywcem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ryba
@Beata

A już myślałam, że coś przeoczyłem z tymi premiami. .. Ale wypłaty regularnie terminowo wypłacane.

cichy
@Agnieszka W.

Impel w Zielonej górze pod inna nazwą najniższa krajowa

Gość

Pracuję w Szczecinie pod jeden zakład przynależy więcej spółek np Lanua, Randstat, clar service, Clar system, otóż miałem cały etat, następnie od nowego roku 2018, obcieli na 3/4etatu tłumacząc że wypłaty idą w górę i firma szuka pieniędzy, w tym roku mam sprzątać taki sam rejon co miałem na początku jako cały etat, ale już na pół etatu, kpina, co z tego że wypłaty są, ale coraz niższe

Tak7Nie

Mam pytanie od czego to zależy, ze się zmienia koordynator ( osoba co przyjeżdża raz dwa razy w miesiacu przywieźć i zabrać listę obecności ) . Jest jakas "norma" , ze pracuje w jednym miejscu np pół roku a potem musi zmienić inny teren. Czy to od czegoś innego zależy, czy też np moze pracować mieć pod opieką teren nawet 10 lat...

Tak3Nie1

Ania
@Pytanie

To zależy czy się sprawdza jako koordynator i czy kierownictwo jest zadowolone z niego,nie ma na niego skarg.

Nowy

Jeżeli nudzi cię praca lub mało zarabiasz, możesz się zająć zarabiać przez internet. Wejdź na mój profil instagram: @zarabiajprzyinternecie lub na moją stronę internetową: www.zarabiajprzyinternecie.pl.tl

TakNie3

poczta.onet.pl

PISZECIE OGÓŁEM O FIRMIE CLAR SYSTEM. MY PRACUJEMY NA DANYCH OBIEKTACH. PROSZĘ PODAWAJCIE NAZWĘ OBIEKTU

Akna

Jedna z lepszych firm z którą pracowałam, polecam uczciwym i chętnym do pracy a nie którym którzy udają że pracują i na wszystko narzekają Lubię atmosferę w CLAR SYSTEM za: Pomoc od kierownictwa

Tak2Nie9

@Akna

Z Twojej wypowiedzi wywnioskować można, że nie pracujesz już w CLAR SYSTEM - skoro byłaś zadowolona z pracy w tym miejscu, to czemu zdecydowałaś się z niej odejść? Chyba, że coś źle zrozumiałam - jeśli tak, to przepraszam. Co jeszcze mogłabyś powiedzieć o pracy w CLAR SYSTEM? Ciekawi mnie, co uważasz za największy plus tego pracodawcy.

Akna
@Gabriela

pracuje i nie planuje zmiany pracy.... Przykre są wypociny byłych pracowników którzy mają wiele do zarzucenia ale najlepiej zwalić na fatalną firmę...

Tak1Nie6
Renata

Ja pracuje w Białymstoku od 3,5 roku w Clar System i jestem bardzo zadowolona tak jak i moje koleżanki z obiektu, wypłaty na czas, Kierownik oddziału Pan Marcin D. bardzo pomocny i życzliwy znający się na swojej pracy który ma dużą wiedzę w zakresie sprzątania, umie dbać o pracowników tak jak i inni koordynatorzy, środki czystości zawsze na czas. Uważam że najważniejsze to osoba która zarządza bo to buduje zespół . W porównaniu do poprzednich firm sprzątających w jakich pracowałam , Clar w Białymstoku jak najbardziej polecam.

Tak3Nie5

Nieprzejrzysta rekrutacja. Ogłoszenia wstawiane na portalach w internecie albo nie mają podane stanowiska (podane zadania pracownika) albo stanowisko jest błedne do zadań opisanych. Wystepuja tez różne nazwy stanowisk dla jednego zadania podczas rekrutacji chcą wstawic całkiem inne stanowisko.

Pracująca

Ja pracuje w Łodzi przez tą agencję i jestem zadowolona. Przynajmniej w tym miejscu gdzie ja pracuję to jestem zadowolona i z kordynatora też. Może to zależy kto na kogo trafi. Ale wypłatę dostaje na czas , nigdy za mało.

TakNie2

@Pracująca

To fantastycznie! Takie właśnie opinie są tu nam bardzo potrzebne. Dziękuję zatem, że zdecydowałaś się dołączyć do dyskusji na temat CLAR SYSTEM jako pracodawcy. A zdradzisz nam, na jakim stanowisku się aktualnie zatrudniasz? Jakbyś mogła, to opowiedz o tamtejszym procesie rekrutacyjnym. Wyczytałam, iż zarekomendowani kandydaci zapraszani są na spotkanie, na którym przedstawiana jest im oferta pracy. Może powiesz, jak dokładnie przebiega ta rozmowa?

Tak4Nie1

....

Porażka Moje sugestie dla CLAR SYSTEM: Więcej uwagi na jednostki zarządzające firmą Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Szkolenia dla pracowników z "kultury pracy"

Czarek

Idealnie to nie jest nigdzie. Wiem tylko, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

roma
@Czarek

dokladnie tak ale do clar z duzym łukiem bynajmniej pod tomka zeby nie trafic bo czysty mobinng!!!

