Opinie o ANDRZEJ KOCUR TRANSPORT SPEDYCJA Racibórz w Racibórz

ANDRZEJ KOCUR TRANSPORT SPEDYCJA Racibórz
2 12 7 5 1
Igor Nowy wpis

Szkoda, że niektóre osoby nie potrafią docenić pracy w firmie, która się rozwija , osiąga coraz więcej. To bezpieczeństwo stabilności!!

Tak1Nie

Zuzanna Nowy wpis
@Igor

Czy wraz z rozwojem firmy dba ona również o podnoszenie kompetencji swoich pracowników? Jakie stosuje ona rozwiązania w tej kwestii? Warto odpowiedzieć na powyższe pytania na forum, gdyż pomoże to osobom poszukującym pracy z realnymi możliwościami rozwoju zawodowego i samorealizacji.

TakNie

adam_grendecki Nowy wpis

Andrzej Kocur to dobry pracodawca! Pracowałem u niego jako kierowca 3,5 roku i pewnie jeździłbym do dzisiaj, gdyby nie problemy zdrowotne, które skłoniły mnie do zmiany zajęcia. To, co zależało bezpośrednio od A. Kocura było ok. Nigdy nie było problemu z powrotem na Święta lub jakąś ważną dla mnie uroczystość rodzinną – respektował to i uwzględniał w firmowym kalendarzu. Ciągniki i silosy najwyższej klasy, w ogóle cały sprzęt bardzo dobrej jakości. Naprawdę solidne wynagrodzenie, jeśli się przykładało do swojej roboty. Napracować się trzeba, taka branża. Współpracowałem przez ponad 20 lat z wieloma firmami transportowymi i muszę powiedzieć, że firma A. Kocura to najlepsza firma transportowa w jakiej jeździłem. Jeśli ktoś chce pracować uczciwie i sumiennie jako kierowca – polecam Kocur Transport i Spedycja Racibórz!

Tak5Nie

Administrator Nowy wpis

Podałby ktoś z Was jakieś rady odnośnie rekrutacji w ANDRZEJ KOCUR TRANSPORT SPEDYCJA Racibórz? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

TakNie

Byly pracownik

Nie polecam tego oszusta. Pracowalem jako kierowca CE przez kilka miesiecy. przez telefon obiecuje gruszki na wierzbie. Dzwoni do kazdego kierowcy co spotka na parkingu. Uezpieczenie od najnizszej krajowej, system 3/1 okazuje sie byc 3 tyg na 3 dni. Nagminne lamanie praw pracownikow - 12 godzin dojazdu busem do beneluxu+ 15 godzin pracy. Praca pod szmidtem, gdzie spedytorzy dzwonia z krzykiem jak sie przedluzy pauze o 5 minut i potrafia przyrownac czlowieka do gowna, a kocur razem z nimi. Oszust andrzej powinien zostac przy byciu kierowca i nie pchac sie na szefa i oszukiwac normalnych ludzi. Przez takich byle szefow mamy jak mamy i kierowca jest nikim

Tak5Nie2
F1
@Byly pracownik

Najlepiej napisać 'Były pracownik " i obsmarować pracodawcy d..ę . Podpisz się mądralo i potem możemy podyskutować . Jak i się praca nie podoba to możesz odejść i na tym u normalnych ludzi sprawa się kończy , ty natomiast nigdzie nie będziesz zadowolony a wyzywanie od oszustów dzisiaj jest trochę ryzykowne . Owocnej pracy w wymarzonych systemach może 1na3 lub 2na 6 i oczywiście 12 tyś wypłaty. I jeszcze jedno , nie myśl że tacy jak Ty nie są do zastąpienia.

Tak13Nie

F 16
@Byly pracownik

Jak nie znasz Andrzeja to nie pisz głupot ćwoku nie wiem kto ty jesteś ale z pewnością jednym z takich którzy zamiast pracować to patrzyli żeby z dziewięcio godzinnej jazdy "wyjechać" siedem a na drugi dzień brakuje godzinę a dniówka się "należy",takim jak Ty to nigdy nic nie będzie pasowało. Wielu pracuje w tej firmie i nie narzeka. Jak się chce pracować to się pracuje a nie obrzuca gościa błotem. Nie zawsze wychodzi tak jak było umówione, Andrzej jest właścicielem firmy, jednocześnie podwykonawcą i nie wszystko jest zależne od niego samego,lecz od spedytorów. A jak to jest wszędzie,człowieka się poznaje między innymi, nie tylko po butach ale i jak podchodzi do pracy i obowiązków.

Tak16Nie
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius

Zostaw opinię o ANDRZEJ KOCUR TRANSPORT SPEDYCJA Racibórz - Racibórz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie