Clar system

Opinie o Clar system

NiCki

To jest jeden wielki syf i poerdolnik ta firma ludzi chorych wykorzystuja sama jestem chora i wiem i pracuje tam nic wiecej tylko oszusci sami narzekaja sami koedynatorzy ze nie maja kasy a (usunięte przez administratora) za chorych ludzi maja tyle kasy ze szkoda gadac oszczedzaja na nas i na wszystkim nie raz mylam kibel sama woda bo sroddkow czystosci nie byly dostarczane na czas zamiwienie bylo robione to nie bylo kupywane to co pisze na zamowieniu czasami i z wyplat odcinaja oszukuja na urlopy a przewazniee oszukuja te starsze kobiety albo co sa chore na glowe takie sa zesto zatrudniane bo kasy maja wiecej za nich potrafia zamydlic oczy nie polecam tego pierdolnika nikomu jestes chory ale nie patrza na to masz (usunięte przez administratora) jak zdrowy i koniec nikomu nie polecam oszusci zlodzjeje i brak szacunku !! Ale i tak niebawem pewne sluzby beda poinformowane bo tak dluzej byc nie moze pozdrawiam !

Edyta

@Pracowalam 2 lataco masz na myśli mówiąc, że osoby niepełnosprawne są wykorzystywane? Ktoś jeszcze z pracowników ma takie doświadczenia?

Gwiazda
@Edyta 09.08.2017 09:23

Za dodatkowa prace powinni placic a nie placa tak jest w prawie osob niepelnosprawnych i nie tylko przydziela ci obiekt a tak naprawde za to masz jeszcze wiecej przydzielone kordynator powinien miec szacunek do ludzi a nie ma i powiem w prost inspekcjia pracy bedzie powiadomiona na jeden obiekt napewno bo nie podaruje a za te przekrety ktore robia i nie placa ludziom za dodatkowa prace to beda musieli zaplacic bo z sadem nie wygraja i dyrektor wyleci i cala ta firma i to juz jest pewne pozdrawiam :)

anonim z claru
@Brygadzista 18.11.2014 14:43
Jak ktoś może napisać, ze nie robią szkoleń jak nawet tam nie pracuje??? tak wynika z tej wypowiedzi. Szkolenia zawsze są robio...

Jakie szkolenia o czym ty mówisz?! O bhp itp. które są obowiązkowe w każdej firmie. On pytał czy są szkolenia o zdobycie większego doświadczenia! Ja pracuje od 10lat i były kiedyś ale na znajomków itp za unijne pieniądze ale zabrano im dotacje i szkolenia się skończyły za darmo! Ta firma to okropna porażka jest, ja po nowym roku zastanawiam się na zmianie firmy bo nic nie finansują i za nic nie zwracają. Dobrze mają znajomi znajomków na stanowiskach i ci co podlizują się i kapują kumpli!

Gwiazda
@Brygadzista 18.11.2014 14:37
Witam, ja pracuje w tej firmie od 2 lat na stanowisku Brygadzisty obiektu i jestem zadowolona. wszystko jest na swoim miejscu n...

Najwidoczniej duzo ci placa ze napisalas taki post ;) i robisz przekrety razem z nimi:)

Pracowalam 2 lata

Pracujesz 2 lata idziesz na l4 na 2 tygodnie wracasz z chorobowego i na nastepny dzien wypowiedzenie umowy. Osoby niepełnosprawne sa wykorzystywane.Szczerze nie polecam.

Mariusz

nie polecam korzystać z usług tych partaczy

greg

a myślicie że dlaczego na poczcie ich nie chcą? Bo fuszerkę ich pracownicy odwalają

kamil

ja powiem tak oni oszczędzają i na ludziach i na sprzęcie

Lillka29

Pracowałam u nich jako pracownik sprzątający i powiem szczerze clar system jest kiepską firmą sprzątającą. Sprzątałam na jednym z obiektów u nich w Warszawie - nie polecam nikomu. Oczywiście miałam grupę inwalidzką, na pensję nie narzekałam bo zawsze dostawałam co miesiąc na konto na czas. Ale na takie warunki jakie miałam tam na obiekcie to przekraczały wszelkie granice moich możliwości fizycznych. Miałam swój przydział w jakim było mi wygodnie pracować (sprzątanie biur i toalet) ale dołożono mi jeszcze dwa razy więcej roboty (klatki schodowe, schody od 10 do -1 piętra) by się wyrobić w ciągu 7 godzin (tak miałam wpisane od lekarza medycyny pracy który zakazał pracować mi 8 godzin i wpisał że mogę pracować 7h). Obiecywali że dopłacą mi za dodatkową pracę ale nie dopłacili wogóle tłumacząc się wszelakimi problemami. Środki czystości ujdą ale sprzęt taki jak wózek?! Wkłady mopowe do stelaży mówią że ciągle są kupowane ale po pierwszym użyciu na takich warunkach od razu nie nadawały się do ponownego użycia nawet po wypraniu !!! A brygadzistka?? szkoda nawet pisać bo ja pamiętam jak się przyjmowałam do nich to kobitki ostrzegały mnie przed nią. I miały rację - brak szacunku do pracowników. Jak opierdzielała to zamiast do pakamerki porozmawiać to wydzierała się tak że echo jej wrzasku do biur dochodziło. Psychicznie nie dawałam rady z tym babsztylem ale pracować musiałam by mieć na utrzymanie i na leki. Nie polecam nikomu pracować w tej firmie.

kkkkk

Pracuje już 5 lat i nigdy nie dostalam pensji nie na czas. Bzdury totalne :) ale jak się komuś nie chce pracować , przyjdzie na chwile , dostanie pierwsza pensje i %%% to nic dziwnego że narzeka . Pracuje z różnymi ludźmi a tylu pracowników ilu mi się przewinęło przez te 5 lat to szok. Dziękuję wszystkim bo każdy jest inny, i każda dusza czegoś uczy. Raz lepiej raz gorzej ale do przodu :) pozdrawiam niezadowolonych.

paul

nie polecam pracy w tej firmie zarobki marne i nie na czas

zaz

Niekompetencja pracowników na każdym szczeblu. Do tego kumoterstwo i słoma z butów... Nie polecam!!!

Bob

A ja uwazam, że to jedna z normalniejszych firm w tym rejonie i totalnie nie ma dla niej godziwej konkurencji, oczywiście niektórzy narzekają, ale to chyba Ci co nie dostali się, albo zostali zwolnieni, dla mnie słabe zachowania, a firma bardzo fajna

Robert

Ta firma to pomyłka! Pracowałem na obiekcie przemysłowym pod warszawą, było super choć wynagrodzenie takie sobie, ale pracować trzeba było i to czasem naprawdę ciężko. Brygadzistę mieliśmy dobrego do momentu gdy kierownik pan Janusz P...k zatrudnił swojego człowieka. Okazało się że znają się od lat i awansował swojego człowieka a poprzedniego brygadzistę wywalił na łeb! Nowy brygadzista zatrudniał nowych ludzi i wymieniał cały swój zespół, ja odeszłem sam ale po pewnym czasie dzwoni do mnie kierownik abym podjął prace bo niema komu jeździć sprzętem i odśnieżać , odmówiłem. Za jakiś czas dzwoni do mnie ten nowy brygadzista i proponuje mi w imieniu kierownika stanowisko kierownika w miejscowość Osów Zielonka i okolice itp. Też odmówiłem bo nie chce skończyć jak jego poprzednik który poświęcał się i angażował w pracy, a poza tym powiedziałem mu że co Kierownik Janusz P. niema odwagi sam zadzwonić?! Fałszywi ludzie w tej firmie pracują a jak mają dobrych ludzi to nie umieją docenić ich tylko za dobre wyniki zwalniają z dnia na dzień. Za te pieniądze poza tym niech sami pracują bo to już kpina bo nigdzie tak nie płacą. Mam prace 5 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie i mam w miesiącu 1950zł do reki i tyle już w normalnych firmach płacą!!!.... Oszukańcy i kumoterstwo w firmie.

Mimi

Brygadzista, jakie leki bierzesz? Albo ile Ci zapłacili za taką wypowiedź? Też byłam brygadzistką i mam zupełnie inne odczucia.