Tak11Nie

Maria62
@roma

Czytam wszystkie komentarze. I chyba ktoś tu nie zna pojęcia co oznacza mobbing... Pracowałam kiedyś u p.Tomka. Wymagający ale bardzo uczciwy facet. Zawsze można było się dogadać. Co pamiętam jak kogoś zwolnił to za pijaństwo lub leserstwo.

Tak3Nie2

rom
@Maria62

popieram tez bylem pracownikiem P. Tomka super facet wymagajacy ale pomocny w kazdej sytuacji niech kazdy sie wypowie dlaczego go zwolnił???? napewno za dobra pracę haha śmieszne !!

Tak2Nie2

Riko
@roma

A to idz na Mikołajczyka do goski to zobaczysz co to xa mobinng z tomkiem na czele!! Wstyd

Paulina
@Czarek

Czy ta firma jest wyplacalana co mi wiadomo że nie jest czy to jest prawda

@rom

Co to za bzdury sam se to (usunięte przez administratora) napisał to jest gnuj i nic więc nie znający się na sprzątaniu wielki handlowiec haha

@rom

Świnia jakich mało (usunięte przez administratora) p. Kasi która go kryje przed dyrektorem wsyd!!!!! Nie rób dzwoni po ludziach że jak coś jest na obiekcie a siedzi w domu

Ewa
@Czarek

Ja już również doświadczyłam inne firmy chronione,i nigdzie mi lepiej nie będzie jak w Clar System,jestem wdzięczna firmie że chciała mnie jeszcze po moich odejsciach,firma zapewnia pracę spokojną,nie za duże rejony,w miarę możliwości pracownika,i na czas dostarczane środki czystości.z czystym sumieniem polecam firmę w której ponownie pracuję Clar System i jestem z tego dummna.

Tak3Nie5

Gość

Czy ktoś mi to wyjsni dlaczego tak jest? Mam nie wykorzystany urlop , ale iść nie mogę bo nie ma kto za mnie przyjść więc Pani powiedziała zecmam sprzedać go. Czyli na liście miałam wziąść 10 dni urlopu . A wyplaty dostanę niecałe 800 pptem. Dlaczego tak jest, jesli mam umowe tymczasową niewykorzystany urlop i jeszcze mi jest za to zabierane??

@Gość

Problem, który nam opisałeś, jest już dosyć poważny. Myślę, że tego typu kwestie powinieneś wyjaśnić sobie osobiście z Szefem firmy CLAR SYSTEM. Oczywiście nie zapomnij później poinformować nas o tym, jak skończyła się ta sytuacja. Na ich stronie widnieje kilka ofert pracy. Może wiesz, jak duże trzeba mieć doświadczenie, żeby dostać pracę w tym przedsiębiorstwie? Bardzo serdecznie zachęcam Cię do dalszej dyskusji.

@Gabriela

Juz wszystko się wyjaśniło to nieporozumienie było. Wszystko się zgadza :)

Magda

Moje sugestie dla CLAR SYSTEM: Beznadziejna firma, która zwalnia ludzi mówiących prawdę. To nie pierwszy raz kiedy tak zrobili. Zachowujecie się jak (usunięte przez administratora) a nie jak firma zatrudniająca porządnych obywateli. Nigdy Was nikomu nie polecę !!! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nic nie chciał egoista zrobić !!!

Tak14Nie
paweł

Praca jako koordynator. Jakie zarobki- podstawa i jakaś premia? Jakie auto? I czy jest możliwość użytkowania prywatnego?

@paweł

Witam a coś więcej o firmie clear w Olsztynie ktoś coś może napisać

@Angi

Jak jest czy firmie trzeba myć okna również cokolwiek napiszcie bo dostałam propozycje pracy ale nie wiem czy się skuszę na tą firmę.

Mm
@Angi

Nie polecam.

@Mm

Dzięki za odpowiedź aż tak strasznie pracowałam już w impel nawet zrobili tak że ja pracowałam 1mc nie na mnie umowa była tylko na kogo innego to tak można wogule A pozatym dostałam wypłaty za Mc 680 zł od 7 do 15 żenada

Ewela

jeżeli chodzi o jelenią g orę to zależy do kogo się trafi . Jak do Wojtka i Kasi to bardzo fajni młodzi ludzie, słuzą pomocą nawet w sprawach prywatnych. Płacą dodatki i premie- szkolą pracowników . Jeżeli zaś trfai sie do Rysia i Blanki to lepiej sie nie wypowiadać. Więc tak naprawdę wszystko zależy do koordynatora. Pozdrawiam

jelenia
@Ewela

jelenia góra,jakie premie jakie dodatki?pracujemy z Kasia i nic nam nigdy nie dała. kierownik ktory sie zjawia raz na msc i nawet zebrania nie zrobi.pracowalam wiec wiem jak to wyglada.

Prawda.
@jelenia

U nas praca na 3rejonach A czasami i więcej i premii nic zer zer .

