Opinie o Clar system w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Clar system. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Clar system o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Clar system w Warszawa

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Clar system?

Lola

Nie kierowniczka Pani z Warszawy wcale nie szanuje oracownikuw . Propracowalam wprawie 4 lata i została zwolniona za to że poczułam się źle po szczepionce. Powiedziała że jestem pjana i udaje, jest straszny (usunięte przez administratora)

Placowy

Jakie są opinie o Panu Januszu Pawlaku?Mam propozycję pracy od niego.

@Placowy

(usunięte przez administratora) obiecanki cacanki tylko z jego ust płyną. Kręci i (usunięte przez administratora) na wszystkim nawet firmę (usunięte przez administratora) ze środków i paliwa. Dobry (usunięte przez administratora) z niego. W wolominie mówią na niego Janusz (usunięte przez administratora)

Hanna
@Ewa

Z czym tutaj kręcą? bo dużo wleciało kropeczek i nie jestem w stanie tego rozczytać.

@Placowy

A czy ktoś widział tego P.Janusza w pracy robi dochody obroty ale jak jak go nigdzie nie ma nic nie robi a jakie zarobki ma na których obiektach teraz jest i co niby robi chyba jak zawsze nic tylko bierze pieniądze za lewe faktury jak można zrobić z pracownika kierownikiem firmy danych obiektów i pracownik jest na śmieciowej umowie zleceniu za 700 zł ludzie nikt nie jest debilem jak kierownik może mieć 700 zł na umowie mniej niż zwykły pracownik więc jaki jest P.Janusz proszę was otwórzcie oczy woły robocze

Tolki

A z jakiej uczelni zatrudniacie Koordynatorki?oraz Brygadzistki??? Bo tu gdzie się zatrudniłem to nie ma żadnego dialogu ,komunikacji z przełożonym? Jak ma wyglądać współpraca?z taką (usunięte przez administratora)która nie rozumie podstawowych zadanych pytań?

@Tolki

Śmieszne jaka uczelnia przechodzą tylko z obiektu na obiekt jak tu za duży przypal to gd,ie indziej przeniosą rozbijają się służbowymi furami robią lewe umowy i wykorzystują niepełnosprawnych r grupami i to jest najlepsze a jak są osoby chore na tzw. Głowę to raz mogą myśleć logicznie a raz już nie mogą wszystko na ich potrzeby robią marionetki z takich ludzi to jest żałosne i nie można na to patrzeć jak się dorabiają na ludzkim nieszczęściu

Pracownik z grupą Nowy wpis

Clark system jeden wielki wałek na każdym obiekcie gdzie jest P.Janusz są lewe interesy czy to wolumin czy Pruszków czy teraz kolejnictwo i sądy to wszed,ie jest na wolnym chorobowym urlopie ma bol(usunięte przez administratora) nigdy nie widać żeby coś robił a trzepie chaos za lewe umowy wraz z P. Ewelina zielonka jazda kierowniczkę koordynatorkę wygląda po jakimś czasie z obiektów a ta to się ślizga za każdym razem i to buduje co chwila nowy dom to mieszkanie kupuje to samochody mąż jej pracuje tam ale nikt go nigdy nie widzi i do tego połowa jej rodziny ma tam zatrudnienie na papierze ale nikt tam nie pracuje najlepsze jest to że robią walki w budynkach sądu ministerstw itp.jak to mówią najciemniej pod latarnia to gdzie na tą skargę iść jak oni z prezesami sądów na pań brat policjantami urzędnikami widzicie gdzie mają obiekty i jakim cudem taka firma wygrywa przetargi jak tyle lat jest tam źle i za każdym razem ktoś kradnie

zleceniobiorca

Koledzy zleceniobiorcy czy wam też za miesiąc wrzesień wypłaty się nie zgadzają ??? Czy mi ktoś może wytłumaczyć jak to się dzieje że podaje ilość przepracowanych godzin do biura w B....stoku potem otrzymuje zaniżone pobory w stosunku do podanych godzin , dzwonię do księgowości w Poz......niu , a tam mi mówią że naliczono mi pobory zgodnie z otrzymaną listą..... . wygląda mi to na ewidentne oszustwo , ktoś nas chyba okrada z naszych uczciwie zarobionych pieniędzy.

SHERLOCK HOLMS
@zleceniobiorca

Drogi zleceniobiorco wydedukowałem ....... że być może część twoich zarobionych poborów i pewnie jeszcze wielu innych osób jest księgowane na tzw: SŁUPA,,,,... , a później trafia do "lewej kieszeni" ..., może warto się przyjrzeć który z waszych kierowników ....jeździ często na wycieczki lub buduje lub remontuje dom.....he...he..he. .Życzę owocnych dedukcji.

@SHERLOCK HOLMS

Buduje kolejny dom kupuje kolejne mieszkanie p.janusz i P.Ewelina Zielonka to oni trzepią kasę lewe konta i te sprawy kierownika dają umowy zlecenia na 700 zł z obiekt śmieciowe umowy dla osoby z niepełnosprawnością z grupą i stanowisko kierownik i robią takich słupów to jest (usunięte przez administratora)dopiero

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Rejestratorka medyczna / Rejestrator medyczny
Reh-Medica Centrum Rehabilitacji
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

agi

Jak będziesz pracować za 5 to będzie fajna atmosfera

Weronika
@agi

Czemu trzeba za tylu pracować? Nie ma komu robić?

Rachela

(usunięte przez administratora),nie masz nic do pracy!podpisałeś umowę to musisz robić to co oni chcą.Zadnej współpracy,(usunięte przez administratora).

Lola

Jaki jest okres rozliczeniowy w Clar system? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

umowy zlecenia do 15go a umowy o pracę do 10go dnia następnego miesiąca, chociaż zdarza się że pieniądze są na koncie wcześniej ale rzadko. nigdy nie spóźniają się z wypłatami.

Oluś96

Beznadziejna firma ja już prqcuje od roku 2 msc mam cały czas umowę tymczasową czy w tez macie

Zwolniony pracownik

Nie polecam za upomnienie się o swoje pieniądze zostałam zwolniona z pracy nie została mi umowa przedłużona w Warszawie, tak nie powinno być tyle lat człowiek pracuje, ludzie mają traktują cie jak własną rodzinę w pracy a tu za prawdę zostałam potraktowana jak śmieć!!!! Mam. Nadzieje, ze to ktoś kompetentny przeczyta i skarga będzie rozpatrzona i ktoś się odezwie

Weronika
@Zwolniony pracownik

To nie zapłacili Ci jakichś pieniędzy? Może warto to gdzieś zgłosić?

Andi
@Zwolniony pracownik

a u którego koordynatora pracowałeś? lub na jakim obiekcie

@Zwolniony pracownik

Bo tam pracują rodziny i pociotki ,dla człowieka z ogłoszenia są najgorsze odcinki pracy i praca ????

@Ewa

Piszesz, że "same" to po co im byliby ludzie z ogłoszeń? W sumie to było pisane w maju, poszła ostatecznie jakaś skarga? Dało to jakiś efekt?

@Zwolniony pracownik

To jest firmą sprzątająca vel (usunięte przez administratora)pracy+cytuje ,,Robić bo ja tak każę,,to dotyczy koordynatoerk+pseudo Brygadzistek rodem z (usunięte przez administratora).Nie ma żadnej współpracy,z Brygadzistą i koordynatorem.Nie polecam tej firmy żadnej znajomej itp.

Basia
@Weronika

Państwowa Inspekcja Pracy tam się zgłasza ,nie ma się czego bać niech oni się boją,.

Magda
@Zwolniony pracownik

To samo zrobili ze mną i na dodatek przy ostatniej wypłacie ze 128 godzin zapłacili tylko za 40 godzin zgłosiłam do PIP czekam teraz co ustala

Czy w Clar system są szkolenia zewnętrzne?

Szkolenia polegające na wyciskaniu z ciebie ile wejdzie ,(usunięte przez administratora)totalne nie firma .

Magda

Nie polecam wypłata przychodzi niższa i nie zgadza się z liczba godzin a jak zaczęłam się upominać to po tym jak wzięłam 3 dni wolnego z powodu choroby już na moje miejsce dali kogoś innego i na dodatek nie otrzymałam wiadomości ze już nie pracuje tylko prosili czekać w gotowości a w dniu wypłaty okazało się ze zamiast 128 godzin co przepracowałam zapłacili mi za 40 godzin i kontakt się urwał żeby to wyjaśni

Bartek

Ja tam pracowałem dla PIANKI i nie narzekałem. Towaru tyle na wynosiłem i sprzętu że on ma cały magazyn na podwórku u siebie i ja. Ja odszedłem i z tym co na wynosiłem z firmy dla siebie i PIANKI tyle że firmę własną otworzyłem i działam na rynku. Dom postawiłem, samochód kupiłem i żonę zmieniłem. Trzeba wiedzieć jak kombinować jak Cię (usunięte przez administratora) nie bądź dłużny, taka jest moja rada. Pozdro dla PIANKI.

Iza
@Bartek

I nikt się nie zorientował, że tyle towaru wyniosłeś, że aż dom postawiłeś i firmę własną otworzyłeś? To musiały być duże ilości. Ktoś o tym wiedział? Inni ludzie też tak robią?