Kajka

Zgadzam się. Miałam nieprzyjemności zaangażować te firmę do sprzątania mojej. Porażka na całej linii. Sprzątanie zerowe, pracownice wymykają się w połowie przewidzianego czasu pracy. Żal. Panie koordynatorki popadły w samozachwyt więc nie przyjmowaly żadnych skarg. Nie polecam nikomu

anonim z Warszawy

Opinia o pani Grażyna Lefeld jest kierownikiem okrada ludzi z pensji a później wyjeżdża na urlop jest bezczelna baba. Oszustwa i źle odzywa się do pracowników. Nie powinna być kierownikiem tylko sprzątaczką.

hdgdjfndh
@anonim z Warszawy 15.12.2015 22:25

anonim z Warszawy. Zgadzam się z Tobą. Grażyna jest wredna i oszustka. Nie powinna pracować z ludźmi. U nas w pracy nikt jej nie lubi mówimy na nią wredna żmija.

Człowiek

I co w tym złego że na dzień dzisiejszy zatrudniają osoby niepełnosprawne? Mamy takie samo prawo do pracy jak i wy ludzie zdrowi, być może teraz mają tylko takie miejsca. Ja tam pracuję i nie narzekam choć czasem jest ciężko i chciałbym zarabiać więcej ale to nie firma tak naprawdę ustala stawki tylko rynek bo gdyby chcieli nam płacić ( lub płacili) po 2000, 3000,4000 tysiące to już dawno by ich nie było a setki ludzi straciło by pracę. Ważne żeby brygadziści byli normalni a każdy z nas jak mu się coś nie podoba to może porozmawiać z koordynatorem lub jak się boi to zadzwonić do biura. Pozdrawiam wszystkich pracowników

ALINA
@Człowiek 26.09.2015 01:05

Ale bzdury. Za mało pracujesz jeszcze. Ja pracowałam u nich wiele lat, znam wszystko od podszewki, ta firma to pomyłka okropna. Zero warunków socjalnych a o dofinansowaniu o co kol-wiek można zapomnieć a jak dadzą to ras na jakiś czas i to grosze a papierów i chodzenia przy tym tyle że potem żałujesz, bo na chodziłeś się i nazbierałeś dokumentów a tu drobne ci dadzą. Co do zarobków to ta firma to już od ponad dwóch lat wynagrodzenia ma najniższe na rynku pracy, za taką samą pracę w konkurencji na dzień dobry do ręki dają 1860zł a do tego jeszcze dodatki za nadgodziny można dostać i premia uznaniowa nie jest wliczana w wynagrodzenie tylko dawana osobno. Taka jest prawda o firmach sprzątających, clar nie jest przy nich nawet postać bo kręcą na wszystkim a na rejonie warszawskim to takie przekręty są robione że jak by poznań wiedział to wszystkich z biura warszawy w raz kierownikami i dyrekcją by na zbity r..j wylecieli. Omijajcie clar system, ta praca napewno nie jest dla osób z grupą inwalicką!

dżoana

zapierdol jak w każdej robocie,z tym że biorą wszędzie ludzi niepełnosprawnych.Myslę że ktoś powinien podciąc im skrzydełka

anonim z claru

Najniższą krajową za 6dni po 8godz pracy i raz w miesiącu niedziela 8godz. , około 1250zł na rękę, tyle dostaniesz w clar system.

daro

pracuję w firmie clar system i nie narzekam kierownik spoko tylko nie ma premi i na św nic nie dają

Anonim

Firma Clar System to porombana firma na, której jest brak zasad i szkolenia bhp również tłumaczenia wykonywanej pracy na obiektach sportowo-biurowych. Poza tym jest zero tolerancji dla słabszego człowieka, który się uczy od poctaw nie ma szkoleń i zasad z maszyn sprzątajacych instrukcji obsługi zbyt za duże wymagania brak środków do mycia itp.Prosze panstwa nie polecam tej firmy żeby wam sprzątała obiekt bo wszyscy narzekają na nią ja sam jej bym nie wzioł na koniec komentaża zakonczę tak życze im by nie wygrali przetargu na rynku pracy. anonim chore ludzie tam pracują

Stanisław

Słyszałem niepochlebne opinie o firmie, że atmosfera straszna, że kiepsko z pensjami i że socjal d..nie urywa. To prawda??? chciałbym aplikować na technika obiektu ale nie wiem czy warto. może ktoś coś więcej napisze

monika

to faktycznie nie zaciekawa musi byc ta firma alr prawde muwiąc to w kazdej firmie nie zaciekawie jest

Bastek

chce wiedziec wiecej o zakladzie cler system

kasiczka

zgadzam się,firma CLEAR SYSTEM poznan wymagają od pracownika,ale od siebie nic.Wykorzystac,jeszcze niewiadomo czy zapłaca.A szczególnie mr. krzysztof Lewandowicz.

kasiczka

DO MISTERA K[usunięte przez moderatora],KULAWY NIENADAJACY SIE DO PREZENTACJI FIRMY CLAR SYSTEM,SKAD BIORA TAKICH DOWODZĄCYCH,.PODPISUJĄ UMOWE,[usunięte przez moderatora] PRACOWNIKA W CZASIE OPADÓW ŚNIEGU ORAZ WYSPRZĄTANIA SYFU PO ZIMIE ,A ZARAZ POTEM ROZWIAZUJĄ UMOWE,ŻYCZĘ IM ABY NIEDAWALI RADY Z PRZYJĘCIEM PRACOWNIKÓW TYLKO PO TO ABY [usunięte przez moderatora]OCZYWIŚCIE BEZ GRUPY INWALIDZKIEJ, B O T O Z Ł A F I R M A J E S T !!!!!!!!!!!!!!

danka

Od Lutego 2012 roku działa w Konsorcjum Clarsystem Organizacja MiędzyzakładowaNSZZ Solidarność w konsorcjum clarsystem Adres mailowy rudnik.solidarnosc@opoczta.pl solidarnosc.myslenice@onet.com.pl nszz.solidarnosc@vip.onet.pl tel kontaktowy; 530758181 Pan S[usunięte przez moderatora]ze swoim dworem ten fakt ukrywa przed załogą! Wszelkie nieprawidłowości prosimy wystepujace w tych firmach prosimy zgłaszać -postaramy się załatwiać te trudne sprawy pracownicze; oczekujemy na zapisywanie się do tego załozonego związku Delkaracje prześle po uzgodnieniiu adresu

katrina

Tak to praca w tej firmie to ponizenie - kaza pracowac osobie sprzatajacej na obiekcie na wysokosciach - a kobieta ma trudnosci z nogami i kregosłupwm lekarz jak robi badania okersowe to nie patrzy na orzeczenie tylko podpisuje papierek bo ma za to płacone a jak sie cos stanie to wtedy moia a poco to robiłas ale jest nacisk(((

asiula

Zgadzam się z osobą wyżej i powiem, że to nie wszystko...| Na umowie nie każą pisać daty nie mam własnego egzemplarza umowy i żadnego dokumentu, że tam pracowałam nie wiesz ile dostajesz wynagrodzenia brutto, pracują też ludzie pełnosprawni trzeba się upominać, że może się pracować 7 godzin zamiast 8 (jak pełnosprawni) obowiązki pełno i niepełnosprawnych są takie same, nie dostosowane do ograniczeń niektórych osób np osoba z chorym kręgosłupem musiała pchać ciężki wózek sprzątaczki (koniecznie z 2 pełnymi wody wiadrami) przez cały czas pracy, niedostateczna ilość zaopatrzenia np środków czystości i ręczników papierowych, zła organizacja pracy (ogólny chaos), wypłaty są dawane z miesięcznym opóźnieniem, szkolenia polegają na biernym uczestnictwie w wykładach i spożywaniu alkoholu w czasie wolnym od wykładów. Nie polecam tej firmy

waldi

Strasznie wymagający pracodawca,zbyt duże wymagania jak na prace w umowie o dzieło,to z braku ludzi na obiektach do sprzątania,nie polecam.

Zostaw opinię o Clar system - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clar system