Tak6Nie

anonymous
@Prawda.

a i trzeba pilnowac udzielanych urlopow bo jest zamet.a za sobote nie placa i kreca.brygadzistki sa brane chyba z ulicy(nie wszystkie)i taka brygadzistka ma umowe zlecenie i idzie na urlop platny.bogata firma:-)

ona

dziwne co piszecie ja pracowalam z P. Tomkiem ponad rok czasu nie zauważyłam nic nie złego wrecz moje wspomnienia są bardzo pozytywne !! uczciwy miły grzeczny facet !!

anonymous
@ona

nie pisze o p.Tomku.

Rozi
@Ewela

Proszę napisać jak można się skontaktować firma do Pana Wojtka to jest też firma clar system ??

Aron
@anonymous

Brygadzistka- to (usunięte przez administratora) a nie baba niewiem po co firma ja trzyma jeszcze a no wiadomo chwali sie ze kierownik to jej przyjaciel placi jej za urlopy na zleceniu daje dodatki po 500 daje jej wolna rękę zeby ponizac ludzmi wyzywać a najpierw to sama powinna się umyć!!!!! I isc na kurs wychowania a nie opowiadac ze kierownik nie podskoczy jej bo razem pija piwo szok!!! Cyt. Tomek to w (usunięte przez administratora) mnie moze pocałować robie tutaj tsk jak ja chce. Szok dla firmy

Gi
@anonymous

Zgadza sie goska sama sie chwaliła tym po zakladzie a my to co??? Nic pojedziemy do firmy zapytac dlaczego goska ma a my nie wstyd !!!! A nam godziny zabiera i dopisuje sobie !! Chore

@anonymous

Tak tak jest bo kierownik Tomek to przyjaciel p. Kasi i sobie pozwala na to sam sie chwali że jest nie do ruszenia w firmie!!!

@Miga

Miga

Tragedia nie polecam a szczególnie u Tomka k. Nie rób i kozak wręcza się ludźmi wprowadza martwe duszę szok a Pani Kasia go kryje nie wyplacaja kasy szok!!!!!!

Ewelina

Praca ponad siły umowy wyłącznie tymczasowe 1-2 miesiące zdecydowanie odradzam

Patrycja

@Klj, co rozumiesz poprzez stwierdzenie, że w umowie są cztery godziny? Czy masz na myśli wymiar czasu pracy na pół etatu? Wspomniałaś o premii. Czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Jakie warunki powinien zrealizować pracownik, żeby otrzymać miesięczną premię w firmie CLAR SYSTEM?

klj
@Patrycja

Pracuję na pół etatu jest nas parę osób.Jedna lub dwie idą na urlop wchodzisz na ich rejony musisz zrobić swój też zostajesz dłużej i nic zero zapłaty.Oburzasz się tym a brygadzistka ma to gdzieś.Mam rejon który muszę ogarnąc w cztery godziny a uwierz że nie jest to łatwe.Bo pracownicy dłużej pracują teraz muszę już zacząć okna myc w tych czterech godzinach musisz się zmieścić.Pracują dziewczyny co za 1,5 godziny mają koniec ale dziś jest zero pomocy tak więc nikt nie kwapi się do pomocy.Ja wyrabiam się ale zimą pracujesz dłużej,a że to obiekt duży tak więc.Premię dostałyśmy raz i byłyśmy w szoku.

klj
@Patrycja

(usunięte przez administratora) pracujesz w firmie jako osoba ,która pozytywnie wystawia im dobrą opinię.Daruj sobie kobieto

@Patrycja

Patrycja jestem lojalnym, dobrym pracownikiem przede wszystkim uczciwym wobec firmy ale firma nie jest uczciwa wobec nas pracowników

miki2308
@Patrycja

trzeba dobrze się podlizywać koordynatorowi bo inaczej nie ma żadnych premii,nie ma dofinansowania do kosztów dojazdów (wiem że w innych zakładach pracy chronionej są), nam koordynator robi pod górkę by dostać dofinansowanie do leczenia a na to mają dofinansowanie z pfron,

majkel

Nie polecam współpracy z ta firmą, wszystkie skargi są zamiatane pod dywan... Koordynator P. Jerzy, bezczelny (usunięte przez administratora) bez kultury, stary moher który powinien pójść już na emeryturę... pozdrawiam Dolny Śląsk

Patrycja

@klj, nie jestem pracownikiem firmy CLAR SYSTEM. Jestem Moderatorem forum GoWork.pl Moim zadaniem jest pomóc potencjalnym kandydatom w dotarciu do wiarygodnych informacji o tej firmie. Napisałaś, że premię dostałaś wyłącznie raz. Czy możesz napisać dlaczego byłaś w szoku? Czy to przez jej wysokość?

Klj

W Rudzie Śląskiej to samo tragedia masz w umowie 4 godziny z orzeczeniem robisz swój rejon a jak sa urlopy zasuwamy po trzy i tak jest od kwietnia mamy październik raz dali nam premię.Brygadzistka ma nas gdzieś .Jesteśmy zmęczone bo urlopy są do grudnia.Jak wygrali przetarg było ładnie pięknie ze zastępstwa będą a teraz bez komentarza

Tak12Nie

Zostaw opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

Chcę opublikować:

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie