Opinie o CLAR SYSTEM w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CLAR SYSTEM. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w CLAR SYSTEM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLAR SYSTEM w Poznań

To w zasadzie z jakich powodów może dojść jeszcze do podziękowania za współpracę? Teraz całkiem niedawno ktoś napisał, że odnosi wrażenie, że są one inne niż te przedstawione, zawsze dobrze jest mieć wiec jasność. Na co zatem warto uważać?

Martyna

Ale nie ma co najlepszy to jest kierownik na podlaskim taki Kubuś który bajki opowiada, kość w biurze pojawia się raz na godzinę, to w ogóle coś załatwić to porażka, nie wiem dlaczego jeszcze nie napisał żadnej bajki dla dzieci, wszystko jest koloryzowane no i oczywiście (usunięte przez administratora) przykrywa następnym (usunięte przez administratora), jakaś w ogóle porażka. Tak to jest jeżeli są niekompetentni ludzie na stanowisku i dlatego obiekty są tracone.

Cześć, widzę ze o różnych filiach i tym podobnych lokalizacjach tu piszecie. Jedyna aktualna oferta jaka teraz widzę na takim portalu jest dla technika serwisu obiektu gdzieś na Warszawę. Nie widzę jednak szczegółów, może wy je znacie? I czy przy stolicy warto zastanowić się nad pracą?

Martyna

Nie polecam pracy w tej firmie, lepiej zastanowić się kilka razy i znaleźć coś normalnego. Ludzi w ogóle nie szanują, najlepiej żeby każdy był z pierwszo grupą i jeszcze pracował przy sprzątaniu, kierownictwo porażka, ludzie w ogóle nie kompetentni nie mają zielonego pojęcia o prowadzeniu firmy.

Pracownik Gospodarczy

miła pani w dziale zatrudnienia. Konkretne pytania i udzielenia jasnych informacji na temat miejsca i pracy do wykonania, jak również wynagrodzenia jakie otrzymam.

przebieg pracy, moje preferencje i możliwości co do godzin pracy.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Poznań

jeśli chodzi o Poznań to wszystko zależy na jakiego koordynatora trafimy. Gdy moim był Pan Bartek wszystko działało jak w maszynie i każdy był zadowolony a ja otrzymałam premię, gdy koordynator mi się zmienił na Panią Jolantę momentalnie premia zabrana z powodu L4 pomimo obietnic że tą premię dostanę. ( jelitowka...musiałam pracować parę dni bez rękawic bo pani Jolanta nie chciała mi ich zapewnić, dopiero sama sobie musiałam kupić). Swoją drogą pracownice które tam pracują z Ukrainy musiałam (usunięte przez administratora) co do moich zarobków bo pani J nie chciała żebyśmy zarabiały tyle samo....wytrzymałam miesiąc, pracownicy mówili że nigdy nie było tak czysto a mimo wszystko Jolanta nakrzyczała na mnie w kanciapie przewracając oczami na wieść że się zwalniam żegnając mnie słowami " a idź w (usunięte przez administratora) " opinia reszty pracownic też nie jest budująca według nich jest pamiętliwa, zawistna i nawet potrafi blokować zatrudnienie w innej firmie osobom które jej czymś podpadły. Tak podłego człowieka to chyba pierwszy raz poznałam

Przestrzegam bardzo przed rekrutacją do Firmy CLARSYSTEM. Odbyłem pozytywną rozmowę z Panem Arturem M. który zdecydował o zatrudnieniu mnie, poinformowałem Pana Artura M., że niezwłocznie zwolnię się z dotychczasowej pracy aby podjąć pracę w CLARSYSTEM. Nie informując mnie o zmianie decyzji na negatywną, zwolniłem się z dotychczasowej pracy z nadzieją na nową pracy w CLARSYSTEM i tak oto przez lekkomyślne decyzje Firmy CLARSYSTEM zrujnowali mi życie, czyli jestem dzięki firmie CLARSYSTEM BEZ PRACY. Jaszcze raz przestrzegam przed Firmą CLARSYSTEM

właśnie patrzyłem niedawno na ofertę dla kierownika regionu. W tym przypadku jest ono skierowane do Łodzi, Ty o jakiej lokalizacji piszesz? Dasz znać tak na zaś? I czy była to funkcja kierownicza? Dodatkowo pod jakim argumentem doszło do zmiany decyzji?

anonim ???

