Clar System

Wrocław

Clar System

Opinie o Clar System

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Za wiele nie wiemy na temat warunków zatrudnienia. Ktoś chce się wypowiedzieć na temat firmy Clar System?

Pedro

Clar System ma opinię dobrego pracodawcy. Widzę, że forum ze swoja ciszą potwierdza to. Chcę dostać się do pracy w firmie stąd moje zainteresowanie.

Iza

@OZ a na jakim stanowisku pracowałeś i o jakich obowiązkach mówisz? Inni pracownicy na podobnych stanowiskach wykonwali te same prace, tylko mniej, czy robili inne rzeczy? Opowiedz więcej na ten temat, to pomoże osobom szukającym ofert pracy.

niola

@ala jeśli nadal chcesz tam zatrudnienie szukać to teraz poszukują tam do pracy pracownika gospodarczego, tylko niestety jest trzyzmianówka i dają niestety umowę zlecenie, ja jednak liczyłam na więcej

OZ

Zdążyłem przepracować tam niecały miesiąc na pół etatu oczywiście w oparciu o śmieciówke. Miesiąc tylko dlatego , że dołożono mi dwa razy więcej pracy za dotychczasową stawkę. Żadne negocjacje nie wchodziły w grę tylko od razu "nie pasuje? to do widzenia ". Sam podział obowiązków był nie równy. Zamiast dołożyć prace ludziom zatrudnionym tam na pełen etat na umowę o pracę a fizycznie pracujących przez jakieś 3-4 godziny to szukają młodych i głupich, których można wykorzystać . Brygadziści tłumaczą się decyzją odgórną, ale sami tylko udają , że coś robią. NIE POLECAM

OZ

ala

dziewczyny napiszcie jakie sa zarobki w POLKOWICACH ,CHCE ISC TAM DO PRACY.

Kasia

pracuje dla nich na Bielanach przy sprzątaniu sklepu, praca do zniesienia- nie ma cięzkich rzeczy. Weekendy są trudne ale da się przeżyć. Zwracają za dojazdy a to duży plus. Zarobki takie sobie, ale więcej za sprzątanie ciężko. Atmosfera ok, grafik da siędostosować

powiem krutko mają uklady ini 1550 a ini 1200 z biedom byle grupa i kasa zaniego a ludzi traktuja jak bydlo.

Kim80

Witam wszystkich zainteresowanych. Pracowałam w Firmie Clar System i Firma jak Firma płaci tak jak wszyscy,bo Firmy sprzątające kokosów nie płacą tylko się wzbogacają pieniędzmi z PFRON. Ale jako jedyna Firma która wysyłała swoich pracowników na szkolenia 5 dniowe co roku do Boszkowa, po prostu rewelacja ci co byli mogą przyznać że można było wypocząć pobyt jak na urlopie a nawet lepiej. Na środkach nie oszczędzają, nie wyliczają. Jak dla mnie plus dla nich.

Wonnik

A ja się zastanawiam czy lepiej jest pracować na umowę zlecenie czy siedzieć w domu bez pracy? Każdy ma swoje potrzeby i niech sam sobie wybierze. Ja szukam pracy uczciwej, gdzie dostanę regularnie swoją pensję na którą umówiłam się podczas rozmowy z pracodawcą- a jaka to umowa >>>>wiadomo jak jest u nas w kraju.

Cudem uratowany

Jeśli kogoś interesuje praca w firmie Clar System to polecam zobaczyć nową ofertę pracy. Uważam że bardzo ciekawa sprawa. Grupa kapitałowa Clar System Sp. z.o.o w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje pilnie personelu do pracy przy utrz... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5682900?keywords=&region=

Bogusia

Clar System to jedna z najgorszych firm. Wrocław brygadzistka p.Ula jędza. ludzie z grupą pracują na zlecenie, nie ma żadnego socjalu, żadnych rehabilitacji, chyba że tylko dla siebie.

czytelnik

zarabiają grube pieniądze na nas a placą tylko 1200 a jak zapytasz o podwyszke to niema kasy .

czytelnik

Do pani co pracuje po 8 godzin jako osoba niepełnosprawna. Niech pani, gdy tylko to przeczyta ,uda się do Inspekcji Pracy w swoim mieście i przedstawi jak jest pani wykorzystywana jaka osoba niepełnosprawna. Prawdę ludzie piszą o tej firmie -nie warto tam nawet sms-a wysyłać,a co dopiero prcować. Być może są tacy co nie wierzą,to niech się przyjmą,to się przekonają na własnej skórze.Jedynym wyjściem jest wspólna ..........??????????????????.

uwaga

narescie dorota zostawa zwolniona ,clar dobrze zrobil.aostatnio pracowala mag donaldzie .tez zostala zwolniona.

ja tu tylko sprzątam

Tak uważam że jest zbyt niska. Biorąc pod uwagę że pracodawca dostaje z PFRONu na mnie jakieś 1500zł a ja zarabiam 1600zł. Po prostu ciężko być zmotywowanym do pracy gdzie wymagają MAKSYMALNEGO wkładu w pracę a wypłacają MINIMALNĄ pensję. Atmosfera jest zależna od miejsca w którym się znajdziesz. Ja nie narzekam, mam zgraną grupę, pomagamy sobie. Brygadzistka, wiadomo jest od tego by cię sprawdzić i "wytknąć" twoje błędy. Pracuję niecały miesiąc więc na tą chwilę nie wypowiem się odnośnie premii, paczek czy wypłacania pensji w terminie. Od koleżanek wiem że na premię nie ma co liczyć, paczek nie widziały na oczy ale pensja jest w terminie. Porównaj sobie opinie CLAR SYSTEM z innymi firmami sprzątającymi zatrudniającymi osoby niepełnosprawne. Wszędzie jest tak samo.

SILA
@ja tu tylko sprzątam 07.08.2013 10:27

Masz racje. Wszędzie jest jednakowo;(usunięte przez administratora)

ja tu tylko sprzątam

Pracuję w tej firmie od jakiegoś czasu. Sprzątam mając II grupę. Praca ciężka, czy cięższa niż w innych firmach? Nie wiem, nie mogę oceniać bo nie mam porównania. Jednak po 8 godzinach sprzątania, szorowania kibli, zaglądania w każdy zakamarek żeby czegoś nie przeoczyć jestem wykończona. A dodam, że posiadając grupę jestem osobą chorą a pracuje jak zdrowy człowiek. Wymagania są ogromne nie adekwatne do wypłacanej pensji. Kontrole ponoć bardzo szczegółowe, zajrzą ci wszędzie aby tylko stwierdzić, że pracujesz źle. Na środkach czystości nikt nie oszczędza (jak padały inne opinie) jednak sprzęt jest marnej jakości. Ma sie to nijak do tego co piszą na stronie firmy. Dodam, że szczególnie pokrzywdzone są osoby zdrowe, które pracując tyle samo godzin i tak samo ciężko mają umowę zlecenie.

marylka

Kochany Panie Prezesie(usunięte przez administratora) módl się za nas którzy błądzą i muszą pracować w Clar System AMMEN

dd

prawdziwy RAJ

cyt

Faktycznie tak jest- przytoczę trochę faktów: np.KDZ,KK, Dyrektor zatrudniają członków swoich rodzin np.swoje żony z grupą które nigdy nie świadczą pracy-za te osoby pracują "jelenie' przepraszam za to słowo- czyli zwykli ludzie. Grafiki i listy pracy są podrabiane za aprobatą beszczelnego dyrekrota regionu tak sie robi w regionie W. Dlatego nie ma pieniedzy na premie bo premie są konsumowane przez sitwę dyrektora,KDZ,KK ; - ( możliwe że we wszytkich regionalnych biurach tak się robi ??? Nikt tego nie kontroluje ??(usunięte przez administratora)

KKK

kdz - 2013-03-26 20:23:59 Ciekaw jestem czy Ci Słowacy i Czech to tylko Słupy ??? a P. (usunięte przez administratora) dalej doi kasę z PFRON ? Proszę o infor ...60 % z rachunków na Cyprze mogą starcić cwane firmy w tym CS,SB itp ;-)

KK

tak trzymać !!!

kdz

Ciekaw jestem czy Ci Słowacy i Czech to tylko Słupy ??? a P. Strugarek dalej doi kasę z PFRON ? Proszę o infor ...

obi

A co tam słychać na CYPRZE czytaj w CLAR SYTEM ? : )))

cs/sb

nick - 2013-03-22 15:22:20 To dlatego takie hotele wybudowano w Boszkowie - na krwawicy niepełnosprawnych - SKANDAL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I jeszcze dodała UE wiele milionów Euro to faktycznie przegięcie gdzie jest słynne CBŚ,CBA,Pan Premier Tusk i jego ministrowie a szczególnie MSW ? Dowodem tablice przed budynkami hoteli, jak tam jestem na szkoleniu trafia mnie że nic nie można zroibić. Takie bogactwo i przepych za państwowe pieniądze to faktycznie skandal skandal skandal .....?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wrocławiak
@cs/sb 22.03.2013 19:03

Które hotele w Boszkowie są własnością Clar System? Bywam tam często ale nie zauważyłem, proszę o podpowiedź.

nick

Damian

płace w tej firmie to 1400-1500 brutto do osób z lekką gr.inw., 1600 brutto dla osób z umiarkowaną gr. inw. premie jeżeli już będą wypłacone - ale szanse prawie jak 1 do 100 - tylko w na umowę zlecenie, wyjątek stanowią chorzy na choroby psychiatryczne. płace na umowę zlecanie to 6 zł brutto - szalone stawki ale są wybrańcy którzy maja 7 brutto.(usunięte przez administratora)

Proszę o podawanie opinii o grupie tych firm Clar System, Solcom Bayard, Asystent, Hospital, Eureka , Lanua itd,itd,itd. itp......- ułatwi to pracę aktualnym pracownikom oraz przyszłym niedowiarkom którzy zabłądzą na tym ciężkim "rynku" pracy i będą chcieli się zatrudnić w tych firmach

pik

gill - 2013-02-15 23:47:32 Penta przejmuje CLAR SYSTEM •W 2011 roku przychody firmy wyniosły 18 000 000 mln EURO, co oznacza 24% wzrost rok do roku itd............... czy w 2012 r. ok. 100 000 000 złotych ???? (usunięte przez administratora) przejmuje-clar-systemPracownicy z grupą inwalidzką umiarkowaną ( dawna II) w tych firamch tracą na - zatrudniani są jako parcownicy tymaczasowi i traca na urlopach oraz moga miec przedłużane umowy np. co tydzień, co miesiąc, co rok itd., premie dostają na umowę zlecenie bez skałdek emerytalnych jeżeli dostaną bo wiadomo " obiecanki cacanki" - odradzam zatrudnianie się w tej firmie (- ach) a parcownicy na umowę zlecenie to już osobna sprawa szkoda gadac _ NIE POLECAM

Zostaw opinię o Clar System - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clar System