Jo Asia

Polecam tę firmę . Pensje przelewem są na czas. Bardzo przyjazna i miła pani koordynator Iwona . Miła atmosfera w pracy.

@Jo Asia

to czemu nie pracujesz jak tak dobrze ?

@Jo Asia

No to super, że jest w porządku, bo to najważniejsze. Możesz coś więcej o tych zarobkach? Ile one konkretnie wynoszą? Są tu jakieś premie? Jeśli tak, to jak wygląda system premiowy?

Ktoś

Zarobki małe a dewizą firmy podejrzewam że jest " Narobić się i nie zarobić "

@Ktoś

Słaba byłaby tego typu dewiza... A jakimiś jeszcze wartościami się tu kierują?

Ktoś
@Dorota

Tak , takimi że nie wypłacają pensji tyle ile się należy tylko mniej ????????

@Ktoś

Te od Ciebie jakieś negatywne są. :( Nie neguję oczywiście ale mógłby ktoś cos pozytywnego na zachętę napisać?

Co jaki czas w Clar system można ubiegać się o podwyżkę?

agi

nigdy ..najlepiej dla nich po śmierci

Jo Asia

Co sądzicie o miejscu pracy na ul. Bielańskiej 12 w Warszawie w firmie Clark System ?

Wieloletni pracownik

Dzwonię do biura do Poznania w sprawie skargi na kierownika lecz nikt nie odbiera jak mam się skontaktować z Panem dyrektorem Maciejewskim w sprawie skargi

Straznik
@Wieloletni pracownik

A z jakiego miasta jesteś?

@Wieloletni pracownik

dzwoń do skutku lub napisz na email ze strony internetowej clarsystem@clarsystem.pl i proś lub pisz do Pana M.Fic On jest jakimś głównym i dużo może. Ja kiedyś próbowałem załatwić coś u dyrektora z Warszawy i nic to nie pomogło.

XXL
@Wieloletni pracownik

Maciejewski jest dyrektorem okręgu Mazowsze. On jest jeszcze gorszy niż kierownicy ale jak chcesz to urzęduje w biurze w warszawie, w poznaniu urzęduje prezes. Maciejewski już tyle pozwów i skarg na niego było że po nim to spływa i Poznań nie reaguje na na skargi na niego! Kręci lody z kierownikami że sobie nie wyobrażasz, najgorsze jest to że ja w tym też biorę udział, ale robię to na kasy bo mam z tego niezły szmal. Kiedyś jak CBA tam wpadnie to firma zniknie z map polski, takie lody że my jesteśmy za kruccy na to.

Wałcz 22

Nie polecam pracy w tej firmie kordynatorka nie dba o pracowników kłamie tylko jedno zadaje pytanie kiedy grupa będzie na umowę czekałam półtora miesiąca gdzie inni już mieli umowy

Agnieszka
@Wałcz 22

Półtora miesiąca? A przez ten czas to było 'na czarno'? I jaki finalnie był to rodzaj umowy?

@Wałcz 22

A w jakich sytuacjach mówi nieprawdę? Podasz przykłady?

Miejsce pracy to szczawieńskie uzdrowisko. Porażka. Ta baba która tam rządzi nie ma żadnych kompetencji. Nie potrfi ułożyć grafiku. Jest bezczelna i wulgarna. Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) i tempaków. (usunięte przez administratora) i wykorzystują na każdym kroku. Ogólnie (usunięte przez administratora) Kobiety które tam pracują to (usunięte przez administratora) bez kultury osobistej. Najważniejsze w tej pracy są ploty. Przychodzą do pracy po alkoholu na czele z brygadzistką. (usunięte przez administratora) totalne.

Sławomir

Jeśli tak postępują to prędzej czy później obróci się to przeciwko nim. Szkoda tylko tych uczciwie pracujących, bo i tacy są prawda?

pracownica

czyli wszyscy łącznie z pracownicami i brygadzistką są na tym szczawieńskim uzdrowisku źli i niedobrzy? A może w taki razie warto się zastanowić nad sobą, co jest nie tak ze nie chcą z Toba pracować :-)

Młody

Czy są tutaj osoby które pracowały z J. Pawlakiem? Obiekt w Pruszkowie.

ZUS-WOŁOMIN

Pracowałam w ZUS Wołomin u J.Pawlaka to krętacz nie wypłacalny i nie płaci za nadgodziny! Poza tym oszukuje na środkach czystości, co dostawa zabierał część środków a co do niektórych dolewał wodę. Firma bazuje na naiwności i wyłudza pieniądze państwa za zatrudnianie osób z orzeczeniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Clar system - Warszawa

• Jak się pracuje w Clar system?

Zobacz opinie na temat firmy Clar system tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clar system?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clar system?

Kandydaci do pracy w Clar system napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clar system