A możesz podpowiedzieć jakie wynagrodzenie na początek proponują na te stanowisko Kierownik Regionu ? Będę wdzięczny .

An,pat,

Nie polecam pracy w Clark system Polkowice Sandem brygadzistka zakłamana która nic nie robi razem ze swoją przydupaska ,Anna a kierowniczka to popiera a niektórych pracowników gnębi i popierają pracę pracownika który przychodzi do pracy pijany jeden wielki (usunięte przez administratora) tam jest że Sandem pozwala na takie zachowanie nawet już nie wspomnę że jest bród na męskich szatniach

NN 2810

Po co to politykować na temat jak w Polsce jest wiadomo (usunięte przez administratora) i cały ten Clar System nie polecam tej porąbanej firmy gdzie umowy dają w Aucie a potem pracuje się bez umowy niech sobie Clar System wsadzi te zarobki sobie do wora nie polecam tej firmy

@NN 2810

Nie wiem co kto wsadza sobie do wora bo tak naprawdę to dopiero co tu przyszedłem, ale widzę ze piszesz cos o zarobkach nie podajac przy tym kwoty. Jesteś na bieżąco, prawda? O jakiej kasie mowa?

Pracownik Autostore

Jako obserwator firmy która u nas sprząta szczerze nie polecam, chodzi o firmę w Koszalinie pani kierownik czy nie wiem jak to się nazywa u was, zatrudniła swoją córeczkę która nie dość że siedzi cały dzień na pupie, czasami pojawia się z dzieckiem w pracy uważa się za wielka brygadzistka bo wiadomo zatrudniła ja mamusia to raz jest raz jej nie ma a raz parę godzin a raz tyle więc szczerze mówiąc nie wiem jak funkcjonuje ta firma widać dalej żyjemy w komunię znajomości

Nie polecam Clark System totalna porażka. Bałagan na maksa i zero szacunku do pracownika.

@Anonim

Bałagan? Akurat widzę ogłoszenia dla koordynatora kontraktów. Co się dzieje, że na podstawie tej opinii odradzasz współpracę? Podkreślali tutaj spory rozwój, jakie są co do niego konkretne możliwości? Opiszecie je?

Nie polecam. Uciekać jak najdalej ! Psi pieniądz, a wymagania jak za złoto. Pierwszy i ostatni raz w tej firmie. Pff...

An.pat.
@Anonim

Poznań zlekceważył skargę na brygadzistów jaka była i jest w stosunku do pracownika ,była skarga o (usunięte przez administratora) co wyprawiala ale to że pracownik przychodził do pracy pod wpływem alkocholu to też kłamstwo gdzie pracownik przychodząc na nockę był pod wpływem alkocholu i został zatrzymany do kontroli i wydmuchania alkomatem i stwierdzono w wydychanym duża zawartość alkocholu gdzie o tym brygadzistka wie to prawda brawo dla wartowników bo to było już na porządku dziennym przychodzenie do pracy na rajdzie oj Mareczku a to wszystko się dzieje .Sandem Polkowice do zwolnienia zakaz wstępu na zakład .pisałam prawdę z czym się spotkałam ze strony brygadzisty klamcy

Jak wygląda sprawa grafiku w CLAR SYSTEM. Czy pracodawca idzie na rękę?

Były pracodawcą

Firma zatrudniająca ludzi do sprzątania na basenie Fala w Łodzi, stanowczo nie polecam. Nowy pracownik dostaje najgorsze i najcięższe prace , ci którzy juz tam pracują jakiś czas pracę wykonują na odpieprz się po czym dekują się na saunie z telefonami . wspomnę o nagminnym piciu alkoholu, jest co robić bo na fali jest brudno ja się przykładałam do pracy i wykonywałam ja sumiennie ale wobec takich zachowań pana kierownika Sebastiana i Kasię jego kobiety zrezygnowałam. przestrzegam !!

Podany wariant sytuacyjny jest niezależny od stanowiska? pytam, bo teraz technika obiektu szukają oraz koordynatora poprzez taki portal. mimo wszystko jakie było wyjaśnienie w Twoim przypadku? widać ze to było dawno bo rok 2018, czy ktoś miał do teraz podobnie?

Czarownica

Nie polecam pracować w tej firmie (usunięte przez administratora) na wypłatach Nawet nie dadzą urlopu każdemu daje tylko nie mi a wie jaka mam sytuację brak szacunku

@Kasia
@Czarownica

Pracujesz w dziale Kadr i Płac w Poznaniu?

@@Kasia

Mnie tez Poznań interesuje ale chodzi mi o ofertę ze strony dla konsultantki. Myślicie, że to bez różnicy czy kadry czy obsługa? Jakie są te biura? To open space? Jest strefa wspólna? Jaka atmosfera tak ogólnie?

Nike

Ta firma to najgorsze (usunięte przez administratora) dlatego dobrze radzę żeby nikt tam nie szedł odradzam, kierownictwo zwłaszcza Białystok to są kłamcy i oszusty, kłamią ile wlezie (usunięte przez administratora) koloryzują myślę że ludzie dzisiaj się urodzili, a ten cały kierownik to człowiek jakiś nawiedzony gościa nigdy nie ma w biurze, doprosić się urlopu to jakaś porażka, po prostu oby to firmę jak najszybciej zamknęli, zniknęła z rynku bo to tylko wstyd.

Ryszard ochrona
@Nike

Głupoty piszesz , żenada ... każdy sam sobie wybiera pracę i miejsce nikt nikogo nie zmusza, a do krytyki za zwyczaj to są pierwsi z urażoną dumą :)

Magdalena
@Ryszard ochrona

tylko tu chyba nie padło stwierdzenie, że ktoś kogoś do czegoś przymusił. a co z tą oceną warunków w tamtym rejonie? można się z nią zgodzić czy ostatecznie niekoniecznie? jaki ewentualny dobrze byłoby wybrać? o którym są dobre opinie i dlaczego?

@Ryszard ochrona

Dokładnie ,ja pracowałam w tej firmie sprzątającej w Wadowicach i byłam zadowolona,kasą zawsze na czasie zwrot za leki za mycie okien płacili było spoko????

Odradzam2020

Nie polecam tej firmy, bo i tak wydoją cie jak przysłowiową"krowe" Wstyd i tyle !!!

Ona

Bardzo proszę o kontakt poszukuję ludzi którzy pomogą mi zgłosić ta firmę do odpowiednich instytucji

Sewer

Brak socjalu,na święta też nie ma dodatków

Olsztyn

Klient kupuje usługę a nie ilość etatów...

Ktoś

Apropo sed hut też mi proponował sex ale posłałam ich do diabla też tam tak było jak jest sprzątanie to nie sex!!!!i każdy siedzi cicho.

Pracownica
@Ktoś

Takie oszczerstwa mogła napisać tylko jedna osoba, była pracownica Kordów. Jak będzie trzeba nie zamacham podać się jej danych. Ona chodziła i wszystkich zastraszala. Ludzie na akordach uważali ja za niepoczytalna. Co to za strona, ze każdy może napisać co chce, nawet takie fałszywe oskarzenia. Gdzie jest administrator tej strony???

Medium

Ja wypraszam sobie wchodzić w kompetencje lekarskie i oceniać stan zdrowia i klasyfikację PFRON po swojemu. Jestem byłym pracownikiem służby zdrowia i to, co jako pacjentka mogłabym lekarzom zarzucić, to zbyt szybką kwalifikację i niedochodzenie przyczyn problemów zdrowotnych. Nawet jeśli lekarze są w stanie zobaczyć problem całościowo, to mają obowiązkowe procedury i kwalifikacje. Taki system.

Zbynio

Skarga na clar w Sandem Polkowice żeby sprzątaczki lepiej sprzątały kible męskie ,bo są (usunięte przez administratora) a zwłaszcza ta młoda tylko przeleci jakąś Anka ,i szatnie męskie kabiny prysznicowe ohyda jak można się w takim (usunięte przez administratora) kąpać pracownik Sandem niech się przyłoży do sprzątania lepiej

Ktoś tam

Pracowałam dwa lata w clar system, umowa z agencją oczywiście pracy a nie z nimi , do dziś za okna nie zapłacili, poza tym trzymają niektórych co im opracować nie chce, a brak środków do sprzątania, kilka razy sama kupiłam Domestos aby doczyscic WC.ciagle szukają pracowników, bo o tych co chcą pracować, to mają ich gdzieś.

Były

Firma zatrudniająca ludzi do sprzątania na basenie Fala w Łodzi, stanowczo nie polecam. Nowy pracownik dostaje najgorsze i najcięższe prace , ci którzy juz tam pracują jakiś czas pracę wykonują na odpieprz się po czym dekują się na saunie z telefonami . wspomnę o nagminnym piciu alkoholu, jest co robić bo na fali jest brudno ja się przykładałam do pracy i wykonywałam ja sumiennie ale wobec takich zachowań pana kierownika i jego kobiety zrezygnowałam. przestrzegam !!

Elo

Zastanawiam się dlaczego taka firma (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)pracują w tej firmie a zwłaszcza kierownictwo (usunięte przez administratora)Białystok przecież taka firma nie powinna wcale istnieć to jest tylko kumoterstwo swój swego trzyma obiecuję co innego radio co innego chamstwo i nic więcej i kłamstwo ile wlezie koloryzowanie zerowanie naiwności ludzi i niewiedzy uważają że ludzie dzisiaj się urodzili i nie wiedzą co z czym się je

Renia
@Elo

No ja pracuje już długo w Clar ale to co piszecie to mija się z prawdą. Nigdy mnie nie spotkało chamskie zachowanie kierownictwa, może Pani z biura czasem zapracowana bo ma dużo roboty i trzeba czekać aż przyjmie ale to są jakieś obłędne kłamstwa co do kierownictwa. Trzeba zająć się pracą a nie plotami . Obecnie pracuje na obiekcie pod Białymstokiem w Uzdrowisku super atmosfera , dziewczyny fajne . Polecam pracę .

Patrz,Ann,
@Elo

To jest to dobrym pracownikow się zwalnia bo mówią prawdę o brygadziscie że stosowne (usunięte przez administratora) a brygadzistce się przedłuża umowę to już widać że ten clar to jeden wielki (usunięte przez administratora) na obiekcie Sandem polko,

Gucio Agnieszka
@Renia

Chce spytać czy dlugo się czeka na umowy ,czy praca stała czy krutko terminowa na ile czy sq wypłacalni na czas jaka najnizsza kajowa

Beata

Firma Clar System bazują na naiwności i niewiedzy osób z grupą. Na dzień dzisiejszy w podobnej firmie dostaniecie 1900 zł na rękie za 5-dni pracy za 7-godzin pracy. Dodatkowe godziny są inaczej płatne a soboty i niedziele i święta to 150% twojego wynagrodzenia. Jeśli nie chodzisz na zwolnienie lub urlop w miesiącu dostaniesz od 200zł premi miesięcznej dodatkowo. Dodatkowo osoby z grupą bez znaczenia z jaką, dostaną wszelkie dofinansowania od 60% do nawet 120% z ZFRON. Czyli pracując cały miesiąc po 7godz 5dni, dostaniesz 1900zł + 200zl najniszej premi. Postaraj się faktury za leki to niech będzie 100zł , koszt podruży do pracy niech będzie 200zł. Więc prosty rachunek 2400zł miesięcznego wynagrodzenia na rękie. Ale niech ci wpadną nad godziny albo weekend to aż chce się pracować. Ale Uwaga To Nie W Firmie Clar system!!!. Tak postępują firmy którym zalerzy na ludziach, a teraz rozpoczeła się wojna o pracowników z grupą. Więc nie dajcie się oszukiwać w Clar System.

Adi
@Beata

poproszę o nazwę firmy sprzątającej w której tak dobrze się zarabia i w której tak dbają o osoby z grupą. Pracowałem już w kilku firmach sprzątających i jeszcze się nie spotkałem z tak wspaniałymi warunkami jak opisujesz. Chętnie się tam przeniosę.

Agnieszka W.
@Adi

Zapraszamy do IMPEL GRUP Nasze zarobki są adekwatne do wykonywanej pracy i nie bazują na najniższej krajowej napewno.

Adi
@Agnieszka W.

Już tam byłem i więcej tego błędu nie powtórzę. Impel i jego spółki DC system itp. Ale widać że konkurencja się boi clar systemu skoro zaczynają pisać opinię i bzdury na temat jak to u nich jest wspaniale.

Kati
@Beata

To samo piszecie w opiniach o innych firmach.Ja przeszłam kilka firm jako niepełnosprawna umiarkowanie i o niczym takim nigdy nie było mowy.Clar System polecam,od lat z nimi współpracowałam na Sląsku.Jesli masz kumatego Koordynatora to można duzo załatwic ale od siebie też coś trzeba dać.

Gdzie takie firmy sa?

Gośka

Witaj Beato. Podaj proszę nazwę konkurencji. Będę bardzo wdzięczna

Ted Bundy
@Agnieszka W.

Impel ?? To ochroniarskie coś? A żądają orzeczenia o niekaralności do sprzątania??? Bo takie firmy ,co żądają o niekaralności godne sa spłonąć żywcem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@Beata

A już myślałam, że coś przeoczyłem z tymi premiami. .. Ale wypłaty regularnie terminowo wypłacane.

cichy
@Agnieszka W.

Impel w Zielonej górze pod inna nazwą najniższa krajowa

@Agnieszka W.

Słucham ??? Zarobki adekwatne do cieżkiej pracy fizycznej i do warunków gospodarczych i cen w Polsce do ponad 10 000 zl a nie sadze, że firma ochroniarska tyle płaci tak samo wykorzystuje ludzi z grupą jak reszta!!! Nie stosujecie sie do orzczeczeń o niepełnosprawności wy wszyscy i o czym mówicie wszyscy (usunięte przez administratora) Powołujecie sie na art. 16 KP (usunięte przez administratora)

@Kati

Czyli to wina koordynatora, że mnie wyzyskują i łamią przywileje stopnia umiarkowanego??? Czyli prosze mi odpowiedzieć kogo mam atakować spółke, zarzadców społki clear systemu, czy koordynatora, czy lekarza medycyny pracy za fałszowanie przywilejów stopnia umiarkowanego??? Dlaczego pracuje za darmo róznice godzin etatu zdrowgo człowieka a pomiędzy etatem chorego człowieka???

Eheee
@Ted Bundy

A skąd pomysł, że to firmy wysyłają pracowników po KRK? Defakto tak jest, ale zapisane jest to w kontrakcie haha glupol

Eheee
@Damian Roguszka

Leżeć w domu. A nie wymagania. Bo jakiś stopień hahaha

Tymelo
@Beata

Chciałbym też znać tą firmę sprzątająca... Bo jak tyle płacą to chętnie złożę CV.. Beata zanim zaczniesz pisać bzdury zastanów się nad tym, że czytają to ludzie którzy mają wiedzę i doświadczenie w różnych firmach sprzątających.. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Iwona
@Tymelo

@Tymelo Rozumiem, że pracujesz w CLAR System. Co powiesz o atmosferze, która panuje w tym miejscu pomiędzy pracownikami?

lola
@Kati

pracuje w clear system jako niepelnosprawna,5 dni po 7 h za pół miesiąca dostałam 1100 na rękę a za caly mc prawie 2 000 na rękę, jako sprzątaczka ,polecam.

Zenon
@Beata

Potwierdzam.Pracowałem ale normalnie po 8h.czasem pytali czy przyjdę w sobotę do pracy to odmawiałem.te zakłady pracy chronionej to tylko nazwa.Żadnego szacunku do ludzi z grupą ani do bez grupy.Nigdy więcej takiego syfu.Teraz pracuję normalnie w normalnej firmie i za normalne pieniądze i nawet traktowanie jest na jakimś poziomie.

Iwona
@Damian Roguszka

dokładnie tak jak piszesz, przez cały rok miałam niższą pensje niż zagwarantowana przepisami.

Medium
@Beata

Nigdy nie korzystałam z refundacji leków. Jak z tego korzystać, zdaje się trzeba prosić o rachunek w aptece? Tylko za jakie leki należy się zwrot, za te na recepty, czy wszystkie leki, które w aptece kupujemy, włącznie z witaminami?

Kila
@Beata

To prawda w clar system nic nie ma ,mają gdzieś ludzi,

Dora
@Beata

Dokladnie tak sie dzieję, poniżanie człowieka do zera ,do poziomu podłogi,mam nadzieje że wkoncu sie ktos zajmnie tym potworem!!!!!!!!

Sewer
@Beata

Dokładnie mam druga grupę niepełnosprawnosci,brak socjalu chociaż nigdy nie byłem na zwolnieniu lekarskim ,do lekarza chodzę regularnie nawet w ten dzień pracy umawiam się tak by nie musieć brać na ten dzień wolnego,zarobki 3010 złotych miesięcznie czyli najniższą krajową,na święta brak dodatków czyli wielkie ZERO, Pewnie nie mają z czego za mało im Pefron pokrywa za niepełnosprawnego by coś dać od siebie

@Agnieszka W.

W IMPELU jeszcze gorzej za nic nie płacą !!!

@Agnieszka W.

W IMPELU jest jeszcze gorzej !!!!!!!!

@Agnieszka W.

IMPEL za nic nie płaci !!!! Dlatego ludzie uciekają z tej śmiesznej firmy IMPEL !!!! NIE Polecam !!!

@Ted Bundy

IMPEL Tragedia NIE Polecam !!!! Totalny Wyzysk Osób Niepełnosprawnych !!!! IMPEL za nic nie płaci - ZA NIC !!!!!!!!

@Ted Bundy

IMPEL za nic nie płaci !!!!!!!!!! Totalny Wyzysk Ludzi Niepełnosprawnych !!!!!!!!! IMPEL Tragedia !!!!!!

PIN - IMPEL ZG LUBIN
@Ted Bundy

IMPEL Katastrofa za nic nie płacą !!!!!!!!! NIE POLECAM IMPELA !!!!!!!!!!

Paulina
@Beata

Ta firma usługowa sprzątająca (usunięte przez administratora) na początku odrazu dają umowę o pracę tymczasową na 3 miesiące wypłaty . Na umowie było 3010 zł miesięcznie cały etap miałam pół etatu 1500 zło tego połowę

@Beata

Dokładnie jest tak jak mówisz i tak jest w Bydgoszczy.

@Beata

Gdzie tak jest?bo chyba nie w firmie Clar System.

@Beata

Kto takie bzdury wypisuje. Firma, która z dnia na dzień zmienia firmę zatrudnienia i z umowy o pracę zmienia na umowę zlecenie, oczywiście powodując obniżenie wynagrodzenia, a o jakich premiach jest mowa i zwrocie kasy za leki na podstawie faktur? A przysługujące urlopy z tytułu niepełnosprawności - utopia. Gdzie są reklamowane przez firmę zasady?,w jakim mieście?

Wojtek
@Beata

Wszyscy narzekający na firmę CLAR SYSTEM powinni się zastanowić nad tym czy chcą wogóle pracować gdzie kolwiek .Podejmując pracę w Clar macie zagwarantowana stawkę godzinową lub etat oczywiscie ,że na najniższą ķrajową ale wypłaty są w terminie do 15 każdego miesiąca a nie jak w innych firmach do 25 nastepnego miesiaca.Ktos zatrudniając się w takich firmach myslał ,że nic nie bedzie robił to jest w wielkim błędzie i musi sobie zdawać z tego sprawę Pozdrawiam i życzę owocnej pracy w Clar .To jest firma na plus

Kika
@Beata

Jaka premia? Od lat żadnej premii, zadnych bonów na święta. Smutne to bo najlepiej (usunięte przez administratora) i nic się nie odzywać, bo cię zwolnią. Tyle kasy dostają na niepełnosprawnych a nawet na świata złotówki nie dadzą.

Były procownik
@Beata

Jak wrucilem z chronionwego z 2018 roku to nie miałem pracy nie polecam tej firmy wogule i nikomu a starze lepiej omijac je clal system pozdrawiam serdecznie bardzo

@Beata

Oj,ktoś tu chyba rozpędził się albo dostał nagrodę za napisanie takiej opinii. Nie ma żadnych premii,ani zwrotów za faktury na lekarstwa,a w tej firmie pracuję kilka lat.

Były procownik clal system
@Beata

Mnie zastawili na lodzie bez pracy w 2018 roku jak wróciłem z chorobowego to nie miałem pracy Juz w szczecinie clal system mam nadzieję że ta firma spontajaca spetanie iztniec w szczecinie clal system i nie polecam tej firmy wogule nikomu pozdrawiam bardzo serdecznie clal system

@Beata

Niestety w Firmie Clar System takich przywilejów nie ma,nawet urlopu nie ma,mając orzeczenie z tytułu niepełosprawności,a zapłatę za leki mając faktury nie można nawet marzyć. Nie jest to firma,którą poleciłbym znajomym.

Zostaw merytoryczną opinię o CLAR SYSTEM - Poznań

• Jak się pracuje w CLAR SYSTEM?

Zobacz opinie na temat firmy CLAR SYSTEM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CLAR SYSTEM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 11 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy CLAR SYSTEM?

Kandydaci do pracy w CLAR SYSTEM napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CLAR SYSTEM